Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

ciekawa

Dlaczego? Czy możesz napisać coś konkretnego? Gdzie pracowałaś w Interkadrze , w jakim dziale i dlaczego konkretnie nie polecasz?

Merch mobilny

(usunięte przez administratora) Jeździsz po 400 km dziennie i nie masz płacone za trasę... za jeden audyt 6 z groszami żeby pracować 8 h + dojazd tracisz 12 h na prace (usunięte przez administratora) Czyli uwaga !!!! 2500 brutto ..... koordynatorzy mydla oczy ze jest fajnie ... Że będą ci płacić za dojazd po czym okazuje się ze to wielkie kłamstwo ... Nie polecam

Kandydat na mercha
@Merch mobilny

Ile audytów dziennie udało ci się robić ?

@Kandydat na mercha

Żeby wyrobić trasowke 15-20 audytów musisz rypac 10-11 h a to minimum 15 dziennie daje ci szanse zarobic ta najniższa pensje

Kubi
@Merch mobilny

Zgodzę się, miałem to samo jako audytor. Kiedy trasa było blisko dało się zrobić 18-20 sklepów w 8 godzin co daje ok. 2500 zł miesięcznie. Ale takie trasy były raz na tydzień/dwa. 300 km dziennie to norma. Stawka za jedną wizytę to 7 zł brutto

@Kubi

To jest tragedia ludzie nie pracujcie tam ... szkoda was tylko tracicie czas na kasie lepiej zarobicie .... obiecując gruszki na wierzbie nikt nie będzie tam pracował

Kubi

Nie polecam. Pracowałem jako audytor. Na 6 miesięcy pracy tylko jedna wypłata się zgadzała. Każą robić rzeczy, o których nie było mowy na początku i nie płacą za nie dodatkowo. Ze wszystkim pod górkę, kilka razy w tygodniu musiałem robić trasy po 300-400 km, a miało być max 100. Na bramki nie chcieli przelać, ale mieli oddać...czekam 3 tygodnie na zwrot i się nie doczekam. Ciągle nowe wymysły, byle żeby uciąć pensję

Stara wyga

Pracuję z nimi długo,zastanawia mnie 1. Kto jest szefem naczelnym Dyrektor/Prezes...nazwisko? 2.Katastrofa z paniami rekrutorkami/koordynatorkami...ciągłe zmiany Jeżeli ktos z Interkadry czyta to proszę o odpowiedź

Pani D.
@Stara wyga

(usunięte przez administratora) Rekruterki zmieniają się przez to, że same się zwalniają lub same są zwalniane z powodu warunków pracy i wynagrodzenia

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Zly

Zero profesjonalizmu firma mowi ze praca bedzie po czym wysyla cie na badania ktore. Niby sa darmowe pi czym na miejscu okaxuje sie ze trzeba za nie zaplacic a jak by tego bylo malo po wyjsciu z gabinetu dzwoni pani ktora informuje ze pracy nie ma i nie bedzie zenada straszna po wszystkim pani przeprasza i obiecuje zwrot kosztow lekarza na ktore sie nie doczekalem szczerze nie polecam i przestrzegam innych

Bluesky

Jeżeli chcecie otrzymać minimalne wynagrodzenie za maksymalny nakład pracy to ta firma jest najlepsza opcja dla was.Firma bardzo przyjazna dla osób niezorientowanych na rynku i bez doświadczenia.Bedziecie doceniani słownie dopóki nie poprosicie o podwyżkę lub premie bo wtedy okaże się ze niestety jesteście mało efektywni.O profesjonalizmie w tej firmie możecie zapomnieć.Przelozeni niekompetentni.Nie liczy się tu wiedza, tylko dobre relacje z odpowiednimi podmiotami.Jezeli wydaje się wam ze jesteście tu doceniani i lubiani to poczekajcie aż usłyszycie śmiech za drzwiami.Obluda.Jezeli szukacie wyjaśnień jakiejś sytuacji to winnego raczej tu nie znajdziecie,będziecie odsyłani od osoby do osoby aż w końcu znudzi wam się dochodzenie prawdy.Przelozeni poprostu nie maja sumienia i dążą po trupach do celu..Jedyne co zostanie wam po kilku latach „owocnej wspolpracy „ to kompletny brak wdzięczności kryjący się za fałszywymi słowami podziękowania i powodzenia w dalszej karierze.

Manchmal
@Bluesky

Jeśli chodzi wysokość wynagrodzenia, to cóż żyjemy w Polsce :) Ja ze swojego wynagrodzenia jestem zadowolona, jestem w stanie utrzymać się samodzielnie, opłacić mieszkanie oraz studia (do najtańszych nie należą), wyjść do kina czy uzupełnić swoja szafę. Jeśli chodzi o system premiowy to jest on przedstawiany przed zatrudnieniem i zasady są proste: osiągasz cele- dostajesz premie; nie osiągasz celi- nie dostajesz premii A co do kwestii podejścia przełożonego do pracownika- wypowiedziałam się na ten temat poniżej :)

Zajrzałam tutaj, aby prześledzić opinie na temat InterKadry - zwykle nie udzielam się na tego typu stronach, ale teraz jednak dodam opinie, ponieważ uważam, że niektóre komentarze są krzywdzące... Jestem w niewielkim oddziale, wszelkie potrzebne narzędzia pracy są dostępne, zespół zgrany, kadra zarządzająca z dużym doświadczeniem, wynagrodzenie zawsze na czas, premie adekwatne od wyniku - oczywiście dla tych którym się chce, praca ciekawa, dla osób którzy lubią kontakt z ludźmi.

adek

Witam chciałbym się dowiedziec na temat pracy we Francji w Alpach jako stolarz budowlany? Czy ktoś z was ma wiedzę np

Manchmal

Czytając poniższe komentarze nie mogę dłużej pozostać bez słowa. Poniższa wypowiedz nie została napisana w celu obrony czy zarzutu do kogokolwiek. Jest po prostu słowami płynącymi z serca i z sumienia. Tak pracuje w Interkadrze, miałam szanse poznać większość zespołu, z którym współpracuję oraz osoby na wyższych stanowiskach. I mogę powiedzieć tylko tyle, że to nie jest lekka praca, wymaga od nas dużego zaangażowania i wysiłku - ale każdy wiedział na co się pisze decydując się na pracę w tej firmie. Szczerze mogę powiedzieć: jeśli szukasz pracy, gdzie przez 8 h będziesz siedział na krześle przeglądał memy, Facebooka i rozmawiał na czacie z innymi o wszystkim i o niczym - to nie masz czego tutaj szukać. Ścieżka rozwoju jest duża, mamy okazję spróbować swoich sił w każdym z każdej dziedziny HR ( od rekrutacji, negocjacji, przekonywania, umów, ubezpieczeń, a przede wszystkim używamy i ćwiczymy swój język, na który poświeciliśmy kilka, a nawet kilkanaście lat nauki). "nie ma wsparcia" - owszem jest! Nidy nie zdarzyła się sytuacja, w której nie uzyskałam pomocy czy porady, zawsze mogę zadzwonic, napisać, wypłakać się, wyżalić i wiecie co dostaje w zamian? Największe wsparcie jakie mogłabym tylko sobie wyobrazić. Potrzebuje iść do lekarza - ide, źle sie czuje- zgłaszam to, mam problem- mowie o tym. Próbowałeś/as ? Fakt ze nie mówisz o swoich problemach nie sprawi, że on zniknie. Nikt nie czyta Ci w myślach wiec nie zawsze jest w stanie domyśleć się ze coś jest nie tak. "nie osiągałem/am celów i przez to były tylko zarzuty"- a próbowałeś/as porozmawiać na ten temat i razem poszukać rozwiązania tego problemu? Co dwie głowy to nie jedna, pamiętaj! "nacisk na cele śmieszna motywacja"- a słyszałeś/as o sposobach motywowania pracowników? Może czas się doszkolić w tym temacie -> Peter Drucker. Dostajemy za to przecież premie!! "kierownik wychodzi kiedy chce, nie można sie dodzownic, nic nie robi"- skad wiesz? śledziłeś/as ta osobę? znasz jej zycie, obowiazki? Ze swojej strony mogę dodać jedynie, że zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo praca lidera jest niewdzięczna pracą ( tak miałam okazję pełnić taka rolę) i szczerze? jestem pełna podziwu dla każdego kto musi ogarnąć kilkanaście osób, zintegrować grupę, być w 15 miejscach na raz i świecić oczami za nas, dodatkowo zachować swoje życie prywatne w normie i w zgodzie z samym sobą. Jeśli zastawiasz się nad praca w naszej firmie to z czystym sumieniem mogę powiedzieć "aplikuj! a przekonasz sie ze warto" Pamiętajcie żadna praca nie jest idealna, żaden człowiek nie jest idealny! Jesteśmy normalnymi ludźmi jak każdy z was i mamy prawo popełniać błędy i miedz gorszy dzień. Ale to nie oznacza, że jesteśmy najgorsi. Jeśli czytasz o i zgadzasz się ze mną - uśmiechnij się i rób swoje! Jeśli jednak stwierdzasz, że kłamie i mowie bzdury- okej, to tylko moje zdanie, masz prawo mieć swoje. Ale szanuj drugiego człowieka jeśli sam chcesz być sanowany. Pamiętajcie, dzielcie świat na pół bo inaczej zwariujecie! Pozdrawiam :)

Nanunana
@Manchmal

Ja również pracuje w firmie kilka lat i jestem zadowolona:)

Patison94

Duzo zlego slyszalam o tej firmie ale zaryzykowałam i wiem ze to byl ogromny błąd.Nigdy nie widzialam czegos takiego co tam sie dzieje ...jakas zawisc podzeganie do donoszenia i to idzie z gory!W jakich czasach zyjeny zeby bawic sie w takie rzeczy.Nie polecam to malo powiedziane .Czekam na jakies kontrole bo ktos musi zrobic porzadek z zarzadzajacymi i funkcjonowaniem.-100.tyle ode mnie

Rozzalona

Jestem zazenowana ostatnia sytuacja we biurze. Czekalam godzinę na panią kierownik dyrektor bo inej pani nie było. Nagle wyszla mówi że nie teraz i wyszła z biura. Tak olana przez firmę się jeszcze nie poczulam - nie polecam!

Precel

Wszystko co w poniższych komentarzach się znajduje to prawda - praca na własne ryzyko. Mimo krótkiego stażu mogę powiedzieć co tam się dzieje: parcie na wynik bez żadnego wsparcia, kierownik zero szacunku dla pracownika jest dobrze to miło chwilę brak wyniku i niszczy człowieka komentarzami na pseudopodsumowaniach. Pracuje kiedy chce i niezbyt długo w ciągu dnia. Nie zna nawet prostych obowiązków konsultanta. Nie polecam!

Xxx

Współczuję pracownikom takiego zarządzania....

To. Ja.

Tak Pani D. dobrze przedstawia sytuację. (usunięte przez administratora) Szkoda, że nie poświęca tyle uwagi samym pracownikom. Może warto wysłuchać ich opinii? To co mogę powiedzieć to to, że w dziale niemieckim nigdy nie było łatwo bo to nie jest łatwa praca ale od sierpnia sytuacja stała się tragikomiczna.(usunięte przez administratora) To taka "dobra zmiana" (ironia). Znam wiele firm, które za rekrutacje opiekunek płacą więcej. Zarobki zaczynają się teraz w tej branży rekruterów od (usunięte przez administratora) netto no ale po wysokości swojej pensji wiem, że tutaj to wyjątek, który potwierdza regułę. Poza tym szefowa przez naprawdę duże SZ. (usunięte przez administratora) Wkleje tu chyba przelewy z konta... Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia tym, co jeszcze trwają.

Bez Nicku

Dzień dobry. Jest tutaj osoba, która była pracownikiem biurowym tej firmy? Tzn zajmowała się przyjęciem, rekrutacja osób, które szukają pracy za granicą?

guarana
@Bez Nicku

a we francji czy niemczech

Niki miki
@Bez Nicku

Jest pewnie nie jedna. Ja się mogę wypowiedzieć jak było rekrutacji na Niemcy pracowałem kilka lat . Był i super (usunięte przez administratora) Teraz żenada zawyza wyniki sama pojawia się w biurze kiedy chce A twoimi pomysłami chwali się do prezesa. Jak wyniki słabe myśli oczy prezesowi że to przez kogoś innego. Współczuję innym bo z takim kierownictwem firma nie pociągnie długo. (usunięte przez administratora)

CrazyEyes92
@Niki miki

uważam, że w poście powyżej jest dużo prawy... ok 60 % nowych osób w dziale rekrutacji, to chyba o czymś świadczy, cieszę się, że mam to za sobą jak i wiele z moich koleżanek, które zdecydowały się na wypowiedzenie umowy i albo są na wypowiedzeniu albo odeszły. Od czasu "zmiany rządów" bałagan i dyletanctwo, zero zainteresowania, nie dodzwonisz się NIGDY, brak wsparcia... no ale jak ma być porządek jak ktoś przychodzi do pracy o 10:30 zamiast o 9tej i wychodzi również szybciej, brak jakiejkolwiek wiedzy, (usunięte przez administratora) dziwne zwolnienia, odejścia, straszenie bo i takie historie też krążą po dziale. Wyniki też uważam, że gorsze niż kiedyś, wrzesień to była masakra a jedyny sposób motywacji to mail od przełożonej z zestawieniem wyników z lat poprzednich hhahha toć to śmieszne. Poprzednie kierownictwo choć nie było idealne to profesjonalne i zainteresowane pracownikami, kiedyś było inaczej a teraz to na prawdę powinien się zarząd przyjrzeć sytuacji od środka... mimo, że mój staż nie była wcale długi cieszę się, że mam to już za sobą i nie polecam

@CrazyEyes92

A jak wyglądała dokładniej Wasza praca na co dzień? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu o pracę jest zapis, że "będziesz reprezentować firmę na wydarzeniach rynku pracy" - https://www.interkadra.pl/oferty-pracy/konsultant-ds-rekrutacji-warszawa. Co to dokładniej oznacza?

CrazyEyes92
@Agnieszka

Głównie praca biurowa i z telefonem. Dzwonisz i szukasz ludzi chętnych na wyjazd...czyli wiesz :) Działania w terenie to inna bajka. Uczestniczysz w Targach pracy, gdzie wystawiasz się ze stoiskiem. Brać udział można też w spotkaniach w różnych klubach, związkach, urzędach, szkołach. Jeśli nie ma takich to bierzesz plakaty i ulotki i jeździsz po swoim terenie, województwie i rozdajesz, rozwozisz, wieszasz. Jest to przymus, masz to w obowiazkach. Kilka wyjść w miesiącu. Nikt tych działań nie lubił. Nic z nich nie ma a do tego firma nie pałaci za delegację. Aha... Jeździsz swoim autem lub środkami komunikacji publicznej. Jest zwrot wydatków na podstawie biletów lub faktur. Mi na rozmowie przedstawiali to tak fajnie, ładnie ale w rzeczywistości jest to męczące i nie przynosi efektów wg mnie.

Pani D.
@CrazyEyes92

Dokładnie, potwierdzam, byłam pracownikiem rekrutacji ponad 2,5 roku, pod koniec mojej pracy zaczęło dochodzić do straszenia, zastraszania, mobbingu, kontrolowania pracowników, od biura można bylo odejść tylko na 15 min na przerwę w ciągu całego dnia, spychologia różnych problemow, brak docenienia zaangażowania i dużych chęci do pracy

Agnieszka

To, co napisałaś sugeruje, że warunki w InterKadra pozostawiają wiele do życzenia. Nie podawajmy tylko imion konkretnych osób, bo to trochę nie w porządku. A jaka to dokładnie była praca?

Interkadr super

(usunięte przez administratora) nie możliwości bo bym dodał zdjęcia z miejsca w jakie pojechała moja dziewczyna :) drzwi od domu gorsze niż od mojej szopy ;) w oknach dziury a jak już było gorzej to okna załatane folia :) piec w pokoju ale nie da się w nim zapalić cofa dym :) na waszej stronie pisze że pokoje 2 osobowe ale o tym że warunki spartańskie i nie da się normalnie żyć nie ma żadnej wzmianki :) (usunięte przez administratora) na koniec kiedy stwierdziły że chcą z tego miejsca jechać bo jest tak zwany (usunięte przez administratora) :) to szef im nie pomógł stwierdził że skoro nie pracują już dla niego to niech sobie radzą same :) musiały z walizkami w deszczu przejść prawie 3 km po czym znajoma francuska pomogła im ogarniając BlaBlaCar żeby dostać się na dworzec :) praca przy zbiorze Kalafiora we Francji okolice Lille obyście nigdy tam nie pojechali ludzie :) ludzie stamtąd potrafili po kilku godzinach wracać do pl bo takie były warunki :) dziewczyna która już tam byla kiedy się dowiedziała że mają przyjechać kolejne zadzwoniła do waszej agencji z prośbą o nr do nich żeby je poinformować że jest tak źle ale oczywiście interkadr tych nr nie podał :) prawdopodobnie wiedzą jak tam jest :) ale liczy się tylko zysk ;) (usunięte przez administratora) proszę uważać na tą agencje a w szczególności nie wybierać się do żadnych ofert pracy przy zbiorze kalafiorów do Francji :) OSTRZEGAM!

InterKadra

Dzień dobry, Chcielibyśmy z tego miejsca oficjalnie przeprosić za to, że nasz francuski partner nie zapewnił naszym Pracownikom odpowiednich warunków mieszkaniowych. Zareagowaliśmy w czasie możliwie jak najszybszym, tzn. w ciągu tygodnia od otrzymania wiadomości od Pracowników. Rozwiązaliśmy umowę z tym klientem, bo dla nas takie warunki są nie do przyjęcia i nie wysyłamy świadomie ludzi do pracy gdy standardy mieszkaniowe nie są spełnione. Dokładamy wszelkich starań, aby takich ofert u nas nie było. Niestety czasem zdarzają się wpadki, ale natychmiast reagujemy i kończymy współpracę z klientami, którzy nie szanują naszych Pracowników. Niemniej jednak pozostała część Pani opinii nie jest prawdą. To nieprawda, że nie chcemy wypłacić wynagrodzenia. Mimo, że porzuciłyście Panie pracę, otrzymacie wynagrodzenie za przepracowany czas, pod warunkiem, że zrobiłyście Panie raporty godzinowe i pozostawiłyście je. O konieczności takiego właśnie postępowania informowaliśmy Was podczas rozmów telefonicznych. Kolejną nieprawdą, ale też dużą niesprawiedliwością jest twierdzenie, że nasza koleżanka z francuskiego biura Wam nie pomogła. Przywoziła Wam ubrania. Interesowała się Waszą sytuacją i interweniowała u naszego francuskiego partnera. To prawda, z uwagi na swoje obowiązki prywatnem nie mogła przyjechać po Was , po Waszym telefonie o 20-tej i zawieźć Panie na autobus. Nie dlatego, że się Wami nie interesowała, ale dlatego, że zwyczajnie nie mogła tego zrobić owego dnia. W innych dniach przyjeżdżała do Pań w swoim czasie prywatnym , po pracy, próbując pomóc jak umiała najlepiej. Zdawała sobie bowiem sprawę z tego, że warunki mieszkaniowe w jakich się Panie znalazłyście są dalece różne od tych, o których zapewniał nas nasz francuski partner przed podpisaniem umowy. Jednocześnie zapewniamy, że nie zamierzamy już nikogo wysyłać w to miejsce i dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła. Oferta ta została przez nas wycofana i na pewno nie powróci. Jednocześnie prosimy o powstrzymanie się od obrażania naszych Pracowników, co robi ktoś z Paniami związany. Cieszymy się, że udało się Pani bezpiecznie dotrzeć do swojego narzeczonego, do którego chciała Pani jechać od pierwszego dnia pracy. Życzymy wszystkiego dobrego i raz jeszcze przepraszamy za zastane warunki mieszkaniowe. W sprawie jakichkolwiek dalszych pytań, uwag pod naszym adresem zachęcamy do kontaktu mailowego na adres: reklamacje@interkadra.pl

rene

Nie polecam. brak kontaktu,po przepracowaniu 3 miesiecy we Francji,czekam na dokumenty ponad 4.msc. Ostateczny krok to PIP . Szkoda nerwów z tą firmą

zosia-no

ja pracuje prawie 4lata jako opiekunka i mi sie podoba. zmieniłam kiedys na inna firme z krakowa ale nie podobało mi sie i wrocilam

ARKMON

WITAM CHCIALBYM SIE ZAPYTAC O PRACE DLA STOLARZY WE FRANCJI . .

@ARKMON

Dzień dobry, zapewne interesuje Cię ta oferta pracy - https://interkadra.traffit.com/public/an/2237. W ogłoszeniu masz trochę informacji. Gdybyś był na miejscu to napisz, proszę, jak tam jest.

Co to jest Nick

Szerokim łukiem omijać tę firmę jak najdalej. Wynagrodzenia jest tak nietransparentne ciężko się dowiedzieć ile się zrobiło przeliczane chyba po najnizszym możliwym kursie

Krystyna
@Co to jest Nick

Jak widzę, to poziom wynagrodzenia stanowi dla Ciebie główny problem, jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Jest to rzecz oczywiście indywidualna. Chciałabym Cię jednak dopytać o jeszcze jedną kwestię, właśnie o propos zarobków. Czy składają się one z samej podstawy czy także i z jakichś dodatków?

@Co to jest Nick

A gdzie pracowałeś? W Niemczech czy we Francji? bo piszesz o przeliczaniu walut. A w umowie nie ma info po jakim kursie przeliczają kasę? Pytam bo się zastanawiam żeby z nimi wyjechać jako murarz do Francji, dlatego wolę sie upewnic co i jak piszą w umowie. Nie dali Ci odpowiedzi dlaczego tyle kasy skoro uwazasz ze pwoinno byc inaczej?

Żaneta
@Co to jest Nick

Mam ten sam problem.Dzis powinnam otrzymać wynagrodzenie.Nie otrzymałam.

@Krystyna

Przy podpisywaniu umowy mówiono mi o premi jak narazie dostałam tylko podstawę i z tego co się dowiaduję na premie muszę zaczekać ale ile i kiedy mi ewentualnie będzie wypłacona tego żadna z pań do których dzwoniłam nie jest mi w stanie odpowiedzieć. Jest tyko odsylanie od jednej do drugiej bo "ja się tym nie zajmuję proszę dzwonić do działu kadr lub jeszcze gdzieś indziej" tak zbywają ludzi. Doświadczyłam tego na sobie. Reklamują się że "Ty zarabiasz my opikujemy się Tobą " lub"Zawsze możesz na nas liczyc" życie pokazuje coś zupełnie innego

@Zainteresowany pracą we Francj

Pracuje jako opiekunka w Niemczech w umowie jest coś o przeliczaniu ale nie mam jej przy sobie jestem akurat w Niemczech. Jak jest w umowach do Francji nie wiem ale czytałam ze są zazwyczaj złe warunki jeśli chodzi o zakwaterowanie dużo negatywnych opinii

@Co to jest Nick

Czyli nie wiesz czy Ci kasę przeliczyli zgodnie z umową bo nie pamietasz umowy, co ja podpisalas i tez nei mozesz sprawdzić. Moze byc ze dobrze, ale juz piszesz, że jest źle. Z premia to kumam, ze sie irytujesz,ze nie masz informacji konkretnych. To nie jest ok.

Antoni
@Zainteresowany pracą we Francj

Możecie napisać, czy nie mając doświadczenia zawodowego w pracy za granicą firma InterKadra, pomoże znaleźć ofertę pracy dopasowaną do naszych preferencji? Jestem ciekaw, czy zgłaszając się do biura tej firmy, otrzymam odpowiednią dla siebie propozycję.

@Antoni

To zależy gdzie chcesz pracować chyba. Samo to, ze nie masz doświadczenia w pracy za granicą na pewno nie stanowi problemu , chyba, że w konkretnych zawodach jakiś? Nie wiem. Chodzi o to, że oni mają ileś ofert pracy za granicą - sprawdz sobie na ich stronie internetowej. I wtedy dopasowują Twoje doświadczenie do tych ofert. Nie jest tak, że się zgłaszasz i oni specjalnie pod Ciebie szukają Ci wymarzonej pracy w wymarzonym miejscu. Widziałem u nich na fejsbuku, ze szukają np do zbioru pieczarek, albo jabłek - żadne doświadczenie tam raczej nie jest wymagane. W budowlance w wielu ofertach też nie jest wymagane doswiadczenie za granicą tylko w ogóle doświadczenie w pracy w tym zawodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o