Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

,,............

DEBIL to jest slowo niecenzuralne? brawo dla administracji tej strony objaśniam jak by nie bylo wiadomo oficjalna definicja: "debilizm – stan upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim" tak ze prosze o nie usowanie wszystkiego jak popadnie juz i tak posty bez powodu kasujecie

,,............

Oni nas nie oszukali tylko poprostu mają nas za tępaków i (usunięte przez administratora) Widzi że co niektórzy łykają wszystko jak leci i to wykorzystuje.

...........

Nie ma kasy na kącie zaś oszukał nas

Mpm

Dostał ktoś kasę?

Tic ta
@Mpm

Wysocki dostal

xXx
@Mpm

Ci co mieli dostać już dawno dostani i jest to pewne, m.in. Boczek Team. A My szaraki możemy czekać i czekać i czekać. I Wy naprawdę chcecie dalej tam wrócić znów do pracy?!! To życzę WAM powodzenia i szczęścia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
TTD MICHALIK
Xyz

Pozdrawiam mamę

Dziadostwo

Podobno w Papierni będą pracować Islamisci i terrorysci ,oferty pracy poszly do nich haha,stawka micha ryżu co środę.......

ooo
@Dziadostwo

Tylko że na razie nie ma nawet tego ryżu.

P

Takze zadnej kasy jyz nie Bedzie i już ,zapamieyajcie to NIE BĘDZIE...

P

I znów ,bedzie spotkanie,to powie pan ze,bedzie we środę ,co spotkanie i we srode wypłata ,przeciez to jest wkurw......ce,niesadzicie???

,.,.,.
@P

Jesli spotkanie bedzie to TYLKO Z NOWYM WLASCICIELEM a nie z klamca, z klamca juz nie rozmawiam!

.........................
@,.,.,.

Otorz to nie ma co z nim juz rozmawiac, tylko rozmowa z nowym wlascicielem wchodzi w gre bo to co wysocki gada i moze to jedno (czytaj nic nie moze) a co nowy wlasciciel ma w planach to drugie a prawda taka ze wysocki ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia jego zadanie bylo takie aby wy.ruc.hac ludzi (zaoszczedzic jak najwiecej kasy), doprowadzic zaklad do ruiny i sprzedac za bezcen. Teraz zalozmy ze wyplacaja kase za kwiecien i 1 lipca do roboty, zaklad ma nadal status W LIKWIDACJI (zaklad w likwidacji rzadzi sie swoimi prawami i obowiazuja go osobne przepisy), zamierzacie isc i robic w takim czyms? Bo ja nie!!! A bajki jakie opowiadaja to moga opowiadac dziecia oraz (usunięte przez administratora) mamic

Były

Wypłata będzie co środę,tak do smierci ..także niema się co łudźic, moze 2020 we środę albo później

Hahaha

Ja mam propozycję, otworze własną działalność a wy będziecie u mnie robić za darmo, będę wam obiecywał że wypłata wtorek/środa i będzie ok. Kto chetny? Place 18zl/h pisać!

.....

Kasa nawet jak będzie to tylko za kwiecień a gdzie reszta?! Za maj i za czerwiec? O tym to nawet nie wspomniał a nikt nawet o to nie zapytał tacy jesteście zaślepieni! Idźcie i za darmo róbcie

..........
@.....

Jak będzie kasa

...

Pierwsza sesja księgująca za nami kasy nie ma!

xXx

Dziś jest środa ;) kolejny obiecany ostateczny termin wypłacenia zaległych pieniędzy za kwiecień. No który to już raz takie obietnice a WY dalej lecicie jak ćmy do światła lub te muchy do .... do tej Papierni, niech was dalej tak ruchają tak jak NAS teraz. A od 26 rusza składanie i modernizacja maszyn na ZZP

Nie Ważny

Przykład MP5 Operator maszyny miał 12,5pln krajacz miedzy 11 a 12pln Zmianowy oficialnie mial 15pln. A teraz z laską daja operatorom i krajaczom 15pln a zmianowym 17 (co nie wie ile to 1/4 + 3/4) I z tego co wiem na MP4 mają komplet (nie dziwie się) to z MP5 mają problem bo brak jednego operatora maszyny papierniczej ha ha ha no cóż będą robić na MP5 po 12h dwie zmiany. @Memtos ok 1 822,80 NA REKE to będą miały zwykłe pionki! A TE OSOBY CO UMIEJĄ SIĘ USTAWIĆ PO ZNAJOMOŚCICH BĘDĄ przychodzić jeden za drugiego na nadgodziny i wyjdą raz tyle, tak jak to zawsze robili, np. Na czterobrygadzie z "zarówkami" Ale co My możemy jak ludzie jak Zomby (.....) wracają do Solali, a pieniędzy jak nie bylo tak nie ma. Wczoraj mówili że mają być do środy no zobaczymy, A większość i tak leci do Papierni jak muchy do gów**na.

Fun
@Nie Ważny

Zapomniales dodac ze praktycznie kazdy maszynista na MP4 jest zmianowym :) I co to w ogole za stawka maszynista na papier maszynie stawka taka sama jak baba na serwetce? Bez obrazy dla "bab" z serwetki ale to troche smieszne! A ci idioci przystali na te warunki a tylko dla tego ze wiekszosc z MP4 jest zmianowymi To samo tyczy sie krajaczy beda robic za te same pieniadze co ludzie z serwetki hahaha

@Fun

Myślisz się kobiety z serwetki wywalczyły 17/h Tylko produkcja przystała na takie stawki 15fizyczny i 17zmianowy bo tyle im wystarczy... Ważne by papiernia ruszyła takie maja zdanie z zzp Jeszcze jak maja zrobić normy i podnieść produkcje MP4 600m/s a MP5 300m/s to krajacze będą dymać pełne 8godzin a nie tak jak do tej pory po 5godzin i kończyć godzinę przed zakończeniem zmiany. Życzę Wam Powodzenia hi hi hi

Szymon

staty taty, nie wiem gdzie robiles ale ja wiem jedno ze bez MODERNIZACJI przez duze M go**wno zrobia a nie pogonia... MP4 i MP5 to skansen a modernizacja jest nieoplacalna i juz nie chodzi o maszyny bo do takiej produkcji trzeba wszystko przerobic od poczatku do konca DOSLOWNIE WSZYSTKO od pradu na wodzie skonczywszy a nowemu wlascicielowi ktos poprostu bajek naopowiadal!

...

Co sie krajaczami martwisz, nakupia krajarek a ci obskocza tak jak to robili po dwie trzy maszyny na raz :)

...

Ten ......... (wpiszcie co chcecie)m bawi się z ludźmi w kotka i myszkę.Oddajcie mu świadectwa pracy-pewnie-i zostaniecie z niczym. Nie jest to takie pewne ze po zwrocie swadectwa przyjmą Was do pracy.Gra Wami ...nie widzicie tego ????? jeszcze mu wierzycie ??? Po tylu bajkach które naopowiadał ? Opamiętajcie się !!!!!

Brawo Ja

Tak obiecać mu że wrócicie jak wypłaci zaleglosci, a jak do tego dojdzie to niech każdy mówi że za miesiąc przyjdzie do pracy i tak w koło Macieja. Niech on później czeka na kadrę 3 miesiące tak jak my na pieniądze. Ale nie... ludzie w podskokach idą do niego i wręcz błagają żeby mogli pracować. A on się z was śmieje bo raz was wykorzystał to drugi raz jak coś nie wyjdzie to wam powie że sami tu wróciliście i nikogo nie zmuszał." Przed debilami trzeba się bronić a nie z nimi rozmawiać."

Mentos

Na dzien disiejszy zalegaja juz prawie z wyplatami za TRZY MIESIACE (o odprawach nie wspomne), a wy jak te wierne psy darujcie im to i wroccie do pracy za 15zl/h dla tych debi.li co nie wiedza to ok 1 822,80 NA REKE!!! Co z reszta kasy?! gadka tylko z kasa za kwiecien!!! co za reszte miesiecy wedlug likwidatora sie nie nalezy?!!!! Opamietajcie sie!!! BEZ NAS NIE WZNOWIA PRODUKCJI I MUSZA NAM DAC TO CO MY CHCEMY NIE ONI!!!! TYLKO TRZEBA GADAC JEDNOGLOSNIE!!!!!!!

...........
@Mentos

Niech pierw wypłaci

MA

A kasy jak nie bylo tak nie ma do tego dokladnie ta sama spiewka :) znow wtorek/sroda, tylko ktory :) a stawka jaka zaproponowal smiechu warte przy podwojeniu produkcji czytaj NORMY!

Jupi
@MA

Podwójna to będzie stawka jak zwykle tych złodziei.Już nie sprawdzam konta,bo nie warto wierzyć Wysockiemu...kłamca jakich mało.Wypłaca i wypłaca,ale tylko sobie.

Były Pracownik

Do Papierni wrócą tylko Desperaci czyli te osoby co boją się podjąć innej pracy niż w papierni (tak lajtowej) Również Te osoby po znajomościch z WŁADZĄ i co mają obiecane stanowiska lub pensje większe niż reszta załogi. Bo jaki normalny człowiek który chce żyć ponad stan minimalnej tam wróci??

Była

z rozbrajająca "szczerością" powie że komornik mu zabrał....Dość kłamstw i obiecanek bez pokrycia .Nie ma motywacji do powrotu do zakładu dopóki p>Likwidator będzie miał jakikolwiek wpływ na przyszłość zakładu.On i" kadra zarządzająca" już pokazali na co ich stać i w jakim poszanowaniu mają ludzi którzy de facto wypracowują pieniądze dla zakładu.A jeśli znajdą ludzi którzy przez sentyment wrócą do zakładu to ludzie wracajcie tam z podniesiona głową na nowych warunkach i z twardym przeświadczeniem ze to nie oni wam robią łaskę że Was przyjmują tylko Wy wyświadczacie im łaskę że sprzedajecie swoją wiedzę i doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA