Opinie o BGK w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BGK. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BGK w Warszawa

kandydat

mojej aplikacji nawet nie otworzyli a napisali, że mają lepszego kandydata, żenada

Fifi

Weszłam tu bo mi koledzy zaczęli mówić jakie słabe opinie o nas i mi się włos zjeżył na głowie jakie brednie tu piszecie. Widać, że nigdy w BGK nie pracowaliście, nigdy chyba nawet na rozmowie nie byliście, nigdy z naszym HR nie mieliście kontaktu. Ja pracuję 6 miesięcy (przyszłam z innego banku) więc na świeżo - proces rekrutacyjny super, trochę długi ale generalnie ok, rozmowa ok, wdrożenie super, zespół spoko, szef ok, socjal bajka... także te opinie tutaj to chyba ktoś preparuje...

Kora
@Fifi

Wtajemnicze Cie, z Bgk odeszło sporo osób, głównie z uwagi na warunki finansowe i profil banku, stąd ofert pracy jest całkiem sporo. HR włączyły 5 bieg i spieszy się z uzupełnianiem braków kadrowych. Stąd te feedbacki i szybkie zatrudnianie.

dzięki za opinie

dzięki za opinie, dzięki nim przemyślałam temat i zrezygnowałam z wysyłania CV, nieuprzejma rekrutacja i to w dodatku bez kamerki z drugiej strony to już naprawdę jakaś cofka o 30 lat :D

Nikita
@dzięki za opinie

Czytam z zaciekawieniem te Wasze opinie. Ja miałam rozmowę wczoraj ( miła atmosfera, pytania raczej standardowe, kamerki włączone). dziś telefon z ofertą pracy. Pierwsze wrażenie na plus.

@Nikita

Ludzi im brakuje bo większość odchodzi bo jest tyle pracy.Dlatego tak szybko dzwonili.

pracownik11

Ja jestem zadowolony z pracy :) Wynagrodzenie rynkowe, benefity ok.

@pracownik11

Chyba Twoje wynagrodzenie jest rynkowe, większości ludzi już nie nawet sam zarząd banku przyznaje, że tutaj to mniej się zarabia bo bank jest misyjny

ONA
@pracownik11

Takie wynagrodzenie rynkowe to masz chyba w Koziej Wólce. Systemy archaiczne z początku lat 90-tych, mentalność wielu osób jak w (usunięte przez administratora), setki wewnętrznych aplikacji, po kilka w każdym departamencie, zupełnie ze sobą niezsynchronizowane, żadnej automatyzacji. W tym banku dobrze czują się tylko osoby które siedzą tam od kołyski, bo one nie mają pojęcia że bankowość poszła do przodu. Bałagan, chaos i średniowiecze

2 etapy, jeden zdalnie, 2 w siedzibie

standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Czy warto

Ile może zarobić menadzer w BGK?

@Czy warto

Zarobki zależą od obszaru i doświadczenia zawodowego pewnie tak jak wszędzie:) pracuje w BGK od 6 lata z tego 5 na stanowisku managerskim i nie narzekam, tym bardziej, że praca raczej w standardowych godzinach. Dodatkowo jest system premiowy z premią roczną i dużo benefitów.

Mario
@Czy warto

15k maks

Czym w BGK zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Fgh

Dodatki jak w 2005 Lux med i multisport

gg
@Fgh

to chyba pracowałeś w 2005 tam ;) bo się dużo pozmieniało :) szeroki lux med za darmo, multisport w zasadzie za darmo (siłownia w budynku główmy z rowerownią), premia roczna, z okazji dnia pracownika, Top up, dofinansowanie z zfs, program emerytalny, bractwa sportowe, szkolenia, dofinansowania do studiów podyplomowych, za darmo nauka angielskiego i niemieckiego online, wyjazdy, integracje, dodatkowe dni płatnego urlopu, długo by wymieniać ;)

Pitttt
@gg

Młody dynamiczny zespół i owocowe czwartki xDDDD - HR ściemnia różna rzeczy jak ktoś lubi vibe urzędu gminy polecam

Czy BGK oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rob

Oferuje o prace ale na okres próbny 1 rok gdzie standard rynkowy to 3 miesiące. Roczny okres próbny jest bardzo słaby dla pracownika można zapomnieć o jakimkolwiek kredycie. Również może się wiele wydarzyć w ciągu roku to trzyma pracownika w dużej niepewności.

Bob

Gro osób po studiach albo w trakcie pracuje na zleceniu po pare, a nawet naście lat w BGK

asa

rodzaj umowy jest zawsze podany w ogłoszeniu. Okres próbny przy UoP jest ustalny indywidualnie - zwykle pomiędzy 3-6 miesięcy, potem zwykle umowa na czas nieokreślony.

nowy
@Rob

duża niepewność, wszystko zależy od tego czy przypadłeś przełożonemu czy nie.

@Bob

To nieprawda, gdybyś był pracownikiem BGK to wiedziałbyś, że takich sytuacji nie ma.

gon
@Bob

U mnie też tak było długo trzymali na zleceniu

nowy

Duży plus za proces wdrożenia tzw. onboardingu :)

Łukasz
@nowy

Organizacja na niskim poziomie tel służbowy to dostałem po pół roku. Czaicie PÓŁ ROKU na inne rzeczy od IT tez swoje trzeba odczekać

it
@Łukasz

Dziwne, wydaje mi się, że nie jesteś pracownikiem BGK bo ja pracuję w zespole IT i czas oczekiwania na telefon to maksymalnie miesiąc.

Stażystka
@it

Ja byłam na stażu stare laptopy czekanie na wszystko IT ma wywalone bo jest mało ludzi. Jestem skłonna uwierzyć Łukaszowi

Defunia

Sama instytucja jest ok, wiadomo że kierowana przez rząd, zarobki na średnim poziomie, premia tylko roczna (też nie powala jak na taki nawał pracy). Pracy jest bardzo dużo w wielu działach, BGK wspiera się brakami zatrudniając studentów na zlecenie i tak siedzą kilka miesięcy. Procesy trochę zagmatwane, wieczne przerzucanie odpowiedzialności z działu do działu i finalnie sprawa gdzieś utyka, mamy kilka osób które przyszły z Banku Komercyjnego i próbują narzucić klimat typowego korpo. Szpicle, konfidenci i (usunięte przez administratora) to niestety koleżeństwo, nie wszyscy oczywiście ale zawsze się znajdzie ktoś życzliwy. Czy polecam? Na zdobycie doświadczenia i ładnej pozycji w CV tak, ale na lata już niestety nie, co zmiana władzy to nowe pomysły, sporo ludzi niestety odchodzi bo przy tej inflacji zaczyna kasy brakować. Socjal jest taki jak wszędzie więc bez większych rewelacji. Atmosfera pozornie luźna i przyjemna ale im dłużej się pracuje tym czar pryska.

as
@Defunia

Jest premia roczna w lutym, majowa z okazji dnia pracownika, top up w marcu i jeszcze świadczenia z zfs :)

@as

Premia top up? Niby jak ja uzyskać? Nikt nigdy o tym nie słyszał..

Evelin

Takie premie tylko dla wybranych ;) dla swoich normalny pracownik to nawet nie usłyszy o takiej premii :(

Zapytanie

Cześć, Czy w BGK istnieje możliwość pracy wyłącznie w formie zdalnej?

@Zapytanie

Hej, niestety nie ma takiej opcji HR mówią różne rzeczy, żeby przyciągnąć kandydatów ale potem okazuje się że nie można w pełni na zdalnej.

japracownik

dla mnie OK :)

Karol

Ja jestem na Tak - aplikacja bardzo prosta, miła rozmowa na Teams (bardzo rzeczowo, dużo info i o benefitach też), po 3 tygodniach dostałem info, że jednak wybrali innego kandydata. No trudno, ale wrażenia z całego procesu pozytywne. K.

kand

Ja jestem zachwycona! Na każdym etapie info, super rozmowy i dostałam ofertę :) :)

kir

Proces rekrutacyjny oceniam 8/10. Było ok, dostałam feedback. Zaaplikuję ponownie

ala

dla mnie ok :) ja jestem zadowolony

rekrut

Dla mnie proces rekrutacji ok, pierwsze spotkanie na teamsie, drugie w siedzibie, po 4 dniach oferta, chyba przyjmę bo warunki ok, lepsze niż w banku, w którym jestem teraz.

kafel

Ja nie narzekam. Bank się otwiera na coraz to nowe rzeczy więc jest różnorodnie. Fajne biuro, pakiet socjalny o jakim małe firmy mogą pomarzyć, jak chcesz to możesz się angażować w jakieś dodatkowe inicjatywy, wolontariaty. Siłownia w budynku i rowerownia :)

Woda

Jak ktoś już pracuje w BGK to wie, jak fajnym pracodawcą jest Bank. Więc chyba tutaj to tylko frustraci co się nie dostali piszą negaty :) :) No może byliście za słabi.

Lala

Odeszłam ale miło wspominam pracę w BGK. Jestem od pół roku w komercji (przed BGK też byłam) i szczerze mówiąc chyba wolę BGK... Socjal, premie, w sumie ciekawe zadania, docenienie...

banki

Ja mam pozytywne wrażenia po procesie - dostałam feedback, rozmowa była miła i przyjemna. Na pewno raz jeszcze zaaplikuję. Oferta benefitów szersza niż w moim banku.

Zostaw merytoryczną opinię o BGK - Warszawa

• Jak się pracuje w BGK?

Zobacz opinie na temat firmy BGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 15 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BGK?

Kandydaci do pracy w BGK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BGK