Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Morany

Opinie o Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski

Wal

Wiesz co, nie wydaje mi się, abyś miał rację kolego ponieważ firma jest w tym momencie w swoim rozkwicie i coraz lepiej jest

P.M

Pracowałem w firmie u pana o imienu wymienionym wielokrotnie wyżej jakieś 2 lata temu i szczerze żałuję.. Nie dość że dał nędzną stawkę(wtedy nie miałem innego wyboru) to jeszcze na czarno,zniszczone busy nadawały się na złom jedynie i prowadziły je osoby bez uprawnień na długich trasach. Dawał tylko pieniądze na zaliczki po 100 zł tygodniowo za pracę nawet po 14 godzin dziennie,stawaka ustalona w moim przypadku wynosiła 10 zł za godzinę,pracowałem tam przez półtora miesiąca i wisi mi pieniądzę za cały ten okres,ale jak to wiadomo wielce wielmożny morański książe oszukał także kolegów z mojej wsi koło Malborka,w sumie kwota którą jest winny nam 4 to ponad 5 tysięcy złotych,nie mówiąc o osobach z jego rejonów które oszukiwał i wykorzystywał,dziwie się jedynie że nie dostał łupni,ale spokojnie pozew zbiorowy zostanie złożony niebawem,nie wiem czy morański książe jest świadomy ale karma wraca....

ktoś, co coś wie

Firma DNO!!! Niesłowny GW (ja to tłumaczę jako Gówniany Wykonawca). Co do płatności to szkoda gadać... nieterminowi, nierzetelni i niesłowni.

zleceniobiorca

Niestety wszystko co złe na temat tej firmy można powiedzieć, to należałoby powiedzieć. Nie płacą za potwierdzone przez siebie faktury i zaakceptowane protokoły. Wystarczy sprawdzić w KRD ile jest wpisów i na jakie kwoty- z czegoś to wynika.

Bartek

Najwidoczniej ktoś za tą fuszerkę płaci i daje mu nowe zlecenia, bo skoro ciągle przyjmuję do pracy to chłopak musi mieć robotę.. Widać, że chłopak się rozwija, a wam pewnie żal d..e ściska. Większość pseudo biznesmenów już dawno swoje interesy pozamykało, albo tonie w długach. Ciekawa teoria Warszawiaczek, kradnie samochody, a później nimi pracownicy jeżdżą do pracy ???, jak wiadomo busy są jednymi z najczęściej kontrolowanych pojazdów i pewnie wiele razy były sprawdzane skoro codziennie ludzie dojeżdżają nimi do pracy, a jakoś nigdy nie słyszałem o aferze z kradzionymi samochodami w tej firmie.

warszawiaczek

koleś to największy oszust w historii,niby wszystko fajnie a jak przychodzi co do czego to rzekomo nie ma kasy,jest zwykłym kanciarzem i jeździ kradzionymi samochodami,do tego robią tam kryminaliści którzy pewnie ukrywają się przed policją i są największymi fuszerami jakich widziałem

Anonim

Gdyba ta firma była faktycznie tak złą jak tu opisujecie, nikt by już w niej nie pracował i nie pozwoliłby sobie na w/w traktowanie, a jednak nadal istnieje i się rozwija. Znam osoby które tam pracują od początku istnienia firmy i najwidoczniej jest im dobrze skoro pracują w tej firmie tyle lat, sam tam pracowałem i nigdy nie było problemów z wypłatą, zaliczkami itp....Oczywiście najlepiej jest obrzucić Pana M. błotem, bo źle rozliczył, bo nie wypłacił zgodnie z ustaleniami.. Tylko ciekawe czy osoby tak życzliwie wypowiadające się same zachowały się w porządku.. Jak znam życie i branże budowlaną, to pewnie było zwolnienie z dnia na dzień bez wcześniejszego poinformowania,chodzenie w kratkę itd.., więc później nie dziwcie się, że objechał wam na stawce.. Polecam osobą które poważnie myślą o pracy. Pan M. docenia dobrych pracowników.

Lenka

Nikomu nie polecam tej firmy. Pracowali w niej moil bliscy. Płaci tak jak mu się podoba, jednym mniej, drugim wiecej. Większość pracuje na czarno. Wypłaty są indywidualne w zależności jak się umowisz z panem M. A gdy podejmiesz decyzję że chcesz dejść to albo wca wyplaty le nie dostaniesz wyplaty albo tak zacznie ci odliczać że prawie nic ci nie zostanie. Pan M nawet nie potrafi się wysłowić a jak napiszę smsa to nie wiadomo o co mu chodzi, tyle w tej wiadomości jest błędów. Na terenie naszej gminy wieści szybko się rozchodzą dlatego też ostatnio pan M zatrudnia ludzi z Malborka, Tczewa, Nowego Stawu i okolicznych wiosek, gdyż w Dzierzgoniu jest coraz mniej chętnych. Jeśli ktoś szuka pracy tosię proszę się zastanowić bo nawet jeśli wyda ci się że jest ok to przy zwolnieniu zostaniesz totalnie oszukany

Anonim

Scina na godziny , oszukuje . Ta firma nie powinna istnieć . Z chęcią bym popatrzal jak mu ta firmę zamykają

jokers

Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ... Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV.. Na maila, czy może osobiście Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym dziekuje za informacje pozdrawiam

amboży kleks
@jokers 22.02.2015 13:55

nie ma żadnego cv. jeśli wiesz gdzie teraz budują iź tam, pogadaj z majstrem i robisz. tyle

krzysztof

Chciałbym ponowić pytanie poprzednika, czy ktoś jest zorientowany co na dzień dzisiejszy dzieje się w Bor - Budzie? Może coś wyjaśniło się w sprawie terminowych płatności i zliczania godzin na które narzekaliście? I czy ktoś może opisać jak wyglądały jego początki w firmie - na co można liczyć? Czy były premie na święta w tym roku?

robson

tak znam tą firmę jestem brygadzistą z BAUHAUSU znam tego pracodawcę dziwię się tym ludziom co u niego pracują rze go nie spalili uwierzcie mi znam gnoja ale nie pracowałem u niego jego niestać na mnie ale co ja słyszałem co on wyrabia ze swymi ludmi to szok znam gnoja znam omijajcie go z daleka

Franek z Gdańska

Bardzo dobra firma, robota na czas. Pracownicy podchodza bardzo profesjonalnie do zlecen. Szef konkretny dotrzymuje terminow. Wyksztalcony i swiatly umysl.(usunięte przez administratora)

on

piszecie ze to burak a sami wypowiedziec sie nie potraficie buraki a [usunięte przez moderatora] ma łeb to kreci a buraki sztachetami sie dusza na wzajem

snajk

bardzo dobra firma jest bor bud szanuje

xxxx

jakis idiota wypisuje bzdury i myli ludzi podajac wyrzej wymieniony adres nie zdziwie sie jak mieszkaniec tego adresu poda go sadu

oszukany

gość - 2012-05-24 18:32:57 tak tak dobrze napisane,[usunięte przez moderatora] czyli ten caly pan [usunięte przez moderatora] to poprostu burak ze wsi.wiem ze niebawem znowu idzie siedziec,pewnie znów bedzie sie ukrywał np.u [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]obecnie mieszka przy ulicy [usunięte przez moderatora] w Gdańsku jeździ aurorą srebrną na rejestracji [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.

gość

cipher

Nikomu nie polecam tej firmy. Właściciel to kryminalista, któremu słoma wystaje z butów. Prawa pracownicze w tej firmie nie istnieją a busy, którymi wysyła ludzi na budowy nadają się tylko na złom. Większość pracowników to alkoholicy i narkomanii - wliczając w to prowadzących brygad. W dodatku Pan [usunięte przez moderatora] prowadzi swojego rodzaju \"melinę\", w której sprzedaje rosyjski tytoń bez polskich znaków akcyzy...

gość

mieszkam na moranach i znam [usunięte przez moderatora] i popieram wypowiedz wyrzej.to poprostu pijak i kombinator.

sławek

spodkałem sie z fismą bor-bud i moja opinia jest taka:pijaki,agresywni i wszyscy na czarno pracuja. A pan mariusz kretasz ktory ma zaliczona odsiadke i zawiasy.i w dodatku niesprawne i kradzione busy.

CIEŚLA

PAN [usunięte przez moderatora] PEWNIE BY SOBIE ŻYCZYŁ, ALE TA OPINIA TO TYLKO BEŁKOT PIJANEGO IDIOTY

Zostaw opinię o Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski - Morany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bor-Bud Usługi Budowlane Mariusz Borkowski