Opinie o Promag S.A

mala

co się stało że jednocześnie szukają tylu ludzi do pracy. Czy to kłopoty z kadrą czy ekspansja. Widzę tu kilka dobrych stanowisk pracy. Specjalista ds. Automatyki który musi mieć wyższe wykształcenie techniczne elektryk lub automatyk. Dobre zarobki i umowa o pracę

kwiatek

ile można sprzedać tego zelastwa na miesiac?i ile sie zarobi łąącznie z premiami i czy można spuszczać paliwo?

Miroslaw

Słowa kojarzące się z Promag S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa,): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok Od jakiej stawki można negocjować pensję 1300 pln

Zostaw opinię o Promag S.A - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promag S.A