Opinie o Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. w Słupsk

Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.
2 62 110 5 1
Kogut Nowy wpis

Kochani nie polecam tej pracy w profilu ponieważ nie umieją szanowac tych co pracują w zakładzie dobrze że odeszlam i jestem bardzo zadowolona a ty że nie szanują nic poza tym nie komu nie życzę takim zakładzie pracować nie polecam pozdro A każdy kto kolwie piszę prawdę do usuwają ponieważ się boją żeby prawda nie wyszła na jaw taka jest prawda a ty co czytają opinie no cóż jak nie umieją szanowac to tak będzie że ludzie będą się zwalniać a na tym tracą no niestety prawda wkoli w oczy bo myślą że co że jak usunąć to ludzie nie czytają i nie wiedzą o co chodzi nikt nie jest na tyle głupi jak czytacie to zobaczycie co oni tracą a co tracą braku ludzi do pracy także nie polecam pracy profilu pozdro

TakNie

Witam.! Dyrektor to cham, brygadzistow i kierowników dobiera według tego kto najwięcej donosi wykształcenie się nie liczy. Ogólnie syf i patologia i te premie w kopertach bez odprowadzania podatku.

Tak19Nie
Maks
@Pracownik

Trudno twoje wykształcenie po podstawówce brać pod uwagę :)

Tak5Nie

borkan

Trzeba zgłaszać.

boom

ty jesteś patola

@Pracownik

To prawda niestety tak właśnie robią to jest zakład (usunięte przez administratora) koncertacyjny taka jest prawda no cóż co można powiedzieć dobrze że ja odeszlam i nie żałuję

Czarownica na miotle. Nowy wpis

Ten zakład zszedł na psy nie umieją uszanować pracowników drą ryje na chalach, wyrzywają zmuszają na nocki przy czym wymyślają o zaświadczenia j od lekarza medycyny pracy (usunięte przez administratora) i gomora w tym zakładzie (usunięte przez administratora) i dno wodorosty ta cała brygada brygadzistów to wampiry np. Masz dobry dzień a w pracy zepsują tobie chumor nie polecam pracy w tym zakładzie bo to (usunięte przez administratora) dziwię się innym że pracują w tym obozie koncentracyjnym (usunięte przez administratora) się kłania temu zakładów.

@Czarownica na miotle.

To prawda nie inaczej bo mieliśmy razem pracować aż szkoda mówić to masakra co oni wyprawiają z ludźmi to chore

Pracownik działy Farb.

Witajcie ponownie. Pragnę zaznaczyć jak skrzętnie są usówane komentarze dotyczących prawdziwych faktów jakie mają miejsce w firmie Profil w Słupsku. Jeśli tylko coś dotyczy działu Farb Czu nadrzednych z automatu jest usuwane. Czemu.... Przecież to prawda... Pani (usunięte przez administratora)powinna na bieżąco czytać i w wiedzieć co się dzieje, w jej firmie. Żenada. Brygadzista, (usunięte przez administratora)hahahha chłopaku ić do szkoły bo z wykształceniem podstawowym to ci powiem że daleko nie zajedziesz i weś sam się za pracę a nie pośmiewisko robisz z siebie. I bzdury wciskasz pani kierownik.. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Pogadajcie uczciwie z ludźmi. Co chcą i czego potrzebują.. A Dyrektor W. Czarnota hahahha . Ić Pan w h.... Takiego improwizacja nie widziano dawno gada żeby gadać a nie odrużnia palca od banana.. Pani (usunięte przez administratora)życzę pani dużo zdrowia i wyrwania Bo tyle dziadostwa ile otacza Panią otacza to szok. Mówią pani to co pani chce słyszeć... SZOK!!!!!! Podejrzewam że i ten kom. Będzie usunienty.. BO PRZECIEŻ CAŁE TO TAŁATAJSTWO BOI SIĘ O WŁASNE STOŁKI I CHCĄ JAK NAJWIĘCEJ WYDOIĆ PANIĄ KOSOWICZ.. BRAWO!!!! LUDZIE W NIE MACIE WSTYDU !!!!,

Maria
@Pracownik działy Farb.

Mój szczery wpis również został usunięty, stołki i naciągacze boją się, że ich działania dotrą do p Kosowicz. Ale na ich nieszczęście mam prywatnego maila do p Kosowicz i póki co zbieram się, ale przysięgam, że prędzej czy później jak będę miała gorszy humor wyładuję swój gniew pisząc prawdę tej biednej kobiecie jak jest robiona w bambuko. A wszystko to za wyzysk jaki prowadzą, za moje zszargane nerwy

Tak6Nie

Kogut
@Pracownik działy Farb.

To prawda dobrze że ja już tam nie pracuje i nie żałuję kochani nie idźcie tam do profila bo to szkoda nerwu i marnowania czasu pozdro

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
loozak

Witam widze ze firma poszukuje logistykow do magazynu. na jakie zarobki mozna w tej chwili liczyc? jak z praca w weekendy?

Witold
@loozak

Interesuje Cię praca na magazynie, dlatego zastanawiam się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Myślę, że poziom wynagrodzenia może być uzależniony od doświadczenia potencjalnego kandydata.

TakNie1
Witold

Co aktualnie słychać w firmie? Jaka atmosfera i zarobki w zakładzie? Dajcie znać jeśli będą szukać nowych pracowników.

Nowa

Cześć. Macie jakieś opinie na temat pracy na dziale hotelowym? Czytam tu i czytam, i trochę jestem w szoku.

Iwona
@Nowa

Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w firmie Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. Myślę, że opinie na temat tej samej firmy mogą znacznie się różnić w zależności od oczekiwań pracownika. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w procesie rekrutacji to zachęcam Cię do opisania swoich doświadczeń na forum. Masz już doświadczenie w branży? Dlaczego zainteresowałaś się pracą akurat w tej firmie?

TakNie2
Barbra Busz
Nazwa działu: Produkcja
@Iwona

Przestań. hahahaha

Julita

Podpowiedzcie nam, jak obecnie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy są na forum jacyś pracownicy Profil Krystyna i Marek Kosowicz? Jeśli tak, podpowiedzcie nam jak pracuje się w firmie? Pamiętajcie, że także opinie byłych pracowników mogą być bardzo pomocne. Czekamy na Wasze komentarze.

Miki

Witam czy ktoś ma Emila do firmy profil chciał bym wysłać CV pozdrawiam

PGR PROEKO

Spółka Krystyna i Marek Kosowicz nie płaci w terminie faktur. Obecnie ma w stosunku do nasze Spółki przeterminowaną fakturę powyżej 60 dni. Brak kontaktu. Księgowa zrzuca wszystko na "szefową". Składamy wniosek do KRD.

Tak23Nie
Oskarek

Napiszę tak poprostu ciągle mycie garów za 10 zł na umowę zlecenie jak ktoś lubi niech próbuje ja już mam dosyć tego brygadzisty i tych ludzi nie miła atmosfera do (usunięte przez administratora) pieniądze zapierdol jak bym kładł cegły na budowie ciągle noszenie po 40 kilo ciężka praca w (usunięte przez administratora) to tylko moja opinia lipa w (usunięte przez administratora) nie byłem zadowolony z pracy chyba że przez 2 tygodnie

XYZ
@Oskarek

No tak przez dwa tygodnie... Jak ukladales 5 gramowe saszetki z magnesem :-D Są ludzie, którzy do żadnej pracy się nie nadaja

TakNie1
Pedro

Jeśli ktoś umawia się na takie a nie inne obowiązki to do kogo teraz pretensja? Za leżenie nie będą płacili

Julita

@Ktostam, sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat poprawy warunków pracy? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Warto rozmawiać jeśli nie czujemy się usatysfakcjonowani pracą w danym miejscu. Podziel się z nami swoją opinią.

Ktostam

A czy wy byscie chcieli pracowac za 9 zlotych bez ubespieczenia bez umowy weiekszosc ludzi to dochodzacy ktorzy pracują na czarno wyplata nie na czas i dziwia sie ze ludzi nie maja a co do operatorow to tak niech sobie sami maszyny sprzataja bo to jest ich obowiazek ludzie pomagaja im z dobrej woli a nie dlatego ze im kaza sprzatac (usunięte przez administratora) brud kila i mogila za te pieniadze to mu by sie z lozka wstawac nie chcialo i pozdrowienia dla brygadzisty remka jeden z najlepszych brygadzistow w tej zasyfialej budzie nawet on uciekl z fego syfu ????????

Tak9Nie

Julita

@itakinie, dziękuję za odpowiedź. Wiele istotnych kwestii jest teraz jaśniejszych. Co jeszcze możecie powiedzieć na temat pracy w Profil Krystyna i Marek Kosowicz? Wasze opinie są bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu!

Tak21Nie

Julita

@Nieważne, po Twoim komentarzu wnoszę, że jesteś zadowolony z pracy w Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. Czym się zajmujesz w tej firmie? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity? @itakinie, dobrze, że wspominasz o dobrej atmosferze - jest ona również ważna w pracy, prawda? :) Co Twoim zdaniem powinno się zmienić w tym miejscu, aby było bardziej atrakcyjne dla pracowników?

@Julita

Może dobrze byłoby gdyby pracownicy nie wykonywali przy okazji pracy operatorów? Wypłaty na czas, też by było lepiej. No i stanowiska pracy lepsze , nie jakaś prowizorka.

Julita

@Rozczarowana, faktycznie, niezbyt ciekawa sytuacja. Rozumiem, że później nie próbowałaś już aplikować do pracy w tym miejscu? @Ciekawski, pytasz, bo jesteś zainteresowany pracą w Profil Krystyna i Marek Kosowicz? Jakie stanowisko Cię interesuje? @anonymous, czy możesz napisać coś więcej na temat tego pracodawcy? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa i niewiele wnosi do toczącej się dyskusji na temat pracodawcy.

Rozczarowana

Zdecydowanie odradzam! Byłam kiedyś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy - siedziba w Nowym Dworze Mazowieckim. Przejechałam blisko 200 km, po czym kobieta która ze mną rozmawiała na dzień dobry stwierdziła, że w zasadzie już nikogo nie szukają. Rozumiem, ze takie sytuacje się zdarzają, ale chyba nie żyjemy w średniowieczu - telefony działają. Mogli zadzwonić z zaproszeniem na rozmowę, ale żeby już ją odwołać to niełaska?! Cieszę się, że nie miałam okazji z nimi współpracować.

Tak6Nie

Ciekawski

Czy wie ktoś jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu ?

anonymous

Odeszłem z tej firmy jakiś czas temu, dzisiaj jestem taki szczęśliwy

Tak5Nie

Nieważne

Wszyscy narzekają na wszystko a w każdym zakładzie pracy tak jest. Na profil narzekać nie mogę. Pracuje mi sie tam bardzo dobrze szczególnie na hotelowce. Brygadzisci świetni. Ludzie świetni. Atmosfera super. Jedyny minus to wyplaty nie na czas. Na nic innego narzekać nie mogę :) pozdrawiam cały dział Hotelowki!

itakinie

Praca nie jest zła, pracują tam naprawdę super ludzie ( nie wszyscy ) ale większość. Prawda jest taka ,że pieniądze są psie, ale jak wiadomo trzeba jakoś żyć. Z przykrością stwierdzam ,że większość także pracuje tam bo się po prostu przyzwyczaili do pracym zakładu i ludzi. Ostatnio trochę się pogorszyło. Warunki pracy czasami nie są odpowiednie. Czasami za dużo szukają oszczędności. Bywa też tak że zbyt dużo wymagają , człowiek przecież to nie maszyna. Dorzucają obowiązków, wymagań a ktoś nawet nie zostanie doceniony. Ludzie odchodzą, a szkoda. Wbrew pozorom można się tam ze sobą naprawdę zżyć. Nie wszystkie opinie są tu prawdziwe. To nie prawda ,że pracownicy z dłuższym stażem się panoszą, że na 3 zmianie pracownicy się n ie szanują czy wciąż wyzywają. Myślę ,że wręcz przeciwnie. Pomoc jest na każdym kroku wystarczy być w porządku i zwyczajnie czasami o nią poprosić . A prawda jest taka,że praca jest pracą, trzeba chcieć pracować , starać się , wykazać. Nikt przecież nie przychodzi do pracy siedziec i (usunięte przez administratora) w stołek przez 8 h. Brygadziści? Są w porządku. Są najpierw ludźmi później dopiero brygadzistami. Wymagają bo przecież muszą, lub w niektórych sytuacjach jest im to narzucone. Ogólnie jeśli chodzi o zakład? Nie jestem ani za ani przeciw bo praca jest spoko ,ale warunki słabe...

Tak9Nie
@itakinie

Wynika z tego, że na 3 zmianie wyzywanie się od kure* i innych jest pomocne

@anonim

nic mi o tym nie wiadomo, może nie było dane mi się z tym spotkać. Jednak wydaje mi się ,że ponad 3 lata pracy w tym zakładzie to chyba dużo czasu, dość dużo by wiedzieć o takich sprawach nie? No

Jajak

Hunti czy jak Cię zwą? Wróć do szkoły,popraw się z j.polskiego,naucz poprawnie pisać,a wtedy podyskutujemy.Tak na marginesie:ja nie jestem osobą palącą więc nie wychodzę co 15 minut na fajkę , tylko uczciwie pracuję.

duduś

do zainteresowany Posłuchaj dobrych rad: Nie składaj i omijaj to miejsce. Jest teraz tyle pracy, można coś dla siebie znależć

Hunti
@duduś

Powiedzial rozgoryczony, ktory nie chcial pracowac. :) Praca jest lekka, brygadzisci zaangazowani i rodzinna atmosfera. Skoro jest tak zle, to czemu firma stoi i sie rozwija? Sa ludzie pracujacy po 17 lat.

Misia
@Hunti

Praca lekka i nie taka zła jak niektórzy piszą tylko trzeba chcieć pracować pozdrawiam

Była pracownica ;)
@Misia

Praca jak wszędzie....wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma, ale niestety nie masz szacunku dla pracowaników a o dobrych pracowników nie szanują.Nocka na spozywce nie wiem jak teraz,ale jakis czas temu to totalna patologia....wyzywiska, kłótnie na porządku dziennym....ludzie pracujący dłużej panoszą się sraja jakby nie wiadomo kim tam byli.Kazdy siebie podpieprza ta pracuje tak, ta srak, ta owak....masakra chodzą skarżą jak dzieci w przedszkolu.Praca jak każda inna czasami lżej czasami ciężej, ale pracować wszędzie trzeba. Najgorsze w tej firmie jak wyżej wspomniałam jest brak szacunku dla pracowanika i druga sprawa niesprawiedliwe traktowanie drugiego człowieka....jedni ciezko pracują na cukrze po kilka mięsiecy non stop bez przerwy a drudzy głupa pala na czekoladce, bo Ci jedna z druga powie, że ja ręka boli, że ma astme, że jej za ciężko itp...szkoda,że Was bużki nie bolą od plotkowania i obrabiania tyłków innym...Jedyny brygydzasita na poziomie to Piotr, który robi swoje i nie bawi się w te chore gierki rozgrywane między młodszymi brygadzistami...możecie się uczyć Od Piotrka jak być dobrym brygadzistą i nie bawić się w jakieś chore dziecinady!!!I jak wcześniej zostało napisane więcej pracowników biurowych niż fizoli.Szanujcie dobrych pracowników, bo już dwóch operatorów Wam dobrych odeszło...mówi się, ze nie ma ludzi niezastapionych, ale zaczym świeżak nauczy się na dobrego i kumatego operartora potrzeba trochę czasu.

Tak2Nie

Maria

miło się czyta prawdę, czystą prawdę!

domena

A Hunti pisze , że jest tak rodzinnie i sielsko buaha-hahahaha

duduś

@ hunti Rodzinna atmosfera ????!, lekka praca ??????Daruj sobie te banialuki

hunti
@duduś

duduś: Wybacz, pewnie musiałeś nosić 5 kg karton raz na godzinę, a to przerosło twoje zdolności manualne.

Paweł Lenc

jestem ciekaw jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie podszywa pod moja osobe

Wtajemniczona
@Paweł Lenc

Najgorszą tragedią są tam brygadziści i układy chyba za stosunek by jakoś się utrzymać. Cwaniaczki i wyzyskiwacze. A o wpłatach nawet nie wspomnę, człowiek po miesiącu siedzi i płaczę....

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Potrzebujecie ludzi? Jaka atmosfera?

Hunti
@Zainteresowany

Praca jest lekka, nie ma kokosow... ale 8 godzin w spokoju i mozesz pracowac w nadgodzinach lub weekend by zarobic. Ja polecam, bo potrafie docenic spokoj

Jajak

Jest jak wszędzie.Mimo , że niepełnosprawni to się nawzajem wykorzystują.Jeden zasuwa za dwóch a drugi się obija, przynajmniej u Piotra na zmianie.Nie wiem po co te kamery mają skoro i tak nic nie widzą? Może nie chcą widzieć?

Huntii
@Jajak

A gdzie tak nie jest? Tutaj siedzisz na tylku i jeszcze Cie wykorzystuja? Grubo gosciu :D pewnie jestes jednym z takich i wracajac z fajki co 15 min mowisz :” patrz jak ten gosc nic nie robi caly czas...? Cwaniaczki, w gebie, a jak trzeba pomoc niepelnosprawnemu to mowicie ze wiedzial na co sie pisze. Ps: a zglosiles to kiedykolwiek? Bo ja tak i problem znikl, booooom eureka glambiee

Zostaw opinię o Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J. - Słupsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Profil Krystyna i Marek Kosowicz Sp.J.