Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

nowy

pracuje ktos ze Szczejkowic ? bo razem do pracy razniej jechac

Globlotter
@nowy

Niestety nie, Dziewczyny z Belle Am już tutaj nie pracują.

Jo
@Globlotter

Pracuja inne co je zastepuja dobrze

laboratorium

najważniejsze są KPI ,

Blabla

Pani z konfikcji a Ty kiedyś pracowalas w (usunięte przez administratora) e masz porównanie?!Jak Ci się nie podoba to się zwolnij!

numero uno

Chillout

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pani z konfikcji

co wy o zabijaniu wiecie ?? ta firma kiedyś była dobrą firmą. Teraz to niestety firma, która już nie wie w jakim kierunku zmierza. Wszystkim rozsądnym radze aby omijali z daleka ten obóz pracy :) P.s. weekendy do wybrania to oszustwo w biały dzień !! złodzieje !!

UKRYTA PRAWDA

PRACOWNICY PRODUKCJI WEŚCIE SIĘ ZA PRACĘ A NIE NARZEKAĆ TYLKO POTRAFICIE .ZA URANTÓWKI ODWYKLIŚCIE OD ROBOTY A TERAZ JAK WAS CISNĄ TO JUŻ SIĘ NIE PODOBA?!

przeniesiony przez niego

Urana juz sie pozbyli , Kalusa tysz ile obstawiacie dla Wilgi , jak długo pofruwa ? mam nadzieje ze niedługo i tego mu życze :))

Ramka
@przeniesiony przez niego

W Primo praca lekka i przyjemna a zarobki to srednia krajowa .Każdy ma szanse awansu na ,kierownika ,planiaste produkcji ewentualnie technologa.Firma się tak szybko rozwja że nie nadąza z rekrutacją pracowników.Jedyna wada to taka że nie ma soku do wody w ciepłe dni.Reszta działa jak w zegarku.

Alicja

Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy? Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne?

Dzień dobry:) powie tu ktoś, czy są w firmie jakieś wolne etaty i na jakie stanowiska? Pozdrawiam

Ramka

W primo jak w kazdej innej firmie stawki podobne .Jak chcesz zarobic to wyjedz za granice .Dzis 3000 tys. To szalu nie robi

Fakt
@Ramka

Pani Bieńkowska stwierdziła ze : Praca za 6000 zł? Tylko idiota za tyle pracuje! Wiec : "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". KAWA w primo po 5 latach dobry pracownik ma troche ponad 3000zł.

Zdzichu
@Fakt

Trochę ponad 3000 po 5 latach to raczej brutto. Jak ktoś nie wie jakie są realia płacowe w tej firmie to niech lepiej nie pisze bzdur.

Kawa

Z tego co wiem to istnieje podział zarobków ok kwalifikacji .Najbardziej doświadczeni zarabiają oko 3100 .Nie wiem jak długo trzeba pracować aby zarobić 3 Tys. Ale łba nie urywa jeśli chodzi o rynek pracy.Ja pracuje w miarę od 5 lat i mam około 2800 .Pytanie czy warto zmieniać na primo???

edmund
@Kawa

od kwalifikacji ?? raczej od tego jak dobrze komu sie w (usunięte przez administratora) wchodzi , nie prawda ze ten co umie to zarobi wiecej od tego co wie mniej , w tej firmie nie nie ma uczciewgo podzialu ...

xzx

Upadają? Skąd wiesz?

NO!

hej , jest szansa jest szansa wyje...ć szympansa , ajak pojdzie gladko to i nawet cale stadko heh :P

jo
@NO!

dajcie se siana i lepiej startowac do firm ktore dopiero sie rozkrecaja a nie upadaja jak primo pzdr

selekcjoner (PL)
@jo

hoopie to chyba Ty upadleś... ale na jajucha , pewnie Cie wyje....li nierobie i teraz tak piszesz , a jak udawales ze tu pracowales to jajucha ześ wazelinką smarowal zapewne :))

jojo
@jo

Firmy które dopiero się rozkręcają mogą szybko paść. Primo jest już lata na rynku i jej pozycja narazie nie wróży upadeku, ale w sumie dla Ciebie lepiej będzie jak zatrudnisz się do "koreańców" na pewno Cie zrozumieją.

yes

Hej, wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że dbają o pracowników.

pitolis

@678..... są dzialy gdzie sie nie zatrudnia kobiet, np pokój zwierzeń tam sie kobiety same "zatrudniają "

zainteresowana678

A jak wygląda praca dla kobiet w tej firmie?Czy są jakieś działy w których kobiety są nie zatrudniane albo odwrotnie?

jedna najważniejsza zasada w Primo , miej wyjebane a bedzie ci dane :) takich ludzi tu potrzeba , ten kto sie odzywa i ma racje to ma przejeba.ne , a te co cicho siedzi ma lepiej :)

Robotnik

Zarabiamy po 5000 netto, każdy tu jest prezesem. Nawet zwykły robociarz. Składaj podanie.

asdf

1900 euro? Wow!! Na jakim stanowisku tyle płacą?

Maja

Czy przyjmują tez kobiety ???

@Maja

Gucia już mamy na zakładzie to i Maję zwerbujemy :) Tak przyjmujemy , u nas pracuje około 50 kobiet na produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.