Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o

Magda

Pracuję w Forum ponad 2 lata na stanowisku PM i muszę przyznać, że jest ok. Miałam przyjść na chwilę, ale jak wiele osób tutaj, zostałam na dłużej. Nie planowałam takiej ścieżki kariery, ale okazało się, że to coś dla mnie. Fajnie jest prowadzić czasopisma czy inne publikacje, współpracować z autorami, wyszukiwać również znane nazwiska i nawiązywać współpracę. Wg mnie jeżeli ktoś lubi poszukiwać nowych pomysłów na szkolenia, konferencje, publikacje i czerpie z tego powodu satysfakcję to jest to jak najbardziej praca dla takiej osoby. Oczywiście pracy jest dość dużo, ale jest ciekawie i różnorodnie ????

@Magda

Kandydat

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy product managerów ? Czy warto aplikować na stanowisko do Forum Media ?

Kasia
@Kandydat

Ja pracuję tutaj już od prawie 10 lat. Praca jest bardzo kreatywna. Mam dużą swobodę wymyślania i kreowania nowych tytułów i produktów. Czasopismo, które stworzyłam jest na rynku już 5 lat – bardzo się z tego cieszę???? Przy każdym nowym projekcie mam szanse na dodatkową premię. Pracujemy 8-16. Nie robimy nadgodzin. Pracujemy zespołowo, mogę liczyć na wsparcie i pomoc przełożonych.

@Kasia

Agavaaa
@Kandydat

Myślę, że warto. Praca PM w Forum wymaga na pewno dobrej organizacji własnej pracy, umiejętności kontrolowania wielu projektów równocześnie – samodzielnego pilnowania terminów, osób współpracujących, jakości otrzymywanych materiałów itp. PM działa nie tylko nad bieżącymi zadaniami, ale przede wszystkim koncepcyjnie – a jeśli wymyśli ciekawy projekt, ma szansę na jego realizację – i to jest super.

@Agavaaa

Krzysztof
@Kandydat

Pracę na stanowisku PM polecam. Pracuję tutaj już kilka lat – to moja pierwsza praca po studiach. Forum ma bardzo wiele obszarów tematycznych, w których działa. Dzięki temu znalazłem dziedzinę najbliższą moim zainteresowaniom i pasjom. Każdy projekt ma określony proces powstawania, na każdym kroku jestem wspierany przez Szefa. Pracujemy jako Zespół i grupa dobrych znajomych.

ginger
@Kandydat

Uważam, że Forum Media Polska to dobre miejsce do rozwoju, była okazja pracować przy różnych projektach i wielu rzeczy uczyłam się od początku np. montażu filmów i nigdy bym nie pomyślała, że się w tym wyspecjalizuję, bo zaczynałam w innym dziale. Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16, jest możliwość pracy zdalnej. Pracuję z bardzo fajnymi ludźmi.

Pracuję w Forum ponad 5 lat w szeroko rozumianym obszarze administracyjnym. Zaczynałam na innym stanowisku, w innym dziale, jednak po 2 latach udało mi się zmienić dział na taki, w którym od zawsze chciałam pracować. Dostałam szansę, mimo braku doświadczenia. Zostałam doceniona, kilka razy awansowałam i aktualnie zarządzam małym zespołem. I takich przykładów w firmie jest sporo. Uważam, że Forum Media Polska to świetne miejsce do rozwoju, wystarczy dobrze pracować, angażować się, a na pewno zostanie się docenionym. W Forum nigdy nie szukają kierowników czy dyrektorów z zewnątrz, tylko zawsze awansują kogoś z zespołu, co uważam, że jest super. W firmie panuje fajna atmosfera, czuć wsparcie przełożonych i naprawdę jest mnóstwo okazji do rozwoju i wykazania się. Na pewno trochę słabszą stroną firmy są zarobki, ale z drugiej strony coś za coś. Spokojna praca na umowę o pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16, brak nadgodzin, brak problemu z urlopem czy jakimś wcześniejszym wyjściem oraz sporo benefitów pozapłacowych. Ja osobiście polecam :)

ksawery

Firma coraz lepiej sobie radzi Mało jest niezadowolonych pracowników, długo tam pracowałem i z tego co widzę to większość ludzi wypowiadających się tutaj negatywnie o podwyżkach i pracy tej firmie - taka jest polityka jeśli chodzi o UoP, na B2B więcej dostaniesz a firma mniej płaci państwu - są to też zależne sprawy od naszego państwa i prawa podatkowego, bo drugie tyle co ma dostać pracownik firma nie ma ochoty płacić państwu a jak pracownik nie chce współpracować na korzyść wszystkich... Podwyżki są i występują częściej niż się spodziewałem Ale zazwyczaj to wygląda tak, że osoby nie rozwijające się, nie podnoszących poprzeczek w swoich obowiązkach chcą więcej zarabiać i wszyscy są źli dookoła jak im się nie udaje, próbują dostosować dookoła całą rzeczywistość pod siebie a nie samego siebie do rzeczywistości A potem jest wielkie rozczarowanie i dramaty firmowe. Nie pozdrawiam takich osób W każdej firmie doceniani są pracownicy którzy pracują na swój i firmy sukces Trzeba po prostu pracować

michael

wow! teraz jest mozliwość pracy w cc zdalnie...nawet z innego miasta. ja zaczynam pracę w przyszłym tygodniu. jak Wam sie pracuje w tej firmie?

@michael

Tak, teraz jak najbardziej w przypadku pracy w CC jest możliwość pracy z innych miast

bbbb
@michael

Ja zaczęłam niedawno w taki sposob z nimi współpracować i system się sprawdza.

@bbbb

Super! Powodzenia

marti

Pracuję w Forum w dziale marketingu od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Wypłata zawsze na czas, są fajne premie i wbrew opiniom tutaj, na podwyżkę też można liczyć. Mam umowę o pracę i ja się czuję stabilnie, godziny pracy elastyczne i można się dogadać zawsze z szefostwem :-)

@marti

ktosiek
Kandydat

Cześć, Jestem po rekrutacji do CC. Chciałem się dowiedzieć jakie są Wasze doświadczenia w pracy, bo nie ukrywam,że rozmowa przebiega bardzo pozytywnie. Kiedyś w firmie pracowała moja znajoma i byla zadowolona,ale obrała inna ścieżkę zawodowaą i wyjechała za granicę. Pozdrawiam

Specjalista da sprzedaży
@ktosiek

Pracuje w dziale call center ,ja jestem zadowolony. Wypłata na czas , zarobki fajne, wahają się w zależności od miesiąca i sprzedaży, ale można dobrze zarobić, praca 8h dziennie , atmosfera ok. Wiadomo wszędzie są plusy i minusy ale ja pracuję już tu od dobrych 2 lat i jestem zadowolony. polecam .

@ktosiek

Powodzenia!

@Specjalista da sprzedaży

Katarzyna M.
Inne

Dzięn dobry, Jakis czas temu miałam przyjemnośc korzystać z pomocy dydkatycznych z zakresu logopedii i byłam zadowolona. Owszem produkt był aktualizowany,ale została w wyraźny spośób o tym poinformowana przez doradcę. Obecnie jestem zapisana na wydarzenia z zakresu logopedii i jestem ciekawa czy będę usatysfakcjonowana. Pozdrawiam

@Katarzyna M.

INNY_NICK

Jako wieloletni pracownik polecam pracę w firmie. Stabilne warunki zatrudnienia, wypłata na czas, bogaty pakiet socjany, możliwośc prywatnej opieki zdrowotnej.

@INNY_NICK

Kar.
Kandydat

W przyszłym tygodniu am rozmowe do ich CC. Czy ktoś mi doradzi czy w jakiś szczególny sposób mam sie przygotować?

CC
@Kar.

Nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać. Fajnie jak masz doświadczenie w pracy CC, będzie Ci dużo łatwiej. Twoja praca polega na kontaktowaniu się z klientami i sprzedawanie produktów Forum. Dobre godziny pracy, prowizje, fajny social.

@Kar.

Powodzenia!

PracaCC

Tak jak we wszystkich poprzednich wpisach opisujące pracę w call center. Fajne godziny pracy 8/16, do tego wypłata na czas, UoP. Dzwonisz do klientów i sprzedajeszim konkretne produkty. Ogólnie polecam

@PracaCC

Paulina

Pracowałam w Forum przez prawie 8 lat. Zaczynałam od stanowiska juniorskiego, a odchodząc zarządzałam dużym zespołem i odpowiadałam za kluczowe projekty. Mogę zagwarantować, że firma daje duże możliwości rozwoju osobom, które są kreatywne i zaradne. Już po pierwszych dwóch latach pracy objęłam stanowisko kierownicza i zaczęłam zarządzać małym zespołem, co świadczy o tym, że Dyrekcja daje realne szanse, aby się rozwinąć i szybko awansować. W czasie mojej kariery w Forum kilkukrotnie uczestniczyłam w zagranicznych szkoleniach dla product managerów, brałam udział w szkoleniach menedżerskich i coachingowych. Zawsze czułam, że przełożeni mnie doceniają i chcą we mnie inwestować. Dla najzdolniejszych firma oferuje również karierę międzynarodową w ramach spółek należących do holdingu. Forum nie jest typową korporacją, to raczej firma, która stawia na zwinność i innowacyjność. Jest więc doskonałym miejscem pracy dla osób ambitnych, kreatywnych, lubiących ciągłe zmiany i myślących w kategoriach biznesowych. W Forum twoja kariera jest w twoich rękach - można się wykazać, szybko awansować, zmieniać stanowiska w ramach różnych działów, realizować się na różnych polach. Wiem jednak, na podstawie mojego doświadczenia managerskiego, że nie każdy odnajduje się dobrze w takim dynamicznym i kreatywnym środowisku, stąd też pewnie bierze się część negatywnych opinii. Zachęcam do aplikowania wszystkie osoby, które chcą czerpać z pracy satysfakcję i realizować projekty, z których mogą być dumni.

@Paulina

Dziękujemy bardzo za te słowa! Powodzenia na dalszej drodze zawodowej

Mateusz
Inne

Jako wieloletni różnorodnych publikacji forum mogę poświadczyć,że materiały są zgodne z ofertą. Do pubikacji są aktualizacje,ale zawsze jest możliwość rezygnacji z nich w trakcie trwania subskrypcji.

Mary
@Mateusz

Jako wieloletni, kto?

kejti
Inne

Polecam wszystkim kurs z zakresu autmatyzacji magazynów dobrze przygotowane merytorycznie K.

@kejti

KRAKUS
Inne

skorzystałem z oferty bezpłatnych wydarzen i po tym jestem przekonany, że zdecyduje sie tez na odpłatne produkty.

@KRAKUS

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wydarzenia

Piciu
Inne

Skorzystałem jakiś czas temu ze szkoleń online i byłem zadowolony. Teraz wyczekuje wydarzeń stacjonarnych.

@Piciu

Dziękujemy i zachęcamy do skorzystania z kolejnych naszych wydarzeń

milenka
Inne

Ostatnio forum organizuje wiele ciekawych bezpłatnych wydarzeń i dośc sporo z nich było bardzo fajnych.

@milenka

Dziękujemy i zachęcamy do skorzystania z kolejnych wydarzeń

Majka
Kandydat

Jeśli ktoś szuka pracy w CC to należy zwrócić uwage,że jako nieliczni ta własnie firma posiada podstawę....sama byłam w szoku. Doo tego calkiem niezle sa wypłaty. Wiadomo pracowac trzeba,ale od 8 do 16.

@Majka

stażysta

Kilka miesięcy temu miałam okazje odbyć staż w tej firmie i jestem zadowolona. pozwoliło mi to rozwinąc swoje umiejętnośći. nie było kserowania czy robienia kawy tylko konkretne zadania i działania. bardzo dużo wyniosłam z tego stażu. To pozwoliło mi na dalszy rozwój i stało się trampoliną do znalezienia pracy.

@stażysta

Dziękujemy i powodzenia!

R.

Firma, w której podwyżka - naturalna część długoterminowej współpracy między pracownikiem a pracodawcą - to co najwyżej marzenie pracowników. Od około dwóch lat w firmie jest coraz gorzej. Starzy pracownicy odchodzą ze względu na brak perspektyw, brak podwyżek czy nieczyste zagrania ze strony firmy. Na miejsce tych doświadczonych przychodzą studenci/stażyści, przez co w firmie panuje niemały bałagan. Pełno nowych twarzy, ale nikt nic nie wie i nikt nic nie umie. W pewnych działach w firmie (moi współpracownicy będą wiedzieli o czym mówię) konieczne jest przejście na B2B lub zlecenie - UoP NIE ISTNIEJE. Szukanie "okazji" na mniejsze koszty wszędzie -(usunięte przez administratora)W KAŻDYM innym korporacyjnym "tworze" w Poznaniu (grupa Allegro, OLX, GSK, PSE, a nawet LIDL, Pepco czy Żabka) pracownik w ciągu roku może liczyć na znaczącą podwyżkę. A w Forum? Co najwyżej rozmowa w stylu "przecież i tak zarabiasz więcej niż 2 lata wcześniej!". Pracownicy wiedzą, że prosząc o podwyżkę - proszą się o zwolnienie. Nie wiem, czy oprócz CC, w tej firmie pozostał jakikolwiek sensowny dział do rozpoczęcia współpracy. Ja - szczerze nie polecam. W firmie panuje niemrawa atmosfera, co chwilę słychać o zwolnieniach osób mocno związanych z Forum, a każdy kierownik działu ucieka od rozmowy przy słowie klucz "podwyżka" lub "uczciwa płaca". NIE POLECAM pracy tutaj komukolwiek, kto chciałby rozwinąć się w Social Mediach, Grafice, Programowaniu, IT czy obsłudze klienta. (usunięte przez administratora)I jeśli nic się nie zmieni, to w ciągu dwóch lat każdy pracownik będzie stażystą. BTW. Wiecie ile zarabia grafik z 5 letnim doświadczeniem? (usunięte przez administratora)zł na rękę (UoP). A wiecie ile zarabiał po rozmowie o podwyżkę? Nic, bo po dwóch miesiąca go zwolnili. Wiecie jakie są widełki na rynku pracy na takim samym stanowisku? Od (usunięte przez administratora)netto wzwyż.

@R.

Dziękujemy za przekazaną opinię. W odniesieniu do niej, chcielibyśmy poinformować, że w Forum Media Polska obowiązują różne formy zatrudnienia, w zależności od preferencji kandydata i rodzaju wykonywanej pracy. W zdecydowanej większości nasi pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. Jesteśmy firmą otwartą na pracowników w każdym wieku, a aktualnie średnia wieku w naszej firmie wynosi około 37 lat. Dodatkowo aż 45 % pracowników pracuje u nas powyżej 5 lat, a blisko 20 % osób jest z nami od ponad 10 lat ! Duża część tych osób rozpoczynała pracę w Forum Media Polska jeszcze na studiach.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 141.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 70 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo FORUM Sp. z o.o
Przejdź do nowych opinii