Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Opinie o Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

@KAMIL, zapraszam Cię do przeczytania regulaminu - https://www.gowork.pl/regulamin Forum jest miejscem publicznym i nie należy tu nikogo obrażać. Rozumiem, że możesz być niezadowolony, a czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat oferowanej umowy? Może mógłby zmienić zakres Twojego etatu. Zachęcam inne osoby pracujące w Bor-Bud do wyrażenia własnego zdania o pracodawcy.

Gutek
 Opinia

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

Opinia

@Windykacja na koszt dłużnika Forum "GoWork" jest miejscem gdzie wyraża się opinie na temat pracy w celu stworzenia rzeczywistego obrazu firmy Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski. Nie jest to odpowiednie miejsce na zamieszczanie tego typu ogłoszeń. Odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Opinia

@Krzysztof @Nik Czy jesteście pracownikami Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski? Czy firma zalega z wynagrodzeniami? Skąd informacje o zadłużeniach? Jesteśmy na forum publicznym, nie można tu rzucać nieuzasadnionych, bezpodstawnych oskarżeń, dlatego dopytuję o szczegóły.

Krzysztof
 Opinia

Ciekawe jak może się dobrze pracować kiedy gość nie płaci za wykonaną robotę miesiącami?! Jest zadłużony we wszystkich hurtowniach w okolicy na grube tysiące a inwestycje które zostały mu zlecone stoją rozgrzebane!

Tomasz
 Opinia

Tak rzadko piszecie na forum, że mam wrażenie iż dobrze się tu pracuje.

Nik
 Opinia

Omijajcie tego pana szerokim łukiem. Zadłużony w większości hurtowni, niewypłacalny, nieterminowy! Po prostu oszust!

Opinia

@Arek, masz pozytywną opinię o Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski. Mógłbyś ją jednak uzupełnić o warunki zatrudnienia? Twoja poszerzona wypowiedź na ten temat będzie przydatna tym wszystkim użytkownikom, którzy rozważają ewentualne aplikowanie do struktur firmy. Który obszar firmy, Twoim zdaniem, jest najkorzystniejszy pod kątem zatrudnienia?

Arek
 Opinia

Witam normalna firma normalni ludzie nikt nie pije (nie te czasy) Poza tym to niewolnictwa niema Wolna droga Pozdrawam Łódź

Opinia

@Wal napisałeś, że Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski jest w rozkwicie. Czy mógłbyś rozwinąć swój wpis? Jakie istotne zmiany zaszły w firmie z perspektywy pracownika? Twoja opinia będzie cenna dla osób chcących znaleźć zatrudnienie w tej firmie.

Wal
 Opinia

Wiesz co, nie wydaje mi się, abyś miał rację kolego ponieważ firma jest w tym momencie w swoim rozkwicie i coraz lepiej jest

P.M
 Opinia

Pracowałem w firmie u pana o imienu wymienionym wielokrotnie wyżej jakieś 2 lata temu i szczerze żałuję.. Nie dość że dał nędzną stawkę(wtedy nie miałem innego wyboru) to jeszcze na czarno,zniszczone busy nadawały się na złom jedynie i prowadziły je osoby bez uprawnień na długich trasach. Dawał tylko pieniądze na zaliczki po 100 zł tygodniowo za pracę nawet po 14 godzin dziennie,stawaka ustalona w moim przypadku wynosiła 10 zł za godzinę,pracowałem tam przez półtora miesiąca i wisi mi pieniądzę za cały ten okres,ale jak to wiadomo wielce wielmożny morański książe oszukał także kolegów z mojej wsi koło Malborka,w sumie kwota którą jest winny nam 4 to ponad 5 tysięcy złotych,nie mówiąc o osobach z jego rejonów które oszukiwał i wykorzystywał,dziwie się jedynie że nie dostał łupni,ale spokojnie pozew zbiorowy zostanie złożony niebawem,nie wiem czy morański książe jest świadomy ale karma wraca....

ktoś, co coś wie
 Opinia

Firma DNO!!! Niesłowny GW (ja to tłumaczę jako Gówniany Wykonawca). Co do płatności to szkoda gadać... nieterminowi, nierzetelni i niesłowni.

zleceniobiorca
 Opinia

Niestety wszystko co złe na temat tej firmy można powiedzieć, to należałoby powiedzieć. Nie płacą za potwierdzone przez siebie faktury i zaakceptowane protokoły. Wystarczy sprawdzić w KRD ile jest wpisów i na jakie kwoty- z czegoś to wynika.

Bartek
 Opinia

Najwidoczniej ktoś za tą fuszerkę płaci i daje mu nowe zlecenia, bo skoro ciągle przyjmuję do pracy to chłopak musi mieć robotę.. Widać, że chłopak się rozwija, a wam pewnie żal d..e ściska. Większość pseudo biznesmenów już dawno swoje interesy pozamykało, albo tonie w długach. Ciekawa teoria Warszawiaczek, kradnie samochody, a później nimi pracownicy jeżdżą do pracy ???, jak wiadomo busy są jednymi z najczęściej kontrolowanych pojazdów i pewnie wiele razy były sprawdzane skoro codziennie ludzie dojeżdżają nimi do pracy, a jakoś nigdy nie słyszałem o aferze z kradzionymi samochodami w tej firmie.

warszawiaczek
 Opinia

koleś to największy oszust w historii,niby wszystko fajnie a jak przychodzi co do czego to rzekomo nie ma kasy,jest zwykłym kanciarzem i jeździ kradzionymi samochodami,do tego robią tam kryminaliści którzy pewnie ukrywają się przed policją i są największymi fuszerami jakich widziałem

Anonim
 Opinia

Gdyba ta firma była faktycznie tak złą jak tu opisujecie, nikt by już w niej nie pracował i nie pozwoliłby sobie na w/w traktowanie, a jednak nadal istnieje i się rozwija. Znam osoby które tam pracują od początku istnienia firmy i najwidoczniej jest im dobrze skoro pracują w tej firmie tyle lat, sam tam pracowałem i nigdy nie było problemów z wypłatą, zaliczkami itp....Oczywiście najlepiej jest obrzucić Pana M. błotem, bo źle rozliczył, bo nie wypłacił zgodnie z ustaleniami.. Tylko ciekawe czy osoby tak życzliwie wypowiadające się same zachowały się w porządku.. Jak znam życie i branże budowlaną, to pewnie było zwolnienie z dnia na dzień bez wcześniejszego poinformowania,chodzenie w kratkę itd.., więc później nie dziwcie się, że objechał wam na stawce.. Polecam osobą które poważnie myślą o pracy. Pan M. docenia dobrych pracowników.

Lenka
 Opinia

Nikomu nie polecam tej firmy. Pracowali w niej moil bliscy. Płaci tak jak mu się podoba, jednym mniej, drugim wiecej. Większość pracuje na czarno. Wypłaty są indywidualne w zależności jak się umowisz z panem M. A gdy podejmiesz decyzję że chcesz dejść to albo wca wyplaty le nie dostaniesz wyplaty albo tak zacznie ci odliczać że prawie nic ci nie zostanie. Pan M nawet nie potrafi się wysłowić a jak napiszę smsa to nie wiadomo o co mu chodzi, tyle w tej wiadomości jest błędów. Na terenie naszej gminy wieści szybko się rozchodzą dlatego też ostatnio pan M zatrudnia ludzi z Malborka, Tczewa, Nowego Stawu i okolicznych wiosek, gdyż w Dzierzgoniu jest coraz mniej chętnych. Jeśli ktoś szuka pracy tosię proszę się zastanowić bo nawet jeśli wyda ci się że jest ok to przy zwolnieniu zostaniesz totalnie oszukany

Anonim
 Opinia

Scina na godziny , oszukuje . Ta firma nie powinna istnieć . Z chęcią bym popatrzal jak mu ta firmę zamykają

jokers
 Opinia

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ... Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV.. Na maila, czy może osobiście Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym dziekuje za informacje pozdrawiam

amboży kleks
@jokers 22.02.2015 13:55

nie ma żadnego cv. jeśli wiesz gdzie teraz budują iź tam, pogadaj z majstrem i robisz. tyle

krzysztof
 Opinia

Chciałbym ponowić pytanie poprzednika, czy ktoś jest zorientowany co na dzień dzisiejszy dzieje się w Bor - Budzie? Może coś wyjaśniło się w sprawie terminowych płatności i zliczania godzin na które narzekaliście? I czy ktoś może opisać jak wyglądały jego początki w firmie - na co można liczyć? Czy były premie na święta w tym roku?

Franek z Gdańska
 Opinia

Bardzo dobra firma, robota na czas. Pracownicy podchodza bardzo profesjonalnie do zlecen. Szef konkretny dotrzymuje terminow. Wyksztalcony i swiatly umysl.(usunięte przez administratora)

on
 Opinia

piszecie ze to burak a sami wypowiedziec sie nie potraficie buraki a [usunięte przez moderatora] ma łeb to kreci a buraki sztachetami sie dusza na wzajem

snajk
 Opinia

bardzo dobra firma jest bor bud szanuje

xxxx
 Opinia

jakis idiota wypisuje bzdury i myli ludzi podajac wyrzej wymieniony adres nie zdziwie sie jak mieszkaniec tego adresu poda go sadu

oszukany
 Opinia

gość - 2012-05-24 18:32:57 tak tak dobrze napisane,[usunięte przez moderatora] czyli ten caly pan [usunięte przez moderatora] to poprostu burak ze wsi.wiem ze niebawem znowu idzie siedziec,pewnie znów bedzie sie ukrywał np.u [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]obecnie mieszka przy ulicy [usunięte przez moderatora] w Gdańsku jeździ aurorą srebrną na rejestracji [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.

gość

cipher
 Opinia

Nikomu nie polecam tej firmy. Właściciel to kryminalista, któremu słoma wystaje z butów. Prawa pracownicze w tej firmie nie istnieją a busy, którymi wysyła ludzi na budowy nadają się tylko na złom. Większość pracowników to alkoholicy i narkomanii - wliczając w to prowadzących brygad. W dodatku Pan [usunięte przez moderatora] prowadzi swojego rodzaju \"melinę\", w której sprzedaje rosyjski tytoń bez polskich znaków akcyzy...

gość
 Opinia

mieszkam na moranach i znam [usunięte przez moderatora] i popieram wypowiedz wyrzej.to poprostu pijak i kombinator.

sławek
 Opinia

spodkałem sie z fismą bor-bud i moja opinia jest taka:pijaki,agresywni i wszyscy na czarno pracuja. A pan mariusz kretasz ktory ma zaliczona odsiadke i zawiasy.i w dodatku niesprawne i kradzione busy.

Zostaw opinię o Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski - Morany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.