Opinie o Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawa

anik

Od 1 lipca został powołany Dział Komunikacji, który poinformował w mailu, że do działu została "przesunięta" jedna z koleżanek. Czy to świadczy o profesjonalizmie? A co się będzie działo jak chodzi o posuwanie? A komunikacją wewnętrzną nikt się nie zajmuje. Nikt nic nie wie kto i co i za ile się pracuje? Jak będzie naliczona premia? A słowo przysunięty znaczy przyjęty do pracy?

margolla
@anik

napiszesz po polsku?

Kazimierz
@margolla

Co masz na myśli pisząc swój komentarz? Jeśli pracujesz w firmie podziel się na forum swoimi uwagami dotyczącymi zatrudnienia, bo w tym roku nikt jeszcze nie zamieścił aktualnych informacji o warunkach pracy i wysokości wynagrodzenia. Twoja opinia będzie bardzo przydatna więc zachęcam Cię do wypowiedzi.

Gabriela

@nie tam, może jednak zdecydujesz się napisać opinię o pracy w Instytucie Łączności? Myślę, że Twój kolejny wpis może być pomocny dla innych osób. W tym momencie Twoja wypowiedź zawiera mało informacji o pracy w Instytucie. Może mógłbyś ją rozwinąć? @nieudacznik, czy masz jakieś doświadczenia ze współpracy z Instytutem Łączności? Interesują mnie informacje dotyczące warunków zatrudnienia tzn. jaka umowa jest proponowana na początek? Czy wynagrodzenie jest dla Ciebie satysfakcjonujące?

xyz

Przeczytałem powyższe opinie, poszedłem na rozmowe i uznałem że to brednie... Zostałem przyjęty, kilkukrotnie potwierdzono że mogę składać wypowiedzenie u aktualnego Pracodawcy. Wypowiedzenie złożyłem a po 3 dniach dostałem informację że jednak ktoś "nie widzi mnie w zespole...". Nikt się nie zastanowił że właśnie pozbawia się człowieka pracy stawiając go w podbramkowej sytuacji. Poziom poniżej krytyki, trzymajcie się z daleka od tej "Instytucji"

nieudacznik
@xyz

Nie widzi, bo może są sami miernoty?

nie tam

Szkoda pisać. Nikomu nie polecam tego skansenu.

Hje hje

A kogo wybrano w postepowaniu na kierownika dzialu administracji? Bo cos tajne efekty dzialania komisji rekrutacyjnej

składałem
@Hje hje

przecież nie powiedzą. Na stronie umieszczają inf. o innych rekruatacjach. A jak się rzucali,że pozwa autora wpisu o matactwach przy rekrutacji. a jak sie ta pani stroszyła, fukała, sądami straszyła.I co droga pani? coś mało transparentnie działacie:D

Mikołaj

Z tego co widzę bardzo ciężko się do nich dostać, a i sama rekrutacja jest rzadko, na stronie ostatnie oferty są z końca 2015 roku, a szkoda. Może jest możliwość po prostu złożenia CV i czekania na telefon z ofertą, bardzo mi zależy, żeby się do nich dostać.

alealeale

Sami narzekający. Organizacje zmieniają się. To co było rok temu nie musi mieć miejsca teraz. Ogólnie -jest lepiej, ta organizacja na prawdę zmienia się!!! To nie takie złe miejsce na pierwszą pracę. Wolicie żeby was korporacje zniewoliły? Jest tu dużo miejsca, przestrzeni, praca nie jest intensywna, pracuje się spokojnie. Pensja to kwestia uznaniowa- dużo/mało zależy dla kogo.

kaszalot

absolutna porażka. Jeszcze trzy miesiące temu napisałbym coś lepszego ale jednak nie. Po pierwsze to bezużyteczna organizacja. Minister powinien po prostu ją zlikwidować. Istnieje bo ma absolutnie popularną współcześnie nazwę, ale przydatność rynkowa jest taka jak pozostałych tzw instytutów. To środowisko zatrzymało się w bezruchu w 1989 r, wiekowo na pewno się nie zatrzymało. Kabaret starszych mężczyzn i kilka kobiet. Personel pomocniczy mam wrazenie ze przewyzsza liczebnie personel merytoryczny. Placa słaba. Nie polecam. Dobre jedynie żeby wziąść i po kilku miesiącach pożucić. I tak radzę wszystkim. Przyjść i w międzyczasie szukac innej pracy. Są elastyczni czasowo wiec mozna chodzic gdzie indziej na rozmowy.

alert

Instytut powinien zatrudnić lekarza geriatrę. To po pierwsze. A po drugie dokonać aktu zakończenia działalności, gdyż nauka w ogóle na tym nie ucierpi. Jest to miejsce tzw spokojnego doczekania do emeryturki dla panow inzynierow, wykonujących projekty o iście wzniosłych tytułach i pozbawionych jakiejkolwiek przydatności. Robi się je po to żeby coś było do roboty ;)

ramtamtamuciekam

Beton beton beton beton beton i miniona epoka wokół mnie. Niedługo ja zamienię się w beton. Beznadziejne zarobki, zero mozliwosci awansu. Wokół stare dziadki które się dobrze trzymają. Nuda. Poza tym codzienny dojazd na to za....pie pochłania mnóstwo czasu. Zastanawiam się co ja tam robię-tyle pracy na rynku. Uciekam stąd. Na moje miejsce przyjdzie pan Krzysiu albo Zdzichu albo jakaś inny znajomy.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy - Warszawa

• Jak się pracuje w Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy?

Kandydaci do pracy w Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy
1.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Szachowa 1
    04-894 Warszawa