Egmont Polska Sp. z o.o.

Opinie o Egmont Polska Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@michał dzięki za odpowiedź. Czy myślisz, że nie ma szans zmian w tej firmie? Może powiedziałbyś tutaj pracodawcy jakie zmiany polecasz wprowadzić? Zawsze jest szansa, że firma Egmont Polska przeczyta.

michał

Forma umowy i brak możliwości przejścia ze śmieciówki na umowę o pracę, miejsce, czyli budynek z lat 70 o standardzie...bez komentarza, płatny urlop na umowie zleceniu co mówi samo za siebie, że to śmiech na sali, atmosfera i warunki pracy jak na hali w hucie żelaza-Wydaję mi się, że to odpowiednia ilość argumentów, nie sądzi Pani?

Julita
użytkownik zarejestrowany

@michał a co jest słabe? Chodzi o formę umowy? Uargumentuj swoją wypowiedź skoro nie polecasz firmy Egmont Polska. Czy są jakieś minusy dla pracowników? Czy prowadzona jest rekrutacja?

michał

Opinia dotyczy pracy na magazynie przy kompletowaniu zamówień...umowa zlecenie bez możliwości przejścia na umowę o pracę, ponieważ Skandynawski właściciel nie życzy sobie zatrudnienia na stałą i pełnoprawną umówę, wedle opinii kierownika ludzie pracują tam na zleceniu już po 10 lat i dobrze im z tym...heh...ale firma jest tak dobra, że daję na tym zleceniu 20 dni płatnego urlopu...ciekawe?pieniądze na zleceniu to jakieś 2700 brutto, więc nie jest kiepsko, ale cała reszta raczej słaba.

sko
użytkownik zarejestrowany

Jeśli ktoś nie chce pracować w ten sposób, jak to jest na stanowisku redaktora prowadzącego jak piszesz @34r to może spróbować jako koordynator produkcji. Wtedy zadania to zapewnienie realizacji programu wydawniczego, zlecanie i koordynacja procesów produkcyjnych w zakresie print i post-print, a także współpraca z podwykonawcami oraz redakcjami.

zoo na MAXA

Zwrot Sp z o.o. musiałeś skopiować z firmowej bazy gotowców, wapółczuje ....

z wypłatami przynajmniej dla pracowników etatowych nigdy nie było problemów - pod tym względem wszystko jest ok. ale potwierdzam co do słowa wpis o zgniłym jaju..

Anonim

To zależy do jakiego działu. Z mojego punktu widzenia nie mogę polecić tego zgniłego jaja. Psuje się tak, że niedługo i piękny Klif prześmiardnie. Układy, wazeliniarstwo i lizodupstwo działają jeśli chcesz osiągnąć więcej. Jak tego nie lubisz lub uważasz za zwyczajnie niestosowne - odpuść tą "firmę". Prezes nie wie nawet za jaką serię książek wręcza nagrodę.

Ewa

Pamietam ja tez nosilam herbate w zakiecie...torebki z herbatka raz uzytej do kieszeni nie wkladalam - widac teraz tak oszczedzaja ze trzeba...ludzie faktycznie lubuja sie w wyscigu szczurow i sa do dupy.

wolnyczlek

Biada temu kto zechce pracowac w tej manufakturze, gdzie cisna z czleka do ostatniej kropli i na wszystkim oszczedzaja. Herbate do biura trzeba przynosic w kieszeni swoja, a jest mile widziane siedzenie za darmo po godzinach

Zostaw opinię o Egmont Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egmont Polska Sp. z o.o.