Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

ML1

Chciałby bardzo podziękować firmie VW Poznań że mnie zwolnili przepraszam nie przedłużyli umowy właśnie dostałem pracę na jedną zmianę soboty niedziele wolne i za lepszą kasę.

@ML1

A teraz idź do sklepu, kup sobie bułkę i napisz na forum, że czujesz się (usunięte przez administratora) bo zapłaciłeś za nią tyle, ile było napisane na regale z bułkami. Zupełnie nie rozumiem ludzi: zawierają umowę OKRESOWĄ z pracodawcą i wylewają swoje żale, że im tej umowy nie przedłużono.

Robol
@Zniesmaczony

Panie zniesmaczony przecież on się nie żali tylko wręcz się cieszy że go firma zrobiła w bambuko odnośnie sklepu kup w pasmanterii dwa metry gumy i strzel sobie w głowę

@Robol

Zrobiła w bambuko, bo dotrzymała warunków zawartej umowy? Konicznie musisz ten skandal nagłośnić medialnie!

Tylko numer
@Zniesmaczony

Zniesmaczony ma umowę "na stałe" i myśli że jest nietykalny jak większość tych baranów Lkowiczow ściemniaczy i połykaczy spermy majstra za lepsze stanowisko. Ja też trafiłem do lepszej firmy w której mam imię i nazwisko a nie numer jak w obozie ????????

@Tylko numer

Zniesmaczony ma przede wszystkim wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe. Dlatego, jeśli pracodawca mu podziękuje, to będzie aplikował do innej pracy, zamiast beczeć na forum.

@Zniesmaczony

Faktycznie w tym zakładzie można rozwinąć się zawodowo nie ośmieszaj się grzejesz tyłek gdzieś na stołku i VW ci życie uratował a w innej robocie to byś zginął aplikuj a jakże życzę powodzenia.

dziwne czasy
@Zniesmaczony

kolego zeta to nie wykształcenie o jakim ty doświadczeniu zawodowym w vwp mówisz? nawet małpę możesz nauczyć wkręcać cały dzień śrubkę

Mk2

Witam, od kiedy do kiedy dokładnie postój bo wiele sprzeczych informacji na ten temat..?

Szukam dojazdów Kostrzyn Wrzesień obecnie ranna zmiana

@Rafał

Września miało być ;)

Typ
@Rafał

Solidarność ma grupę ogłoszenia pracowników czy jakoś tak na fb. Tam wrzuć to na pewno ktoś się znajdzie :)

Gabrys

Czy jest osoba z umowa na stałe we wrześni która chciałaby pracować w Poznaniu? Chętnie się zamienię

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

True

Na tym portalu można wykupić program ochrony wizerunkowej który fałszywie buduje opinie o firmie czy związkach na korzyść pracodawcy zakłamują rzeczywistość panującą wewnątrz firmy. VW robi to od wielu lat w przestrzeni medialnej. Z zewnątrz pachnie w środku śmierdzi... To samo się robi cały czas w polityce czy telewizjii. Budowanie wyimaginowanego wizerunku kosztem prawdy.

Botas
@True

Bardzo mądre spostrzeżenie, pozdrawiam!

Rafał

Czy jedzie ktoś jutro z Kostrzyna do Wrześni pierwsza zmiana i ma wolne miejsce w samochodzie?

Sebix

Na początku zapewniali nam ze większe prawdopodobieństwo jest takie ze potrąci nas samochód na pasach niż zwolnią z VW. Na ta chwile nie mam środków do życia, nie mam z czego opłacić kredytu. Pozostawiono tylko pupilków liderka którzy przynosili mu pączki co tydzień i torciki dla majstrów. Miałem bardzo dobre oceny od majstra, robiłem po 200/250 nadgodzin rocznie, soboty popołudniu, niedziele po 12h, dzięki tych 5 latach w firmie straciłem mnóstwo znajomych bo nie było czasu się spotkać, teraz nawet nie mam do kogo się odezwać. Dziękuje lizusom za wyrzucenie z pracy, nie pozdrawiam

Wow

Ja też dostałem i to dlatego że właśnie solidarność się za mną wstawiła. A u ciebie widzę ból d przemawia. Pięknie

Kto się zna na tym?

Czy do rozliczenia pakietu elastyczności za I półrocze 2020 roku dla osób którym nie przedłużono umowy tez nie można mieć L-4 od chwili oznajmienia o nie przedłużeniu umowy?

Zaklad 4

Jak wyglądają przeniesienia starych pracowników na zakładzie nr 1 wszyscy wiedzą gdzie idą dalej?

Emeryt
@Zaklad 4

Dopóki jesteś potrzebny klepią ciebie po ramieniu. Jak już nie, przenoszą ciebie na miejsca gdzie jest zapotrzebowanie. I nie ważne czy pracujesz 5 lat czy 25. Starszych ludzi wysyłają na takie stanowiska chyba tylko po to żeby się zwolnili. Nie dają rady. Ale z tego VW słynie

waluś
@Zaklad 4

Rzekomo samochody specjalne likwidują do końca roku a tam trochę tych z wysokim peselem pracuje

bezimienny

Volkswagen to przeżytek a praca w tej firmie to porażka..

bambik

Dziwne bo dostałem przedłużenie umowy ...

2015
@bambik

Nic dziwnego nie jest w tym ze przedluzyli ci umowe tez mialem do lipca i mi mistrz przedluzyl umowe :)

Norek

Ile caddy 4 jeszcze trzeba zrobić ?

Z4

Widzę FLIS sławny na forum się robisz. Ale na opinie od kolegów się pracuje.. Ty pracowałeś włączeniem w ..

Kiedy vw otworzy parking dla pracowników przy warszawskiej?Po co wszyscy się kotłują przy leśnej?To są środki ostrożności jakie stosuje pracodawca by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się covid-19?

Jaa

Najpierw niech ogarną ten akwaplaning przy ul leśnej

Numer

Chłopaki z Solidarności mówią że od przyszłego tygodnia będzie można parkować od strony warszawskiej. Mam nadzieję że się uda to załatwić. Bbo parking dramat!

Byyylyyyy

Kolejne FLISY rozdane ???

Z4
@Byyylyyyy

Jakie FLISY??

*"*

Dziś żegnamy sierpniowych Chłopaki bardzo się starały ale zakład tego specjalnie nie docenił i zamknął oczy nic nie robiąc na kończące się im umowy..

No z tym akurat się zgodzę że własnego zdania tutaj nie można mieć ani poglądów a co dopiero jeśli chcesz przemówić majstra albo kierownika.

Stary
@*"*

Wielokrotnie to powtarzałem, że dla firmy się nie liczysz. Możesz być wartością dodaną na dziale czy te linii ale dla firmy jesteś tylko numerem. Przypomnij sobie co zawsze starzy mówili: miej wyj....ne a będzie Ci dane. Priorytet to umowa na stałe nie ważne jaki chłam wyjeżdża z linii

Zniesmaczony

Przepraszam, ale nie rozumiem: co pracodawcę obchodzi czyjeś zdanie lub poglądy? Płaci za przykręcenie śrubki, zespawanie lub pomalowanie. Może pomyliłeś etaty? Jeśli zasługujesz na pracę koncepcyjną to aplikuj zgodnie z wymaganiami - jest dużo tego typu ofert. Jeśli ktoś w XXI wieku "łyka" marksistowską propagandę o równości klasy robotniczej, jak przysłowiowy pelikan, to pretensje może mieć tylko do siebie.

ktoś

Ciekawe jaka będzie premia za wdrożenie nowego caddy5

Spawacz
@ktoś

Tabliczka czekolady i nagranie z podziękowaniami(usunięte przez administratora) :)

Spawacz
@Spawacz

Co jest złego w słowie prezes ze zostało usunięte przez administratora ?

@ktoś

Stary Keks który w Niemczech na półkach sklepowych zalegał.

Cvb

To co powiesz na Włochy i Hiszpanie które to na początku zbagatelizowały? Sztuczna pandemia?

ooo

zgadza się 39 i 40 firma stoi

ooo
@ooo

chodzi o 39 i 40 tydzień

Kowalski
@ooo

Wszystkie zakłady? Z jakiego powodu?

Caddy5
@Kowalski

Przerwa techniczna a dokładnie dostosowanie produkcji do nowego modelu auta

Kowalski
@Caddy5

Ale tylko Z1?

Zp8

Wczoraj dostalem informacje od mistrza ze moge wrocic na swoj dzial ml3 podobno maja wszyscy zastapic na liniach z zp auta maja byc wypchniete nie zalezne od syylacji covid jest opcja nawet ze wrzesnia powroci na z1

korona

Coraz więcej przypadków ale nie mówi się o tym głośno

Drag
@korona

To prawda,nie jest teraz na rękę VW ujawnianie tego bo trzeba wyrobić plan produkcyjny do 17.09 albo do 15.09,a potem to niech się dzieje. Oj będzie kwik :(

No nie
@Drag

Po co miałby ukrywać? Te informacje są jawne. Trąbią o tym w telewizji. Będzie ognisko zachorowań w VW to się dowiesz bo będą może nam robić przesiewowe badania jak na Śląsku.

Drag
@No nie

A czy zrobił wszystko,tak jak należy po wykryciu?Po ilu dniach wychodzą informację,że jednak "ten i tamten" miał kontakt z nim? To samo z autobusem z Mogilna-ludzie się mieszają,przechodzą z jednego autobusu do drugiego.

Emeryt
@No nie

Właśnie w telewizji mówili że wirus dotarł do VW. Firma nie zamierza przerywać produkcji i nie chce podać ilu pracowników jest zakażonych.

Kamil
@Drag

Kasa kasa przede wszystkim się dla nich liczy. Dopiero jak będzie multum zarażeń ( Antoninek - 4 vw i 1 schnellecke, września 2vw i 2 clavey) . Coraz więcej zakażeń

drink
@Emeryt

Myślę że będzie tak wszystkich zamkną w zakładzie rodziny będą się z nimi odwiedzać wirtualnie do czasu wyzdrowieć covid 19

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o