DPH COMPANY

Opinie o DPH COMPANY

Patrycja

Obecnie w Warszawie firma poszukuje pracownika na stanowisko Operatora DTP. Czy ktoś pracował w DPH COMPANY na tym stanowisku? Co oczywiste - wymagana jest znajomość druku offsetowego CMYK i kilku specjalistycznych programów. Mógłby ktoś napisać, jak wygląda rekrutacja?

Patrycja

Ostatnio na stronie DPH COMPANY pojawiło się ogłoszenie na temat stanowiska projektanta, jednak za wiele nie można z niego wyczytać odnośnie tego co firma oferuje. Ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat tej pracy i zechciałby podzielić się tym z innymi zainteresowanymi?

hoho

Ja to widziałem ostatnio, że ostatnio pokazało się żadne ogłoszenie pracy. Jest szansa na to, żeby załapać się na handlowca, bo przecież dorzucają do tego odpowiednie dwuskładnikowe zarobki, bo o premie tutaj wcale nie jest tak trudno. A wypłata jaka jest? Pozdrawiam

anonimus

Po pierwsze jak Ci moze ktos obciąć pieniadze z pensji??a co do tej premi to nie wiem gdzie tak maja

anonimm

Premie dostaje chyba każdy, ale mogę się mylić. Jest to po to, aby nie potrącać z pensji jeżeli cos sie zepsuje tylko z premii. A Ci co nic nie zepsują dostają całą premię. Chyba cos około 300 zł. Tak jest na produkcji a w drukarni moze byc inaczej. Ale z tego co wiem to drukarze wiecej zarabiają.

anonimm

Podobno kobiety teraz zarabiają 8 zł na godzinę, a mężczyźni od 10 zł w górę, zależy czy są pomocnikami czy operatorami maszyn. Plus są premię ktore dostaje sie jezeli nic sie nie zepsuje.

anonimm

Mężczyźni ustawiają maszyny, a kobiety zazwyczaj tylko kleją więc jest różnica :)

fatalny zakład pracy, pracodawca stoi nad pracownikiem jak kat, zarobki fatalne bo mężczyźni 6,5 a kobiety 5,5 za godzine, praca katorżnicza, bo aż 10 godzin, szef produkcji zachowuje się jak gówniarz bo nawet nie odzywa się do ciebie tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci obrabia, kierownicy awansowali z wykształceniem zawodowym bez matury, nie polecam

Zostaw opinię o DPH COMPANY - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPH COMPANY