Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Hejka

Powiem tak szukacie pracy to nie w Primo , wolą kase przewalic na Jachty niż dać pracownikom, wiadomo dla korporacji jestesmy tylko statystykami , każdy dba o swoja (usunięte przez administratora) , przyjdz zrób i (usunięte przez administratora)**, jedynie ci co wchodzą w (usunięte przez administratora)* mają z tego jakis profit i sie utrzymają w tej firmie nie liczy sie doswiadczenie a ilosci wypitych Kaw i zjedzonych ciasteczek w gronie wzajemnej adoracji , standard Osobiscie odradzam wybijcie sie w innej firmie Primo to juz Dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hipolit
@Hejka

dno to Ty jesteś... bo zapie....sz u konkurencji za 2400, mogłbyś zarobić wiecej ale trzebabyłoby czasem przyrobić jakąś sobote lub niedziele hhmmm lecz po co ...niemiałbyś czasu na pisanie wierszy o Primo :)) owszem kiedyś było lepiej co nie znaczy ze moze jeszcze byc dobrze , trzeba tylko powyrywać reszte chwastow takich jak Ty i bedzie super , bo wlasnie jest jak jest dzieki takim ciulom jak Tyy i wiesz co ...wal sie nigdy nie zarobisz wiecej niz 3 klocki bo jesteś za tępy :P

@Hipolit

Klocka to ty może i robisz tam w kiblu, pracowalem tam i wiem jak jest mam tam znajomych i opowiadają jak jest chyba z palca sobie tego nie wyssali walikoniu... za 2200 bruto

Lady

Praca jest 3 zmianowa ? Do jakich działów trafiają kobiety ? Co np robią ?

Frick
@Lady

Praca 3 zmianowa. Trafic mozesz zarowno na dzial konfekcji, wytlaczania lub medico. Zalezy gdzie akurat jest zapotrzebowanie

RR

Ja tam lubię tą robotę :-) Spotkanie za spotkaniem, przy kawie, czasem przy ciasteczku ( jak u cioci na imieninach) , tylko czasu ni ma żeby popracować

bla bla bla

Już wkrótce wyjazd integracyjny i budujący -ku pokrzepieniu serc- wykład pt. "Pieniądze szczęścia nie dają" i jak co roku zalanie pałki :)

Primo
@bla bla bla

Zalanie to bedzie nie tylko pałki a raczej z pałki bedzie sie lało

Globlotter
@bla bla bla

Pytanie, kto tym razem zostanie królem i królową nocy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Buldożer

Jest (usunięte przez administratora), zarobki ogromne (4-5 tys po 3 miesiącach pracy jak sie jest po gimnazjum oczywiście), praca luźna nic nie trzeba robić tylko dyskietkę odbić. 13,14, profilówka w wysokości 2 wypłat. Żyć nie umierać. Marudzą ci co nie przerobili tych 3 miesiecy zeby pierwsza premie dostać.

On
@Buldożer

Robię tu piec lat i takiej wypłaty nie widziałem nigdy chyba że w biurze np ksiegowy

Bestia
@Buldożer

Robisz za buldoga dyrektora chyba

wafel

co wy marudzicie , woda za darmo , papier za darmo , oczywiscie toaletowy , prad za darmo , zyc nie umierac

Ty

Trzeba założyć związki ludziska w mokate czy nkt lub kftp sa związki tylko w tej firmie nie ma za dużo kapusi tylko tu spotkałem się z tyloma fałszywymi i obludnymi ludźmi.

co za dno

Jeden Robi Reszta Stoi , pełen luz przyjmujta sie ludzie

@co za dno

Realia primo

anty bubu
@co za dno

ale ta reszta powie Ci jak "bubu" jakieś włazy i.t.d. a ten jeden pracuje i zarobi

Oooo

Nie narzekać do roboty weźcie się wszyscy zarobki macie według zasług np.kapowanie też się liczy podlizywanie też. można też inaczej .....

Będzie dobrze :-)

A ja myślę że jeszcze będzie dobrze w tej firmie i nie szukajmy winy w samych kierownikach tylko we wszystkich.

bubu
@Będzie dobrze :-)

chyba cie (usunięte przez administratora) o jestes wazelem i dobrze opłaconym pracownikiem ze tak mowisz nara

@Będzie dobrze :-)

Będzie dobrze hahaha Ale kawał nie w tej firmie przesiąknieta jest głupotą i kliki nią rządzą

Serce

Dobre czasy już tej firmy widziałem teraz sa złe ciekawe co będzie.Serce aż ściska Ale one już nie wrócą. Zarobki do du... nie polecam jakie kierownictwo taka całą firma

brak słów

robi sie w primo jeden wielki syf !!! "ala kierownicy" nie ma wogole pojecia o produkcji , myslą ze sa po studiach i moga zespolem ludzi kierowac a sami nie maja pojecia jak zazbroić głowice , kłuca ludzi miedzy sobą szkoda gadac... nie polecam

prawda

Ojeju żalenie się na atmosferę.. A kto idzie na produkcję w tych czasach? Elita młodzieży po dobrych studiach? No raczej nie. To niby jaka ma być atmosfera? Jest taka, jakiej jakości są ludzie.

foliarka
@prawda

wg Ciebie ludzie bez studiów są gorszej jakości ?

Alicja

@Ramka czy możesz powiedzieć coś o warunkach pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o.? Z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując tutaj? Czy długo już tu pracujesz? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

Alicja

@Wi rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Co powiecie o panującej atmosferze w firmie?

Alicja

@Wi czy rozmawiałeś z pracodawcą o problemie maszyn? Jeśli chodzi o rotacje pracowników to z różnych przyczyn pracownicy mogą się zwalniać. @Jo co możesz powiedzieć o warunkach pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o.?

Wi

Wypadki w pracy co chwilę maszyny łatane przez pseudo mechaników i robione prowizoryczne remonty. Bangladesz coraz gorzej lecimy po pochylni. Długo Tak nie pociągniemy rotacja ludzi duża to mówi samo za siebie.

Om

To prawda widziałem dużo można przywyknąć zdrady i romanse to normalne dla tej firmy wszyscy co odeszli lub zostali zwolnieni znaleźli lepsze prace od razu.ta firma podąża nie w tym kierunku tragedia to mało idąc do tej pracy trzeba mózg wyłączyć żeby tam przeżyć atmosferą 0

Alicja

@K.... powiedz coś na temat warunków pracy w Primo Profile Sp. z o.o. Na jakim stanowisku pracy jesteś? I jak długo jesteś w firmie? Te informacje będą ważne dla osób które chcą się zatrudnić w firmie w przyszłości.

K....

Pracuje. ....teraz ma zmianę 3

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory