Opinie o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opus Trust Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opus Trust Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

ex

Faktem jest że płynność jakoś nie wpływała na podróże czy inne wydatki - ale to już jak piszecie wynika z priorytetów i etyki ;)

dzenkins

czy moze jest szansa na podjecie pracy u nich na atrakcyjnychH warunkach finansowych? jezeli tak to ile miesiecznie dostajecie i jaka jest sszansa na dalszy awans?

Prezes Kapusta

I like it !

ex

Czytam i czytam - dodam też coś od siebie. Jako były pracownik Opus mogę powiedzieć jedno - praca tutaj to na pewno niezłe wyzwanie i przygoda. Sporo można się nauczyć - to na pewno. Większość ludzi z którymi współpracowałem wspominam bardzo miło, praca ciekawa, kasa na czas - choć ostatnie miesiąca to ciągła walka o szybkie przelewy od klientów bo na wypłaty nie będzie... Benefitów 0 - oprócz opieki medycznej nic - 50 zł na urodziny do Empiku i na tym koniec. Umowa o pracę była - acz wiem że teraz coraz ciężej ponoć o to. Co do CEO - cóż - bywały dni lepsze i gorsze - suma sumarum to przez nią odszedłem bo już miałem dość zbierania cęgów za nic. Dodatkowo zaleganie wszędzie gdzie się da... audytorzy, dostawcy, partnerzy... Od początku zeszłego roku ciągłe problemy z płynnością finansową doprowadzały do szału. Nic nie można było załatwić - a klienci się wkurzają... a limit wymówek wyczerpuje się szybko Pozdro dla starego Legala,Taxa i CS - z Wami naprawdę (pomimo wszelkich możliwych przeciwności losu które sprowadzała "góra")dobrze to śmigało.

płynność?
@ex

z płynnością chyba tak źle nie było, bo na podróże CEO, którymi się przecież wszystkim i zawsze chwaliła (pamiętacie pokazy slajdów) zawsze starczało.... Jak zawsze to kwestia priorytetów i etyki, którą Opus przecież na zewnątrz ocieka

flow
@płynność?

CEO jest jak popsuta maszyna do której ile by pieniędzy nie wpadło to i tak za chwilę z drugiej strony wypadnie i ciągle jest pusta bez grosza. PPo co płacić składki do ZUS, Podatki, regulować zobowiązania do kontrahentów jak można podróżować, pławić się w luksusach i śmiać ze wszystkich, którzy ci zaufali.

CZYSTY JAK ŁZA

Koleżanko sympatyczna nie wiem skąd pomysł snucia spiskowych teori ale wiem jedno, że Chef Accountant RM w młodości był ministrantem, na co dzień był człowiekiem bogobojnym o ukształtowanym światopoglądzie z wpojonymi przez rodziców wartościami, którym zawsze był wierny. Z całą pewnością nie miał żadnych kontaktów ze światem przestępczym ani żadnymi służbami działającymi niejawnie. Sama działasz niejawnie i przy tym pozostańmy. Nie potrafię Tobie pomóc ale mam wrażenie, że powinnać odwiedzić jakiegoś dobrego psychoteraupeutę i coś zacząć z tymi problemami, które są tylko w Twojej głowie robić aby użyjąc jezyka ekonomistów nie powstał ,,efekt mnożnikowy''.

armagedon
@CZYSTY JAK ŁZA

"wiara czyni cuda", "zło dobrem zwyciężaj" znamy to Wszyscy - wpajano Nam te zasady od małego. A z tych postów wynika, że w Opus jest odwrotnie - były ministrant, bogobojny człowiek z wartościami sprowadzony na manowce prze V-ce CFOZŁO. Matko Boska! Józefie Św.! Przecież to biblijne Sodoma i Gomora w jednym Opus. Egzorcysta by się chyba przydał, albo poświęcenie nowej siedziby

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opus Trust Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rukola

Tak właśnie myślałem, ściema:) hi hi hi hi hi hi hi hi

Kapusta

OK, przesyłam skan dowodu osobistego, prawa jazdy, metryki urodzenia, świadectwa maturalnego, nr kart płatniczych. Tylko jeszcze jeden ,,drobiazg" podaj bardzo proszę tylko nr KRS tego zaufanego stowarzyszenia:) chyba nie stanowi to żadnego problemu:) ha ha ha ha ha ha he he he he he:)

Stowarzyszenie

Hej spiskowcy...ktoś chce wam tylko pomóc z tymi składkami ZUS...gdyby Sałata chciała wasze dane, sypnęłaby komu trzeba w Goworku. :))

abc abc
@Stowarzyszenie

Tja.... kolego / koleżanko. Widzę, że masz takie pojęcie o możliwości uzyskania tych danych, że zmarnowałeś szansę, by siedzieć cicho.... Jakby to było takie proste, to tata by dawno to zrobił.

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ KOCHANI

NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ KOCHANI

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Poszkodowanych przez Opus Trust. Kontakt : trustorpl@zoho.com tel. [wymoderowano]

kkhsdkjfbksbfmSdbcmsnbd fldsf lkdj lkjzhdm
@Stowarzyszenie

piszczcie wszyscy na tego maila, koniecznie podajcie nazwisko, numer dowodu osobistego oraz pesel.

bańka-wstańka

A ta bańka w materacu, to chyba własność Klientów Opus a nie CEO - oni chyba nie bawią się dobrze? Powód przeprowadzki firmy - czyżby na pewno podniesienie komfortu pracy? Swego czasu były chyba znaczne długi Opus względem najemcy na Zielnej?

donosicielka
@bańka-wstańka

wybacz ale nie podam więcej szczegółów aby się nie zdemaskować i aby np rosyjskojęzyczni Partnerzy CEO z np Sołncewa nie zmasakrowali mnie jak tego robota w Gwiezdnych Wojnach

alkochol?

Kto tu naprawdę pił alkohol? Bo ja w postach "Czystego jak łza" widzę całe połacie "alkocholu". Trzeba wytrzeźwieć przed zabieraniem głosu.

szanowny pan
@alkochol?

uwielbiam ludzi ktorzy sie czepiaja pisowni i nic innego nie wnosza. to byl sarkazm jakby co. ja tam swoje przezylem w opusie ale w sumie nie weszlo mi to na banie jak niektorym z was. bylo ciezko ale teraz to po prostu wszystko jest dla mnie smieszne, nawet milo wspominam. mi by sie nawet nie chcialo tak wypisywac. ale moze dlatego ze nie czuje sie pokrzywdzony. praca tam zblizala (niektorych) ludzi, troche jak na wojnie ;) ciekawe jak wygladal wczorajszy dzien jak asie ktos posadzil o kradziez, pewnie bylo niewesolo, mi tam osobiscie trudno w to uwierzyc. a ten watek jest dla mnie lepszy od kazdej telenoweli na swiecie i codziennie od kilku miesiecy go sprawdzam. prosze kontynuowac;)

Porządek

Zniesmaczony, a co sądzisz o tych tekstach o Sołncewie?

Zniesmaczony
@Porządek

Wywołany odpowiadam, nie wiem o co chodzi. 1. Może Agniesia zatrudniła jakiegoś ,,zdolnego'' człowieka od marketingu i jest to element szerszej kampanii marketingowej? Jeśli tak to dość ryzykowny, gdyż może ściągnąć z rynku same szumowiny a chyba nie o to chodzi Agniesi. Agniesia lubiła z tego co pamiętam pokazywać się z rosyjskojęzycznym panam a i na stronce umieszczała info. 2. Może to działania konkurencji pragnącej zdeskredytować Opus Trust? 3. Może to działanie pracownika poranionego, który chce się odegrać na Agniesi i umieszcza na GoWorko takie oto kwiatki? Naprawdę nie wiem, nie znam się na marketingu i PR ale moje odczucia są negatywne.

teraz

Myślę, że pewne sprawy pomiędzy niektórymi zostawmy im, po co sie mieszać w nie swoję, poza tym,wszystko kiedys sie wyjaśni, trzeba poczekać tylko na finał

mila pani
@teraz

nie psuj zabawy

ProsecutorPro

Ta metafora wygląda mi dość groźnie i poważnie. Rzekłbym, że może podpadać pod groźbę realną zagrożoną z KK do 5 lat pozbawienia wolności. Nie zostawiłbym tego tylko zgłosił do Prokuratury na miejscu zaszczutej rudej pani. To już nie przelewki może robot to nie miał być wcale Urząd Skarbowy tylko np rosyjskojęzyczne karki?

Buchalter 4

Szybkich awansów i więcej kasy w nowej pracy po wyjściu z Opusów w 2016!

Niedojrzały Buchalter 007

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2016 również dla CEO,

eroo

witam wszystkich! wiecie może jak wyglądają zarobki u nich na stanowisku specjlista ds. obsługi klienta, bo wydaje mi się, że to nie jest praca w call center jednak.

autocenzura

Na stanowiskach niemanagerskich i innych niż szefowie działów (linii biznesowych) zarabia się raczej marnie - swojego czasu sprzątaczka zarabiała więcej niż połowa pracowników działu CS, administracji i legal (sądzę, że niewiele się tu zmieniło). Benefitów właściwie nie ma - tzn za moich czasów była prywatna opieka zdrowotna (i pewnie nadal jest) i to tyle. Nie ma żadnych premii, multisportów, bonusów na święta czy dodatków. Na Wielkanoc i Wigilię były zawsze firmowe wyjścia do knajpy plus raz do roku wyjazd integracyjny, na który połowa ludzi jeździła za karę, bo żeby nie jechać to trzeba się było niemalże spowiadać jak u księdza. Co do sposobu zatrudnienia to nie wiem jak jest teraz, ale wcześniej zdecydowana większość pracowników miała umowy o pracę - na okres próbny a potem na czas nieograniczony (temat braku opłacania składek już wiele razy się tu przewijał więc nie ma sensu się powtarzać). Pensje wypłacane były na czas, aczkolwiek w 99% przypadków faktycznie był to ostatni dzień miesiąca, jedyne odstępstwo to ewentualnie grudzień.

question

Wszyscy oddający głos w sprawie Opusa wypowiadają się na temat atmosfery w pracy i podejścia do pracownika. Nikt natomiast nie odnosi się do wysokości wynagrodzenia, ewentualnych benefitów,sposobu zatrudnienia - na umowę o pracę/kontrakt? czy terminowości wypłacania wynagrodzeń. Tzn jest tak dobrze? Jeśli możecie napiszcie coś w tej sprawie. Wiadomo, że nie napiszecie wprost..ale może jakieś widełki?

Inside man
@question

Wynagrodzenie miesięczne dla podstawowych pracowników oscylują w zakresie 2.000 - 3.000 zł. W działach średnio 2.500 zł, ale zdarzają się do 4.000 zł. Wynagrodzenie managerów od 4.000 do 6.500 zł. Największe zarobki zazwyczaj są w Tax i Legal. Bonusów nie ma, wiele razy były obiecane, ale z tymi obietnicami było jak z obietnicami wyborczymi :) P.S. Oczywiście kwoty brutto.

zdezorientowani

"jak legalnie płacić niższe podatki" - rozmowa rzeka na stronie Opus Rozmowa jak rzeka - długa i kręta. Dodatkowo mętna jak Ganges. Zdania wielokrotnie złożone, sofistyka nastawiona chyba na to, aby było dużo treści i mało merytoryki. A już połączenie optymalizacji księgowości z dotacjami unijnymi, to zupełne pomieszanie z poplątaniem. Wszyscy, którzy korzystają z dotacji unijnych lub innych instrumentów EOG wiedzą z czym wiąże się ich uzyskanie dla księgowości. A tak na marginesie, jak powiązać MSF/MSSF z brakiem księgowości w spółkach offshore. Czy naprawdę doradca Opus (one-stop-shop) musi mieć (ma) tak wysokie kwalifikacje, aby optymalizować księgowość w sytuacji, gdy nie jest ona wcale wymagana. Hipokryzja do kwadratu, ale idzie nowe - nowa siedziba spółki remedium na wszystkie problemy pracownicze. Dbanie o komfort pracowników to priorytet Opus. A my nadal nie wiemy kogo zastępuje V-ce CFO

emka
@zdezorientowani

Ostatnio dowiedziałem się, że 90% postów napisałem ja ;))) Nawet to próbuje Wam zabrać Tata, nie tylko dumę i szacunek do siebie samego ;) Pozdro dla byłego Legal i Taxa, no i trochę dla znienawidzonego przeze mnie jak zwykle działu CS :D BTW ostatnio pewna osoba, która odeszła z Opusa, a która była jeb... przez Rzepę bardzo często, powiedziała mi ciekawa rzecz: "....nie spodziewałam się, że tyle potrafię...". Także głowy do góry, jesteście zajebiście, gdzie indzie jest zajebiście, będzie zajebiście! HAPPY NEW YEAR ;)Wszystkiego dobrego na nowej ścieżce zawodowej, a tym którzy jeszcze "kiblują" u Agniesi - szybkiego out.u i powrotu do zdrowia ;)

teraz

roche z niedowierzaniem tego czytam, oczywiscie rozumiem wasze wszystkie opinie,kazdy maprawo do wyrazenia wlasnego zdania tym bardziej jezeli jest ono prawdziwe, ale tu poruszacie nawet kwestie zdrowia wlasnego i firma miala na nie wplyw...

X
@teraz

Zanim zabierzesz się do tak skomplikowanej czynności, jak pisanie postów, zaopatrz się w: Słownik Poprawnej Polszczyzny, ortograficzny i interpunkcji, bo tego, co łaskawie z siebie wyrzuciłeś/-aś, nie da się czytać. Zaśmiecasz tylko wątek.

Sprawozdawczość wg Opus

O szerokiej gamie usług finansowych świadczonych przez spółkę OpusFinance nalezącą do Grupy możemy dowiedzieć się ze stosownej zakładki. Dziwnie i niewiarygodnie to wygląda w porównaniu z rzeczywistością gospodarczą tej spółki przynajmniej w Polsce. Podmiot, który świdczy bowiem - jak wynika z opisu na stronie - usługi w zakresie sprawozdawczości finansowej sam nie wywizuje się ze swoich ustawowych obowiązków w tym zakresie. Na próżno bowiem szukać w Krajowym Rejestrze Sądowym sprawozdań finansowych tej spółki za lata 2013 - 2014 i to pomimo znacznego już przekroczenia terminu na ich przygotowanie. Co więcej, także termin przekzania SF za lata 2011 i 2012 (08.2015), czyli znacznie po terminie określonym przez polskie prawo bilansowe każe - na zapewnienia ze strony spółki - patrzeć przez palce. I za tym wszystkim stoi doradca podatkowy - przecież to niezgodne nie tylko z przepisami ale także wbrew Kodeksowi Dobrych Praktyk KIDP Dla zainteresowanych do sprawdzenia - nr KRS 0000398959 i oceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Opus Trust Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Opus Trust Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opus Trust Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opus Trust Sp. z o. o.?

Opus Trust Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 354 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa