Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

6dn92h
@Tomek

Ta 200 a za miesiąc będzie kolejny postój bo za dużo zrobione ha ha ha ha

ZA.4

Mam nadzieję że jak ruszymy już na trzy zmiany to będą nadgodziny i ruszą Niedzielę po 12! Bo ci mnie znają ( Ziorko) to wiedza że ja każde biorę nad godzinę a dzisiejsza wypłata to Masakrą!

odpowiedzialny

ty tak na powaznie?

OG
@ZA.4

Najważniejsza to żeby była robota a pieniędzmi trzeba umieć się rządzić.

Chlopina
@ZA.4

Merkelowa powiedziała ze niemieckie motoryzacje maja sobie jakoś poradzić bez pomocy rządu. (redukcja obciążeń) kto wie co to znaczy. Indie 1,3mln ludzi w kwietniu nie sprzedali ani jednego nowego auta normalnie po 250tys miesięcznie i nie zapowiada się poprawa. https://moto.pl/MotoPL/7,88389,25927601,w-indiach-w-kwietniu-sprzedano-dokladnie-zero-nowych-samochodow.html Niemcy tracą prace a ty myśl dalej ze polaków nie rusza bo im się nie opłaca

€&$£¥

Po raz kolejny pokazaliśmy ze w okrojonym składzie potrafimy pracować z duża liczba, odpowiedz dajcie sobie sami

Września

Jak ma ktoś możliwość to lepiej na Poznań uciekać tam jest stabilniej ,crafter nie wiadomo co będzie

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

W Poznaniu nie będzie tak zle z umowami. Gorzej na Wrześni

@Abc

No właśnie na Wrześni 70%załogi ma do lipca

Abc

I z zamówieniami kiepsko.

@Abc

A z zamówieniami prawdy się nie dowiemy bo ciągle będą nażekać

Abc

Trzeba być dobrej myśli. Sam mam umowę do końca sierpnia i też nie wiem co będzie. Co będzie to będzie.

Monter

Pół wrzesni pewnie poleci a w ich miejsce przeniosą starych z antoninka, już tak kombinowali w ramach automatyzacji nowego caddy, teraz tylko proces się przyspieszy i to na dużo wieksza skale, szkoda chłopaków bo młodzi we wrzesni naprawdę robili dobra robotę.

Czy będę płacił czy nie to jak mają zwolnić to i tak zwolnią

Witam Napiszcie co tam było powiedziane. Na tym zebraniu.

Wojtek
@Tomek

Ja także chętnie bym się dowiedział..

Szkoda że na tym forum tylko sieją panikę a tak naprawdę nie wiedzą co będzie a tylko gdybają

Do solidarnosci

Ratujcie nas work odeszły a teraz czas na nas , najmocniej obawiam się o wrześnie tam jest słabo

Solidarnosc
@Do solidarnosci

już wam pomagamy tylko proszę uregulować zaległe składki 2 lata do przodu bo musimy mieć za co jeść PS: mamy asa w rękawie tylko pieniążków trzeba

HR

września jest w najgorszej sytuacji ,jest bardzo zle i film solidarności to potwierdza , panowie pozostało nam mieć nadzieje ze przetrwamy w tych złych czasach

A może ktoś napisać dokładnie co w tym filmie było

Wszystko będzie zależeć od majstra a takie wyzywanie w niczym wam nie pomoże

Hif

Najsłabsi poleca będą zwolnienia w lipcu takie info brak sprzedaży aut

Łyn
@Hif

Kogo nazywasz najsłabszymi? Obiboku L4 itd?

Łyn

Hahahaha tam miało być obiboki a nie obiboku ???? czub.

dddd

UWAGA ..Nowe wiesci i to w 100 prawdziwe. Umowy od lipca beda podpisywane. Worki zwolnione od 1 lipca/1sierpnia wroca do pracy,beda dzwonic... Beda za to obnizki o 20procent pensji i Rki czyli kazdy pojdzie na kilka dni bezplatne... Pozdrawiam

BLB
@dddd

To jest z tego nowego filmu z grupy związkowców?

Fff
@BLB

Nie

Genas
@dddd

Nie prawda .

Hjs

Tak kolega Hif ma racje Aut nikt niekupuje produkowa będziemy na górkę rzeczywiście najsłabsi poleca i ci do lipca tez większości niestety

wiem

Jeszcze tydzień laby a później pełna para...

@wiem

Chłopie, życzę tobie tej pełnej pary ale te czasy już się skończyły, teraz to jak już to będzie pełna obrona przed zwolnieniami bo zamówień brak !

Monter
@bolo

Skąd wiesz ze brak zamówień?

Krys
@wiem

Nagle sobie o robocie przypomnieliście jak widmo utraty pracy Ehh żałosne Tu macie dowód jak marka VW jest również słaba jak inne branże jeden kryzys i nie wiedza co robić przeczekać czy zwalniać Produkcja musi zwolnic bo możne tego nie widzicie jeszcze bo macie postojowe 100% ale ludzie firmy które kupowali te wasze auta nie kupią bo się 2 lata będę zastanawiać nad nowym samochodem

wiem
@bolo

Jeszcze w maju ruszy trzecia zmiana, więc zobaczymy kto miał rację..

@bolo

To prawda wolumen się zmniejszył i to sporo , dobrze ze macie nadzieje -choć tyle przed tym co was czeka. Optymalizacja już robiona aby mniej ludzi robiło ta sama prace , a już niedługo lipiec a ludzi z work już nie ma . Wiadomym jest ze nieprzedłużenie umów będzie mieć miejsce nie pisze ile takich będzie ale liczby są okrutne

Kollegen
@Krys

Nie do końca masz rację. Zgoda że firmy w Polsce zwalniają ludzi ale tylko dlatego że mamy taki nieudolny ”ŻOND" na całym świecie firmy mają ogromną pomoc swoich rządów. A zauważ że nasze auta w Polsce sprzedawane są mniej niż 1%. Także tego....ten teges

Hojny
@Kollegen

Będzie ciekawie po urlopie

@wiem

Ta, rusza trzecia zmiana, chyba ONLINE!

herman
@Monter

a ty ze wsi czy o drogę pytasz, skąd się urwałeś?

Covid

Widzieliście nowy film solidarności? Czyżby grupowe?!

ertlop
@Covid

tak kolejne listy poszły, zastój sprzedażowy tak więc pożegnajcie się i nie tylko worki

Mistrz z Californi

W pierwszej kolejności powinni wylecieć z pracy takie aparaty jak Łopatka.Strugala.Gabrysz, A nie rzetelni i uczciwie pracujacy fachowcy zatrudnieni na Californie przez Worka.

@Mistrz z Californi

Na pewno nie jesteś mistrzem z Californi bo nie sądzę by on tak się tu poniżał. Jesteś workiem którego wywalili i Ci żal (usunięte przez administratora) ściska. Tym samym udowadniasz ze nie powinno być dla Cibie miejsca na powrót kiedykolwiek do tego zakładu.

Jan
@Mistrz z Californi

A wiesz czlowieku ze RODO obowiazuje i nie wolno nazwisk ujawniac co administrator goworka bez reakcji

Marszałek

A ja powiem tak, sfrustrowane worki nic wasz już nie łączy z tym pracodawcą, więc z łaski swojej opuśćcie to forum i nie wylewajcie tu swoich wyssanych z palca opinii w celu zastraszenia pozostałych pracowników. Zatrudniliście się w charakterze pracownika tymczasowego i ten "tymczas" właśnie nadszedł. Powodzenia i być może spotkamy się jeszcze znów na linii, produkując ramię w ramię piękne samochody jakimi jest VW.

@Marszałek

Sądzę że w tym momencie zachowałeś się bardzo arogancko, to jest forum stworzone by wypowiadać się mógł każdy a ty zapewne jesteś z tych którzy za wszelką cenę bronić będą racji niemieckiej , kosztem zwykłych polskich pracowników którzy chcieli pracować. Masz w sobie typowe podejście snoba.

@Marszałek

A może ty w lipcu lajzo wylecisz a i nie jestem work pracuje ponad 20 lat tu i przez takich jak ty jest coraz gorzej

Łafi
@Marszałek

Posłuchaj pachołku lidera, może pracowalem tak krótko, ale zdążyłem zauważyc jak zachowują się własnie takie przyd&€#@upasy. Siedzieć, nic nie robić bo sie jest na stałej umowie. Czy nowi z umiejętnościami manualnymi nie mają szans? Okazuje się że nie. I bede wylewał tutaj żale, bo zostałem wyru#€@&chany, niech nowi przejrzą na oczy.

Janosik
@Marszałek

Marszałek zapamiętaj KARMA WRACA. Śmiejesz się z utraty pracy Worków.. A zapomniałeś że kiedyś też zacząłeś pracę przez pośrednika. A to że masz umowę na stałe nie znaczy że kiedyś nie polecisz za bramę. Bujaj się bez mózgu!

Byly
@Łafi

Widzisz masz racje wielu tam takich łazi i kasę bieżące (usunięte przez administratora) taka ,szkoda ze Vw tego nie analizuje ale może dużej taki sam łazi i przekreśla ludzi co maja wiedzę a ameby zostają

Marszałek
@Janosik

Widzisz kolego akurat nikt się nie śmieje ale wchodzenie na forum worków i ich teksty mój wujek moja ciocia mówili mi ....... Litości no chyba że jest to jakieś dowartościowanie czy coś w tym rodzaju. Dzisiaj work jutro mogę być ja. I wszystko

stahl

Siemano VW. Nadeszły ciężkie czasy, wielu straci lub straciło pracę. Niektórzy muszą zmienić branżę, żeby móc zarabiać. Kryzys przyszedł zbyt szybko i drastycznie. Lata 2016 - 2019 były dla Automotive zbyt dobre, szykowało się wyhamowanie, ale nie takie coś jak mamy teraz... Pracuję w jednej z hut, która dostarcza stal ( auto to nie tylko karoseria, ale i stal do form na deski, zderzaki, reflektory czy nawet materiał na zawory jak i narzędzia do produkcji łożysk ). Generalnie 90% firm zatrzymało produkcję ( od dużych korporacji po garażowców z jedną maszyną CNC klepiących jeden detal dla danego producenta ). Zatrzymano dostawy materiałów, zmniejszono ilość lub przełożono na kolejne tygodnie. Było to w połowie marca. Aktualnie większość tych firm ruszyła, zleca odbiory, ale nikt nie produkuje na 100%. Nikt w Europie. Huta też musiała zmniejszyć produkcję, ale pieców wyłączyć się nie da. Szczerze to nie słyszałem, aby któryś z naszych klientów zwolnił wielu pracowników. Ale czas pokaże, myślę że po wakacjach producenci zweryfikują swoje moce. Wszystkie prognozy mówią, że cała samochodówka zacznie się podnosić pod koniec czerwca, ale nie będzie to poziom sprzed korony. Zaczekamy 2 - 3 lata, aby osiągnąć poziom z roku 2019. Nawet, gdy będzie kasa na rynku to nikt od razu nie rzuci się po nowe auto. Stare blaszaki jeżdżą to i nowsze Craftery też chwilę dłużej pod firmami będą śmigać. Nie wiem na jakie kraje VW wysyła lekkie dostawcze z PL, ale może znajdzie nowych odbiorców i wszystko wróci do normy szybciej niż myślimy. Życzę tego Wam i sobie, bo każdego w jakimś stopniu dotknął ten chiński wirus.A przy okazji chinole mają się już dobrze, firmy działają, ich samochodówka szybko się odbuduje ( w Europie setki pozwoleń, norm itd. podczas gdy tam tylko więcej ludzi zatrudnią ).

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o