Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.

Słupsk

Opinie o Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.

Seb

Witam staram sie o prace w ndm. Jaka umowa na początku? I jaka kasa? Jest jakis socjal?

Marcin
@Seb 04.08.2017 23:31

Dostał się Pan tam do pracy?

Gocha

Mam ponad 50 lat i pracuje jako pakowaczka od ponad roku w Słupsku, wypłatę zawsze dostawałam na czas. Jest opieka medyczna (przychodzi lekarz), pan z BHP zawsze doradzi, brygadziście są sympatyczni, warunki na mojej hali (konfekcja) są dobre. Zawsze jest do czego się przyczepić, krzesło nie takie, trochę ciasno i pieniądze mogły by być lepsze, ale ja mam grupę i lekką pracę. Szef nie ma problemu z tym że mam problemy i muszę zmieniać swój grafik. Pan Dyrektor często odwiedza nas na produkcji i pyta nas o samopoczucie.. to też jest miłe. Moim zdaniem odkąd jest nowy Pan to jest o wiele lepiej. Bardziej inni pakowacze i ludzie są czasami mendami, bo z grupą to jestem gorsza..

Konrad

A ja oceniam na dobry, praca lekka, kasa na czas i fajna atmosfera. Przychodze, robie swoje i wracam do domu. A jak chcem zarobić więcej to proszę kierowniczkę o nadgodziny, więcej zmian i nie ma problemu. Sytuacja podobno zmieniła się od przyjścia nowego dyrektora

@Konrad 03.08.2017 08:08

Ta firma już miała wielu dyrektorów i zawsze podobno było lepiej. Rozumiem że jak piszesz podobno to nie wiesz. To co się dzieje na hali raczej zastanawia a nie zasługuje na pochwalę

Puzon

Szkoda że Roszyk odszedł. Ten nowy szef to jakiś oszolom. Jeszcze trochę i ludzie zaczną znów odchodzić

@Nick 12.05.2017 22:50

Nie warto, jeżeli się szanujesz to szukaj pracy w innym zakładzie

@Nick 12.05.2017 22:50

Nie warto, jeżeli się szanujesz to szukaj pracy w innym zakładzie

Witam.! Dyrektor to cham, brygadzistow i kierowników dobiera według tego kto najwięcej donosi wykształcenie się nie liczy. Ogólnie syf i patologia i te premie w kopertach bez odprowadzania podatku.

Maks
@Pracownik 23.04.2017 11:45

Trudno twoje wykształcenie po podstawówce brać pod uwagę :)

Paweł Lenc

jestem ciekaw jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie podszywa pod moja osobe

tenorek@

Firma Profil w nowym dworze mazowieckim to najgorszy badziew jaki jest. Zawsze jest problem z wynagrodzeniem. O wszystko sie czepiaja i jeszcze na dodatek te smieszne kolorowe karteczki.. Poprostu smiech na sali. Dyrektor to najgorszy kretyn jakiego mozna bylo spotkac kadrowa to juz porazka a przelozeni to tylko wyzyskiwacze. Nikt w tej firmnie nie potrafi docenic pracownika. Tylko najlepiej wydrzec sie dac nagane zabrac premnie i dac psie wynagrodzenie. Ostrzegam tych wszystkich ktorzy chca zaczac swa prace w tym zakladzie. Omijajcie ten zaklad z daleka.

@tenorek@ 23.02.2017 05:59

I co, ulzylo? Jak się domyślam jesteś jednym z tych obibokow których się widzi na produkcji. Jaki pracownik tacy przełożeni tenorku :)

Paweł L.

powiem wam tak !!! Firma jak firma w kazdej trzeba pracować nie płaca za siedzenie tylko za prace ! pracowałem tam kilka lat i nie narzekałem płaca była niezła potrafiłem wyciągnąć do 4,500 zł jako operator maszyny i ogolnie jako praca tez mi sie podobała to co wypisujecie to jest zwykłe klamstwo jako pracownik z 4 letnim stazem pracy na dziale farb moge bardzo duzo opowiedziec ! Nie wyjezdzajcie mi z BHP bo w zadnym zakladzie pracy nie sa strzezone procedury one poprostu sa ale nikt sie do nich nie stosuje z winy pracownika nie firm !! Dzial farb jeden z najlepszych działow jaki mógł prowadzic zaklad pracy atmosfera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie sie szanuja traktuja sie jak rodzina kto popracował tam 2-3 dni nic nie moze na ten temat powiedziec !!! Ubrania robocze oczywiscie ze daja sama osobiscie mi wreczała stroj roboczy brygadzistka J.R z ktora trez sie fajnie pracowało.Ogólnie zarzutów nie mam do nikogo i szczerze załuje ze sie zwolniłem,aczkolwiec wcale sie nie zdziwie jak wroce tam z powroteem.. Dla hejterów i opinio-dupców pozdrowienia z dubeltówki !!!! pozdrawiam cały dział FARB !

alaaa

Firma jest trochę w haosie ale według mnie ostatnio się zmienia ...na dobre. Mam wrażenie, że jak się naprawdę chce to można zarobić i całkiem fajnie jest tam pracować. Ostatnio mogłam odejść ale zostaję... Jakoś mam przeczucie, że nie porzałuję

ess

Najważniejsze jest to, że można znaleźć zatrudnienie jako konsultant ds. sprzedaży, bo umowa jest w pełni respektowana. Dobrze, że dbają o zadowolenei swoich pracowników, bo to ważne, żeby atmosfera dopisywała każdemu. Ciekawi mnie jednak jaka aktualnie panuje atmosfera.

major

Pracuje tam... I nie rozumiem o co chodzi... Nie widze zeby ludzie byli wykorzystywani. Brygadzisci moze i sa jacy sa ale praca caly czas idzie do przodu. Moze nie ma tam utrzymanej idealnej czystosci itp itd ale ludzie to nie jest przeciez palac krolewski tylko zaklad pracy. Sa faktycznie osoby dochodzace ktore pracuja dosyc krotko ale to ich wybor. A o zasadach BHP... Wszyscy nazekaja ze rekawiczek nie ma albo masek itp. Ale czy ktos chociaz zapytal o nie? Jezeli jestescie tacy delikatni to warto by bylo tez samemu o sobie pomyslec i poprosic o rekawiczki, maske itp itd. Ja nie nazekam na prace w profilu i bede tam pracowac jeszcze przez dluzszy okres.

Osoba dochodząca

Pracuje tam jako osoba dochodząca i wydaje mi się, że gdzie się nie pójdzie tam zawsze albo prawie zawsze będzie się narzekać. Nikt nikogo tam na siłę nie trzyma i skoro coś Ci nie pasuje to pa pa!Niektórym ludziom mam na myśli tych dochodzących, że to pasuje ponieważ są to ludzie w większości, którzy po prostu sobie dorabiają więc jest ok.Jeśli chodzi o brygadzistów to jeśli się (usunięte przez administratora) to chyba normalne, że Cię nie pochwali....idziesz do pracy, żeby pracować a nie głupa palić. Ogólnie nie jest żle a na spożywce fajni ludzi pracują.

kriss

No proszę, zastanawiam się kto się kryje pod @wacik.i kto takie bajeczki wypisuje.. Dobrze waciku, że podkreśliłeś, że tobie się wydaje.

Marek

Słyszałem że wróciła słynna Pani Anna S. Oj będzie się działo...

marsjanek

Mnie, na szczęście już tam nie ma. Uffffffff

stokrotka

Ja się pytam KOMU BĘDZIE LEPIEJ ? KOMU ? UCIEKŁAM Z TEGO MIEJSCA CZYM PRĘDZEJ I JESTEM CAŁA HAPPY ...

Karol

Ludzie sami przychodzicie do pracy , po to by pracować a nie ku*wa siedzieć i zamulać. Jest robota to chyba logiczne, że się robi. Robię na spożywce i jest nieźle. Skoro przychodzicie do pracy i macie zamiar odpoczywać to gratuluję ;) a co do brygadzistów to są mili i uprzejmi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników pracy ;)

jacek

Zgadzam się z Michnik. Pracuje w tej firmie od kilku lat w Nowym Dworze Mazowieckim. Zmieniają się dyrektorzy, ale uważam, że w firmie jest coraz lepiej. Firma się rozwija, ja nie narzekam. Jak ktoś się chce czepiać to zawsze coś znajdzie. Ja na razie nie szukam nowej pracy, chciałbym pracować tu jak najdłużej.

myszka

Pracuje w tej firmie juz a moze dopiero 10 lat bylo w nim dyrektorow oj troche brygadzistow tez praca wcale nie jest zla jak na spozywce tak samo i na chemi byłam wszedzie na slynnym nordoksie tez farby od poczadko bylo ciezko brudno ale teraz nie jest zle duzo na dobre sie zmienilo tylko ludzie nie przestrzegaja noszenia masek a ze brudza ...to przeciesz farba nordoks tez brudzil szkodzil robiony bez ochrony ludzie nie moga otrzymywac placy za siedzenie lecz za prace uczciwa

ANTY_GSL

wieś śpiewa i tańczy ten zakład , buractwo i dziadostwo brak sprzętu stare maszyny na produkcji które stale się psują kadra niby dowodząca jest beż żadnych kwalifikacji i doświadzczenia dobierana z łapanki spośród pracowników w celu załataniu braków po poprzednikach ,gdyż każdy normalny człowiek stamtąd ucieka...

bezrobotna

Chcialam podjac tam prace,ale czytajac te opinie dam sobie spokoj.Nie dam sie wykorzystywac majac grupe umiarkowana. ktos powinien sie do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobrac zakladom pracy chronionej.Dorobkowicze na ludzkiej krzywdzie.WSTYD!!!!!!!!

sigma

Harowałem tam za psie pieniądze. Nigdy więcej

Michał

Czy ta firma ma swój oddział w Nowym Dworze Mazowieckim? Staram się tam o pracę. Czy może ktoś coś napisać o ich zakładzie w Nowym Dworze? Jakie warunki, atmosfera?

pracownica

To prawda pani k monitoruje to forum i zgłasza naruszenia i w ten sposób są nie wygodne komentarze usuwane nic nowego.

krytyk

Prawda taka że szybko stąd znikają krytyczne i prawdziwe opinie czyli ktoś na okrągło obserwuje te forum...

nie pisz bajek

Pracowniku nie pierdol głupot. Ja tam pracowałam. Byłam. Widziałam. Taka uczciwość tam była, że podczas kontroli pracownikom kazali się chować. Dlaczego pieniądze były wypłacane w drugim budynku, po cichu. A panią o której tutaj piszą widziałam parę razy. A maseczki haaaaaaaaaaaaaaaaa,, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, bez komentarza. WYZYSK i to wszystko. Więc nie opowiadaj GŁUPOT .

Zalety firmy : Gwarantowana wypłacalność , nadgodziny płatne, na dziale kosmetycznym i spożywczym czysta i przyjemna praca. Zasady BHP są przestrzegane. Wady : Na dziale farb są trudniejsze warunki, brudna praca, dużo unoszącego się pyłu przed którym chronią maseczki, niestety utrudniające oddychanie. A co do właścicielki Pani K. To jest dobra, uczciwa kobieta która zasługuje na szacunek za swoją lojalność i pomoc jaką oferuje ludziom. Ale jak widać ludzka zawiść nie zna granic. Na idealne warunki i wysoką płacę firma nie ma wystarczających środków, tym bardziej teraz kiedy trwa ogromna inwestycja w powiększenie hal produkcyjnych i magazynowych .

marsjanek
@Pracownik 20.02.2016 12:32

hahahahahahah - a to dobre !

delicja

Wśród opinii o tym zakladzie na tej stronce nie ma ani jednej pozytywnej. Co na to nasza marcowa marzanna ?

poznałem tam kilka fajnych osób, ale ogólnie to firma w której podpierdzielacze są wszędzie. o koszmarze środków chemicznych to nie wspomnę, nordox, ale kiedyś jeszcze robiliśmy materiały które wybuchały - jakieś wybielacze to była jazda. no i żadnych środków ochrony osobistej, te maseczki to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dają. A pan od BHP to jest statystą i nic nie robi. Pani K ma układu w istytucjach publicznych więc kar i obowiązków żadnych nie nakładają. Dyro to cham i prostak - jak w przypadku wcześniejszej Pani władczyni pani S, wporzo był tylko taki pośredni dyro ale pracował tam bardzo krótko (zobaczył co jest grane i pewnie się zawinął bo nic nie można było z tym zrobić).

Lady Gi Gi

Życzę profilowi w 2016 roku większego szacunku do swoich pracowników oraz większej życzliwości w biurach ... Pomarzyć dobra rzecz.

Manager

Pojawiła się ostatnio oferta na Kierownika Obszaru Produkcji, która mnie zainteresowała. Zakres obowiązków i wymagania jak do automotive, postanowiłem dowiedzieć się czegoś więcej o firmie i czytając powyższe opinie..., rozczarowanie! Jedno mnie zastanawia, jak oni wdrożyli i utrzymują Lean Management? Coś tu chyba strasznie śmierdzi...

pm.

Panna Marysieńka odsyła do opinii @Kwiatuszka.

panna Marysieńka

A dajcie spokój z tą firmą.

MK

Problemów sobie nie na robią, już była tam nie jedna kontrola i jak to w Polsce, właściciele się dogadali. A kto na tym cierpi - pracownik. Wyzysk, brak warunków i poszanowania dla ludzi. Nie chcą nam kupić zwykłych rękawiczek, a sami szastają kasą. Nic z tym nie zrobisz, instytucje Państwowe mają to gdzieś. Mamy kapitalizm.

kwiatuszek

Witam. Jeżeli kogokolwiek interesuje opinia na temat tej firmy i chce zacząć prace w tym zakładzie to proszę przeczytać wszystkie komentarze powyżej. Z przykrością muszę stwierdzić że to wszystko prawda. W Profil Krystyna i Paweł Kosowicz Sp. J. nagminnie łamane jest prawo pracy. Na porządku dziennym jest zatrudnianie ludzi tzw. "dochodzących" czyli pracujących na czarno bez żadnych badań i pozwoleń bardzo często prosto z ulicy. Pracują tam nielegalnie Ukraińcy. Pracuje się w warunkach szkodliwych przy pylących barwnikach, farbach czy pestycydach typu NORDOX i silnych środkach chemicznych typu TYTAN czy Kret bez żadnej ochrony. Bardzo często widziałam tam ludzi poparzonych od tych środków lub zatrutych oparami pestycydów. Zdarzały się interwencje służb medycznych. Stawki minimalne około 7,50 zł za godzinę, Czas pracy i odpoczynku jest nieprzestrzegany, Warunki sanitarne koszmarne, O jakimkolwiek socjalu typu bony czy premie zapomnij, Pracownicy są wyzyskiwani, Pani Kosowicz siedzi przy monitoringu 24 godziny na dobę i obserwuje jak ludzie pracują, jeżeli ktoś pracuje jej zdaniem źle to odrazu rozgrywana jest szopka na całym zakładzie, jest presja wyzysk ze strony Pani Krystyny i mobbing ze strony brygadzistów, Jeżeli masz szczęście i zatrudnią cie legalnie to na umowie dostajesz najniższa krajowa, reszta odbierana do rąk własnych po cichu w księgowości(wiadomo koszty), To co jest napisane to tylko część tego co tam się dzieje. Ludzie naprawdę tam ciężko pracują BO MUSZĄ. Odbywają się tam kontrole PIP, ZUS średnio raz na kwartał i nigdy nikt nie poniósł żadnych konsekwencji. Pan od BHP jest podkupiony i powinien iść do więzienia za ukrywanie tego wszystkiego. Stanowczo odradzam. Właściciele że prowadzą zakład pracy chronionej który tak naprawdę ma taki status aby przynosić korzyść osobistą właścicielom a jest obozem pracy. Pracownicy się tam wykańczają i tracą zdrowie. To jest naprawdę smutne.

andżi

witam, pracowalam w profilu kilka dni jako "dochodząca", bo było mało ludzi w pracy. Pierwszego dnia wysłali mnie na proszek Vanish- jak powszechnie wiadomo każdy proszek ma w swoim składzie substancje chemiczne no to Vanish ma tego 10x więcej. Moi drodzy 8 godzin przesypywałam proszek bez jakiejkolwiek maski, ubrania ochronnego, rękawiczek. Z pieniędzy które zarobiłam przez miesiąc musiałam się leczyć moje drogi oddechowe ledwo wróciły do siebie... Podziwiam ludzi, którzy nadal pracują w tej okrutnej firmie, bo wiem, że nie kierują się raczej pieniędzmi tylko możliwością zarobienia jakichkolwiek pieniędzy dla swoich rodzin. Pytacie dlaczego nikt z tym syfem nic nie zrobi ? no to powiem... Ludzie boją się odezwać, bo boją siestracić nawet taka najgorsza prace. A co z jakimś strajkiem pracowników? a owszem możnaby zorganizować ale zawsze znajdą się tacy którzy będą ślepo podążać za panią Kosowicz :) nie ma ratunku. ŚMIESZNE TYLKO JEST TO, ŻE LUDZIE NIEPEŁNOSPRAWNI ZAPIERDZIELAJĄ GORZEJ NIŻ LUDZIE CAŁKOWICIE ZDROWI. Smutne...

o.o

Zarobki fatalne i pewnie dobrze o tym wiesz,mogłyby może jeszcze być jak umowy by dawali a nie się na ludziach ślizgają.Atmosfera fatalna ,brak totalnej organizacji,zamieszanie oraz brak współpracy pomiędzy sobą.Mało dopilnowana produkcja nadzorujący więcej łażą niż ludzi pilnują (szczególnie niektórych).Proponuje jakiekolwiek zebrania z pracownikami w celu rozeznania sytuacji.A wracając do zarobków kto ma umowę to najniższa(ale do umowy trzeba dużo szczęścia...),a kto jej nie posiada (większość)to7.70 na godzine no oczywiście odliczane wolne i jak cię nie ma.Jeszcze jedna uwaga-większość nic nie robi i na kimś się ślizga.

Ambro6549

Na początku chciałbym zaznaczyć że jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczególnie jeśli chodzi o dział chotelowy nie polecam nikomu tam trafić.Zwierzęta w zoo są lepiej traktowani niż ludzie pracujący tam. Pani K najwyraźniej przymyka oczy na to co się dzieje,do ludzi uczciwie pracujących ma mnóstwo pretensji gdy inni za to kradną na potęgę . Pan K i Pan T nie powinni tam pracować gdyż uważają się za nie wiadomo kogo i traktują ludzi jak śmieci. Nie polecam nikomu tego zakładu ponieważ jest to chyba najgorszy zakład w całej Polsce. Szefowa Powinna zainteresować się tym wszystkim bo szkoda ludzi i będzie coraz gorzej.

jpg
@Ambro6549 26.05.2015 12:13

witam zgadzam się z tobą ,masakra jakaś z tym traktowaniem ludzi.A z hotelówki to bym tych dwóch panów nierobów wywalił na zbity pysk.Płaca im za nic a jednemu za wynoszenie z zakładu.szkoda tylko tej fajnej osóbki co tam na produkcji pracowała bo do ludzi szacunek miała.

Józefina12345

Przykro patrzeć na to co się dzieje w Profilu pracowitych i dobrych ludzi nie szanują ...szkoda.Z kasą też kiepsko nie Dość że na czarno to zarobić nie dadzą .Warunki skandaliczne ,ciasno ,hałas maszyn ogromny nie wspomnę o nie szanowaniu ludzi szczególnie przez Pana K.i Pana T.-potrafią tylko drzec się na pracowników jakby byli dyrektorami.O złodziejstwie już nie wspomnę!Obecny Pan Dyrektor powinien zająć się jak najszybciej tym co tam się dzieje bo będzie żle...

malenka

masakra czysty wyzysk do tylka powinni im się dobrac dotacje tylko biora na niepełnosprawnych a jak smieci traktuja

seba

Teraz jest jeszcze gorzej jak kiedyś, nowy dyrektor to tragedia, a właściciele mają wszystko w pompie. Brak premii, najniższe pensje z możliwych, warunki pracy wołają o pomstę do nieba. Całe szczęście, że już się z nimi żegnam.

Pracownik hali
@seba 16.03.2015 09:10

z tego co kojarze to zegnasz sie z nami juz kolejny raz az wkacu cie wyrzucili za picie w pracy !!!! Premia za co ze chlałes w pracy przy maszynie lub przychodziłes do niej jak chciałes wstydził bys sie wypisywac tutaj takie rzeczy !!!!!!!!! WTYD p.Rawski ! WSTYD!!!!

Zosia

Witam,profil to najgorszy zakład pracy a jakim sie spodkałam!!!!!!!!!!! ostrzegam kazdego kto by tam zechciał pracować!!!!!!!!!!!!!

konfekcjoner

W profilu jest tragedia. NIE POLECAM NIKOMU! Pisze teraz o zakładzie w nowym dworze mazowiecki. Nagminnie są łamane przepisy BHP. Zakład pracy chronionej, a ludzie pracują ciężej niż w niejednym normalnym zakładzie pracy. Firma nie daje ubrań, obuwia roboczego, brak jest nawet podstawowych rękawiczek na ręce! Na halach produkcyjnych jest brud, zimno, pył z proszków. Wymagają od ludzi nadludzkiej siły i sprawności, a sami w zamian nie dają podstawowych narzędzi do pracy. Zatrudnienie na najniższą krajową. Ludzie są traktowani gorzej jak psy, gorzej jak maszyny.

robo

Umowę masz, tylko że na najniższą krajową, a reszta na gębę pod stołem. Ja pracuję tam 2 lata, słodko nie jest, ale trzeba jakoś żyć. Ostatnio jest coraz gorzej, ciągle zwalniają ludzi.

ŻygamWami

Jesteś głupia, skoro nie rozumiesz jak to działa.

Joanna

Mam tylko jedyne zastrzeżenie do wypowiadających się,bo jeżeli już się kogoś obraża pisząc danej osoby imię i nazwisko to miej jaja i zrób to samo podpisując się imieniem i nazwiskiem a nie jakimś śmiesznym nickiem.

raven

zgadzam się z przedmówcami,(usunięte przez administratora) wymagania jakby człowiek zarabiał przynajmniej 4 tys zł, a do reki najnizsza krajowa

Zostaw opinię o Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.