Opinie o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Słupsk

Kriss

Jak operatora zurawia traktują?

Czy ktoś dojeżdża z Płońska do NDM do tego zakładu.

Witam wszystkich ktorzy wypowiadaja sie o firmie w NDM najbardziej denerwuje Mnie to ,ze negatywnie o pracy w Profilu wypowiadaja sie ludzie ktorzy zostali zwolnieni z pracy za zlodziejstwo !!! ,bo nie okradali tylko wlascicieli ale takze nas jako zwyklych praownikow i brawo dla dyrektora l kierownictwa za skrocenie tego procederu tak czymac ,a co do pracy to pracuje sie dobrze tylko wiadomo zeby czegos oczekiwac to czeba samemu cos od Siebie dac bo pracowac czeba wszedzie pozdrawiam i polecam ta firme

malpka21

Niestety mialam przyjemnosc pracowac w tej firmie ale w zakladzie w NDM. Praca pod presja jezeli chodzi o stanowiska biurowe i produkcyjne ludzie traktowani sa bardzo zle, zero szacunku do pracownika od kierownikow i dyrektorow. Szefowa spoko ale nie na miejscu tylko w Slupsku co bardzo dezorganizuje prace w zakladzie NDM. Pomimo fajnej pracy wykorzystanie pracownika do granic mozliwosci. Premie malutkie albo w ogole nie wyplacane, zero bonow i jakichkolwiek benefitow na swieta. Na szczescie udalo sie znalezc porzadna prace.

Pakowacz

Czy są przyjęcia do pracy? 2021

Na priv . Napisze

Odeszłem z tej firmy jakiś czas temu, dzisiaj jestem taki szczęśliwy

@anonymous

Ja też jestem szczęśliwa że odeszłam pozdro

Czarownica na miotle

Moim zdaniem ten zakład(usunięte przez administratora) a jeśli chodzi o nocki to zmuszają wbrew woli przy czym wołają zaświadczenie od lekarza ten zakład profil (usunięte przez administratora) zmuszają na nocki jeszcze przy czym kierowniczką cytując powiedziała że potrzebują na nocki ludzi bo brakuje ludzi rąk do pracy w innych zakładach tak nie ma np. W Poznaniu pytają się czy nocki odpowiadają ten zakład profil to niemiecka demoorganizacja im chodzi o kasę nie o pracowników. Także nie polecam pracy w tym zakładzie to żenada i brak honoru dla pracowników

Kogut

Kochani nie polecam tej pracy w profilu ponieważ nie umieją szanowac tych co pracują w zakładzie dobrze że odeszlam i jestem bardzo zadowolona a ty że nie szanują nic poza tym nie komu nie życzę takim zakładzie pracować nie polecam pozdro A każdy kto kolwie piszę prawdę do usuwają ponieważ się boją żeby prawda nie wyszła na jaw taka jest prawda a ty co czytają opinie no cóż jak nie umieją szanowac to tak będzie że ludzie będą się zwalniać a na tym tracą no niestety prawda wkoli w oczy bo myślą że co że jak usunąć to ludzie nie czytają i nie wiedzą o co chodzi nikt nie jest na tyle głupi jak czytacie to zobaczycie co oni tracą a co tracą braku ludzi do pracy także nie polecam pracy profilu pozdro

Witam.! Dyrektor to cham, brygadzistow i kierowników dobiera według tego kto najwięcej donosi wykształcenie się nie liczy. Ogólnie syf i patologia i te premie w kopertach bez odprowadzania podatku.

Maks

Trudno twoje wykształcenie po podstawówce brać pod uwagę :)

borkan

Trzeba zgłaszać.

boom

ty jesteś patola

Kogut

To prawda niestety tak właśnie robią to jest zakład (usunięte przez administratora) taka jest prawda no cóż co można powiedzieć dobrze że ja odeszlam i nie żałuję

Czarownica na miotle.

Ten zakład zszedł na psy nie umieją uszanować pracowników drą ryje na chalach, wyrzywają zmuszają na nocki przy czym wymyślają o zaświadczenia j od lekarza medycyny pracy (usunięte przez administratora) i gomora w tym zakładzie (usunięte przez administratora) i dno wodorosty ta cała brygada brygadzistów to wampiry np. Masz dobry dzień a w pracy zepsują tobie chumor nie polecam pracy w tym zakładzie bo to (usunięte przez administratora) dziwię się innym że pracują w tym obozie koncentracyjnym (usunięte przez administratora) się kłania temu zakładów.

@Czarownica na miotle.

To prawda nie inaczej bo mieliśmy razem pracować aż szkoda mówić to masakra co oni wyprawiają z ludźmi to chore

Pracownik działy Farb.

Witajcie ponownie. Pragnę zaznaczyć jak skrzętnie są usówane komentarze dotyczących prawdziwych faktów jakie mają miejsce w firmie Profil w Słupsku. Jeśli tylko coś dotyczy działu Farb Czu nadrzednych z automatu jest usuwane. Czemu.... Przecież to prawda... Pani (usunięte przez administratora)powinna na bieżąco czytać i w wiedzieć co się dzieje, w jej firmie. Żenada. Brygadzista, (usunięte przez administratora)hahahha chłopaku ić do szkoły bo z wykształceniem podstawowym to ci powiem że daleko nie zajedziesz i weś sam się za pracę a nie pośmiewisko robisz z siebie. I bzdury wciskasz pani kierownik.. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Pogadajcie uczciwie z ludźmi. Co chcą i czego potrzebują.. A Dyrektor W. Czarnota hahahha . Ić Pan w h.... Takiego improwizacja nie widziano dawno gada żeby gadać a nie odrużnia palca od banana.. Pani (usunięte przez administratora)życzę pani dużo zdrowia i wyrwania Bo tyle dziadostwa ile otacza Panią otacza to szok. Mówią pani to co pani chce słyszeć... SZOK!!!!!! Podejrzewam że i ten kom. Będzie usunienty.. BO PRZECIEŻ CAŁE TO TAŁATAJSTWO BOI SIĘ O WŁASNE STOŁKI I CHCĄ JAK NAJWIĘCEJ WYDOIĆ PANIĄ KOSOWICZ.. BRAWO!!!! LUDZIE W NIE MACIE WSTYDU !!!!,

Maria
@Pracownik działy Farb.

Mój szczery wpis również został usunięty, stołki i naciągacze boją się, że ich działania dotrą do p Kosowicz. Ale na ich nieszczęście mam prywatnego maila do p Kosowicz i póki co zbieram się, ale przysięgam, że prędzej czy później jak będę miała gorszy humor wyładuję swój gniew pisząc prawdę tej biednej kobiecie jak jest robiona w bambuko. A wszystko to za wyzysk jaki prowadzą, za moje zszargane nerwy

@Pracownik działy Farb.

To prawda dobrze że ja już tam nie pracuje i nie żałuję kochani nie idźcie tam do profila bo to szkoda nerwu i marnowania czasu pozdro

loozak

Witam widze ze firma poszukuje logistykow do magazynu. na jakie zarobki mozna w tej chwili liczyc? jak z praca w weekendy?

Witold
@loozak

Interesuje Cię praca na magazynie, dlatego zastanawiam się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Myślę, że poziom wynagrodzenia może być uzależniony od doświadczenia potencjalnego kandydata.

Witold

Co aktualnie słychać w firmie? Jaka atmosfera i zarobki w zakładzie? Dajcie znać jeśli będą szukać nowych pracowników.

Nowa

Cześć. Macie jakieś opinie na temat pracy na dziale hotelowym? Czytam tu i czytam, i trochę jestem w szoku.

Iwona
@Nowa

Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w firmie Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. Myślę, że opinie na temat tej samej firmy mogą znacznie się różnić w zależności od oczekiwań pracownika. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w procesie rekrutacji to zachęcam Cię do opisania swoich doświadczeń na forum. Masz już doświadczenie w branży? Dlaczego zainteresowałaś się pracą akurat w tej firmie?

Barbra Busz
@Iwona

Przestań. hahahaha

Julita

Podpowiedzcie nam, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy są na forum jacyś pracownicy Profil Krystyna i Marek Kosowicz? Jeśli tak, podpowiedzcie nam jak pracuje się w firmie? Pamiętajcie, że także opinie byłych pracowników mogą być bardzo pomocne. Czekamy na Wasze komentarze.

Miki

Witam czy ktoś ma Emila do firmy profil chciał bym wysłać CV pozdrawiam

PGR PROEKO

Spółka Krystyna i Marek Kosowicz nie płaci w terminie faktur. Obecnie ma w stosunku do nasze Spółki przeterminowaną fakturę powyżej 60 dni. Brak kontaktu. Księgowa zrzuca wszystko na "szefową". Składamy wniosek do KRD.

Oskarek

Napiszę tak poprostu ciągle mycie garów za 10 zł na umowę zlecenie jak ktoś lubi niech próbuje ja już mam dosyć tego brygadzisty i tych ludzi nie miła atmosfera do (usunięte przez administratora) pieniądze zapierdol jak bym kładł cegły na budowie ciągle noszenie po 40 kilo ciężka praca w (usunięte przez administratora) to tylko moja opinia lipa w (usunięte przez administratora) nie byłem zadowolony z pracy chyba że przez 2 tygodnie

XYZ
@Oskarek

No tak przez dwa tygodnie... Jak ukladales 5 gramowe saszetki z magnesem :-D Są ludzie, którzy do żadnej pracy się nie nadaja

Pedro

Jeśli ktoś umawia się na takie a nie inne obowiązki to do kogo teraz pretensja? Za leżenie nie będą płacili

Julita

@Ktostam, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat poprawy warunków pracy? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Warto rozmawiać jeśli nie czujemy się usatysfakcjonowani pracą w danym miejscu. Podziel się z nami swoją opinią.

Ktostam

A czy wy byscie chcieli pracowac za 9 zlotych bez ubespieczenia bez umowy weiekszosc ludzi to dochodzacy ktorzy pracują na czarno wyplata nie na czas i dziwia sie ze ludzi nie maja a co do operatorow to tak niech sobie sami maszyny sprzataja bo to jest ich obowiazek ludzie pomagaja im z dobrej woli a nie dlatego ze im kaza sprzatac (usunięte przez administratora) brud kila i mogila za te pieniadze to mu by sie z lozka wstawac nie chcialo i pozdrowienia dla brygadzisty remka jeden z najlepszych brygadzistow w tej zasyfialej budzie nawet on uciekl z fego syfu ????????

Zostaw merytoryczną opinię o PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Słupsk

• Jak się pracuje w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Kandydaci do pracy w PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1.9/5 Na podstawie 64 ocen.

PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA