AN-Dar Group Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o AN-Dar Group Sp. z o.o.

Przemas2705

witam co można powiedzieć o firmie AN-DAR bardzo dobra firma,zajebisty szef Pan Darek Bednarski drugiego szefa nie poznałem niestety, po za tym bardzo fajna grupa pracowników pierwszy raz spotkałem się z tak fajnymi ludźmi w pracy pozdrawiam pana Kazika,Adriana,Romka,Krzyska

Rysiek
@Przemas2705 04.03.2016 04:27

A Darka nie pozdrawiasz

byly

Niestety już nie pracuje w tej firmie. Tak się ułożyło w życiu ale polecam. Szefowie to młode chłopaki ale się starają. Firma dopiero na dorobku ale wszyscy walczą o lepsze jutro. Atmosfera w pracy jest rewelacyjna. Brak tolerancji dla alkoholu!!! Pozdrowionka dla całej załogi.

Zostaw opinię o AN-Dar Group Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AN-Dar Group Sp. z o.o.