Sales Force

Opinie o Sales Force

karni
użytkownik zarejestrowany

nie rtylko przyjacielu, również kompetentna osoba jest potrzebna pilnie na stanowisko Koordynator Hali - Grupy Merchandiserów w sieciach handlowych - ale oczywiście tutaj są znacznie większe wymagania bo w branży FMCG, trzeba być niemalże wirtuozem już

Annan no właśnie na wyższym stanowisku każdy dostanie wypłatę w terminie. Ale na końcowym stanowisku np. promotor na którym sam pracowałem i po ukończonym zleceniu na kolejnym pracowało mi się dobrze ale co do wypłaty moje opóźniały się tydzien-dwa tygodnie a jedna. Ponad miesiąc i to już była przeginka. Musiałem pożyczyć pieniądze by opłacić mieszkanie. Przez moje dwa najlepsze miesiace wziąłem 5,5 tys. Oczywiście pracowałem te dwa miesiące non stop nawet w sobotę i niedzielę. Była mi potrzebna kasa i była możliwość zarobienia więc jak dla mnie OK.

Annan

Jak się pracuje na stanowisku AREA SALES MANAGER - REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY?

Ewelina

hmm tez mnie zadziwiła ta wypowidz wasza, bo ja tez sporo pracuje i jeszcze nigdy mi sie nie opozniła wypłata . ale polecam super Agencja ;)

jacek

To dziwne opinie ...ja pracuję w tej firmie już naprawdę długo i jeszcze nigdy nie spóźniły się wynagrodzenia

Grześ

nawet mi się tam pracowało nieźle, ale o pieniądzach w terminie to można zapomnieć. Opóźnienia tydzień, 2tygodnie to norma. Brak umowy o prace i kupa nerwów. Ogólnie nie polecam, chyba że mamy dużo oszczędności bo wypłata w terminie to cud.

Firma ok ale mam jedno duze "ale" Opoznienia z wyplatami i wymyslane sciemy na szybko w celu bronienia sie przed pracownikami dopominajacymi sie o swoje zarobione pieniadze. Potrafią opoznic wyplate nawet o miesiac. A ostatnio nagminnie tydzien do dwuch. Albo nie maja pieniedzy, jakis blad w nazwisku, duzo roboty, itd.

Zostaw opinię o Sales Force - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sales Force