PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE "AUTOZAK" Sp. z o.o.

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE "AUTOZAK" Sp. z o.o.

xyz

Osobiście nie polecam pracowałem tam 2 lata na poczatku było ok potem zaczęli szukac problemu żeby zwolnic radził bym omijać zarobki może i ok ale od kiedy zaczęli łączyć się z solidarisem atmosfera tragiczna ludzie sami zaczęli odchodzic nie wytrzymywali psychicznie.

Jeśli pracowałeś w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE "AUTOZAK" Sp. z o.o. czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.

Zostaw opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE "AUTOZAK" Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNE "AUTOZAK" Sp. z o.o.