Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Pracownik z2

Ja się (usunięte przez administratora) pytam o co chodzi w tej debilnej firmie? Tzn najpierw zwalniają mnóstwo ludzi a teraz przenoszą ludzi z Wrześni na Antoninek.

@Pracownik z2

Dopiero co było słychać że przenoszą na wrześnie z innych zakładów

BLB

Mam pracę i nie płaczę, nie muszę niczego szukać.

Pracownik z2
@BLB

Robią z ludźmi co im się podoba

Wybawca

Kto do zbierania ogórków atrakcyjne wynagrodzenie firma ogórek zaprasza praca w Niemczech proszę pisać miła atmosfera w weekendy chlanie i pyszna zagrywka jaką jest ogórek

Ogórek
@Wybawca

Ogóras śmieszny jesteś ,weź sam zbieraj te ogóry ,widocznie masz już wprawę skoro tak zachęcasz

Wwer

Na z2 szukają ludzi znowu na Z1

Matkobosko

Hej Lipcowi! Dostał już ktoś umowę/info o przedłużonej umowie?

samsom

samson

Na rok

Lipcowy
@Matkobosko

Witam Mam pytanie Czy solidarność dostaje informacje o wszystkich pracownikach którzy są na listach do nie przedłużenia umowy Czy tylko związkowców

Zwror
@Lipcowy

I czy dostajecie też od Solidarności taki papier odnośnie chęci powrotu w razie zapotrzebowania?

Kusrob
@Zwror

Tak, ja dostałemspecjalny druk o powrocie. powiedziano mi ze jak sie sytuacja zmieni beda walczyc o powrot podobnie jak z workami w 2008.

Spawacz
@Zwror

Zapotrzebowanie będzie na pewno ,ale ja już mosty pale za sobą ,liczyłem, że może akurat jeszcze umowa będzie a tu nic (nie ma powrotów)

Zyga
@Spawacz

Racja wysyłać można się udać ale tylko raz inaczej jest się glupcem

Kowalski
@Zyga

Sądzę że w pierwszej kolejności wróca agencyjni, byli na niższej grupie. Z drugiej strony kto przyjdzie na tak niestabilny grunt, wiedząc co się ostatnimi czasy działo, jedynie kolejni nowi nieświadomi.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wy je ba Ne

Po co ten żal i lament? Chłopaki dacie radę! Fajnie było w sobotę na popo? Mi się to wcale nie podobało i serio jest mi na rękę, ze umowy nie dostałem. Odpocznijcie trochę i znajdźcie normalna pracę od pn do pt. Pozdro dla wszystkich mord!

Mnich

Mnich w nowym filmie mówi że strategią VW opiera się na pracownikach. Ale na tych co się właśnie pozbyli? (usunięte przez administratora)

@Mnich

Ogólnie na pracownikach. Jednych wywalą, następnych przyjmą i tak w kółko

Na montażu co chwilę staje linia bo nie ma kto robić.. ????

Janek

Czy coś mi grozi jak walne taktyczną L podczas urlopu zakładowego?

Janek

Chodzi mi to czy mogą mi dac wypowiedzenie prze to albo czepiać się itd ?

@Janek

Raczej nic nie zrobią, a szkoda. Za planowanie L4 i różne takie kombinacje powinni Cię wywalić.

Carl Filantrop

Tak, ale po 3 dniach. Za moje kupiłem to rozbiłem. Teraz zamówiłem nowego mustanga z USA. Będziesz mógł sie przeglądać w blasku nowego lakieru.

Zmęczony
@Carl Filantrop

Znam Ciebie. To Ty co wozisz sie prawie nowym autem. Młody gosciu a tak kasa w głowie zamąciła.

Carl Filantrop
@Zmęczony

Zazdrościmy. Jestem młody ale robię ze swoją kasą co chce. Nawet mogę używać jako chusteczek.

Zmeczony
@Carl Filantrop

Nie zazdroscimy tylko zastanawiamy sie po co robisz w VW ? Coraz czesciej slyszy sie ze nie lubisz kobiet tylko wolisz facetow,ostatnio proponowales numerek koledze ze spawalni, a poprzednio liderowi za duza kase..To twoja sprawa ze lubisz tylko facetow ale nie boisz sie ze,zlapiesz cos lub ktos ci kase ukradnie ? lub coronovirusa od kolegi ktorego calowales w szatni ?

Pracownik Robak

A wzorowy pracownik Filip wie że zakłady fryzjerskie już funkcjonują w miarę normalnie, i za nieduże pieniążki można zrobić sobie jakąś normalną męską fryzurę. Chyba że przegrał zakład i musi teraz nosić to coś na głowie przez długi czas.

Maniu

Co jeżeli nie chcę przedłużać umowy z tą firmą i odrzucę propozycję? Czy wtedy też załapie się ten dodatek 3800?

malin

Dobre! Pokazuje wszystko co jest na tym forum. Prosimy o więcej!

Tomi

U nas 2 największe gamonie zostały na Z4,bo stary jest liderem na z1. Wszystko w temacie. Szkoda dobrych chłopaków

kos

największy przesiew jest na spawalni, tam najwięcej ludzi poleciało

Zauważyliście????

Był filmik z pożegnaniem/ostatnim dniem Jensa Ocksena. W biurze, brak maseczki, żegnał sie bez dostępu. W samochodzie jechali w 2 osoby, bez maseczki. Prezydent Poznania podaje mu rękę. Paranoja idiotów z nas robią. A my po zakładzie chodzimy w maseczkach z groźbami nagany lub zwolnienia, przy pracy fizycznej. Mam nadzieje ze to przeczyta ktoś z kadry i jak sie do tego odniosą. Prezes tak nam podziękował i sie zaśmiał w twarz na sam koniec. Pokazując jak nam zakazują a sami nie przestrzegają. Szczegolnie początek filmiku gdzie są na terenie zakładu.

Wtf?
@Zauważyliście????

No właśnie. Dobrze ze to zauważyłeś. Pocałunki, podawanie ręki, jazda w aucie bez maseczek . Prezes porusza sie bez maseczki. Trochę jak nasz rząd ich wirus nie łapie.... My jesteśmy tylko numerem kontrolnym.

TLUMACZ
@Zauważyliście????

BO ZA CHWILE WYSKOCZY JAKIS EKSPERT OD KOTÓW I ZACZNIE W WYBIÓRCZEJ ALBO TOK FM NADAWAC ZE NARAZA SIE ZYCIE PRACOWNIKOW. PAMIETACIE CO BYLO W MARCU: ZAMKNAC ZAKLADY! W KWIETNIU: URUCHOMIC PRODUKCJE RESPIRATOROW SAMI JESTESMY SOBIE WINNI!

Plum
@Zauważyliście????

Ja się czymś takim czuje poniżony. Bydło ma się słuchać a pan sobie robi co chce. Kończę szkołę za rok i znikam z tej firmy bo nawet się wysikać nie można normalnie tylko się prosić trzeba

Robol
@Plum

Taka prawda. Wmawiają nam ze dla naszego dobra a sami sie zachowują jakby koronawirusa nie było. (usunięte przez administratora) Dusimy się a oni tylko wirenke będą nam dokładać. Teraz przedłużają umów. Same negatywne gesty i postepowania z ich strony. Solidarność chociaz stwarza pozory, maseczki, jakies odstępy itd. (usunięte przez administratora) Potem się dziwią że nam cos nie pasuje.

Borsuk
@Zauważyliście????

Ale wy jesteście pipy. Dlaczego piszecie o tym tutaj, a nie w aplikacji firmy ? Strach obleciał jednego z drugim ? Myślicie ze to forum czyta personalny albo ktoś ? Nie rozśmieszajcie mnie, proszę was hahah :D

Mateusz Marecki
@Borsuk

Odważny się odezwał. Pod pseudonimem Borsuk ????. A pewnie wystraszony siedzisz i na lince produkcyjnej słowa nie powiesz ???? A w aplikacji sam pewnie piszesz: dankeJens Jeśli pracujesz na lince to sam tym swoim komentarzem bronisz góry i uwielbiasz latac z maseczką. Dziwne bo w aplikacji tez nie widziałem żebyś był taki odważny ????????????

Stary
@Mateusz Marecki

Rozumiem że twój nick jest prawdziwy haha. Napisz jeszcze nr kontrolny

@Borsuk

Masz borsucze mleko na sprzedaż

Borsuk
@Mateusz Marecki

Typie, ale to nie ja pisze na gowork i stenkam na wszystko i wszystkich tylko reszta. To skoro każdy z narzekających to taki kozak to niech pokaże swoje niezadowolenie oficjalnie, z otwartą przyłbicą jak mężczyzna, a nie jak „wystraszony na lince produkcyjnej”. Ja wchodzę tutaj czysto humorystycznie, żeby poczytać wypociny co poniektórych i mieć dobrà zabawęz W pracy nie mogę na nic narzekać :) umowa na stałke, wporzo mistrz.

Teraz My

Proponuję Challenge, niech każdy z was napiszę jednym słowem jak kojarzy Wam się Volkswagen w Polsce jako zakład pracy. Jak będzie dużo opinii, może ktoś wyżej to zauważy Nr.1 OBŁUDA

Batman

Rodzinna atmosfera

Miało być jednym słowem ,ale użyje 3 ...zakład pracy chronionej

@Teraz My

Kolego, uważam że twój challange idzie w złym kierunku. Mówisz o największym pracodawcy w wielkopolsce. Jeżeli byłoby tak źle to nikt, powtórzę NIKT by tam nie pracował. Do tego, prowokując taką dyskusję i sugerując ton następnych wypowiedzi uważam że obrażasz ludzi tam pracujących. A to jest świetna załoga.

Spawacz

Same znajomości. Nikt bez znajomości nie moze tu liczyc na cos dobrego. Niestety aufbau 1 zmiana sami karierowicze z plecami. 3/4 ludzi by sobie moglo wuja ciocia mówić.

Kierownik

Co to za PRACODAWCA jak zwalnia się tylu ludzi to jest wyzyskiwacz fabryka to ludzie nie maszyny i jeszcze jedno PRACODAWCA szanuje PRACOWNIKÓW przed zwolnieniem a ta sytuacja się zemścić Dla przestrogi Nie do pracy w takich zakładach zatrudnionych na śmieciowe umowy będzie bum i wylot

He
@Kierownik

Co z ciebie za kierownik że nie wiesz podstawowej rzeczy. Pracodawca nikogo nie zwalnia, po prostu nie przedłuża umów na czas określony.

Żubr
@Kierownik

I ty chyba synek nie widziałeś nigdy na oczy „umowy śmieciowej”. Nawzywajac umowę o prace śmieciowka pokazujesz brak elementarnej wiedzy. Prawie jak czarne (usunięte przez administratora)

"

ciekawe kto będzie robił do końca lipca bo z tego co słyszę to wszyscy ci co nie dostali umowy to planują L4

Plum
@"

Każdy planuje ale nikt nie pójdzie

Wybawca

Ogórki ogórki zapraszam do pracy ogórki ogóreczki ogóry wyżywienie za darmo mile spędzony czas zdala od żony tylko męska obsada dobre zarobki

Zenek

Chce się wypisać z inicjatywy. Nie chce należeć do tego (usunięte przez administratora) bo nie chce być kojarzony z tymi polglowkami. Ktoś wie jak to zrobić ? Żaden z nich nawet telefonu odebrać nie potrafi. Dajcie znać czy wiecie jak to zrobic

Solidaruch
@Zenek

Ja na twoim miejscu bym został u nich. Bo u nich masz szansę a w solidarności nie. Masz przykład jak solidarności zależy na pracownikach. Nic nie obchodzą tylko żeby składki wpływały na konto

Gacuś
@Solidaruch

tacy dobrzy jesteście to załatwicie mi żebym pracował? Załatwiliście w ogóle komukolwiek?

@Solidaruch

Nie zostanę u nich. Takich łgarzy nie widziałem wczesniej. A kłamców nienawidzę. Do tego są głupi jak but. Bo powiedz mi, jak można mówić o obronie pracowników a zarazem o zejściu z 17 zmian ? Popoludniowy mnie wkurzaja ale wiem ze była dzięki nim praca dla wuchty wiary.(usunięte przez administratora)

fiftycent
@Zenek

Ciekawe czy ty wgl u nich jesteś. Możesz podać swoje dane tutaj:D

@fiftycent

Taka, jasne. Już biegnę i podaje oficjalnie moje dane na jakimś portalu. Czy z głową wszystko wporzo ?

Frącek
@Solidaruch

No zostań u nos.ja i kuple zalatwiomy wszytko od reki. Bonć u nos. A u soliduw nie.oni som glupi

Ml4

Ml4 ogolnie 9osob sie pozegnalo wczoraj z firmą sa do konca lipca co wy na to

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o