Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

krzysztof

Nie polecam oni tylko aby wysłac za granicę i euro za ciebie liczyć a po zatym maja cie w (usunięte przez administratora)

Żaneta

Dziś powinnam otrzymać wynagrodzenie za wykonaną pracę.Nie otrzymałam wczoraj pisałam do kilku Pań z interkadra które kontaktowały się ze mną jeszcze jak wykonywałam pracę (Umowa zlecenie) od kilku tygodni kontakt się ograniczył.Panie podpisują wtedy kiedy chcą.Jal kontaktuje się z Panią to odpisuje mi że nie ma informacji co do wysokości mojego wynagrodzenia i nie ma informacji dlaczego nie otrzymałam pieniędzy za wykonaną pracę.Nie mam z kimś się skontaktować.Napisałam wiadomość do Intwrkardy pod wskazany adres przez inną Panią,nikt nie odpisuje. Nie polecam tej firmy.Od początku był problem z kontaktowaniem się z kim kolwiek 2 tygodnie czekałam aż ktoś wyśle mi taśmy do pakowania.Po 2 tygodniach ja otrzymałam po wypisaniu ok 30 wiadomości e-mail.Oczywiscie firma będzie zgłoszona do Inspekcji Pracy w dniu jutrzejszym z powodu utrudnionych kontaktów i co najważniejsze braku wynagrodzenia. Nie polecam współpracy z Intekadra.

Co to jest Nick
@Żaneta

Popieram zgłoszenie(usunięte przez administratora) trzeba zrobić z tym porzadek

bloo

Pracowałam krótko w jednym z oddziałów. Praca sama w sobie może i fajna, ale osoby, które miały mnie wprowadzić tragedia. Przez miesiąc praktycznie nic nie robiłam. Mało co się nauczyłam, bo nikt nie dawała mi zadań. Pod koniec miesiąca moimi zadaniami było wycinanie pasków, na zmianę z podbijaniem umów pieczątką. Trafiłam na czas zmiany biura, więc pracownice zrobiły sobie ze mnie tragarza. Zacytuje jedną Panią, kiedy jej koleżanka chciała mi pomóc (nosić segregator, odzież roboczą inne biurowe pierdoły), Pani jej powiedziała "Po co będziesz nosić? Nasze rzeczy już tu są, resztę niech ona nosi". Nie wiem co miała namyśli "nasze rzeczy", jednak wydaje mi się, że papier do drukarki i jej by się przydał. Może gdyby inni ludzie pracowali w tym oddziale, byłoby lepiej i do dziś bym kontynuowała swoją przygodę z kadrami i płacami właśnie tam.

Iwona
@bloo

To, o czym piszesz, faktycznie wydaje się nieprzyjemnym doświadczeniem. Wspominasz jednak, że pracowałaś krótko, możesz zdradzić, jaki to był okres? Czasami dopiero po dłuższym czasie można obiektywnie ocenić pracodawcę. Rozumiem, że wiele kwestii Ci nie odpowiadało, a czy dostrzegasz również jakieś pozytywy?

bloo
@Iwona

Miesiąc. Pozytywem może być to że praca dobra na start dla osób bezdoświadczenia, żeby poznać prace kadra. Oczywiście jeśli jest odpowiedni pracownik, który Ci to wytłumaczy. Ja po miesiącu wyniosłam wiedzę, którą można było zdobyć w jeden dzień.

Przemysław
@bloo

Idąc do pracy w firmie InterKadra, na pewno się stresowałaś. Zastanawia mnie, czy mogłaś liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Ciekawi mnie, jak zostałaś przyjęta przez pozostałych pracowników. Daj znać, proszę, jak to wyglądało.

Szczygieł

Nie polecam tej firmy. Nie otrzymałem wypłaty za inwentaryzację, kontakt mailowy się urwał , a telefonicznie byłem informowany, że wszystko sprawdzą i cisza. Zwykłe zlewanie i brak uczciwości.

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator

interkadry nie polecam. bylam w biurze bo akurat znajduje sie w moim miescie. mam spore doswiadczenie w opiece wiec myslalam ze z nimi wyjade. juz na samym poczatku pani ktora ze mna rozmawiala byla bardzo niesympatyczna a wrecz chamska. skoro juz na poczatku takie niedobre wrazenie to co musi byc dalej? nawet nie zamierzam sie dowiadywac..

Przemysław
@Anna

Czasem osoby w pracy mogą mieć gorszy dzień, może akurat miałaś pecha? Niemiłe zachowanie jednej osoby nie może też rzutować na całą firmę, może nie jest aż tak źle jak mówisz? Czym objawiało się to niestosowne zachowanie o którym piszesz? Byłaś zadowolona z zaproponowanych zarobków? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Francja

Witam, jest ktoś albo wybiera się do Francji? Praca przy warzywach??

On
@Francja

Odradzam..Interkadre jak i IK France, to jedna klika uważajcie..!!!.

Zaintwresowany
@On

A mozesz napisac dlaczego odradzasz? Konkretnie?

kaz

sprzątaczka lepiej zarabia

M. M

Nie polecam, po długiej pracy i współpracy wykonczylam się prawie psychicznie, bardzo dużo obowiązków, nieadekwatne wynagrodzenie do wykonywanych zadań i obowiązków, (usunięte przez administratora)brak empatii, zrozumienia, że pracownik może gorszy dzień czy nawet miesiąc, kadra kierownicza zorientowana tylko na wynik a nie na ludzi i atmosferę w pracy(usunięte przez administratora)awansowanie osób, które nie mają odpowiedniego wykształcenia co najmniej średnie. Mimo, że pracownik jest kreatywny i pomysłowy to jego pomysły nie są brane pod uwagę

XXXX

NIE POLECAM TEJ AGENCJI

Malina
@XXXX

Jak najbardziej polecam. Obecnie pracuję na stanowisku kasjera i jestem bardzo zadowolona. Wynagrodzenie otrzymuję na czas. (usunięte przez administratora)

Wysyłają do Francji puzniej nie ma już kontaktu z paniami z biura w PL powinni zmienić kadre bo to co się to jest wielka porażka

A.M.

Firma, która jak do tej pory, była solidną firmą i wywiązywała się z warunków umowy w zakresie wypłaty za wykonane zlecenie, niespodziewanie, łamiąc przy tym warunki Umowy, poinformowała mnie, że zapłata za wykonane zlecenie w Maju będzie 15.06.2019 r., czyli nie jak to określa Umowa, która gwarantuje wypłatę do 14 dni od wykonania zlecenia tylko po 30 dniach. Jest to dla mnie bulwersujące tym bardziej, że muszę zmienić plany i pożyczyć pieniądze.

daisy

Dobra firma na start i na początek, krótkie 5-dniowe szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy,pomoc i wsparcie koordynatora, kierownika, elastyczność pracy, dobre zarobki jak na brak doświadczenia i jego zdobycie, multitasking (wielozadaniowość), robienie wielu rzeczy na raz, obsługa klienta w biurze, odbieranie telefonów przychodzących i wykonywanie wychodzących jeden za drugim prawie przez cały dzień, niekiedy przypomina call center, praca pod presją czasu i zorientowana mocno na wynik, często stresogenna i męcząca, wykonywanie codziennych raportów z dnia pracy, angażowanie się w obowiązki i zadania, do których nie ma się uprawnień i kompetencji - prowadzenie kursów j. niemieckiego dla Opiekunów, w godzinach pracy, stawka jak za każdą godzinę pracy, brak dodatkowych pieniędzy, trzeba być mobilnym, różnorodność zadań, używanie auta prywatnego w celach służbowych; częsta eksploatacja auta; zwrot kosztów na podstawie zużycia l/km a nie według kodeksu pracy kwota 0.83 zł. Atmosfera w pracy bardzo dobra, organizowane są wyjazdy integracyjne :) możliwe są czasem różne benefity, duża rotacja pracowników i kadry kierowniczej, mała szansa rozwoju zawodowego, bardzo mała ilość szkoleń dla pracowników, wąski system motywacyjny

opinia

ta nowa ekipa pan w biurze ma zero podejścia do pracownika , poprzednie panie były ok dbały o pracowników

Ada
@opinia

Skoro tak jest a wierzę że może tak być to widzę tylko jedno rozwiązanie : czym prędzej fiskus powinien te agencje pracy przeszkolić i tyle.

Szmato
@Ada

A co ma fiskus do tego?

Julia
@Szmato

Wiecej niż Ci sie wydaje. Goraco polecam UKS czyli urząd kontroli skarbowej. Skuteczny jest.

Anonimm

Coraz mądrzejszych zatrudniają

Aldona
@opinia

i to jest racja - niestety . Pracuję juz trochę czasu jako opiekunka z Interkadrą i obecna moja koordynatorka to porażka : kompletnie niezorganizowana , chaotyczna , myli daty zmian na szteli . Porażka

polly
@Julia

Czyli jak ktoś napisał, że mu nie pomogli to od razu UKS ? Dobrze karma wraca ;D

Katarzyna
@Aldona

Masz na myśli p. (usunięte przez administratora)? Interkadra była dobrą firmą, ale teraz faktycznie kadra się zmieniła i ta firma ledwo zipie.

@Katarzyna

Zdecydowanie niestety potwierdzam opinię , pracuję jako opiekunka z Interkadrą już niemało czasu ale obecna ekipa w Krakowie to rzeczywiście porażka i nie tylko Koordynatorka , panie z innych działów stały się nieuprzejme a wręcz aroganckie , w rozmowie podniesiony ton , zbywanie , traktowanie z wyższością . Panie chyba zapominają o tym , że gdyby nie ludzie , którzy dla nich realizują zlecenia - byłyby bez pracy . Radzę o tym nie zapominać .

mar

Dali umowę na 5 dni po czym nie przedłużyli, kpina, zawracanie głowy ludziom. Nie polecam tej agencji. Z daleka.

Zaibteresowany

Ej no nie wierzę brak ofert maja jak mogę je znaleźć może ktoś kto w inter kadrze pracuje powie co? Chociaż te opinie mnie martwią ale ja dobrze wspominam najlepiej by było jakby sami się wypowiedzieli ci z inter kadry

Krk

Witam czy wybiera sie ktos na borówki do Portugalii? Byl juz ktos tam kiedyś??

Xyz
@Krk

Ale już nie ma miejsc, chyba..

eland

"Wiemy, że wśród społeczeństwa polskiego rośnie świadomość korzyści wynikających z podejmowania pracy tymczasowej, większej elastyczności godzin pracy oraz faktu, że pracownik tymczasowy ma takie same prawa jak pracownik stały" p (usunięte przez administratora)specjalistka od PR w Interkadra" Rzeczywistość jest następująca, w 2018 przepracowałem 237 dni jako opiekun w Niemczech, 128dni byłem w kraju. Za ten okres interkadra odprowadziła 5(pięć) składek na ZUS! Jest to pewnie zgodna z prawem machloja, dlugo więc jeszcze, nim państwo nasze stanie się państwem prawa .Puki płatności nie będą tygodniowe jak w krajach anglosaskich, puty będa pokusy do wszelakich manipulacji. Na pytania zainteresowanych pracą w interkadra, które dotyczą stawek, czy wypłata jest w ratach, co z ZUS-em, odpowiadam zgodnie z prawdą. I "hłe, hłe,hłe" ze strony pytających. Gdyby nie swietny kontakt z podopiecznym i jego rodziną, dawno poszukałbym innej agencji.

Dominika Nowicka

Bardzo dobra Firma.Polecam serdecznie.

Zbyszek

To nieprawda co wypisujesz!! Jeżdżę z ta agencja już od lat na pracę rolne nigdy nie było tak jak piszesz, żadnych szczurów,,,, mieszkania zawze byly w dobrym stanie, raz mnie się trafilo że nie bylo cieplej wody i zadzwonilem do agencji w momenr zareagowali raz mialem tak ze bylem z dwoma goscmi tez z agenci i przez niech straciłem robote bo tylko cały czas narzekali i nie chciało im sie robic to ty pewnie do tych nalezysz

LILA

JESLI PAN (usunięte przez administratora)PISZE O NIE PRAWDZIE MOGĘ ZDIĘCJA MIESZKAŃ I NIE TYLKO PRZESŁAĆ JEMU DALSZY CIĄG OPISZE ZŁOSILIŚMY TO DO PRAWNIKA O PONIESIONE KOSZTY PODRÓŻY

Polam

Szukałem pracy... znalazłem ogłoszenie pracy jako audytor.... Trzeba pojechać do Łodzi po samochód i na szkolenie aby się dowiedzieć jak sprawdzać ceny... Pracowałem w firmie ponad 3 miesiące. Na koordynatorów nie mogę złego słowa powiedzieć ale niestety na audyty już tak... Przeważnie startuje po 4 rano aby być na pierwszym sklepie o 6 rano bo 20 sklepów trzeba wyrobić... Trasy oczywiście na początku współpracy w koło komina i jeżeli w środę robimy trasę ponad 300km to w piątek będzie twoje miasto na audycie... tak było może przez 2 tygodnie aż się zaczęły trasy po 400-500km. Wygląda to tak będziemy do miasta A robimy tam 2 sklepy i jedziemy na jakąś wioskę 30km dalej i robimy kolejny sklep za stawkę 5 zł... Brak zwrotów za autostrady, parkingi strzeżone czy to nawet w strefie opłat podczas audytów... oraz brak zwrotów za kupno dupereli aby mieć paragon. Akurat tu zostałem oszukany bo zostałem poinformowany o zwrotach za takie rzeczy przez Panią Kamile K. Praca jest męcząca... często jest ponad 80 pozycji do zaznaczenia do tego jakieś 40 zdj oraz spisanie cen... Właściciele sklepów zdenerwowani bo robisz specjalnie audyt dzień przed dostawą lub w poniedziałek o 6 rano. Jak ktoś Myśli,że wyrobi te 20 sklepów x20 dni i osiągnie 2500 netto to jest w błędzie... zbliżając się do tego progu aby wskoczyć na lepszą kasę potrafią nie zaliczać ci audytów za krzywe zdjęcie lub nie widoczne towary bo światło ledowe daje po aparacie... Telefon Samsung J3 2016 to złom który ciągle się zacina i ciągle pod ładowarką trzeba mieć. Aplikacja Merch... Nie wiem czy ktoś to wgl sprawdzał ale jeżeli mam 13 nazw win z czego 5 się powtarza to ewidentny błąd... Aplikacja toporna i nie chce współpracować z audytorem. Samochód z wypożyczalni express fiat fiorino 1.4b+lpg. Musisz pojechać na serwis i tracisz na tym pół dnia? Ich to nie obchodzi i po prostu nie zarabiasz... zatrudniając się w tej firmie nie myślałem, że te opinie na Internecie są prawdziwe ale jednak się przekonałem na własnej skórze o tym... A co do sklepów to błędne dane,meliny i ogólnie rozpierdziel... mam robić audyt jak firma cedc wypowiedziała miesiąc wcześniej sklepowi umowę... albo badanie potencjału rynku... jedziesz do sklepu typu żabka i robisz audyt alkoholu w sklepie który nie ma umowy... już widzę jak ktoś pozwala Ci robić zdj... Ogólnie to szkoda czasu zdrowia i nerwów na taką pracę. Ostatnio Ukrainiec się pytał ile zarabiam to jak usłyszał o wypłacie prawie 1900 zł i 2100 to mnie wysmiał bo oni za tyle by nie poszli do pracy... rejon to zachód polski

POLAK_ZE_STALI
@Polam

Lepiej bym tego nie ujął własnymi słowami . Widać że niestety trafiają się dalej osoby które nie czytają komentarzy na temat interkadry zamieszczonej na tej stronie . Niestety to bardzo ciężka szkoła życia jeśli ktoś już trafi na audytora do tego nie wiadomo czego . Brak umowy o pracę , samochód który jedzie jakby chciał a nie mógł niestety 1,4 benzyna gaz jest dobry po mieście a nie na takie długie trasy gdzie nie raz trzeba tankować 2 razy dziennie . Czepianie się o źle zrobione zdjęcie ? Litości dajcie ludziom dobry sprzęt albo przestańcie szukać na siłę błędów których nie ma . Kto robi bazę danych skoro część sklepów nie istnieje od 10 lat albo zostały przeniesione . Gdzie jakakolwiek komunikacja z cedc skoro sklepy nie mają umowy albo ją wypowiadają z powodu nie otrzymywania pieniędzy za dobry wynik audytu . Do tego smród i brud w wielu melinach bo rzadko trafia się do sklepu z alkoholem który nie śmierdzi menelami . Co ważne DEMOTYWOWANIE pracowników przez panie z biura szczególnie (usunięte przez administratora)tekstami typu beznadzieja , bardzo słabo , tragedia , gorzej się nie dało , nie tak to miało być , nie tego oczekuje cedc . (usunięte przez administratora)oczywiście cedc było by zadowolone z wyniku audytów . Punkty audytów rozrzucone w cały świat tak żeby człowiek stracił cały dzień . Jak czytam że poprzednik startował o godzinie 4 w nocy to zrobiły mi się oczy jak 5 zł . Praca jest dla ludzi a nie ludzie dla pracy . O takiej godzinie to się przekręca na drugi bok albo wyjeżdża się na spotkanie biznesowe zarabiając na UMOWIE o pracę 4 razy tyle ile na audytach . Jednak to dobra twarda szkoła życia dla ludzi planujących pracę jak przedstawiciel handlowy w branży FMCG . Dobrze że ktoś wspomniał że firma NIE zwraca poniesionych kosztów np za zapałki które trzeba kupić gdy ktoś nie chce podpisać wydruku na brak zgody na audyt . Zaprzeczenie samo w sobie ale audytor to nie jest policjant który wypisuje mandat i trzeba się na nim podpisać . Audytor jest gościem w sklepie i nie może nikogo zmusić ani zbyt długo nakłaniać do tego podpisu . Do tego trzeba inwestować z własnej kieszeni w żarówki do samochodu , płyn do spryskiwaczy , parking w centrum miasta . Ziarnko do ziarnka i zbierze się okrągła suma która jest zbyt wysoka jak dla audytora który poniewiera się nie wiadomo gdzie . Może ktoś jeszcze napisać ile miał województw na początku odwiedzać a ile odwiedzał po jakimś czasie ? Bo pewnie większość ludzi miała jeździć po 2 województwach a zjeździli ćwierć Polski .

Polam
@POLAK_ZE_STALI

Oficjalnie napiszę główny teren: Lubuskie a dodatkowo: Zachodniopomorskie, Wielkopolska, Dolnośląskie. W 3 miesiące przejchame 15 tysięcy km wypłaty typu 1700-1900 zł za pracę od 4 do 20-21... Miałem Smasunga j3 2016 no cóż jakość zdj w aplikacji... więc w pewnym momencie używałem prywatny telefon to nawet się nie skapnaleli, że jakość zdj lepsza itp dopiero po powrocie do firmowego się skapneli... odrzucanie audytów za nie wyraźne zdj które robi ten telefon to śmiech na sali.... do Audytów były akcje typu sprzątanie regałów Wawel.. (myłem ze ścierą regały z cukierkamii) lub wymiana reklam Wawel... to chore Naszczęscie zakończyłem tą chorą przygodę.

POLAK_ZE_STALI
@Polam

(usunięte przez administratora) to jest uwłaczające żeby robić coś co należało do pracownika sklepu . Ja tam nie kiwnąłem nigdy palcem co najwyżej prosiłem żeby poprawić jakąś butelkę .Podziwiam i współczuję że ktoś musiał pracować od 4 rano . Ja wyjeżdżałem najwcześniej o 6 z domu . Zresztą nie ma się co wczuwać jak masz umowę zlecenie i umowę o dzieło . Ta firma ma taką samą organizację jak ukraiński parlament czyli NIE ma jej w ogóle . Przecież to jest karalne żeby człowiek pracował po tyle godzin na dzień . Oczywiście w umowie śmieciowej nie ma czegoś takiego jak czas pracy pracownika . Normalne firmy są sprawdzane z GPS bo jeśli pracownik przekroczy kilka razy w ciągu miesiąca czas pracy wtedy firma dostanie po łapach . Jeśli ktoś zastanawia się nad zajęciem jako audytor alkoholi cedc przez interkadra SZCZERZE Z CAŁEGO SERCA - ODRADZAM .

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu zalacznikow do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje kilometrówkę czy amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o