KNS Śląska Fabryka Okien

Wodzisław Śląski

Opinie o KNS Śląska Fabryka Okien

Gość

Piszecie co Wam ślina na język przyniesie.

operator kierowca

To ja chyba do eko pójdę

anonymous

Boze mój powiedz kiedyś ich opuscił SZOK

Laura

Jak z pracą w biurze??

Gosc

Dokładnie ta pani jest za tępa na to stanowisko..a do moiotły trzeba miec kondycje..brak szacunku dla swoich pracowników..nie lubi mlodych ludzi,zawsze beda jej przeszkadzc..najlepiej jak zatrudnila by same emerytki,wtedy czula by sie przy nich idealnie..Nie wazne jak pracuje sie na magazynie..wazne jak bardzo wchodzi sie tej pani do du...y.Wtedy dla niej jest ok..Totalna porażka.Wymiana tej pani jak najszybciej!!!!pozdrawiam

Kns

Nie polecam pracy na magazynie. Kierownikiem tego magazynu jest Pewna Pani co powinna dostac mietłe i zamiatać. Nie radzi sobie z emocjami rozgaduje pracownikom co sie dzieje u niej na magazynie do Szefa firmy chodzi na zebrania i dosłownie BECZY. Nie potrafi zorganizowac pracy tylko panika i panika. Poprostu na takim stanowisku wiekszego Debila nie widziałem. Firma upada jest tragedia nikt tam nie chce pracować. Szef to powinien powymieniac kadre kierowniczą a nie zwalniac ludzi.

JUH

Robota na pakowaniu i przy szybach dla pudzianów, huderlaki sie szybko poddadzą.

Die Wahrheit

Kiedy u was upadłość?

Nick

Wypłata fajna praca też. Nie miałem ani jednej bumeli i wyleciałem.

Pacownik KNS

Pracuję w KNS na produkcji już dość długo i nie zgadzam się z negatywną opinią. Praca jak każda inna. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie ma co narzekać, ja sobie chwalę tą pracę i polecam. Jeśli chodzi o zwolnienia na zimę to faktycznie były ale zwolnili tylko bumelantów. Niech każdy "poszkodowany" przez pracodawcę firmy KNS odpowie sobie na pytanie czy sam trzymałby takiego pracownika?!

Znający temat
@Pacownik KNS 18.01.2017 00:22

Mm : te kilka opinii w miarę pozytywnych to odpowiednik tak zwanego kalefaktora bardzo popularnego na kopalniach( sztygar )w KNS - brygadzista ma pieska który przejmuje obowiązki brygadzisty który w pełni oddaje się śledzeniu pracowników przez kamery nic nierobieniu i braniu pensji choć obłożenie nie jest pełne. Co do wypłat nigdy nie jest 10 - tego a zdarzał się i to nie jeden raz poślizg nawet tygodniowy, firma KNS ni respektuje państwowych ustaleń kodeksu pracy i ma swój wewnętrzny kodeks pracy: 1- Urlop narządzanie kara pieniężna 2- Chorobowe kara Pieniężna pomijając państwowe ustalenia procentowe 3- Praca praktycznie w sezonie dziesięcino godzinowa w temperaturach przekraczających 35 stopni z jedną przerwą 20 minutową 4 - W czasie martwego sezonu gdy powinno być wypłacane postojowe jawne okradanie pracowników z swojego urlopu, a wszystko to dzięki sprytnie skonstruowanej umowie przez właściciela tego obozu pracy zarobek brutto plus premia którą dowolnie morze manipulować ( pracodawca tego przybytku ). Co do kadry kierowniczej: kierownik z tak rozbuchanym ego traktującym pracownika jak skazańca odwrotnie do swojego brata piastującego stanowisko brygadzisty który kompletnie robi co chce mając wybawiciela z każdej wpadki znając przepisy dotyczące nepotyzmu. Co do organizacji pracy niema żadnej wszystko jest na żywioł niema ciągłości produkcji ludzie stoją bezczynnie ale trzeba być dziesięć godzin bo tak Pan (kierownik chce) pytam gdzie jest właściciel tej firmy i czy wie że płaci ludziom za darmo a morze Pan kierownik zacznie płacić te nadgodziny z własnej pensji. Reasumując nie zbliżajcie się do tej firmy nawet na 1500 metrów czasy że pracodawca mógł zwolnić pracownika a dziesięciu stało za bramą dawno minęły, teraz pracodawca powinien zabiegać o pracowników których i tak w KNS brakuje. A tak w ogóle to bym zabronił pisania ogłoszeń w urzędzie pracy. Kończąc nie poruszyłem wszystkich aspektów jak socjalne itp tej z wszychmiar fatalnej firmy która na dobrą sprawę nie powinna istnieć na dzisiejszym rynku pracy.

Pracownik KNS
@Znający temat 16.08.2017 00:36

Urlop na żądanie i L4 = brak premi za obecniść!!! Dlaczego pokazujesz to z innej perspektywy?! Był okres w KNS że sporo pracowników przychodziło do pracy jak im się chciało (raz L4 raz UŻ) dlatego szef ustalił premie za obecność aby w ten sposób nagrodzić systematycznych pracowników i każdy o tym wie. Więc nie opowiadaj głupot o jakiś karach pieniężnych!!!

robot

ile dostajecie za nadgodziny ? bo w innym okolicznym zakladzie z oknami soboty pierwsza zmiana i niedziele trzecia zmiana jest bez dodatkowej kasy, tylko dzien wolny do wybrania...

hhe4e
@robot 14.01.2017 13:40

jak tam pracowałem dostawałem za nadgodziny 14zł netto/h przy umowie 1850brutto , po miesiacu od razu podwyzka na 2000brutto , praca nie jest zła , jak to na produkcji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba

Pracownik KNS
@robot 14.01.2017 13:40

Nadgodziny +50% jeśli idziemy w sobitę do pracy (co zdaża się bardzo rzadko) stawka jest trochę wyższa niż nadgodziny.

Nick

( usunięte przez administratora ) na zime zwalniają D: SZOK!!!

ffffffffff

szkoda tylko że każdy tam gdy tylko znajdzie troche lepszą pracę to ucieka od kns jak najszybciej i oby najdalej.

xxx

nie ma co narzekac na warunki pracy. umowa jest, wyplata zawsze jest na czas, 20 min przerwy, ale tak naprawde jak ktos stanie odpocznie, badz wyjdzie na ubikacje na chwile to nikt nie ma problemu, przy nadgodzinach mozna fajnie wyjsc na wyplacie. wydaje mi sie, ze niektore komentarze sa tutaj na wyrost. kazdy dostaje szanse, mlodzi po szkole, kobiety. wspomniane kobiety robia po 10 godzin dziennie i nie widac, ze im to mocno przeszkadza, wiec cos o tym swiadczy, ze zle nie jest. pozdrawiam

Już dość
@xxx 21.09.2016 20:59

Wypłata na czas????Bardzo zabawne!!!Pierwszy lepszy przykład dziś jest 11.06.17 a wypłaty niema dalej!!!Bo prezes niema czasu!!!A opłaty rodzina na utrzymaniu!!!Omijajcie ta firmę z daleka!!!Ja już się zwolnilem!!!A zarobki tragedia!!!

ehhhhhhhhhhh

+ tej firmy jest to że jest umowa o pracę i w gruncie rzeczy jest gdzie pracować, ale warunki tam są okropne.

ehhhhhhhhhhhhh

To nie jest praca to niewolnictwo. Na 10 godzin przypada tylko 20 min przerwy. A tak to cały czas trzeba zapi**dzielać. Nie jest to w ogóle praca z przyszłością bo mają widzi misie i mogą zwolnić. Nie polecam nikomu tam pracować. Porażka nie robota.

Kasiek

Ale ile można dostać przeciętnie na rękę ?

kasiek

A jak jest na biurach? w miarę fajnie? jakie zarobki? orientujecie się?

Witam

Pracowałem tam,okoliczna patologia po podstawówce ,max zawodówce.Zła atmosfera,praca ciężka.Tylko mając nadgodziny można coś zarobić ale jakim kosztem.Nie polecam,chyba że na chwilę.

Witam
@Witam 04.09.2015 09:17

Chyba Ty byłeś tą patologią po podstawówce!!!

normalny

były kontrole ale nic się nie zmieniło, nic sobie nie robią z praw pracowników

potwierdzam, zasłaniają się inwestycjami, ale kogo to obchodzi jak jest rodzina na utrzymaniu?

xxx

firma kompletnie nie szanuje pracowników - płatności przeciągają ile się da

Zostaw opinię o KNS Śląska Fabryka Okien - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KNS Śląska Fabryka Okien