Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

iwtait

Czasem nie warto mieć swojego zdania

kurde belee

nie lękajcie sie... jak sami widzicie nie tylko na najniższych szczeblach sie "dzieje" wszakże i sam Mc Hamer "awansował" czyli sami widzicie ze tu nikt nikomu nic nie mowi a jednak oko wielkiego brata widzi wszystko i weryfikuje, a myśląc logicznie to chyba dobrze , firma rosnie w sile i zeby przetrwac na tak trudnym rynku trzeba inwestowac w najlepszych, to jest zakład pracy a nie Caritas ;)

analfa-BETA

no cóż... nie przedłużyli umów najsłabszym ogniwom i nie tkwiło to w czyjejś zlosliwosci tylko raczej sytuacji na zgrzewalni i konfekcji, z kolei gdyby mieli zwalniac dobrych fachowcow z dziedzinach w ktorych sie poruszaja to narazilo by to produkcje na straty i kto by tu pracowal??? bo napewno nie biuro czy magazyn :)

zawiedziona

a co do zwolnień to niektórym niesprawiedliwie nie przedłużyli umowy:(

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
lara

Witam,czy sa może przyjecia do primo? Bo slyszalam ,ze zwalniaja

nemo

Szansa na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej całkowicie od nowa p.jedrzychowski@gmail.com pisz po więcej informacji

Profilowski Janek

tak tak tak kazdemu dac porowno , z tymze jeden chce, potrafi a drugi (usunięte przez administratora) klapki na oczach ,a jak sie u są siada pier... to jeszcze sie cieszy jaki to genialny , zamiast isc pomoc... wiec za co ma byc rowno??? stawka nie jest za piekne oczy tylko za kwalifikacje i podejscie do pracy a jak ktos ma wyj.... to niech lepiej zmieni ją , po co meczyc siebie i innych ...kazdy startowal od czegos i jak zauwazylem Ci co chcieli sie nauczyc to nauczyli zakasajcie rekawy i tez dostaniecie po 500 wiecej a ni narzekajcie ... pozdrowka

Andr

Nie ma takiej osoby co by się za to zabrała

Pan

Powinni to anulować i dać wszystkim taka sama kwotę

Pan

Wszyscy ustawiacz powinni dostać taka sama kwotę.

Od

Ma się wtyki ma się 500hehe

kaliif

metry qrva metry... aaa i nie zapomnijcie pozamiatać pod piłami :))

Alvina

Był kryzys zwalniali według kolejności przyjęcia. Nikt do tego ręki nie przykładał po za AM.Teraz jest lepiej to nie zwalniają. Choć umów faktycznie nie przedłużają na razie. Na konfekcji podwyżek nie było ale z kimś kto musi za mnie robić chętnie się zamienię. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma.

Staś pytalski
@Alvina

a kto tu pisze ze ktos za kogos robi? z tego co wiem i moje skromne uszy poslyszały i moje ślepka przeczytaly to nikt za nikogo nie robi , kazdy robi sam za siebie albo jak kto woli pod siebie ;)

Staś pytalski
@Alvina

zrobie tu porządek

na konfekcji nic wiele sie nie dzieje chodzą i bąki puszczają po kontach a my musimy (usunięte przez administratora) na to wszystko PARANOJA!

popychadło

nie ma to jak na urlopie w ciula pograć i pośmiać sie z tego co tu piszą nie chcialo sie robic to trzeba narzekac , firma ma dobrą opinie a ci ktorzy na nią narzekają to lebry co nie chcialo sie pracowac ja z checią poszlem na urlop i z niemniejszą checią wróce do pracy a firma z tego co sie orientuje to nikogo nie zwolnila , co najwyżej nie przedluzyla umow co jest rzeczą naturalną w obecnej sytuacji .

lunia

Najpierw przyjmuja a potem zwalniaja człowiek zwalnia sie z roboty gdzie miał pewnie a po roku zostaje bez niczego bo tak sobie wylosowali mieli tyle osob zwolnic ale ten kto miał dzieci i "cieżka sytuacje" śmiech na sali zostawili a usuneli tylko osbyy które im przeszkadzały glupio sie tłumacząc bo tak wyszło ale nikt nie spojrzał na to ze osoby które zrezygnowały z poprzednich prac mieli kredyty i teraz sa ugotowani a oni maja to gdzies było mineło co ich tam to obchodzi ale trzeba podziekowac pewnym osobom które sie do tego przyczyniły a były takie no ale coż niestety primo juz nie ma dobrej opini jak miała

qwetryuiop
@lunia

No jednak zmieniając pracę, zawsze ryzykujesz.

to
@qwetryuiop

z tego co wiem to zwolnili osoby , które się mniej nadawały i napewno nie patrzyli na to czy ktoś ma dzieci albo jaką ma sytuację. Nie narzekaj tylko poprotu za słabo pracowałaś i weż się do roboty a napewno w natepnej firmie Cię docenią ...

Pan

Zero sprawiedliwości jest w tej firmie. Każdy ustawiacz powinien dostać taka sama podwyżkę. G.U kogo lubił bardziej to dał mu 500 a kogo mniej to 300 nie patrząc na umiejętności wogole i gdzie tu sprawiedliwość? Powinni to anulować i dać wszystkim jednakową kwotę. Mam nadzieje ze to przeczyta Pan K. D

Jan Profilowski

witam zszokowanych kolegow i niemniej zdziwione kolezanki , czyli wazelyna nic tu nie pomoze albo lubi albo nie lubi to prawie jak z tymi damami hmmm cos jednak w tym musi byc , moze jednak czasem warto zerknąc co u kolegi sie dzieje czy u kolezanki, moze mniej "wypadkow" bedzie a noż ktos kogos polubi cos uszczknie z tego tortu ...warto sie czasem zastanowic , pozdrowka ;)

Jan Profilowski

Twardy

Jeden dostał 300 a drugi 500 po prostu śmieszne. G.U nie patrzy na umiejętności tylko jak się lubi to się ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory