ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``

Toruń

Opinie o ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``

pracownik1,5roku

Firma to jest kompletna katastrofa pracowalem tam 1,5 roku na produkcji. Jedne wielkie hamstwo. Kierownik jak i zarowno jego brat brygadzista osoby nie kompetentne. Firma zarzadaja same nie odpowiedbie osoby. Wypłaty nie na czas. Zarobek smieszny w dodatku nie choruj, nie chcij wolnego. Urlop sobie zachowaj na grudzien jak firma ma przestój. NIE POLECAM NIKOMU!!!! Omijajcie ich szerokim krokiem. FIRMA TO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A bym zapomnial podstawa najniższa + premia tlumacze: jak wezmiesz l4 albo uż-urlop na żądanie- to zabieraja ci premie wiec zostajesz z podstawa - najniższa. Ha ha ha porażka brak jakich kolwiek dodatkow niczego nie ma nawet paczek na swieta. Pracownika traktuja jak zero. Motto firmy to : jak nie ty to inny

romek

gdyby jakiś pracownik napisał o sytuacji w zakładzie byłbym bardzo wdzięczny. Składam CV jako Przedstawiciel Handlowy na rynek niemiecki. Jest umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja. Jeszcze raz proszę o info

Klient

Nie polecam tej firmy, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie, więc to nie ich wina" kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów, bardzo ciężki kontakt jeśli chodzi o reklamację, nie szanują klientów

David

Nie polecam tej fabryki, gwarancji praktycznie nie ma, pół roku po zamontowaniu okien piasek za uszczelką w każdym oknie. Osoba zajmująca się reklamacjami w tej firmie powiedziała "że jest piasek na budowie..." kpina!!! Kupiłem jedne z najdroższych okien aby nie mieć problemów a niestety same kłopoty.

bez wypłaty co miesiąc

jeśli chodzi o te wypłaty, to trzeba wierzyć, że się dostanie, bo były kontrole PIP ale nikt sobie z tego nic nie robi, nadal się opóźniają i to nie o dzień dwa, ale czasem bywało że o tygodnie... a ludzie mają się cieszyć, że jest praca, ale kto za satysfakcję wyżywi rodzinę??? szefostwo w każdym razie ma ludzi w d... dlatego drugi raz bym się do tej firmy już nie zatrudnił.

rysiu

Fabryka średnia , zero pokory uważają się za najlepszych i nigdy nie przyznają się do winy , na serwis czeka się od miesiąca w górę

gosc

Slyszamam od znajomej ze muzi czekac na wyplate,ze nie przelewaja wszystkim rownoczesnie! Powodu nie znam ale sam fakt jest dosyc dziwny

w tej firmie nie szanuje się ludzi, motto - nie ten to inny, chętnych jest wielu... firma źle zarządzana a jako pracodawca kompletne dno. prawie zawsze spóźniają się z wynagrodzeniami znaczy mają ludzi w d....

montażysta

naprawde konkretne okna w jeszcze rozsadnej cenie to na profilu veka produkuje firma Vetrex i ich polecam

koto

Mam te okna 1.5 roku powyginały sie okno patjo wygielo sie 4 centy skrzydła uszczelki nie trzymają ogólnie szajz na 12 sztuk okien wszystkie do naprawy nie polecam

fachura
@koto 04.03.2015 16:29

ciekawe jaka stal wstawili w profile bo to jednak veka wiec niezle

Kilka osób odchodzi,więc kilka przyjmą. Zarobki dość dobre,w sezonie dużo nadgodzin,premie. Minusy to dość ciężka praca i brak podwyżek po roku.

adik

jak chcesz pracowac w KNS to idz do kadr teraz bo masz szanse

LOZO

narazie obeszło sie bez zwolnien.

ekoludek

co tam słychać w fabryce zwalniają u was?

gość

Szukam okien i chyba zdecyduję się na okna z KNSu na Vece, może nie są tanie, ale za dobrze wykonane i estetycznie wyglądają.

zainteresowana

Mam nadziejęże wiecie Państwo że KNS ma w swojej ofercie tylko uszczelki termozgrzewalne?? Na początku super i tanio ale co będzie jeśli po kilku latach uszczelki będą do wymiany? Już nie będzie tanio i super!! Pozdrawiam wszystkich dla których liczy się tylko cena

Krystyna
@zainteresowana 13.02.2013 03:31

Bzdura, ja posiadam okna z firmy KNS i podczas zamówienia zaznaczyłam że chcę uszczelki nietermozgrzewalne i takie mam w swoich oknach. Zanim wystawisz opinię dowiedz się u producenta szczegółów.

silva

Znajoma ma okna z KNS\'u i chwali je sobie. Teraz właśnie szukam okien do swojego nowego domu i po sprawdzeniu jak działają ich okna i okna z pewnej dużej znanej firmy to jestem za KNS\'em. Jestem już po wycenie gdzie ona zamawiała okna i prawdopodobnie je wezmę bo widzę, że wszystko jest ok z tymi oknami. I jeszcze jedno, ważne jest żeby byle kto nie zamonował okien.

klient

porazka. nie kupujcie tych okien jesli chcecie spac po nocach spokojnie,

Michu

Co do ciężkiego zamykania okna to wystarczy przeprowadzić prostą regulację okna na okuciach. I tutaj masz 2 lata gwarancji salonu na takie usługi, więc wystarczy to zgłosić i umówić się na wizytę serwisową od salonu a nie producenta. Pozdrawiam Michu

Michu

KNS to duża firma i bardzo dobry producent, dbający o jakość produktów. Więc jakieś wpisy i dziwnej treście trzeba traktować jako wpisy konkurencji. Cały czas się rozwijają i inwestują w produkcję. Kontakt z firmą wzorowy. Serwis bardzo fachowy i bardzo szybko załatwiający reklamację. A że faktycznie jakiś montażysta skopał montaż to nie dziwne, że ktoś nie chce poprawiać po kimś źle zamontowanego okna. Trzeba się z tym udać do salonu gdzie się kupiło okna i tam załatwiać takie sprawy jak zły montaż. Bo to salon a nie KNS zamontował te okna. Jak dla mnie okna z tej fabryki to produkt wysokiej jakości. Pozdrawiam Michu

as

Mam okna KNS wszystko wyglądało ok. do montażu, po włożeniu okien przy zamykaniu rama okna pracuje i trzeba użyć siły aby okno zamknąć? Okna mają dziwne zgrzewy z PCV na rogach uszczelek i obie uszczelki zewnętrzna i wewnętrzna na rogach są nie do zgniecenia. Wydaje mi się że to jeden z powodów naprężeń na zawiasach serwis montażu nie odpowiedział, a serwis producenta KNS twierdzą że to jest OK nic nie pomierzył i na oko stwierdził że wina leży po stronie montażu. Mam "Pat" i problem z oknami.

wacek

mała i marna firemka, którą zarządza trzech wspólników, nie szanują pracowników i często zwalniają bez powodu, nie polecam, bo nie można z nimi wiązać żadnej przyszłości, unikajcie tej firmy.

Zostaw opinię o ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS`` - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN ``KNS``