BAZALT

Waplewo Wielkie

Opinie o BAZALT

marek

Oni realizują teraz sporo projektów i cały czas wygrywają jakieś konkursy na budowę dróg @ro więc może akurat na razie jest komplet i nikogo nie potrzebują. Ciekawi mnie tylko ile płacą np. takiemu zwykłemu pracownikowi bez doświadczenia..

mały

Ludzie, jak chceta zarobić to ićta do bazaltu w Waplewie dobrze płacą aż 7,50 na godzinę. Ale jaja.

x*

Odradzam ta firme totalne nieporozumenie szkoda czasu na takie bagno.Kieronicy to alkoholicy krada materialy z budowy a pozniej obcinaja pracowniika pensje!!!

były

DNO DNO DNO Elementarny brak szacunku dla pracownika. Obcinanie pensji bez podania powodu itp.

Francuz

Nie polecam!

Zostaw opinię o BAZALT - Waplewo Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAZALT