Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim

Dobrzeń Wielki

Opinie o Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim

aż słychać jak sie echo odbija taka cisza tu :) powiedzcie prosze czy cisza ta wynika że cos sie dzieje w ftym zespole szkół, czy co innego? jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem i szukam pracy

zetek

W tej szkole uczeń ma więcej praw niż nauczyciel, który traktowany jest jak najgorszy śmieć.

ad

Rotacja kadry w ciągu roku szkolnego olbrzymia.Nawał obowiązków, (usunięte przez administratora) dyrektor sprawiają, że tylko znajomkowie i poplecznicy się utrzymują dłużej.

Firma solidna, profesjonalna, rozwojowa, atmosfera bardzo dobra praca dająca możliwość rozwoju zawodowego.

Zostaw opinię o Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim - Dobrzeń Wielki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim