Opinie o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opus Trust Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opus Trust Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

andruklos

3-4 lipca Opus obchodził swoją rocznicę na Cyprze gdzie tez byli wszyscy pracownicy.

O co kaman?
@andruklos

Kiedyś takie wydarzenia nie były tajemnicą a wręcz podstawą do chwalenia się publicznie. Teraz się z tym kryją a w świat idzie informacja ze strony www , że pracownicy pracują z domu (HOME OFFICE) a pozostałe biura pracują normalnie. O co tu chodzi? Czy biura z innych miast w Polsce oraz na świecie są mniej uprzywilejowane i nie biorą udziału w świętowaniu rocznicy firmy? Dlaczego potencjalni Klienci też nie otrzymują stosownych informacji. Dlaczego w świat idzie nieprawdziwa informacja.

antyrzecznik
@andruklos

Czekamy na fotorelacje ;-) Taka ważna uroczystość – okrągła, ósma rocznica zapewne została udokumentowana, jak i poprzednia okrągła, czwarta rocznica ;-)

Byłyklient
@antyrzecznik

Sam mistrz Bareja lepiej by nie opisał tego co dzieje się w tej firemce :D

Rozwiązanie rebusa
@O co kaman?

Może wszyscy pracownicy mieszkają na Cyprze i może ich praca to właśnie świętowanie rocznic?

parmigiano

O jakich poniesionych przez pracowników kosztach mówicie ?

Dobre uzasadnienie

Każdy pretekst dla optymalizacji rozumianej w tym przypadku jako przerzucenie na pracowników części kosztów operacyjnych firmy jest dobry. Być może wizyta Trumpa jest zastosowanym tu uzasadnieniem. Ciekawe, czy pracownicy zdają sobie sprawę, że dla korzyści firmy przez te dwa dni będą zużywać swoje prywatne zasoby. Zapewne tajemnicą firmy pozostanie, czy i w jaki sposób firma znajdzie się w tej sytuacji i czy zrekompensuje swoim pracownikom poniesione przez nich koszty. Jeżeli tego nie zrobi będzie to w sprzeczności z etyką biznesu oraz w poważnym konflikcie z przepisami Kodeksu Pracy

belladonna

Wiecie może dlaczego biuro w Warszawie jest zamknięte w dniach 3-4 lipca? No bo chyba nie z powodu wizyty Trumpa ;-)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opus Trust Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Cudze chwalicie, swego nie znacie?

"OpusFinance świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości dla polskich i zagranicznych osób prawnych, osób fizycznych oraz innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Ponadto eksperci OpusFinance prowadzą audyty dokumentacji finansowej wszelkich podmiotów" można przeczytać w opisie linii biznesowej OpusFinance na stronie OT. Dlatego moją uwagę zwraca brak "kalendarza podatkowego na rok 2017 dla spółek polskich". Czy ktoś wie z jakich powodów, czy oznacza to zbyt duży poziom trudności czy też świadome odejście specjalistów OT z tego rynku?

De profundis clamavi ad te, Domina :-)

A jednak istnieją i działają. Pewne symptomy tego faktu pojawiły na ich stronie internetowej. W końcu nie straszy „Kalendarz na 2016”, ukazano jakieś nowe logo, no i zamieszczono potwierdzenie, ze to już 8 lat i rocznica i w ogóle blabla. Och, i jeszcze nowy artykuł na blogu FZG. To miłe, że taki wybitny ekspert jak sama CEO niesie oświaty prawnej kaganek. I cóż, ze banalne i w zasadzie o niczym. Tylko, na litość boska – „zagwostka”??? Serio? ZagwoSTKa? Uprasza się P.T. CEO o szybciutkie usuniecie tego kiksa! Nie uchodzi, naprawdę nie uchodzi.

Megaloman
@De profundis clamavi ad te, Domina :-)

Działają i to jeszcze jak! Sprawne oko czytelnika wyłapie bowiem ważne szczegóły: - liczba pracowników tzn. specjalistów, bo tam sami specjaliści, spadła z ponad 100 do 40 - z opisu spółki z o.o. w "Opus Guide" usunęli informację o obowiązku sprawozdawczym w KRS - wszak sami tego nie robią od lat, - oferta "struktury cichej" zamieszczona na stronie Opus nie zawiera informacji o kosztach tych korzyści dla przedsiębiorców, podczas gdy w necie bez trudu można znaleźć koszty tych korzyści, - zespół specjalistów FZG składa się z samej CEO.

ooooaaaa

Chyba zniknęła ta informacja o długu, albo ja się spóźniłem, bo jej nie widzę. Co ciekawe, dzisiaj zauważyłem, ze w Krakowie poszukują młodszego specjalisty ds. obsługi korporacyjnej. Za pośrednictwem pośrednika, a na ich stronie tego ogłoszenia nie ma. Czy może wiecie, co to oznacza? Dlaczego tak? Bo dla mnie to dziwne. Może maja nowa stronę internetowa? Ktoś cos wie?

Taj(s)ki
@ooooaaaa

Informacja o długu zniknęła, ale salon masażu trzyma się mocno.....

Happy Anniversary

Co tam się dzieje w tej firmie? Strona internetowa nieaktualizowana od miesięcy. Portal FZG w ogóle zamarł (ostatnia publikacja była równo rok temu!). Czy to kwestia braku „expertow”? Czy może inne problemy? Rzepcia zawsze powtarzała, ze „kto stoi w miejscu, ten się cofa”. Hmmmm, z aktywności internetowej wynika, ze Opus stoi w miejscu ;-)

Aktywni
@Happy Anniversary

Jedyna aktywność, to: - zmiana biur - usuwanie postów

Pojawia się i znika
@Happy Anniversary

Po pustych rubrykach w dziale "złożone dokumenty" w ewidencji prowadzonej przez Krajowy Rejestr Sądowy można by sądzić (zakładając oczywiście, że Polska jest państwem prawa), że OT nie istnieje bo nie składa obowiązkowych sprawozdań finansowych. Po informacjach ze strony www OT o zbliżających się terminach na rozliczenie CIT za rok 2015, można by sądzić, że firma przestała działać najpóźniej w I lub II kw 2016 r. Ale po ostatnich wpisach w Aktualnościach na stronie www OT o przerwie w działalności Opus na majówkę 2017 oraz o zmianie siedziby biur wynika, że jakaś działalność chyba jest, bo czy można przerywać istnienie bez istnienia (przynajmniej w KRS)?

Iwona

@Bylo sobie życie chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak postrzegasz firmę Opus Trust jako pracodawcę.

OT extra ecclesiam non est
@Iwona

"OT locuta est; causa finita".....

crème de la crème

Wiele się w tej firmie dziać musi, a to co się dzieje musi być dużej wagi, skoro dla OT (przynajmniej na stronie), crème de la crème to "Rzepecka w Pulsie Biznesu". Mniam....

Iwona

A co więcej jako osoby pracujące w firmie możecie powiedzieć o oferowanych warunkach zatrudnienia i benefitach? Czy w firmie macie zapewnioną możliwość rozwoju?

Zwrot o 360 stopni
@Iwona

O tak, tak się można rozwinąć, że zanim się obejrzysz a zrobisz zwrot o 360 stopni, czyli wrócisz do punktu wyjścia. Problem w tym, że lata lecą.......

Boją się KNF?

znowu znikają posty

Zenon

Nie, no pytam serio - czy ta firma funkcjonuje czy tez nie? Rozwija się czy zwija? Tylko proszę o rzeczowe odpowiedzi, bo to, że(usunięte przez administratora), to ja wiem. Koledzy mi powiedzieli ;-)

Zenon

Czy ta firma jeszcze działa? Bo obserwując ich stronę to jakaś stagnacja. I to tak od listopada 2016.

Ziom

A jak tam klienci? Zadowoleni z jakosci obslugi?

ajfon
@Ziom

no pewnie, ba, gra muzyka i flet bzyka:-)

Wszyscy wiedzą

Miłość kwitnie ponoć, " sama prawda "

Wulewu

W opusie jest wspaniałe jak nas tam nie ma :) :) :)

Prawdziwy

Pracowałem w Opusie blisko dwa lata. Atmosfera pracy jest bardzo przyjazna. Młody zespół, który wzajemnie motywuje się do działania. Bardzo miło wspominam ten czas. Zebrane doświadczenie pozwoliło mi na obecną pracę w "wielkiej czwórce", gdzie doceniono moje merytoryczne przygotowanie.

wielka czwuuuuurka?!!!!
@Prawdziwy

Czyli co? Opus nie docenia merytorycznego przygotowania pracowników? Skoro w Opus jest tak wspaniale, to dlaczego zmieniłeś pracę?

Mierzyć siły na zamiary
@wielka czwuuuuurka?!!!!

Specjaliści od PR w OT (tam są wszak specjaliści od wszystkiego i to najlepsi) zamiast zajmować się moderowaniem postów powinni chyba raczej zwrócić uwagę na to, co ja zwykły szarak zauważyłam od razu i co niezbyt dobrze mi się kojarzy. Otóż po otwarciu na tym forum zakładki rozmowy kwalifikacyjne w OT pojawia się informacja "niestety nie ma żadnych raportów z rozmów kwalifikacyjnych w OT". To jeszcze samo w sobie może być, ale ta reklama salonu masażu tajskiego umieszczana co jakiś czas przez administratora pod tym wątkiem, to coś co wywołuje nie tylko uśmiech na twarzy. Dodatkowo uwidacznia rozdźwięk pomiędzy aspiracjami (BIG4) a realiami życia gospodarczego.

Brawo dla Administratora
@Mierzyć siły na zamiary

A dzisiaj pojawia się informacja, że: "Ta firma jest dłużnikiem - sprawdź jaki ma dług" Rewelacja, PR na 5+

zainteresowana

A jak tam generalnie kondycja firmy? Ktoś cos wie?

Pakiet Optymalizacyjny 5 w 1
@zainteresowana

Najlepiej zapytać u źródła. To firma międzynarodowa i ma dużo biur na całym świecie. Co ciekawe jak dzwoni się do poszczególnych polskich destynacji, to i tak często odbiera jedna i ta sama osoba, która zgodnie z opisem na stronie Opus pracuje w biurze w Warszawie. Optymalizacja na całego

Olek

Czyzby szukali nowego glownego ksiegowego? Jest ogloszenia sprzed dwoch dni na lidera ksiegowosci

Zostaw merytoryczną opinię o Opus Trust Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Opus Trust Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opus Trust Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opus Trust Sp. z o. o.?

Opus Trust Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 354 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa