Opinie o HR Consulting w Poznań

Jesteśmy firmą Doradztwa Personalnego i Agencją Pracy Tymczasowej z centralą w Poznaniu. Działa

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Consulting w Poznań

Kriss

Agencja znalazła dla mnie fajną pracę, z elastycznym grafikiem. Zarobki są bardzo dobre a wypłaty są zawsze na czas. Ofert było bardzo dużo w różnych rejonach Poznania więc jest w czym wybierać.

Paula

Agencja ma fajne oferty pracy. To moja druga praca przez HR Poznań, dobre zarobki i elastyczny grafik. Jestem mega zadowolona. Polecam !

mareczek

Może za mocno pojechałem po bandzie. Mam nadzieję, ze będzie lepiej i pozwolą pracować. Nie omieszkam napisać ile dni w tym miesiącu i w przyszłym popracuje. Może to kogoś zmotywuje lub nie do współpracy z hr. Pozdrawiam joł

adx

W fimie Velux tak jest, że czasem odwołują z pracy - ale nie jest temu winna firma hr. Ja pracuję tam bardzo długo , praca jest fajna , zarobi tez są ok, ale trzeba być na to przygotowanym , że czasem jest wolne:) Jeśli chodzi o kontakt z Paniami z firmy to nigdy nie miałem z tym problemu:) Polecam Velux i agencje HR Cosulting

@adx

Czasami odwołują z pracy? Brak problemu z kontaktem z paniami? Ja perdziele to ja chyba właśnie z jedna z tych pan teraz pisze. Niech mi pani łaskawie powie kiedy wreszcie pójdę do pracy! Heh żenada. Jak ktos lubi sie wkur. To również polecam. Pozwólcie ludziom pracować.

Pracownik Produkcji

Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
mareczek

Witam, mam częściową opinię i pytania do osób zatrudnionych przez HR w Veluks Gniezno. Pracuję tam na półroczną umowę zlecenie od początku marca. Miałem zacząć z początku miesiąca, jednak zacząłem od drugiego tygodnia. Bardzo słaby kontakt od pracodawcy, samemu trzeba pisać i dzwonić a i tak ta pani nie odbiera. Wreszcie do pracy, cieszyłam się, gdyż okazało się, że praca jest dobra, atmosfera miła i zarobki zapowiadają się dobrze. Niestety jak się okazało się, nie mogłem przepracować nawet całego tygodnia, tylko 4 dni. Ponadto wychodzi na to że od poniedziałku również nie idę do pracy, bo nikt nie chce mi łaskawie napisać, czy idę do pracy, czy nie. Ludzie czy takie traktowanie innych jest normalne? To że ktoś jest młody to nie znaczy, że można go traktować jak śmiecia.? Wystarczyłoby powiedzieć na rozmowie kwalifikacyjnej: słuchajcie będziecie pracować w kratkę, tak jak się nam zachce wam napiszemy to przyjdziecie a jak nie to czekajcie sobie i módlcie o sygnał od nas. Ehhh mam nadzieje że to się zmieni może przeczyta to ktoś ważny z HR i zrozumie i powie odpowiedzialnym osobą, żeby zmienili podejście. Co ja mam teraz robić? jedyne czego chcę to pracować w miarę normalnym wymiarze. Czuje się oszukany.. ale mimo tego zależy mi na tej pracy i nie chcę od razu rezygnować.. Proszę niech się inni z Veluks wypowiedzą, pracujący przez HR na ile dni pracy w miesiącu mogą liczyć, i czy to zawsze jest tak że człowiek czeka pod telefonem bo nie wie czy pracować w ogóle będzie czy nie? Pozdrawiam

Darek

Ja mam porównanie bo pracowałem też przez inne agencje w Poznaniu- hr consulting wygrywa! Bardzo dużo ofert pracy, wysokie stawki, grafik układasz pod siebie, chyba że pracuje się na umowę o pracę to wiadomo wtedy 5 dni pracy, wynagrodzenie 17stego każdego miesiąca!!! Chyba jako jedyni nie oszukują ! polecam !

beata

Zgadza się hr to jedna z lepszych agnecji - jasna i czytelna umowa, dobre zarobki , wyplata zawsze na czas. Nie oszukują, dokładnie przedstawiają warunki pracy - gdy coś jest niezrozumiałe panie z chęcia pomagaja i odp na pytania. Nie zmuszają nikogo do pracy na sile i nie wiciskaja grafikow !;)

AD

Pracuję za pośrednictwem Hrc już parę lat, nigdy nie miałem problemów ani z grafikiem ani z wypłatą. Firma uczciwa , można zarobić niezłe pieniądze. Grafik ustalany indywidualnie , zawsze można poprosić o wolne jeśli się potrzebuje, nigdy nie robią problemu;) Pozdrawiam

XYZ

Aplikowałam na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji w HRC w Poznaniu. W życiu nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem! Panie "rekruterki" przed rozmową ze mną były w pokoju obok i rozmawiały o tym, że rozmowę ze mną trzeba przeprowadzić jak najszybciej, bo mają już kogoś na to miejsce i chcą szybko pójść do domu. Byłam w kompletnym szoku. Panie chyba nie zdają sobie sprawy z tego, że wszystko słychać za ścianą. Samo miejsce pracy daje sporo do myślenia - budynek wymaga generalnego remontu, a w środku unosi się nieprzyjemny zapach. Panie "rekruterki" wyglądały, jakby właśnie sprzątały w domu. Ich prezencja była wg mnie naganna - jedna z Pań chyba uwielbia cekiny, a druga brokat (pewnie stąd tak specyficzny dobór stroju). Zero elegancji i profesjonalizmu. Pytania na rozmowie były po prostu żenujące (szczególnie, że Panie rekrutowały na dość wysokie stanowisko). Ale nie ma się co dziwić ich opieszałości - w końcu jak same powiedziały miały już kogoś na to stanowisko. Totalna żenada. Straciłam tylko czas i pieniądze. NIE POLECAM

Alinaagawa
@XYZ

A już myślałam, że ze mną coś nie tak :) Aplikowałam na stanowisko konsultanta pierwszego kontaktu. W ogłoszeniu nie wymagano doświadczenia w HR. Przyszłam wcześniej na spotkanie. Spotkanie o 18.30 byłam o 18.00. Dziewczyna umówiona na 18.15 przyszła ok. 18.30, gdzie ja cały czas czekałam bo Panie zrobiły sobie przerwę na pogaduchy przez telefon. Po zaproszeniu do pokoju, czekałam kolejne 10 minut bo Panie za drzwiami próbowały ustalić która kiedy weźmie urlop. CV nie przeczytane bo Panie zdziwione dlaczego aplikuję na takie stanowisko (wykształcenie - doradztwo zawodowe z coachingiem, doświadczenie w administracji biurowej i call center...) Po czym przy wypytywaniu o stronę internetową ich firmy, o rok założenia firmy itp. stwierdziły że nie mamy o czym rozmawiać bo odpowiadam z nonszalancją.

Lola
@Alinaagawa

Jednak jest nas więcej;) Historia Alinaagawa to niemal to samo co ostatnio przytrafiło się mnie. Skandal! Rekruterzy HRC w Poznaniu skończyli chyba Wyższą Szkołę Odpoczynku i Relaksu a teraz rekrutują z profesjonalizmem sięgającym podłogi. Zdaje się, że firma musi wyrobić statystyki w rekrutacji a ogłoszenie w necie wyglada na fake. Zamiast pytań o mnie, o doświadczenie i wiedzę merytoryczna, do której przygotowywałam się dniami, zaraz na początku zostałam zapytana o rok w którym powstała firma. Zgodzę sie, że dobrze wiedzieć ale sądzę, że w niczym nie dyskwalifikuje mnie to jako pracownika. Jednym słowem sprawa trzeciorzędna. Opowiedziałam zatem co wiem ze strony, bo nie jestem ignorantem i nie jest mi bez różnicy gdzie aplikuje. Pani prowadząca przerwała rozmowę dosłownie po 3 minutach jej trwania. Skwitowała, że nie jestem przygotowana i na tym zakończyła swój występ, nie dając mi szansy faktycznie się wykazać. Pominę fakt, ze na stronie internetowej firmy brak informacji o roku założenia działalności. Polecam uzupełnić ... z szacunku dla potencjalnego pracownika. Gratulacje!!! Pełna profeska. Aplikującym na jakiekolwiek stanowisko polecam porzucić nadzieje albo iść na rozmowę z dyktafonem (poprawa humoru gdy jesteś w dołku murowana). A tym, którzy chcą zwiększyć swoje szanse polecam wykuć na blachę numer NIP, REGON i KRS;)

XYZ
@Alinaagawa

Myślałam, że Panie wyciągną wnioski z tych komentarzy, ale skoro pytają nawet o rok założenia firmy to chyba z nimi jest coś nie tak. ;) Według mnie takie udawanie specjalistów HR to kompletna żenada. Wcale się nie dziwię, że nikt nie chce z nimi współpracować. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach!

igaaaa

Negatywne komentarze piszą tu pewnie Ci którym nie chce się pracować , hr to dobra firma , zatrudnia dużo osób z tego co wiem , mają też zawsze sporo ofert pracy. polecam

xfgdfgxdfg
@igaaaa

Weź może nie pisz takich bzdur pod różnymi nickami. Agencja pracy to syf, nie polecam.

Lukasz

Warto czytac co sie podpusuje - kary sa ale jesli przestrzega sie zasad i regulaminu to nikt ich bez powodu nie daje, panie z hr sa bardzo mile i z pewnoscia nimi nie stasza. Pracuje bardzo dlugo i nigdy nie mialem spoznionej wyplaty ani kar!

Ola

hr - jedna z lepszych agencji w Poznaniu, maja bardzo dużo ofert pracy na terenie miasta i w okolicach. nikogo bez powodu z pracy nie wyrzucają, płacą dobrze i na czas ja w swojej firmie często też dostaję premie:)

Iza

Firma krzak potrafią cię zwolnić po czterech dniach pracy bez logicznego powodu i jeszcze strasząc karami . Nie polecam

pracownik Słupsk

ja jestem zatrudniony przez hr w 2 firmach, jeśli w jednej nie ma zapotrzebowania to chodzę do drugiej, takie rozwiązanie jest dla mnie bardzo wygodne , stawki w obu firmach ok, wypłaty na czas.

Słupszczanka
@pracownik Słupsk

Pewnie jestes studentem i masz umowe zlecenie i umowy cykane co dwa tygonie nie polecam tej firmy

sebastian

ja przez HR Consulting pracuje już bardzo długo, to jest moja trzecia oferta pracy jaką od nich dostałem, oferty pracy są różne, każdy coś dla siebie znajdzie, nigdy nie miałem problemu z grafikiem , jeśli chcesz wolne to tez dają , tylko trzeba wcześniej zgłosić a nie dzień przed pójściem do pracy;)

wika

Ja pracuję przez hr w Gnieźnie - z pracy jestem bardzo zadowolona , można się dogadać jeśli chodzi o grafik , zarobki tez są ok:)

Rob

To chyba pracowałeś w innej agencji skoro cie tak straszyli karami albo poprostu nie chodziles do pracy;) panie czasem odwoluja zmiany jesli nie ma zapotrzebowania ale informuja obtym wczesnie a juz na pewno nie wciskaja komus grafiku na sile ;/

Zgadzam sie z reszta , negatywne komenatrze od ludzi ktorzy zostali wyrzuceni!! Jeśli nie chce wam sie pracowac to ok, ale nie piszcie takich bzdur , hr to uczciwa firma, mam juz druga prace przez ta agencje ;)

Malwina

ja hr polecam wszystkim , którzy szukają pracy z elastycznym grafikiem , mają kilka ciekawych ofert. stawki też są ok , a praca nie jest wcale ciężka. Te negatywne komentarze pewnie od osób , którym nie chce się chodzić do pracy;) Ja w jednej z firm hr pracuje już rok !!!

Jestem pewny, że te negatywne komentarze piszą osoby które z HR zostały zwolnione lub porostu nie chciało im się pracować, z tego co wiem tej firmie zależy na dobrych i rzetelnych pracownikach, nie zwalniają nikogo bez powodu. A z grafikiem nigdy nie mam problemu i nikt mnie na siłe nie zmusza- tak jak było to ustalane na początku umowy.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Consulting - Poznań

• Jak się pracuje w HR Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy HR Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 38 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Consulting?

Kandydaci do pracy w HR Consulting napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Consulting