Marc-Bud Sp z o.o.

Łódź

Opinie o Marc-Bud Sp z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@aldi niestety nie mam informacji, czy aktualnie przeprowadzane są rozmowy kwalifikacyjne. Pytałam tutaj o doświadczenia użytkowników z rozmowami w Marc-Bud Sp z o.o.

aldi

A przeprowadzają rozmowy kwalifikacyjne?

Weronika
użytkownik zarejestrowany

A jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna do Marc-Bud Sp z o.o.? Jakie wrażenia?

niki

To znajdę tą sekretareczkę:)

wiop
użytkownik zarejestrowany

nie ma jak na razie do nich przyjęć do firmy jak widze.

aldi

Czasami na złodziei -dłużników działa Kodeks Karny Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Daleki

Osoby którzy mają wobec Marc_Bud Sp. z o.o. wierzytelności lub roszczenia orzeczone nakazami zapłaty proszę o kontakt - jestem w posiadaniu informacji które mogą Wam pomóc. daleki1965@gmail.com

makin

Ludzie jak długo jeszcze marcbud będzie oszukiwał wszystkich. To się w głowie nie mieści. kraj bezprawia. Szukam wszystkich oszukanych. Może wspólne zgłoszenie do prokuratury do sądu proszę o maile makintosh27@wp.pl

strażak napisz do mnie makintosh27@wp.pl również poszkodowany strażak

apt

najlepiej poszukać w szczecinie i lipnie:)

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział ...Marc Bud istnieje na papierze. Nie odbiera poczty, adres firmy jest fałszywy co potwierdziły dwie kontrole PIP. Zabawne jest, że pani prezes nadal może zgodnie z prawem przejmować spółki dymać na kasę i niczym się nie martwić.

Koleś

Wykonywaliśmy dla nich usługi w Pszczynie na aldiku , sklep działa a kasy w wysokości 14tyś nie mamy do dziś Sprawa poszła do sądu- komornik - sprawa okazała się bezskuteczna- zero kasy na kontach UWAGA- ZŁODZIEJE

szczypiór

Ja wiem że kret joanaaaa u Kępy nadal działają i zęby suszą iż udało im się tyle osób na kase wydymać

pseudo

Ostrzegam przed współpracą z tą firmą lub inną gdzie palce maczają osoby z tej firmy - nie płacą w ogóle swoich zobowiązań. Trzeba wyrywać sądownie albo innymi metodami.

gosc

witam szukaj ich w gdyni

k

jaros

ale co wydymał ludzi to jego,byt do konca zycia z czyjejS kasy ma

oszuk

tam nie sąd się powinien zająć tą mafią łódzką tylko prokuratura a jak nie to ruszyć na lipno i znaleź właśiciela

oszukany

Bardzo ważne jeśli wysyłanie pisma na adres marcbudu podany w KRS to informuje ze oszukał i także te biuro wiec adres nie zgadza się z tym z KRS. Nikt nie wie gdzie są. Został juz o tym poinformowany sad.

budowlaniec

Firma marcbud podała fałszywy adres do KRS :)

oszukana

Czy ktoś posiada informacje jakie stanowiska w firmie MARC-Bud zajmują :( usunięte przez administratora )

nowa siedziba

dragg

tak oto się robi interesy w naszym kraju. latwo jest w naszym kraju (usunięte przez administratora)dziesiatki ludzi i nikt konsekwencji nie poniesie. firma jest, za chwile jej nie ma. i nie ma kogo scigac

weronika

z tego co wiem to firma marc-bud podobno jest przeniesiona i już w łodzi jej nie będzie ale chyba w Warszawie bo ktoś inny ją przejął, jakaś kobieta.

@weronika 06.01.2015, 17:56

Amerykę odkryłaś...

kempas

jak to ładnie mówi były prezes to nie jestem winien kasę tylko marcbud dobry jest i myślę że tak będzie działał pod nowymi sztandarami lub przez kadlubowska

do arti

tak szuka ale ich w tej chwili już prokuratura, może jak jesteś mecenasem to pomożesz dalej dymać wszystkich podwykonawcą z niewypłaceniem kasy.Firma zdechła ale za to cała świata ma się dobrze

fiona

w łodzi komornika nie znajdziesz na tych kempozłodziei, cwane bestie.Poza tym zmienili nazwę i robią wszystkich w ch....a

mundek

Powinniście złożyć do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa gospodarczego . Jeżeli traficie na bystrego prokuratora możecie coś ugrać . Spółka ta oszukała nie tylko masę ludzi i firm a także naraża na straty Skarp Państwa .

dr.z

masz racje kolego tam tylko Panieki Marcbudowskie dostają kase za siedzenie na podłodze bo nic więcej nie ma a reszta jest dymana

@budowlaniec 24.10.2014, 16:55
Ja się z nimi sądzę, i dalej nie chcą zapłacić. Piszą do sądu że towar był nie dobrej jakośći, ale z niego wybudowali sklep! pr...

witam Ja już mam wyrok sądowy. Znam jedną firmę , która oprócz wyroku zlozyła doniesienie do prokuratury. Wybieram sie do łodzi do komorników. Jak coś będę wiedział dam znać.

miro.
@makin 28.11.2014, 13:35

Witam !!! Jestem w podobnej sytuacji jak pańska ,mam wyrok i nie wiem gzie mógłbym wysłać wezwanie do zapłaty .Z Łodzi już dostałem zwrotkę że firma wyprowadziła się .Jak pan zakończył swoje postępowanie przeciwko firmie MARC-BUD. Mój adres mailowy miro.ski44@wp.pl Za jakąkolwiek informację z góry dziękuje

strazak

Walczę z nimi przez KRD od X.2013 o pieniądze za robotę i jakoś kasy nie zobaczyłem do dzisiaj. Barachło. Jak robicie ima robotą to bierzcie zaliczki żeby was nie wydymali bez mydła. Robota odebrana protokołem a kasy jak nie było tak nie ma.

makintosh
@strazak 03.10.2014, 07:41

czy ktoś mógłby dać namiar na komornika w sprawie marc-bud.Mam wyrok sądowy. Proszę o pomoc.

mundek

Ta firma to jest dno zawsze praktykowane było zastraszanie co do kierownictwa. Kierownik zawsze był figurantem nie mógł podjąć żadnej decyzji bez wcześniejszej komunikacji z szefem .Zbudowali budynek Kutno znaleźli groby ludzkie zostali zastraszeni kierownictwo i pracownicy . Budynek stoi i straszy. A gdzie jest ludzka godność

makin

Witam Szukam komornika , który poprowadzi oddzyskanie długu od firmy MarcBud z Łodzi wyrok sądowy.Jeżeli ktoś temat przerabiał proszę o telefon (usunięte przez administratora)

krezus

praca w firmie marc-bud to był istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12h pn-sb za miske ryzu co do upadłości weszła dla wszystkich (nawet pracowników) niespodziewanie i bardzo profesjonalnie, przygotowywana przez specjalizujacą się w tym firmę. byly prezes jest już dziś bezpieczny i "skarpetę" tez dla siebie ma. w końcu wyszło z wora szydło: czystej masci cygan!

mundek

Były prezes pochował przed komornikami majątek do Lipna do ojców swoich .A teraz ma inną firme PROFIDO czy jakoś tak

gal anonim

JA
@gal anonim 30.07.2014, 10:11
Firma Marc-bud nie zapłaciła za usługę z 2011r. należności pomimo prawomocnego wyroku sądu.Teraz liczę na komornika...

SIĘ PEWNIE PRZELICZYSZ...

OBCY

Firma zmieniła właściciela. Ale chyba dobrze nie jest bo pierwszy raz w historii nie płaci pracownikom.

data

Za towary też niestety nie zapłacili. Czekam od lutego.

roki

na dobre to wyjdzie wtedy jak do przykładu wykajstrują jednego z tych psełdo prezesów, cwaniaków którzy nie płacą nikomu(firmąipracownikom)

mundek

Firma ta działa zmienili tylko sobie prezesa . Pewnie tylko poto by tamtego nie spalili ma tylko kilku pracowników do prac gwarancyjnych pozostali się zwolnili a innych wydymali bez pieniędzy . Chcą pozyskać pieniądze gwarancyjne z budów i się zawinąć

klex

czy ktoś wie, gdzie i dla kogo wykonują jeszcze jakieś prace ?

JA
@klex 10.06.2014, 10:33
czy ktoś wie, gdzie i dla kogo wykonują jeszcze jakieś prace ?

nic już chyba nie wykonują, pracownikom nie zaplacili pensji, a budowy kończa inne firmy

mm

Dziękuję za informację, wysłałem dokumenty na fax i e-mail, zobaczymy czy się odezwą

mm

Czy ktoś może mi podać aktualny telefon lub aktualny adres firmy MARC-BUD

loop

@loop 14.05.2014, 20:07
Fajnie, że jest takie forum, widac, że przed marc-bud jeszcze sporo pracy, by takie sytuacje się nie zdarzały....

hahahahahahahahahahaha bez komentarza!

ian
użytkownik zarejestrowany

@Rysiek, widze, że jestes zorientowany, możesz napisac jasno i krótko co tak własciwie stało się z Marc-Bud?

Rysiek

Nie dodzwonisz sie.

pchewoo

jak skutecznie?

ania

a czy orientuje się ktoś może jak wygląda praca w tej firmie w dziale księgowości?? czy zarobki są w miarę dobre i jaka atmosfera??(jeśli zależą od wykształcenia i doświadczenia to dla osoby z 5 letnim doświadczeniem, wyższe rachunkowość, certyfikat księgowy, ale języki obce kiepsko: niemiecki podstawa, angielski w miarę komunikatywny ale bez biznesowego). Będę wdzięczna za odpowiedzi.

anonim22

ja robię dla nich już od dłuższego czasu jako podwykonawca i płacą za wykonaną robotę, nawet jak z opóźnieniem, ale zawsze zapłacą

Anonim

A czy wiecie, jakie teraz roboty realizuje ta firma?

Masz rację kolego, przetrwają tylko najsilniejsi.Z tego co mi wiadomo żeby tam pracować trzeba być odpowiedzialnym i odpornym na stres. Jęsli przetrwasz- zostajesz. Dużą wagę przykładają na samodzielnych fachowców wykazujących choć odrobinę zainteresowania tym czym się zajmują a nie odbębnić tylko dniówkę co za zwyczaj się spotyka wsród tzw \"pseudo-fachowców\" takie osoby zazwyczaj najwięcej mają do powiedzenia. Jeśli miałbym podjąć pracę w tej firmie chętnie się bym do nich zgłosił, ale narazie tu gdzie jestem jest mi dobrze.

Zostaw opinię o Marc-Bud Sp z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marc-Bud Sp z o.o.