Opinie o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opus Trust Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opus Trust Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opus Trust Sp. z o. o. w Warszawa

Czy w Opus Trust Sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

00,7

Nie. Ale za to są wewnętrzne szkolenia. Najbardziej popularyzowane są szkolenia z łaciny. Podwórkowej. Jakość wyśmienita.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Opus Trust Sp. z o. o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

00,7

Z tego co wiem nie musisz za nadgodziny płacić, ale powinieneś być wdzięczny za umożliwienie ci rozwoju.

Sławomir
@00,7

Jeśli już wspominasz o rozwoju to napisz, czy firma w ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych oferuje szkolenia branżowe lub kursy językowe? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Whistleblower

UWAGA! Rzepa się wysprzęgliła i zaczęła ujawniać organom najpoufniejsze informacje o klientach! Czy to koniec Opusa i Rzepy? Czy odwiedzi ją w piątek somobójca?

Marco

To forum dla pracowników w celu wyrażenia opinii o pracy a nie miejsce do obrażania innych osób. Mam dobra opinię o pracy w firmie.

@Marco

A co się Panu w tej pracy najbardziej podobało?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opus Trust Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Sebastian

Rzepa ledwie się przeturlała przez studia, gdyż nie garnęła się podobno do nauki. Bardzo interesowała ją kasiora więc zamiast spędzać czas w czytelni jeździła do Niemców na szparagi, truskawki itp. Nie zrobiła żadnej aplikacji radcowskiej ani adwokackiej, gdyż nie była ,,well positioned” ponadto to ją przerastało o parę długości. Miała za to talent jak sama mówiła o sobie do ,,nawijania makaronu na uszy” czyli szwabienia klientów i wciskania im chorób udających lekarstwa pod postacią niebezpiecznych struktur podatkowych.

AT
@Sebastian

Coś z tym nawijaniem makaronu na uszy jest na rzeczy. Rzepcia ma ogromne małżowiny uszne co w konsekwencji umożliwia nawiniecie na uszy cała paczkę szpagetti.

Sławomir

Czy na przyszłość mógłbyś wypowiadać się w języku polskim? Jest to portal właśnie w tym języku, dlatego też trudno mi zrozumieć co chciałeś napisać. Gdybyś dodał wypowiedź w języku polskim, to myślę, że dużo większa część osób zrozumiałaby Twoją wypowiedź. Jednak w takiej formie niestety nic nie rozumiem.

Cwel
@Sławomir

Nie pierdol idź na wybory zagłosować na KO

Rzeka

Opus Trust jak większość spółek w grupie nie składa sprawozdań finansowych od lat pomimo powszechnego obowiązku i kar niebotycznych za nieskładanie SF. Why? Opus dostał zakaz prowadzenia działalności na Cyprze. Why? Jak pracowałem nie były opłacenie składki do ZUS . Why? Opus Trust ma ultratoksyczną prezes. Why?

Blue Velvet

Rzepa ma głębokie kompleksy, gdyż nie zrobiła żadnej aplikacji prawniczej, ma kompleksy z powodu swojej niewypłacalności nawet komornik wpisał się do KRS w Opus Trust tzn od spółki i od jej prezes nie można ściągnąć żadnych pieniędzy ale to absolutnie żadnych, Agniesia ma buźkę jak Tatar pupcię taka jest piękna, jest najbardziej toksycznym i zgorzkniałym pracodawcą ever czy to nie wystarczające powody do głębokich kompleksów? Ponadto nawet na obecne biuro jej nie stać, zalega z opłatami i ze składkami do ZUS i niestety znowu będzie musiała w pośpiechu zwinąć klamory i dać dyla jak to miało miejsce niejednokrotnie w przeszłości.

Sialalala

Rzepa zamiast jeździć co prawda już leciwym ale jednak zagranicznym autem powinna kupić sobie kartę miejską i tak jak ja dojeżdżać do OPUSA do pracy na Hrubieszowską. Poprawiłoby to płynność finansową. Znam się na finansach więc Rzepa powinna moją radę potraktować jako życzliwość w wziąć sobie do serca. Poza tym nie stać Opusa na takie wystawne biuro na Hrubieszowskiej myślę, że powinna skorzystać z taniej oferty coworkingu lub wynająć biuro np w Wólce Kosowskiej tam gdzie kiedyś ja pracowałam u Wietnamca.

Zuza

Jeśli to prawda, że Rzepy pupcia brzydko pachnie to nie dla mnie. Ja dziękuję lubię czyste i pachnące.

Dur....

Ty dopiero śmierdzisz jak rzucasz ze swojej mordy takie komentarze , pewnie mamusia twoja nawet nie wie z kim cie zrob test DNA

Basia

Hej, ja tez pracowałam w Opus Trust i bardzo fajnie wspominam , duzo sie nauczyłam , fajne byly wyjazdy, pensje zawsze miałam na czas. Ogólnie całkiem pozytywnie . Polecam. P.S jak sie robiło 10 razy pod rząd ten sam blad to juz bym chyba nawet głuchy zaczął z nerwów słyszeć. Wiec moze warto sie zapytać swojego czy było sie 100% w porządku a nie walic jakies farmazony teraz na forum , sama bylam świadkiem jak nie jedno krotnie osoby robiły ten same byki .

Kurczę

A ja a ja juz wiem Ci co pisze te wszystkie bzdury , to wy jesteście te dzieci co kaczor mowil ze będzie dawal 4 tys zl jak ktos urodzi zdeformowane dziecko i nikt was teraz nie słucha to piszcie tutaj no wszystko jasne znów pisor przemawia

A kto

A ktoz to tak ci donosi i to Jeszce nie prawdę, a ty pachołku jeszcze glupszy i piszesz bzdury. A nie Ciebie pewnie rodzice bili a ze nie mógłes wtedy podskoczyć to próbujesz tutaj swoich sil ???

Ah

No widzisz i dalej klapa bo to nie Arz pisze i bys sie zdziwił kto , kombinujcie dalej czekam kto zgadnie tacy mądrzy jesteście wszystko wiecie a prostej sprawy rozwiązać nie umiecie

KO

Brand new car

A ty
@Brand new car

Ty pewnie na osle popierdzielasz i cie boli czym kto jeździ aaaaa zal (usunięte przez administratora) ściska chociaż czekaj czekaj kaczor tobie tez płaci pewnie masz 500+ który sam sobie płacisz płacąc zus????????????

A ty

A ty z Twojego wpisu wychodzi ze masz mordę jak ruski niewypał ile ci kaczor daje ? Ty dopiero musisz miec kompleks skoro piszesz w kółko i to samo boli co

Bozenka

W opusie pracuje sie bardzo fajnie , dobra atmosfera, wynagrodzenie zawsze na czas, można duzo sie nauczyc . Pani prezes jest bardzo pomocna nigdy nie odmawia pomocy jak ktoś jej potrzebuje. Co do zus a kto normalny chce go mieć opłaconego , ha np nie mam zamiaru ładować do kieszeni PIS !!!! Wiadomo ze kazda negatywna tu opinia jest pisana przez Pisiorow żądnych nienawiści. Z ręką na sercu polecam prace w Opus trust

Bozenka
@Bozenka

Ja tez tak uważam Zus to dopiero złodzieje chca naszych pieniedzy a potem sie umiera pod szpitalem, czy placisz czy nie płacisz.

Brand new car

Zostaw merytoryczną opinię o Opus Trust Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Opus Trust Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opus Trust Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opus Trust Sp. z o. o.?

Opus Trust Sp. z o. o.
1.5/5 Na podstawie 354 ocen.
  • Stanisława Moniuszki 1A
    00-014 Warszawa