Opinie o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Księgarska J. Olesiejuk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Księgarska J. Olesiejuk w Ożarów Mazowiecki

Parobek

Ale u nas jaka ukr ncy chodzą robią co chcą a jak nie chcą bo są zmęczeni to sobie siedza na paletach albo spacerują po kilkoro po halach. A jak już idą skompletowac to na 10 osób może 3 uczciwie pracują reszta ma wyj... Pracują po 12 godzin co ja pisze oni tu nie przyjechali się narobić a zarobić i to widać. Czemu nam nie płacą za siedzenie tego nie wie nikt.

esej
@Parobek

To co robią Ci ukraińcy to poprostu jakaś maskarada. Każdy robi co chcę; jedna cały czas w telefonie, jej zadaniem jest chyba nie odstąpywanie swego chłopa na krok, kolejna, która na paletach potrafi siedzieć, a prawie że leżeć. Ci panowie nie lepsi nie dość że po prostu smierdzą to robią to samo co i panie. Z tej całej bandy to ilosc rzetelnie pracujących z nich osob policzyc mozna na palcach jednej reki

Koń

No i wziął się w końcu Logistyk PZ za wasza zmianę. Lenie jedne co umiecie tylko ploty powielac albo siedzieć w blaszakach i grać w gry na telefonach. A brać się za robotę a nie tylko chodzicie w parach szczególnie na kompletacji są takie panienki co tylko stoją w regałach i tylko gadają śmieją się i plotuja na innych . Co myśleliście że my o niczym nie wiemy co u was na zmianie się dzieje. Co trzeba wam szczególnego zaproszenia żebyście posprzątali pod regałami. A może jak to ktoś powiedział "że nie będą mu rządzić co jego ludzie mają robic na zmianie". Cóż skoro u was na zmianie rządzi i wydaje polecenia,, Al '' "kierownikom kto ma gdzie pracować to jednak wymagacie nadzoru i kontroli.Uwazajcie bo wielki brat patrzy nie tylko kto jak jeździ na wózku i ile czasu z jedną paleta. Hahaha teraz to będą was gonić ze wasza zmiana będzie biegiem po magazynie pracować.

Buuu

A kto to jest Al?

@Koń

On to powinien się wziąć za zwroty bo jakoś mu nie po drodze iść a z tego co tam się dzieje to każdy będzie musiał biegać bo brak tam ludzi...

@Koń

Jakie buty trzeba nosić na magazynie? Czy można chodzić w -N-

iphone

o ile chodzą, bo głównie stoją albo siedzą ;)

Nick.

Tak bardzo jest Ci źle z tym z jest na zwolnieniu? A wiesz w ogóle dlaczego jest na tym zwolnieniu? Obstawiam że nie a jak jesteś bardzo ciekawy to zadzwoń i się dowiedz. Czy sam osobiście widziałeś go w tych galeriach? parku z koleżankami? albo pijącego alkohol przy dzieciach ? też jestem przekonany że nie, więc przestań żyć plotkami i nie stwarzaj nowych. Może zamiast tego opowiesz co ciekawego u Ciebie się dzieję ?

ee

To wszystko sie da sprawdzic i zweryfikowac :)

@ee

Raczej nie Ty powinieneś się tym interesować. Nie Ciebie powinno obchodzić, dlaczego ktoś jest na zwolnieniu, z jakiego powodu kogoś nie ma w pracy. Czy to na prawdę musi być sensacja że ktoś nie dotarł do pracy albo jest na zwolnieniu? Na prawdę trzeba to aż opisywać na tej stronie?

M

Nie dla wszystkich jestem Szczur, kazdy wpis od teraz bedzie zgłaszany na Policję i weryfikowany o pomówienia .

Robol

Cóż znowu interesujecie się kogo nie ma a nie sobą. Jakież to sympatyczne a któż to taki ciekawski koleżanki że zwrotów z wiadomej zmiany czy z ecomrsa ta co się plotkami nie zajmuje. Jesteście tacy mili że macie zawsze dobre słowo o nieobecnych. Jak to wspaniałe dowiedzieć się że wiecie wszystko co ktoś robi gdzie jeździ czy się po d.. ie podrapał. Może rozliczajcie sami się bo szczerość o słowo obce w waszym języku. Każdemu z kim rozmawiacie co innego mówicie a już jak to się wyda to zwalacie na innych i głupków udajecie że to nie wy plotki rozpowszechniacie. Więc zajmijcie się sobą bo jedna na drugą za plecami jedzie jak po dzikiej.... Cóż przeciez wy boicie się jedna drugiej na odcisk nadepnąć bo dopiero by się jadem plulo.praca tym się zajmujcie a nie życiem innych. To już kolejny raz jak nie dociera do tychtepych łbów.

nikt
@Robol

Można zrozumieć Robol niezadowolenie Twoje i innych osób z atmosfery panującej w firmie, ale dobrze by było gdyby te wszystkie komentarze były pisane poprawną polszczyzną. Nie zdawajcie się bezrefleksyjnie na autokorektę, bo macie coś ważnego do zakomunikowania a głupoty z tego wychodzą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Firma Księgarska J. Olesiejuk spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
6pak

Podobno SS planuje podwyżki. Ciekawe czy pezet dla swoich też coś da czy tylko tymi pustymi ukrainkami się zajmuje :) nie pozdrawiam drugiej zmiany :)

rs
@6pak

a skad niby takie wiadomosci z jackiem rozmawiales??

@rs

Jacek to akurat ma mało do gadania. Przy okazji pezet mógłby zająć się zwrotami bo co tam blondyna i (usunięte przez administratora) wyprawiaja to ja nie mam pytań.

@6pak

Po pierwsze żadnych podwyżek nie będzie, prędzej przyjdziesz trzeźwy do pracy alkusie niż zobaczysz większy przelew. Po drugie jak już to dla ciebie Pani Blondyna gnoju niewychowany. A po trzecie to się odklejcie od zwrotów bo tylko gadacie na nich, co boli (usunięte przez administratora) ze ktoś za normalna prace dostaje tyle samo a wy na kompletacji musicie robić za trzech hahaha. Śmieszni jesteście wszyscy, jeśli już maja się za kogo brać to niech się wezmą za sorter bo tam są cyrki niezłe - bałagan, głupota i tylko tyle a premie dostają dobre od ss podobno. I tak na marginesie, do zoba 6pak między regałami jutro zobaczymy czy taki będziesz cwaniak.

Blondyn
@Siwy

Siwy ,tobie to styki w główce się tam nie poprzepalały troche?

@Blondyn

Słuchaj No styki to zaraz możesz mieć i uważaj co mówisz bo nie wiesz z kim tańczysz koleżko. A prawda jest taka ze każdy z hali 3/4 ma wielki ból D bo na zwrotach eleganckie towarzystwo i praca a tak to tylko każdy myśli ze kompletacja wkładanie książek w pudełka to coś trudnego i o podwyżkę krzyczy hahaha śmiech na sali.

Blondyn
@Siwy

Ale Ty musisz mieć smutne życie:-(

@Blondyn

Hahaha u mnie co miesiąc 500-700 samej premii wiec nie wiem kto tu smutny chodzi. Chyba te plociuchy z kompletacji hahaha śmieszny jesteś

@Siwy

Ale to tak dobrze w tyłek wchodzisz że mas z takie premie?

@Aladyn

No i siwy dobrze gada polać mu !! Jedyny normalny w tej firmie chyba. Cała hala 3/4 z kompletacja na czele maja wielki ból D o warunki i zarobki na zwrotach haha !!, a ty blondyn i aladyn to jedyne co możecie to wejść w tyłek fingerowi a i premii nie zobaczycie hah żałosne typy !! Ustawiać budzik na 4 i do roboty a nie głupoty wypisujecie !

@6pak

Żyjesz tą robotą ,co chłopcze? W domu wieje nudą to chociaż tu troszke żale powylewasz i nie podszywaj się pod 6paka Siwy:-)

rs
@Aladyn

co za krętyn z tego siwego haha wes sie czlowieku ogarnij i zajmij soba a nie zale wylewasz na internecie i jeszcze szukasz poparcia i sie podszywasz...powinienes wyklady dawac jak w du pe wchodzisz kierownikowi i z ucha strzelasz za wieksza premie.(usunięte przez administratora)

@rs

Co tu się dzieje ?! Siwy ty jesteś jakiś zje..y łeb. Idź tam lizać A nie tutaj ludzi wyzywasz

@rs

Chociaż by stylistyke zmienił już jak się podszywa " yntelygent":-)))

Spoko Siwy:-)

Spoko Łukasz :)

Pozytywna
@6pak

On planuje podwyżki no proszę cię. Od tego jest Prezes i Paweł. On nawet ludziom dzień dobry nie umie powiedzieć a co dopiero starać się żeby podwyżki były.

Byk
@Siwy

Nie oburzajcie się tak bo to tylko wasza wina że druga zmiana wie co się u was na zmianie dzieje o tym że chodzicie kawę pijecie ze jest tak a nie inaczej podziękujcie temu uszatkowi co z koleżankami stoi i papierosy pali i opowiada co się u was dzieje zamiast po pracy jechać do domu. Ludzie ogarnijcie się bo chodzicie zwierzacie się z waszych prywatnych spraw takim ludziom którzy chodzą i wam (usunięte przez administratora) opierdzielają po magazynie aż huczy. A jak mówią o sobie ze oni się plotkami nie zajmują tylko lataja po ludziach i ploty zbierają. Jeszcze się nie nauczyliście że ci co wzbudzają największe zaufanie to słuchają zwierzeń a potem zdają sprawozdanie kiero. I dziwicie się skąd oni wszystko wiedzą. To są takie ludziki plasterki co innym słodzą przytakują wysłuchają wszystkiego i dalej mielą ozorami. Więc przemyślcie co komu się zwierzacie

Roma
@6pak

Znowu są kłótnie o zwroty a taki spokój był przez rok. Cóż skoro temu kierownikowi nie przeszkadza że niektórzy się opierdzielają cóż na naszej zmianie też bryg tylko chodzi i nic nie robi albo stoi i relacje co chwila zdaje co kto mówił albo czy czasem w tylek się nie podrapał. Pajacyki na sznurkach

Kolega
@Roma

Dopóki kolesiostwo sie nie skonczy to niestety tak bedzie. Ryba psuje sie od glowy i tam trzebaby szukac problemu. A ze polowa ludzi pracujacych u nas to poldebile to graja w te gre...

Ksi

Tak naprawdę żeby kierownictwo nie naciskało na obserwacje i słuchanie każdej plotki może byłoby inaczej. Daje się to zauważyć że pewni ludzie są w tej firmie od tego żeby zdobywać informacje od pracowników na różne tematy. Jest to wyczuwalne na jednej ze zmian gdzie pewni pracownicy wiedzą dosłownie wszystko nieraz to aż się włos na głowie jeży od najbardziej osobistych plotek na temat życia prywatnego innych. Ale czego można wymagać od ludzi którzy krzyczą jedno a robią drugie. Przestańcie się zwierzać innym że swojego życia prywatnego bo to potem można dowiedzieć się o was takich rzeczy wręcz niewyobrażalnych. Pozdrowionka

Kot

Po co mówicie o sobie?

Styk

Cóż to się stało dwaj krętyni zamiast pracować to jeden drugiemu kuku zrobił. Kto daje uprawnienia na wózki niektórym i pozwala jeździć po magazynie. A co sześciopak jak zwykle zmelanzowany do pracy przyszedł szkoda ze przy wejściu na alkomat go nie wzieli. A teraz znów na zwolnieniu siedzi. Można można cóż przepisy bhp się kłaniają i dopuszczenie człowieka z % i pozwalanie jeździć wózkiem co stwarza niebezpieczeństwo dla zdrowia innych pracowników

Tytus
@Styk

Zacznij się interesować swoim życiem pseudo kolego/koleżanko (niepotrzebne skreślij). Najlepiej interesować się życiem kogoś niż swoim i ploteczki puszczać po firmie. Serdecznie nie pozdrawiam Ciebie

Jakie znowu?

Transporter
@Styk

Ci panowie jacy są tacy są, wiadomo to nie od dziś... Przynajmniej nie mają kija w (usunięte przez administratora) czasem nawet jest zabawnie. Ale największą klasę pod czas tego drobiazgu, bo na szczęście koledze nic poważnego się nie stało... Pokazala pewna Pani, która to rozniosła informacje po magazynie szybciej niż wybiera pilne zamówienia, szkoda że przy tym nie ma takiego tempa ;) Proszę Pani, co mnie to obchodzi, czy wiem co się z nimi stało? Skąd mam wiedzieć, to Ty byłaś z tego co wiem przy całym zajściu, to po co głupio pytasz co się stało, jak przecież byłaś, widziałaś! Naprawdę polecam bić rekordy w wybieraniu tych śmiesznych empiczkow, a nie w roznoszeniu cudów... P.s gratulacje, informacja dotarła na zawroty w 7 minut od zajścia!

@Styk

Na której zmianie się stało? U tego 6na9 czy u tego 7na0?

Transporter

A jakie to ma znaczenie? Po co to pytanie? Szukamy sensacji dalej? Proszę się zająć wypisywaniem księgarni, a magazyn zostawić w spokoju.

6na9

@Transporter

Sam opowiadasz pierdoły więc się tutaj nie mądraluj, że ktoś o to pyta, dzwonie.

@Transporter

Nie w 7 sekund tylko to że zwrotów poszła ta informacja jak już. A ty co się tak spinasz sam chodzisz i nagaduje sz na innych jak coś zrobią nie tak.

Dora

Na zmianie drugiej też są tacy ludzie co udają przyjaciół innych jak to mówią o sobie najbardziej lubiani i plotkami się nie zajmują. Dawno dało się zorientować ze zastępująca brygadzistę jest jak radio taka milusia a wy opowiadacie jej co was boli i co sądzicie o pracy. Dziwicie się ze niektórzy się opierdzielają i łażą i nic nie robią oni mają swoją pracę słuchanie i rozmawianie z pracownikami żeby być na bieżąco taka jest ich rola. A ci co rozkładają dostawy to nie uwierzycie jak jadą po tamtej zmianie sprawdzają kto gdzie wbił książki i już w regałach kr relacja zdawana. Więc zastanówcie się sami czemu ci właśnie ludzie stwarzaja pozory kolegów z pracy bo jak się wie wszystko o wszystkich to ma się idealna relacje z kierownictwem i ich przydupasami. A cała resztę to chodzą i obserwują i uważają ze tego nie widać.

Aga

A jak tam Kapeć pracuje jeszcze piesek kierasa napiszcie coś o nim

@Aga

Najwięcej po nim jedzie jak po dzikiej.... A potem skacze dookoła jak piesek.

Nick.

Ludzie, (usunięte przez administratora) jesteście wypisując tu takie rzeczy. Przestańcie się wtrącać w życie prywatne ludzi. Nie wypisujcie tu takich rzeczy jeśli nie wiecie nic o sytuacji człowieka.Jeśli tak bardzo zżera was ciekawość co u kogo się dzieje to idzie i się zapytajcie tej konkretnej osoby a nie stwarzacie własne historię.

@Nick.

Ciekawe kto będzie taki odważny jak w regalach ????

jaja

to się zwolnij jak ci nie pasuje tak jak ja

Denis

Ktoś kiedyś fajnie określił te firme, ze jest jak Titanic. Nie, nie taka popularna - tak szybko pójdzie na (usunięte przez administratora) :D

MM

Zapomniałeś dodać że jest samozwańcze grono co resztę pracowników za tępaków i ograniczonych mają że nic nie umieją na niczym się nie znają. No tak bo segregowanie książek po obrazkach to WIELKA SZTUKA a ułożenie na warstwy i policzenie to już magia. Lubię patrzeć i słuchać ich jak prześcigają się swoimi głupkowatymi mądrościami zaimponować przozonym którzy mają na nich wywalone.

@MM

Czytam to i śmiać mi się chcę. Powiedzcie sobie to w cztery oczy a nie wypisujecie na siebie pod nickami

Przyjaciel

To co piszemy tutaj to nasze przemyślenia i spostrzeżenia zauważyliście na przestrzeni czasu ilu tutaj karierowiczów którzy mają tak niska samoocenę własnej osoby że poniżaniem i obrażaniem innych budowali się w oczach kierownictwa którym tak naprawdę zawsze było to na rękę. Zawsze towarzyszyło także szeptanie po kątach i blaszakach gdzie przymykano oczy na pracusiów. Dobrze ktoś napisał że ludzi najbardziej pracujących traktuje się tu jak tępaków.Nagminnym jest to że niektóre osoby chcą przekonać że robią więcej niż inni i stałe się to nie udaje bo i tak 4 osoby robią mniej niż 2.i widać jak szlag trafia. I powiem ze przyjemnie na to patrzeć. A jak starają przekonać innych że rządzą ludźmi na magazynie. Kim tutaj nie są. Dziwię się ze kończąc w piątek pracę nie stoja już pod brama i nie czekaja na poniedziałek. Chociaż wesoło jest.

Odnośnie posta o zdjęciach to na jednej ze zmian jest taki (usunięte przez administratora) ktory spośród znajomych na Fb z firmy szczególnie kobiet kopiuje wstawiane tam zdjęcia po czym przekazuje i chwali się urojonymi historiami że był z dana osoba że zdjęcia. A wy jesteście tak naiwni że we wszystko uwierzycie. Jakim to trzeba być przygłupem i zbokiem żeby takie rzeczy robić.

Administracja, dlaczego nie usuniecie całego komentarza?

Kto to?

@Ksi

Jej facet się napewno ucieszy jak zobaczy te fotki

Nck

Niby zmiany się mijają a wszyscy wszystko wiedzą,kto ile dostał itd... A na zwrotach znów jakieś sensację????

Tata

Ha ha rozkładają BELLONE

Nck
@Tata

Ja pier...niedługo to Czarne na cztery tytuły sortować będą:-) a robota się kreci

@Nck

Jakie znowu co tam się dzieje?

@Xxx

Szkoda, mówić. Chyba bardzo się nudzą, zamiast zwroty przyjmować

Buuu

Przyjdź i zobacz

Za lenistwo

@Ksi

Bo jak więcej niektórych nie ma niż są to co ich trzymac

Www

I łażą tak po halach parami i kto im coś powie. Ale doprosić się nowej kamizelki to oczywiście tamta czasu nie ma. Za to przełazić cały dzień bez sensu po halach to ma czas.

@@@

Ooo to krokiet rolowany ???? Dwa przypadki to to już prawie choroba zawodowa ????

@@@@

Dewiacja raczej

Ksi

Taka awantura na zwrotach i to jeszcze żeby było o kogo. O takiego trolla, aż przykro i żal patrzeć

Xxc

A o której to się prace kończy co ????

Tata

Premie jak są przyznawane że jeden dostał 600 zł a ktoś 200zl.wiec ja mam pytanie czy część pracowników zasuwa cały miesiąc na premie reszty. Kto to przyznaje bo widać że chyba nie odnośnie pracy tylko czy się kogoś lubi.. Więc skoro są premie w wysokości 600zl to gdzie jest moja kasa

Nic nie nie robie
@Tata

Macie wielki problem ze jeden dostał 200 a drugi 600 premii. Ludzie takie max premie ma tylko kompletacja!!!!! Wszyscy tacy mądrzy są pod przykrywką piszą, jeden po drugim jedzie. Jeżeli jesteście tacy wspaniali to napiszcie coś o sobie. Wytykujecie tylko błędy innych a swoich nie widzicie.

MM

Jesteście tacy dziecinni aż wręcz nudni. Wypisujecie takie bzdury taka zazdrość z was bije to że jesteście życiowo nieudolni a kreujecie się na cwaniakow. Co za dużo czasu wolnego macie w pracy. Nie za to prezes wam płaci chyba. Przestańcie interesować się czyimś życiem prywatnym i co robi w swoim wolnym czasie po pracy i z kim. Bo kreujecie Się na tak fantastycznych kolegów i koleżanki w pracy a teraz chłopakowi d.. pe opierdzielacie (że do pracy nie przychodził bo popłynął) dopiero co na przerwy z nim chodziliście. Ludzie zastanówcie się nad sobą. Wy cały czas myślicie ze komuś zależy na waszej przyjaźni czy koleżeństwie TO JESTEŚCIE W WIELKIM BŁĘDZIE. Wystarczy jak ziejecie nienawiścią po przyznanych premiach że ktoś więcej dostał. Więc mi tu nie pierdzielcie ze jesteście tacy mili dla siebie. Nauczcie się w końcu jednego ze niektórzy tu przychodzą dla pracy i żeby zarobić pieniądze a nie jak wy pisać takie rzeczy o kimś co tak naprawdę nawet kogoś nie znacie. *Anonim:*to co piszesz o zostało usunięte przez administratora to chyba jest na to paragraf. Polecam książki dla ciebie do przeczytania bo średniowiecze i ciemnogrod już się dawno skończyło. Jesteście strasznie nudni że nawet nie chce się was słuchać w pracy

XxX

Anonim znowu w życiu ci nie wyszło. Taka (taki) mądra a w go... no wlazlas. Nie wypisuj bzdur tylko weź się za robotę na swojej zmianie żeby potem nasza nie musiała za was robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Księgarska J. Olesiejuk - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Księgarska J. Olesiejuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Księgarska J. Olesiejuk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Księgarska J. Olesiejuk