Opinie o FourEco Sp. j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FourEco Sp. j.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FourEco Sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FourEco Sp. j. w Katowice

Aneta

Pracujesz w FourEco? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

łysy

to koniec oni tylko projektują bo wykonać nic nie umieją głąby kapuściane.

jeż

Kaziu i to od góry do dołu

r.

nie polecam tej firmy !

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FourEco Sp. j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
sdcf

@Bell no wlasnie nie wydaje mi się że to dobre jest żeby tak komuś pisać przecież to nie jest miłe bo może faktycznie ktoś jest pracą zainteresowany ..

krutals

to przyjmij się ;) jak nie masz godności i możliwości gdzieś musisz zacząć powodzenia

Zimny

@parol co ty piszesz o jakiś budowlanych pracownikach? przecież foureco nie ma pracowników budowlanych na umowach o pracę. albo to są podwykonawcy albo z łapanki na czarno. o spawaczach badziewiarzach nie wspomnę bo żaden nie ma pojęcia o jakim kolwiek spawaniu To jest Firma FOURCKO, prezes, wspólniczka, i kilka osób z rodziny Areczka Daremni - wystrzegać się tej firmy, nie płacą zobowiązań SWOIM podwykonawcą UWAGA! Przestroga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jamnik

Są premie takie jak @jeż napisał hi hi ha ha To kpina, o czym ty w ogóle piszesz, dostałeś tą premie? Dostał ją ktokolwiek? Ja nie dostałem odkąd pracuję, a czasem obiecywana była, najczęściej jak robota była w plecy.

jeż

Premie której ni nigdy nie widział hahaha

Kolega

Przestań cisnąć kit, bo to nie prawda, nic w tej firmie się nie zmieniło. Dalej Mega Daremna firma bez przyszłości

Koń

Szukają inżyniera sprzedaży bo nie umieją sprzedać tego barachła które wytwarzają. Tu dominuje Chałtura i Kicz masowo wytważany a ze sprzedażą i odbiorami jest problem.

Koń

A zapomniałem dopisać uwaga na prezesa! chory człowiek który na początku robi wrażenie normalnego a jest cholerykiem i chytrusem.

Koń

Kolego jak 2 wyciągniesz to jest wszystko bo będziesz karany za wszystko i goniony jak pies, o premii możesz zapomnieć bo zawsze znajdzie się powód abyś jej nie otrzymał. K.r.a porażka w tej firmie.

Koń

firma daremna nie polecam. Pracując tu nie masz szans rozwoju, można się nauczyć tylko partactwa, i olewania jakości. W koło tylko badziewie i fuszerstwo. Odgórne przyzwolenie a nawet nakaz wykonania taniej tandety jak najmniejszym kosztem. NIE POLECAM!

lolusiunio

freelancer to Pan właściciel(foureco) który pisze na tym forum rzekomo dobre opinie tej firmy i to On jest dorobkiewiczem który jedzie na garbie wszystkich zatrudnionych pracowników, których roluje i zmienia jak rękawivzki. Weź się do roboty wyzyskiwaczu

freelancer

wspolpracowalem z tymi ludzmi kilka lat temu. kazdy pracodawca ma plusy i minusy. uwazam ze oceniaja prace czlowieka dosc obiektywnie. wiec jaka praca taka placa, jak ktos szuka pracy gdzie bedzie zbijal baki i nic nie robil to wiecznie bedzie nie zadowolony, gdzie by nie pracowal i czego by nie robil. ja polecam ta firme. ale dla ludzi ktoryym chce sie robic i maja motywacje a nie dorobkiewiczow wiecznie pokrzywdzonych przez zycie. jak ktos chce zarabiac po 20tys miesiecznie nic nie robiac, jezdzac w dresach bmw x5, powodzenia, zapraszam do mafii paliwowej, moze tam wam bedzie cacy. pozdrowienia od bylego pracownika pwp trans.

Vader

Ludzie zarządzający firmą nie zmieniają się, Rotacja jest tylko w śród pracowników, Im większa to świadczy o bardziej daremnj firmie pozdrowienia dla naiwnych.

asdfgh

firma daremna nie polecam

Rozbawiony

Ja chyba się nie dziwię,że nie pracujesz w tej firmie,bo kultura jaką prezentujesz w komentarzu powyżej-mówi o Tobie wszystko.Inteligencja,klasa i zdrowy umysł to podstawa w znalezieniu jakiejkolwiek pracy.Ktoś kto ma czas na głupoty nie ma niestety czasu na SOLIDNĄ PRACĘ...A w necie to lepiej poszukaj jak podnieść skutecznie swoje IQ,posłuchaj mnie lepiej bo to mój ostatni komentarz jaki tu zamieszczam i niestety nie będziesz mógł liczyć po raz kolejny na moje pozytywne porady i wsparcie,a mam nadzieje że były pomocne.Pozdrawiam serdecznie.

wykrzystany i zostawiony

Idiota! Debil!

Zostaw merytoryczną opinię o FourEco Sp. j. - Katowice

• Jak się pracuje w FourEco Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy FourEco Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FourEco Sp. j.