Opinie o Marc-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marc-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marc-Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marc-Bud Sp. z o.o. w Warszawa

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział ...Marc Bud istnieje na papierze. Nie odbiera poczty, adres firmy jest fałszywy co potwierdziły dwie kontrole PIP. Zabawne jest, że pani prezes nadal może zgodnie z prawem przejmować spółki dymać na kasę i niczym się nie martwić.

Koleś

Wykonywaliśmy dla nich usługi w Pszczynie na aldiku , sklep działa a kasy w wysokości 14tyś nie mamy do dziś Sprawa poszła do sądu- komornik - sprawa okazała się bezskuteczna- zero kasy na kontach UWAGA- ZŁODZIEJE

szczypiór

Ja wiem że kret joanaaaa u Kępy nadal działają i zęby suszą iż udało im się tyle osób na kase wydymać

pseudo

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą lub inną gdzie palce maczają osoby z tej firmy - nie płacą w ogóle swoich zobowiązań. Trzeba wyrywać sądownie albo innymi metodami.

gosc

witam szukaj ich w gdyni

Czy po rozmowie w Marc-Bud Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
k

jaros

ale co wydymał ludzi to jego,byt do konca zycia z czyjejS kasy ma

oszuk

tam nie sąd się powinien zająć tą mafią łódzką tylko prokuratura a jak nie to ruszyć na lipno i znaleź właśiciela

oszukany

Bardzo ważne jeśli wysyłanie pisma na adres marcbudu podany w KRS to informuje ze oszukał i także te biuro wiec adres nie zgadza się z tym z KRS. Nikt nie wie gdzie są. Został juz o tym poinformowany sad.

budowlaniec

Firma marcbud podała fałszywy adres do KRS :)

oszukana

Czy ktoś posiada informacje jakie stanowiska w firmie MARC-Bud zajmują :(usunięte przez administratora)

nowa siedziba

dragg

tak oto się robi interesy w naszym kraju. latwo jest w naszym kraju (usunięte przez administratora)dziesiatki ludzi i nikt konsekwencji nie poniesie. firma jest, za chwile jej nie ma. i nie ma kogo scigac

weronika

z tego co wiem to firma marc-bud podobno jest przeniesiona i już w łodzi jej nie będzie ale chyba w Warszawie bo ktoś inny ją przejął, jakaś kobieta.

@weronika

Amerykę odkryłaś...

kempas

jak to ładnie mówi były prezes to nie jestem winien kasę tylko marcbud dobry jest i myślę że tak będzie działał pod nowymi sztandarami lub przez kadlubowska

do arti

tak szuka ale ich w tej chwili już prokuratura, może jak jesteś mecenasem to pomożesz dalej dymać wszystkich podwykonawcą z niewypłaceniem kasy.Firma zdechła ale za to cała świata ma się dobrze

fiona

w łodzi komornika nie znajdziesz na tych kempozłodziei, cwane bestie.Poza tym zmienili nazwę i robią wszystkich w ch....a

mundek

Powinniście złożyć do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa gospodarczego . Jeżeli traficie na bystrego prokuratora możecie coś ugrać . Spółka ta oszukała nie tylko masę ludzi i firm a także naraża na straty Skarp Państwa .

dr.z

masz racje kolego tam tylko Panieki Marcbudowskie dostają kase za siedzenie na podłodze bo nic więcej nie ma a reszta jest dymana

lll

słucham?? a skąd wiesz, że pracownicy mają wypłatę na czas?? jesteś jednym z nich?? po pierwsze pracowników już nie ma, a te panienki w biurze które zostały i siedza tam nie wiadomo po co i dla kogo skoro nic nie mają do roboty dostają pieniadze w gotowce, nawet nie na konto jak dotychczas. reszta pracowników nie dostała od nich kasy!

budowlaniec
@lll

Ja się z nimi sądzę, i dalej nie chcą zapłacić. Piszą do sądu że towar był nie dobrej jakośći, ale z niego wybudowali sklep! prosze o kontakt.Nie odpuszce im!

makin
@budowlaniec

witam Ja już mam wyrok sądowy. Znam jedną firmę , która oprócz wyroku zlozyła doniesienie do prokuratury. Wybieram sie do łodzi do komorników. Jak coś będę wiedział dam znać.

miro.
@makin

Witam !!! Jestem w podobnej sytuacji jak pańska ,mam wyrok i nie wiem gzie mógłbym wysłać wezwanie do zapłaty .Z Łodzi już dostałem zwrotkę że firma wyprowadziła się .Jak pan zakończył swoje postępowanie przeciwko firmie MARC-BUD. Mój adres mailowy miro.ski44@wp.pl Za jakąkolwiek informację z góry dziękuje

strazak

Walczę z nimi przez KRD od X.2013 o pieniądze za robotę i jakoś kasy nie zobaczyłem do dzisiaj. Barachło. Jak robicie ima robotą to bierzcie zaliczki żeby was nie wydymali bez mydła. Robota odebrana protokołem a kasy jak nie było tak nie ma.

makintosh
@strazak

czy ktoś mógłby dać namiar na komornika w sprawie marc-bud.Mam wyrok sądowy. Proszę o pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Marc-Bud Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Marc-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marc-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Marc-Bud Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 151 ocen.
  • Solec 81B lok. A-51
    00-382 Warszawa