Vertano Sp. z o.o.

Opinie o Vertano Sp. z o.o.

Iza
użytkownik zarejestrowany

Ktoś z Was obecnie pracuje w Vertano? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Czy w ciągu ostatniego roku zaszły jakieś zmiany w firmie? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które poszukują nowego miejsca zatrudnienia. Co możecie im doradzić?

Daniel
użytkownik zarejestrowany

@.. ale w Vertano nie jest przecież tak źle. Takie patologiczne stosunki w pracy to czysta teoria, wiadomo - czasami jest nerwowo, ale nie można przesadzać.

tak kuna, a poza zarobkami jeszcze coś się liczy takiego jak poszanowanie drugiego człowieka?? Rozumiem że za dobrą "możliwość zarobku" będziesz uśmiechała się jak na ciebie bedą pluć i poniżać

niki

potwierdzam i zgadzam się z opiniami powyżej oraz przestrzegam, omijajcie z daleka VERTANO, brak organizacji i zarządzania w firmie, wymagania nieziemskie i oczywiście praca najlepiej do godziny 21 bez płacenia nadgodzin!!

opóźnienia z wynagrodzeniami i kiepska kondycja, oczywiście zgadzam się z tym że pracodawca nie okazuje za grosz szacunku dla pracowników wiec stanowczo nie polecam

anonim1

ODRADZAM STANOWCZO! Brak szacunku do ludzi [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Vertano Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertano Sp. z o.o.