Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Jose

I wanted to share my experience working at Forum Media as a foreigner: I have been working in the company for 2 years in an international team. The work environment is quite calm, there is generally good communication with the bosses, and it is not necessary to speak Polish! For someone who has been trying to learn this difficult language, it is a plus. Paid vacations, possibility of leaving the job earlier, in case you have to do some extra activity during your workday, for example going to the doctor or something like that, there is no problem at all. It seems important to mention that Forum does not have a benefits package such as MultiSport Card, I think it could be something that most employees would love to have, considering that many companies have those kinds of benefits. Finally, I would like to add that the company allows you to work remotely, and it is something that I highly value. In summary, Forum Media is a good workplace, the people are very warm and friendly, the bosses are willing to talk, the IT Helpdesk Department is always very attentive to anything you need as well as Human Resources and the Accounting Department. If you are a foreigner and looking for a job in a company where you don't need to speak Polish, I recommend you Forum Media.

@Jose

Thanks

Magda

Pracuję w Forum ponad 2 lata na stanowisku PM i muszę przyznać, że jest ok. Miałam przyjść na chwilę, ale jak wiele osób tutaj, zostałam na dłużej. Nie planowałam takiej ścieżki kariery, ale okazało się, że to coś dla mnie. Fajnie jest prowadzić czasopisma czy inne publikacje, współpracować z autorami, wyszukiwać również znane nazwiska i nawiązywać współpracę. Wg mnie jeżeli ktoś lubi poszukiwać nowych pomysłów na szkolenia, konferencje, publikacje i czerpie z tego powodu satysfakcję to jest to jak najbardziej praca dla takiej osoby. Oczywiście pracy jest dość dużo, ale jest ciekawie i różnorodnie ????

@Magda

Dziękujemy

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy product managerów ? Czy warto aplikować na stanowisko do Forum Media ?

@Kandydat

Ja pracuję tutaj już od prawie 10 lat. Praca jest bardzo kreatywna. Mam dużą swobodę wymyślania i kreowania nowych tytułów i produktów. Czasopismo, które stworzyłam jest na rynku już 5 lat – bardzo się z tego cieszę???? Przy każdym nowym projekcie mam szanse na dodatkową premię. Pracujemy 8-16. Nie robimy nadgodzin. Pracujemy zespołowo, mogę liczyć na wsparcie i pomoc przełożonych.

@Kasia

Agavaaa
@Kandydat

Myślę, że warto. Praca PM w Forum wymaga na pewno dobrej organizacji własnej pracy, umiejętności kontrolowania wielu projektów równocześnie – samodzielnego pilnowania terminów, osób współpracujących, jakości otrzymywanych materiałów itp. PM działa nie tylko nad bieżącymi zadaniami, ale przede wszystkim koncepcyjnie – a jeśli wymyśli ciekawy projekt, ma szansę na jego realizację – i to jest super.

@Agavaaa

Krzysztof
@Kandydat

Pracę na stanowisku PM polecam. Pracuję tutaj już kilka lat – to moja pierwsza praca po studiach. Forum ma bardzo wiele obszarów tematycznych, w których działa. Dzięki temu znalazłem dziedzinę najbliższą moim zainteresowaniom i pasjom. Każdy projekt ma określony proces powstawania, na każdym kroku jestem wspierany przez Szefa. Pracujemy jako Zespół i grupa dobrych znajomych.

ginger
@Kandydat

Uważam, że Forum Media Polska to dobre miejsce do rozwoju, była okazja pracować przy różnych projektach i wielu rzeczy uczyłam się od początku np. montażu filmów i nigdy bym nie pomyślała, że się w tym wyspecjalizuję, bo zaczynałam w innym dziale. Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16, jest możliwość pracy zdalnej. Pracuję z bardzo fajnymi ludźmi.

Pracuję w Forum ponad 5 lat w szeroko rozumianym obszarze administracyjnym. Zaczynałam na innym stanowisku, w innym dziale, jednak po 2 latach udało mi się zmienić dział na taki, w którym od zawsze chciałam pracować. Dostałam szansę, mimo braku doświadczenia. Zostałam doceniona, kilka razy awansowałam i aktualnie zarządzam małym zespołem. I takich przykładów w firmie jest sporo. Uważam, że Forum Media Polska to świetne miejsce do rozwoju, wystarczy dobrze pracować, angażować się, a na pewno zostanie się docenionym. W Forum nigdy nie szukają kierowników czy dyrektorów z zewnątrz, tylko zawsze awansują kogoś z zespołu, co uważam, że jest super. W firmie panuje fajna atmosfera, czuć wsparcie przełożonych i naprawdę jest mnóstwo okazji do rozwoju i wykazania się. Na pewno trochę słabszą stroną firmy są zarobki, ale z drugiej strony coś za coś. Spokojna praca na umowę o pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16, brak nadgodzin, brak problemu z urlopem czy jakimś wcześniejszym wyjściem oraz sporo benefitów pozapłacowych. Ja osobiście polecam :)

ksawery

Firma coraz lepiej sobie radzi Mało jest niezadowolonych pracowników, długo tam pracowałem i z tego co widzę to większość ludzi wypowiadających się tutaj negatywnie o podwyżkach i pracy tej firmie - taka jest polityka jeśli chodzi o UoP, na B2B więcej dostaniesz a firma mniej płaci państwu - są to też zależne sprawy od naszego państwa i prawa podatkowego, bo drugie tyle co ma dostać pracownik firma nie ma ochoty płacić państwu a jak pracownik nie chce współpracować na korzyść wszystkich... Podwyżki są i występują częściej niż się spodziewałem Ale zazwyczaj to wygląda tak, że osoby nie rozwijające się, nie podnoszących poprzeczek w swoich obowiązkach chcą więcej zarabiać i wszyscy są źli dookoła jak im się nie udaje, próbują dostosować dookoła całą rzeczywistość pod siebie a nie samego siebie do rzeczywistości A potem jest wielkie rozczarowanie i dramaty firmowe. Nie pozdrawiam takich osób W każdej firmie doceniani są pracownicy którzy pracują na swój i firmy sukces Trzeba po prostu pracować

michael

wow! teraz jest mozliwość pracy w cc zdalnie...nawet z innego miasta. ja zaczynam pracę w przyszłym tygodniu. jak Wam sie pracuje w tej firmie?

@michael

Tak, teraz jak najbardziej w przypadku pracy w CC jest możliwość pracy z innych miast

bbbb
@michael

Ja zaczęłam niedawno w taki sposob z nimi współpracować i system się sprawdza.

@bbbb

Super! Powodzenia

marti

Pracuję w Forum w dziale marketingu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Wypłata zawsze na czas, są fajne premie i wbrew opiniom tutaj, na podwyżkę też można liczyć. Mam umowę o pracę i ja się czuję stabilnie, godziny pracy elastyczne i można się dogadać zawsze z szefostwem :-)

@marti

ktosiek

Cześć, Jestem po rekrutacji do CC. Chciałem się dowiedzieć jakie są Wasze doświadczenia w pracy, bo nie ukrywam,że rozmowa przebiega bardzo pozytywnie. Kiedyś w firmie pracowała moja znajoma i byla zadowolona,ale obrała inna ścieżkę zawodowaą i wyjechała za granicę. Pozdrawiam

Specjalista da sprzedaży
@ktosiek

Pracuje w dziale call center ,ja jestem zadowolony. Wypłata na czas , zarobki fajne, wahają się w zależności od miesiąca i sprzedaży, ale można dobrze zarobić, praca 8h dziennie , atmosfera ok. Wiadomo wszędzie są plusy i minusy ale ja pracuję już tu od dobrych 2 lat i jestem zadowolony. polecam .

@ktosiek

Powodzenia!

@Specjalista da sprzedaży

Katarzyna M.

Dzięn dobry, Jakis czas temu miałam przyjemnośc korzystać z pomocy dydkatycznych z zakresu logopedii i byłam zadowolona. Owszem produkt był aktualizowany,ale została w wyraźny spośób o tym poinformowana przez doradcę. Obecnie jestem zapisana na wydarzenia z zakresu logopedii i jestem ciekawa czy będę usatysfakcjonowana. Pozdrawiam

@Katarzyna M.

INNY_NICK

Jako wieloletni pracownik polecam pracę w firmie. Stabilne warunki zatrudnienia, wypłata na czas, bogaty pakiet socjany, możliwośc prywatnej opieki zdrowotnej.

@INNY_NICK

Kar.

W przyszłym tygodniu am rozmowe do ich CC. Czy ktoś mi doradzi czy w jakiś szczególny sposób mam sie przygotować?

CC
@Kar.

Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać. Fajnie jak masz doświadczenie w pracy CC, będzie Ci dużo łatwiej. Twoja praca polega na kontaktowaniu się z klientami i sprzedawanie produktów Forum. Dobre godziny pracy, prowizje, fajny social.

@Kar.

Powodzenia!

PracaCC

Tak jak we wszystkich poprzednich wpisach opisujące pracę w call center. Fajne godziny pracy 8/16, do tego wypłata na czas, UoP. Dzwonisz do klientów i sprzedajeszim konkretne produkty. Ogólnie polecam

@PracaCC

Paulina

Pracowałam w Forum przez prawie 8 lat. Zaczynałam od stanowiska juniorskiego, a odchodząc zarządzałam dużym zespołem i odpowiadałam za kluczowe projekty. Mogę zagwarantować, że firma daje duże możliwości rozwoju osobom, które są kreatywne i zaradne. Już po pierwszych dwóch latach pracy objęłam stanowisko kierownicza i zaczęłam zarządzać małym zespołem, co świadczy o tym, że Dyrekcja daje realne szanse, aby się rozwinąć i szybko awansować. W czasie mojej kariery w Forum kilkukrotnie uczestniczyłam w zagranicznych szkoleniach dla product managerów, brałam udział w szkoleniach menedżerskich i coachingowych. Zawsze czułam, że przełożeni mnie doceniają i chcą we mnie inwestować. Dla najzdolniejszych firma oferuje również karierę międzynarodową w ramach spółek należących do holdingu. Forum nie jest typową korporacją, to raczej firma, która stawia na zwinność i innowacyjność. Jest więc doskonałym miejscem pracy dla osób ambitnych, kreatywnych, lubiących ciągłe zmiany i myślących w kategoriach biznesowych. W Forum twoja kariera jest w twoich rękach - można się wykazać, szybko awansować, zmieniać stanowiska w ramach różnych działów, realizować się na różnych polach. Wiem jednak, na podstawie mojego doświadczenia managerskiego, że nie każdy odnajduje się dobrze w takim dynamicznym i kreatywnym środowisku, stąd też pewnie bierze się część negatywnych opinii. Zachęcam do aplikowania wszystkie osoby, które chcą czerpać z pracy satysfakcję i realizować projekty, z których mogą być dumni.

@Paulina

Dziękujemy bardzo za te słowa! Powodzenia na dalszej drodze zawodowej

Mateusz

Jako wieloletni różnorodnych publikacji forum mogę poświadczyć,że materiały są zgodne z ofertą. Do pubikacji są aktualizacje,ale zawsze jest możliwość rezygnacji z nich w trakcie trwania subskrypcji.

Mary
@Mateusz

Jako wieloletni, kto?

kejti

Polecam wszystkim kurs z zakresu autmatyzacji magazynów dobrze przygotowane merytorycznie K.

@kejti

KRAKUS

skorzystałem z oferty bezpłatnych wydarzen i po tym jestem przekonany, że zdecyduje sie tez na odpłatne produkty.

@KRAKUS

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia

Piciu

Skorzystałem jakiś czas temu ze szkoleń online i byłem zadowolony. Teraz wyczekuje wydarzeń stacjonarnych.

@Piciu

Dziękujemy i zachęcamy do skorzystania z kolejnych naszych wydarzeń

milenka

Ostatnio forum organizuje wiele ciekawych bezpłatnych wydarzeń i dośc sporo z nich było bardzo fajnych.

@milenka

Dziękujemy i zachęcamy do skorzystania z kolejnych wydarzeń

Majka

Jeśli ktoś szuka pracy w CC to należy zwrócić uwage,że jako nieliczni ta własnie firma posiada podstawę....sama byłam w szoku. Doo tego calkiem niezle sa wypłaty. Wiadomo pracowac trzeba,ale od 8 do 16.

@Majka

stażysta

Kilka miesięcy temu miałam okazje odbyć staż w tej firmie i jestem zadowolona. pozwoliło mi to rozwinąc swoje umiejętnośći. nie było kserowania czy robienia kawy tylko konkretne zadania i działania. bardzo dużo wyniosłam z tego stażu. To pozwoliło mi na dalszy rozwój i stało się trampoliną do znalezienia pracy.

@stażysta

Dziękujemy i powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o