Opinie o Chemiland Sp. z o.o. w Lubochowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Chemiland Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Chemiland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemiland Sp. z o.o. w Lubochowo

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Antoni Nowy wpis

Widziałem pytanie czy trzeba mieć doświadczenie żeby się tu przyjąć. Mnie też to interesuje bo nie mam kwalifikacji ale szybko się uczę i mogę przejść szkolenie wdrażające do pracy. Przyjmują takie osoby jak ja?

Gość Nowy wpis

Brak kontaktu.

Andzia Nowy wpis

Czy jak sprzedawca w centrum ogrodniczym trzeba mieć już na start duże pojęcie o roślinach ?

Wiesz o firmie Chemiland Sp. z o.o. coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Chemiland Sp. z o.o. - Lubochowo

Firma Chemiland Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• SPRZEDAWCA/SERWISANT W SKLEPIE HUSQVARNA, Zalewo - Lipiec 2022
  • SPRZEDAWCA W SKLEPIE TECHNICZO-ROLNICZYM GRENE, Zalewo - Listopad 2021
  • SPRZEDAWCA W SKLEPIE HUSQVARNA, Zalewo - Listopad 2021

Czy pracujesz w firmie Chemiland Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Chemiland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chemiland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemiland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chemiland Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 219
    82-450 Lubochowo
  • NIP: 5792028145 KRS: 0000195541

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chemiland Sp. z o.o.