Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

karla

i po pierwszej wypłacie :) megazadowolona

karol_ina

wynagrodzenie chyba zelży od firmy, w każdej jest inne, ja pracuje za 14 na godzine

karol_ina

razem ze znajomymi pracujemy przez hr w czekoladach w przeźmierowie od kilku sezonów, fajna atmosfera pracy, niezłe zarobki, polecamy

mati

ja tam jestem zadowolny ze wspolpracy z HR, grafik ustawiony pode mnie, czasami dzwonia zeby zmienic plany ale nie zmuszaja, pracuje od roku i moge polecic

Pracownik Produkcji

Żart

Żadnych prawie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!! Wyg hr Consulting Gdansk . Nie polecam tej firmy . Oszukuja ludzi umowa podpisana na okres a polowa czasu siedzi sie w domu . zarobki 200 pln miesiecznie dla nich licza sie pieniadze za czlowieka ktore dostana od kontrahenta ilosc umow podpisanych a ty dostaniesz z 200 pln i jest ok.

gość
@pracownik

wątek dotyczy firmy HR Consulting w Poznaniu a nie WYG HR w Gdańsku

Hrc
@pracownik

Uwaga uwaga. Nasza firma nie ma biura w Gdansku. Znowu nas mylicie

patryczek

osobiście polecam, dobra kasa, atmosfera fajna, dużo mlodych ludzi w pracy, nic tylko brac się do roboty ;)

gucio

mają dużo fajnych ofert za dobrą stawkę, zatrudniłem się na magazyn za 18 na godzine. polecam

op

Pracuje przez agencje 2 sezon, jestem zadowolony bo pracuje w trakcie roku szkolnego, na wakacje jadę do swojej miejscowości a gdy wracam w pazdzierniku do poznania wiem, że bede miał zapewniona prace w hr.

d

Czy trzeba być 8h czy można przyjść lub zwolnić się np. 1-2h pozniej/wcześniej? Nie jestem z Pzn i mam problem z dojazdem na 6 raną i pózniej żeby zdążyć na pociąg gdy skończę o 22. Ktoś pomoże?

garykuper

fakt, stawki mają wysokie, pracuję od kilku sezonów i z każdym rokiem rosną i mają coraz lepsze oferty, polecam każdemu, kto chce dobrze zarobić

typowyseba

podobno szukają kogoś na magazyn za 18 zł, ktoś zna szczegóły?

.......

pracuję od początku studiów w HR (3 lata), mam umowy z różnymi firmami i jak nie ma pracy w jednej to ide do drugiej, mają wysokie stawki, polecam

bartek
@.......

mam podobnie, umowy w kilku firmach i nie marwtisz sie o grafik, zawsze coś się znajdzie :D, polecam

BOOM

90% opinii wystawiono przez firmę rekrutujacą, a nie pracowników. żal

greg

polecam szczegolnie prace w pf, fajna ekipa, stawka calkiem dobra, mozna dopasowac prace pod siebie

ewka

najlepsze stawki w mieście ;) orientowałam się w kilku miejscach w Poznaniu bo szukam pracy i mają najlepsze warunki

Mareczek

Ja jestem mega zadowolony! Podoba mi się to , że mogę łączyć uczelnię z pracą i tak naprawde , chodzę tak jak chce. Jak mam mniej zajęć to chodzę więcej dni , a jak nie mogę to po prostu zglaszam urlop.

gość

ogólnie mogę polecić, panie w biurze bardzo miłe, jak im nie zajdziesz za skórę to zawsze chętne do pomocy, praca jest ok, wysokie wypłaty, i najważniejsze nie ma problemu z ustawienie grafiku, uczę sie dziennie wiec to dla mnie ważne

anonim2

Dokładnie. Panie które pracują w tej firmie naobiecywały,a później udawały że nic takiego nie mówiły. Więcej narzuconych kar niż miesięczna wypłata a i panie takie nie słowne że szok. Kolejna firma krzak!

kaska

polecam, atmosfera w pracy całkiem fajna, wszyscy są mili i pomocni, niezła stawka jak na poznańskie standardy, studiuje dziennie i z grafikiem nie ma problemu, nie chce to nie pracuje

pit

a jak wygląda sprawa z pitami? dostaliście już?

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 40 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting