Instytut Łączności

Opinie o Instytut Łączności

Hje hje

składałem
@Hje hje 25.07.2017, 09:30
A kogo wybrano w postepowaniu na kierownika dzialu administracji? Bo cos tajne efekty dzialania komisji rekrutacyjnej...

przecież nie powiedzą. Na stronie umieszczają inf. o innych rekruatacjach. A jak się rzucali,że pozwa autora wpisu o matactwach przy rekrutacji. a jak sie ta pani stroszyła, fukała, sądami straszyła.I co droga pani? coś mało transparentnie działacie:D

Mikołaj
użytkownik zarejestrowany

Z tego co widzę bardzo ciężko się do nich dostać, a i sama rekrutacja jest rzadko, na stronie ostatnie oferty są z końca 2015 roku, a szkoda. Może jest możliwość po prostu złożenia CV i czekania na telefon z ofertą, bardzo mi zależy, żeby się do nich dostać.

alealeale

Sami narzekający. Organizacje zmieniają się. To co było rok temu nie musi mieć miejsca teraz. Ogólnie -jest lepiej, ta organizacja na prawdę zmienia się!!! To nie takie złe miejsce na pierwszą pracę. Wolicie żeby was korporacje zniewoliły? Jest tu dużo miejsca, przestrzeni, praca nie jest intensywna, pracuje się spokojnie. Pensja to kwestia uznaniowa- dużo/mało zależy dla kogo.

Nadzorca

formalnie instytut, nieformalnie urząd. Minister nadzorujący tę jednostkę powinien dokonać tam rewolucji w zarządzie i wymienić najlepiej całość kadry zarządzającej

xyz

Przeczytałem powyższe opinie, poszedłem na rozmowe i uznałem że to brednie... Zostałem przyjęty, kilkukrotnie potwierdzono że mogę składać wypowiedzenie u aktualnego Pracodawcy. Wypowiedzenie złożyłem a po 3 dniach dostałem informację że jednak ktoś "nie widzi mnie w zespole...". Nikt się nie zastanowił że właśnie pozbawia się człowieka pracy stawiając go w podbramkowej sytuacji. Poziom poniżej krytyki, trzymajcie się z daleka od tej "Instytucji"

kaszalot

absolutna porażka. Jeszcze trzy miesiące temu napisałbym coś lepszego ale jednak nie. Po pierwsze to bezużyteczna organizacja. Minister powinien po prostu ją zlikwidować. Istnieje bo ma absolutnie popularną współcześnie nazwę, ale przydatność rynkowa jest taka jak pozostałych tzw instytutów. To środowisko zatrzymało się w bezruchu w 1989 r, wiekowo na pewno się nie zatrzymało. Kabaret starszych mężczyzn i kilka kobiet. Personel pomocniczy mam wrazenie ze przewyzsza liczebnie personel merytoryczny. Placa słaba. Nie polecam. Dobre jedynie żeby wziąść i po kilku miesiącach pożucić. I tak radzę wszystkim. Przyjść i w międzyczasie szukac innej pracy. Są elastyczni czasowo wiec mozna chodzic gdzie indziej na rozmowy.

alert

Instytut powinien zatrudnić lekarza geriatrę. To po pierwsze. A po drugie dokonać aktu zakończenia działalności, gdyż nauka w ogóle na tym nie ucierpi. Jest to miejsce tzw spokojnego doczekania do emeryturki dla panow inzynierow, wykonujących projekty o iście wzniosłych tytułach i pozbawionych jakiejkolwiek przydatności. Robi się je po to żeby coś było do roboty ;)

ramtamtamuciekam

Beton beton beton beton beton i miniona epoka wokół mnie. Niedługo ja zamienię się w beton. Beznadziejne zarobki, zero mozliwosci awansu. Wokół stare dziadki które się dobrze trzymają. Nuda. Poza tym codzienny dojazd na to za....pie pochłania mnóstwo czasu. Zastanawiam się co ja tam robię-tyle pracy na rynku. Uciekam stąd. Na moje miejsce przyjdzie pan Krzysiu albo Zdzichu albo jakaś inny znajomy.

Zostaw opinię o Instytut Łączności - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Łączności