Primo Profile Sp. z o.o.

Żory

Opinie o Primo Profile Sp. z o.o.

Lady

Praca jest 3 zmianowa ? Do jakich działów trafiają kobiety ? Co np robią ?

Frick
@Lady 13.11.2017 20:45
Praca jest 3 zmianowa ? Do jakich działów trafiają kobiety ? Co np robią ?

Praca 3 zmianowa. Trafic mozesz zarowno na dzial konfekcji, wytlaczania lub medico. Zalezy gdzie akurat jest zapotrzebowanie

RR

Ja tam lubię tą robotę :-) Spotkanie za spotkaniem, przy kawie, czasem przy ciasteczku ( jak u cioci na imieninach) , tylko czasu ni ma żeby popracować

bla bla bla

Już wkrótce wyjazd integracyjny i budujący -ku pokrzepieniu serc- wykład pt. "Pieniądze szczęścia nie dają" i jak co roku zalanie pałki :)

Primo
@bla bla bla 04.11.2017 20:37

Zalanie to bedzie nie tylko pałki a raczej z pałki bedzie sie lało

Globlotter
@bla bla bla 04.11.2017 20:37

Pytanie, kto tym razem zostanie królem i królową nocy

Buldożer

Jest (usunięte przez administratora), zarobki ogromne (4-5 tys po 3 miesiącach pracy jak sie jest po gimnazjum oczywiście), praca luźna nic nie trzeba robić tylko dyskietkę odbić. 13,14, profilówka w wysokości 2 wypłat. Żyć nie umierać. Marudzą ci co nie przerobili tych 3 miesiecy zeby pierwsza premie dostać.

On
@Buldożer 03.11.2017 12:28

Robię tu piec lat i takiej wypłaty nie widziałem nigdy chyba że w biurze np ksiegowy

Bestia
@Buldożer 03.11.2017 12:28

Robisz za buldoga dyrektora chyba

Hejka

Powiem tak szukacie pracy to nie w Primo , wolą kase przewalic na Jachty niż dać pracownikom, wiadomo dla korporacji jestesmy tylko statystykami , każdy dba o swoja (usunięte przez administratora) , przyjdz zrób i (usunięte przez administratora)**, jedynie ci co wchodzą w (usunięte przez administratora)* mają z tego jakis profit i sie utrzymają w tej firmie nie liczy sie doswiadczenie a ilosci wypitych Kaw i zjedzonych ciasteczek w gronie wzajemnej adoracji , standard Osobiscie odradzam wybijcie sie w innej firmie Primo to juz Dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wafel

co wy marudzicie , woda za darmo , papier za darmo , oczywiscie toaletowy , prad za darmo , zyc nie umierac

Ty

Trzeba założyć związki ludziska w mokate czy nkt lub kftp sa związki tylko w tej firmie nie ma za dużo kapusi tylko tu spotkałem się z tyloma fałszywymi i obludnymi ludźmi.

co za dno

anonymous
@co za dno 24.10.2017 08:17

Realia primo

anty bubu
@co za dno 24.10.2017 08:17
Jeden Robi Reszta Stoi , pełen luz przyjmujta sie ludzie

ale ta reszta powie Ci jak "bubu" jakieś włazy i.t.d. a ten jeden pracuje i zarobi

Oooo

Nie narzekać do roboty weźcie się wszyscy zarobki macie według zasług np.kapowanie też się liczy podlizywanie też. można też inaczej .....

Będzie dobrze :-)

bubu
@Będzie dobrze :-) 18.10.2017 23:05
A ja myślę że jeszcze będzie dobrze w tej firmie i nie szukajmy winy w samych kierownikach tylko we wszystkich....

chyba cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o jestes wazelem i dobrze opłaconym pracownikiem ze tak mowisz nara

Ja
@Będzie dobrze :-) 18.10.2017 23:05

Będzie dobrze hahaha Ale kawał nie w tej firmie przesiąknieta jest głupotą i kliki nią rządzą

Serce

Dobre czasy już tej firmy widziałem teraz sa złe ciekawe co będzie.Serce aż ściska Ale one już nie wrócą. Zarobki do du... nie polecam jakie kierownictwo taka całą firma

brak słów

robi sie w primo jeden wielki syf !!! "ala kierownicy" nie ma wogole pojecia o produkcji , myslą ze sa po studiach i moga zespolem ludzi kierowac a sami nie maja pojecia jak zazbroić głowice , kłuca ludzi miedzy sobą szkoda gadac... nie polecam

prawda

Ojeju żalenie się na atmosferę.. A kto idzie na produkcję w tych czasach? Elita młodzieży po dobrych studiach? No raczej nie. To niby jaka ma być atmosfera? Jest taka, jakiej jakości są ludzie.

foliarka
@prawda 10.10.2017 19:00

wg Ciebie ludzie bez studiów są gorszej jakości ?

Alicja

@Ramka czy możesz powiedzieć coś o warunkach pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o.? Z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując tutaj? Czy długo już tu pracujesz? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

Alicja

@Wi rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. Czy ktoś z was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Co powiecie o panującej atmosferze w firmie?

Alicja

@Wi czy rozmawiałeś z pracodawcą o problemie maszyn? Jeśli chodzi o rotacje pracowników to z różnych przyczyn pracownicy mogą się zwalniać. @Jo co możesz powiedzieć o warunkach pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o.?

Wi

Wypadki w pracy co chwilę maszyny łatane przez pseudo mechaników i robione prowizoryczne remonty. Bangladesz coraz gorzej lecimy po pochylni. Długo Tak nie pociągniemy rotacja ludzi duża to mówi samo za siebie.

Om

To prawda widziałem dużo można przywyknąć zdrady i romanse to normalne dla tej firmy wszyscy co odeszli lub zostali zwolnieni znaleźli lepsze prace od razu.ta firma podąża nie w tym kierunku tragedia to mało idąc do tej pracy trzeba mózg wyłączyć żeby tam przeżyć atmosferą 0

Alicja

@K.... powiedz coś na temat warunków pracy w Primo Profile Sp. z o.o. Na jakim stanowisku pracy jesteś? I jak długo jesteś w firmie? Te informacje będą ważne dla osób które chcą się zatrudnić w firmie w przyszłości.

K....

Pracuje. ....teraz ma zmianę 3

nowy

pracuje ktos ze Szczejkowic ? bo razem do pracy razniej jechac

Globlotter
@nowy 15.08.2017 19:44
pracuje ktos ze Szczejkowic ? bo razem do pracy razniej jechac

Niestety nie, Dziewczyny z Belle Am już tutaj nie pracują.

Jo
@Globlotter 18.08.2017 19:20
Niestety nie, Dziewczyny z Belle Am już tutaj nie pracują.

Pracuja inne co je zastepuja dobrze

laboratorium

najważniejsze są KPI ,

Blabla

Pani z konfikcji a Ty kiedyś pracowalas w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e masz porównanie?!Jak Ci się nie podoba to się zwolnij!

numero uno

Chillout

Pani z konfikcji

co wy o zabijaniu wiecie ?? ta firma kiedyś była dobrą firmą. Teraz to niestety firma, która już nie wie w jakim kierunku zmierza. Wszystkim rozsądnym radze aby omijali z daleka ten obóz pracy :) P.s. weekendy do wybrania to oszustwo w biały dzień !! złodzieje !!

UKRYTA PRAWDA

PRACOWNICY PRODUKCJI WEŚCIE SIĘ ZA PRACĘ A NIE NARZEKAĆ TYLKO POTRAFICIE .ZA URANTÓWKI ODWYKLIŚCIE OD ROBOTY A TERAZ JAK WAS CISNĄ TO JUŻ SIĘ NIE PODOBA?!

przeniesiony przez niego

Urana juz sie pozbyli , Kalusa tysz ile obstawiacie dla Wilgi , jak długo pofruwa ? mam nadzieje ze niedługo i tego mu życze :))

Ramka
@przeniesiony przez niego 17.06.2017 15:18
Urana juz sie pozbyli , Kalusa tysz ile obstawiacie dla Wilgi , jak długo pofruwa ? mam nadzieje ze niedługo i tego mu życze :...

W Primo praca lekka i przyjemna a zarobki to srednia krajowa .Każdy ma szanse awansu na ,kierownika ,planiaste produkcji ewentualnie technologa.Firma się tak szybko rozwja że nie nadąza z rekrutacją pracowników.Jedyna wada to taka że nie ma soku do wody w ciepłe dni.Reszta działa jak w zegarku.

Alicja

Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne?

Nick

Dzień dobry:) powie tu ktoś, czy są w firmie jakieś wolne etaty i na jakie stanowiska? Pozdrawiam

Ramka

Fakt
@Ramka 27.01.2017 18:55
W primo jak w kazdej innej firmie stawki podobne .Jak chcesz zarobic to wyjedz za granice .Dzis 3000 tys. To szalu nie robi...

Pani Bieńkowska stwierdziła ze : Praca za 6000 zł? Tylko idiota za tyle pracuje! Wiec : "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". KAWA w primo po 5 latach dobry pracownik ma troche ponad 3000zł.

Zdzichu
@Fakt 06.02.2017 22:08

Trochę ponad 3000 po 5 latach to raczej brutto. Jak ktoś nie wie jakie są realia płacowe w tej firmie to niech lepiej nie pisze bzdur.

Kawa

Z tego co wiem to istnieje podział zarobków ok kwalifikacji .Najbardziej doświadczeni zarabiają oko 3100 .Nie wiem jak długo trzeba pracować aby zarobić 3 Tys. Ale łba nie urywa jeśli chodzi o rynek pracy.Ja pracuje w miarę od 5 lat i mam około 2800 .Pytanie czy warto zmieniać na primo???

edmund
@Kawa 18.01.2017 20:48

od kwalifikacji ?? raczej od tego jak dobrze komu sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzi , nie prawda ze ten co umie to zarobi wiecej od tego co wie mniej , w tej firmie nie nie ma uczciewgo podzialu ...

xzx

Upadają? Skąd wiesz?

NO!

hej , jest szansa jest szansa wyje...ć szympansa , ajak pojdzie gladko to i nawet cale stadko heh :P

selekcjoner (PL)
@jo 02.11.2016 22:45
dajcie se siana i lepiej startowac do firm ktore dopiero sie rozkrecaja a nie upadaja jak primo pzdr

hoopie to chyba Ty upadleś... ale na jajucha , pewnie Cie wyje....li nierobie i teraz tak piszesz , a jak udawales ze tu pracowales to jajucha ześ wazelinką smarowal zapewne :))

jojo
@jo 02.11.2016 22:45

Firmy które dopiero się rozkręcają mogą szybko paść. Primo jest już lata na rynku i jej pozycja narazie nie wróży upadeku, ale w sumie dla Ciebie lepiej będzie jak zatrudnisz się do "koreańców" na pewno Cie zrozumieją.

yes

Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o pracowników.

pitolis

@678..... są dzialy gdzie sie nie zatrudnia kobiet, np pokój zwierzeń tam sie kobiety same "zatrudniają "

zainteresowana678

A jak wygląda praca dla kobiet w tej firmie?Czy są jakieś działy w których kobiety są nie zatrudniane albo odwrotnie?

jedna najważniejsza zasada w Primo , miej wyjebane a bedzie ci dane :) takich ludzi tu potrzeba , ten kto sie odzywa i ma racje to ma przejeba.ne , a te co cicho siedzi ma lepiej :)

Robotnik

Zarabiamy po 5000 netto, każdy tu jest prezesem. Nawet zwykły robociarz. Składaj podanie.

asdf

1900 euro? Wow!! Na jakim stanowisku tyle płacą?

Maja

Czy przyjmują tez kobiety ???

@Maja 21.07.2016 20:27
Czy przyjmują tez kobiety ???

Gucia już mamy na zakładzie to i Maję zwerbujemy :) Tak przyjmujemy , u nas pracuje około 50 kobiet na produkcji.

żenatka

?
@żenatka 28.06.2016 08:35
Ktoś wie dlaczego pani kierownik od medico jest otoczona szczególną troską? Bez Bez Pana AM nie podejmie żadnej decyzji......

Żenatka, pamiętam że kobita była kiepska a została kierowniczką. Teraz Pan AM pcha ten wózek.

palmal
@? 27.07.2016 09:35

w temacie kiepskości bz

mnbv

najlepiej osobiście :)

nazca

Witam Pracowałem w w/w firmie w latach 2006/2008, atmosfera była ok, imprezy przednie, zarobki...jak się dobrze pracowało to się zarobiło. Pozdro dla starej gwardii (złotej elity) ;)

balabala

Ostatnio też się pojawiła nowa osoba....też nie było ogłoszenia. Czyli pewnie po znajomości. Ale trzeba przyznać, że nie jeden "stary" pracownik radzi sobie gorzej od niego.

das

No bo z primo nigdy nie pojawiają się ogłoszenia, że kogoś szukają....... jak tylko jest jakieś miejsce, znajduje się ktoś z .......polecenia :)

blablabla

skladaj podanie chłopie a nie się zastanawiasz:)

samopodpierda_lacz

@JA- jakby na to nie patrzec ktos sie tu sam pod....e-srał no coż ... nie ma to jak sie dowiedzieć od zródła ;)

ja

as
@ja 21.03.2016 15:59
no ja go podje.ałem! i co mi zrobisz? gałe mi opi....lisz? Jesteś tylko wyrobnikiem, nie zapominaj się!...

Ty to chyba jesteś inteligentny inaczej!!!Brak słów!!!

wyciek z łącznika

kto podje....ł rumuna co ? kto sie przyzna ? ktory kolega ? no dalej...

zadowolona

Primo dziekuje za bilety na Bajm!Bylo super!

Zostaw opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o.