Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Kryspin

Witam,w tej firmie jest duzo dziewczyn i nie wszystkie sa swiete,ale jak mowi stare przyslowie jak baba nie da to facet nie wezmie:))Faktycznie jest pan Z ale to jest normalny facet zaznaczam za samotn(wdowiec) w zwiazku,a nie jego wina ze mezatki na niego leca,to chyba swiadczy tylko o nich.Sa mlode dziewczyny ktore przychodza do pracy i rozwalaja stare malzenstwa,wiec tez nie sa feer wobec innych zon.W kazdej firmie sa rozne ekscesy a w primo jest pare romansow,o ktore sie ukrywaja i jest duzo plotkarstwa,tego jest tam od groma.szkoda gadac

@Kryspin

zgadzam sie p. "kryspianko" ;) jednak o ile z powiedzen i przysłów w szkole mialem 5+ to wydaje mi sie ze tam byla mowa o suce i psie , a pozatym pies to pies a jak wiadomo pies psu ucha nie upier.......i ale suce moze ;) wiec pieseczek bedzie sobie dalej pykal i brykal a sunie bedzie pilnowac swojego Burka na łonie natury wraz z kozami na pastwisku czy na zielonej trawce jak kto woli ;)

Erwin

Podpowiedzcie moi drodzy jak jest z kobietami w Primo , moja żona ma tam iść do pracy i słyszałem że jest tam taki pan Zbyszek który podwładnej nie odpuści , aczkolwiek ponoć ma jakąś kobiete już . Jest to prawda ?

Jan Profilowski

święte słowa ... w Primo pracują same damy... z tym że podzielily sie na grupy.. DAMY... NIEDAMY... I NIE KAŻDEMU DAMY :D:D:D

blady
@Jan Profilowski

Panie Janie , tak obserwując ten wątek widzę że Pan albo nie wie co pisze bo ku temu sie skłaniam bądż też nie rozumi tego co pisze . Ale pomińmy to drugie , otóż napisał Pan że w ani jednym poście nie pisał Pan że pan Erwin to Pani I a tu proszę : i do tego podpisuje sie jako FACET żenada koncz waść wstydu oszczędz pani Izabello : więc jak to jest pamięć krótka czy te głupkowate frazesy typu % klasa , ^ klasa oj coś mi się wydaje że Pan na tych klasach swoją edukację zakończył . A co do Pana Z to chyba też wielu zapomniało że lubi sobie z kwiatka na kwiatek poskakać i też nie może zdecydować na którą owieczkę postawić i które małżeństwo rozp... Juz raz był w trudnej sytuacji i co nic go to nie nauczyło , a wszyscy wiedzą o jaką i jakie sytuacje chodzi i z kim więc prosze nie brońcie tak Pana Z bo sam świety nie jest , nie był i nie będzie nigdy

@blady

panie blada twarz nigdy nie twierdzilem ze Janek Profilowski jest najmądrzejszy jednak stoję przy swoim , czyli wiem co pisze tak czy inaczej nie zmienia to faktu iż trzeba posiadć min. IQ albo przynajmniej byc w temacie azeby to zrozumiec ...

poiuyt

Juz nie jest tak różowo...

zofia kierownica

hejka szanowni forumowicze kochani, nie wiecie może czy firma Primo Profile Sp. z o.o. nie poszukuje obecnie nowych kierowców do zatrudnienia? chciałabym usiąść u nich za kółkiem bo w obecnej pracy już się nie realizuję i zarabiam stanoiwczo za mało. pytanie też czy nie ma problemów z przyjmowaniem kobiet u nich na kieerowców?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Związek Zawodowy

Witam i szczerze zachęcam do przystąpienia do Związku Zawodowego NSZZ Solidarność!!! e-mail:t.cichon@solidarnosckatowice.pl

zubek

wszystko.ok. tylko makar was wykończy. jeżeli ktoś wie kto to jest to wie o co chodzi. wykańcza ludzi, swoimi mądrymi rozmowami i myślami. w końcu jest bardo inteligentny i wykształcony. tylko nie ma pojęcia o robocie.niech sobie postoi na maszynie i puści produkcję.najlepszy gość w firmie to P.Piku , który zrobi wszystko, tylko trzeba mu wszystko przygotować i podać do ręki. i jest sukces P.Piku zebrał pochwałę i premię roczną. Znowu Małopolska się cieszy.Tylko dla zwykłych ludzi znowu opierdo..Tak to jest w Primo. Wy wszyscy do roboty, bo jesteście NĘDZNI, NĘDZA TOTALNA. Panowie NĘDZA.Tylko Piku i Makar to są THE BEST. Panie Krzysztofie przeczytaj to PAN !!!! Więcej takich ludzi do zarządu. Firma się sypie, a Pan nic z tym nie robi.Pogadaj Pan w końcu z ludźmi na produkcji, co się dzieje.masakra totalna. maże makara tatalna.

Jan Profillowski
@zubek

hmm no cóż... może troszkę prawdy w tym poście jest (z naciskiem na "może")jednak problem raczej tkwi w czymś innym tzn p. duży Krzyś być może nie o wszystkim wie , wiec moze byloby lepiej porozmawiac na forum firmy a nie obrzucać się gównem... tak czy siak pracują tu Janki niższego szczebelka i Jany średniego szczebla... ja na szczeście jestem juz Janem bo co sie Janek nauczył za wczasu to Jan juz umie... tak samo jest z Jankiem Kosem czy jak mu tam , troszke sie ogladzil chlopak przy w/w w poście i chcialby sobie ludzmi doope wycierac :) czego nie mozna stwierdzic o Makarym i Pikusiu ... przynajmniej wprost... Tak czy inaczej mnie mądre myśli p. Makarego nie wykanczają wrecz przeciwnie jestem coraz mądrzejszy , a i p. Pikusiowi jakos nigdy nie musialem uslugiwać wrecz przeciwnie zawsze jak juz to grzecznie poprosil, czego nie mozna powiedziec o Janie Kosie :) wiec cóż.... RÓBMY SWOJE...bo impreza czeka nas....RÓMY SWOJE ... a nie przygówniajcie nas... (usunięte przez administratora)

!

To zależy. Niektórzy dostaja naprawdę przyzwoite kwoty.

kasiaa

anonim - 2013-08-19 12:40:36 Zyna, ja znalazłem ofertę na technologa Primo Profile z Powiatowego Urzędu Pracy w Żorach. Oferują minimum 4300 brutto, prawda to?Gdzie można składac CV o pracę w tej firmie?.Myślę że każdy powinien sam spróbowac i się przekonać ,jeden bęndzie narzekał a drugiemu się spodoba .W każdej firmie produkcyjnej tak jest ,są tacy co narzekają i tacy co sobie chwalą.

Zyna

anonim - 2013-08-17 10:59:38 Czy działy primo i medico jakos ze sobą konkurują, mają konkursy między sobą, że nata napięta sytuacja? W ogóle się jakoś widujecie, wspólna stołówka w primo profile, bufet? Jest coś takiego?Witam mam pytanie jaka agencja pracy przyjmuje ludzi w tym zakładzie?bo znając życie to zapewne przyjmują agencje pracy na umowę zlecenie.Gdzie można złożyc CV

Lopez

Primo Profile ciągle się rozwija. Kapitał zakładowy pochodzi z Dani. Jak wejdziesz na stronę Primo Profile to zobaczysz że mamy dużo placówek w Europie. Pracujemy na trzy zmiany. Jest możliwość awansowania występuje ”drabinka” Zaczyna się od pakowania profili a kończy na wyspecjalizowanym ustawiaczu. Szkolenia również mamy. Wypłaty są zawsze na czas, zawsze 5 dnia miesiąca. Socjal jest ok. Bony na święta, wczasy pod gruszą itd

Lopez

Klimat jest ok. :) Polecam

climax

Klimat do (usunięte przez administratora) Wszystkiego się czepiają i to bezpodstawnie(chca aby z gówna zrobić miód,a to ni hu hu) Same buraki i tyle,do tego zakazy,nakazy itp. Nic dla ludzi!!Po prostu Primo-Polska.Fuck The System

kapa

Umowę na czas nieokreślony otrzymuje się dopiero po zdaniu egzaminu na operatora, trwać to może o wiele dłużej niż 3 miesiące, ale egzamin to z regóły formalność- sprawdzenie podstawowych umiejętności z obsługi maszyn. Najczęściej pierwsza umowa próbna jest na 3 miesiące, druga na czas określony 6 miesięcy i trzecia na czas nieokreślony, jeśli ma się zdany egzamin o którym mowa była wcześniej.

lala

umowa na czas nieokreślony po 3 miesiacach - ale trzeba pokazać ze się chce pracować, system socjalny w porzadku w porównaniu z resztą firm w Żorach

pracuś

Napiszcie coś o zarobkach na okresie próbnym na hali . Jak to wygląda z zatrudnieniem.

primowka

Czesc niedowiarki,to co ludzie gadaja ,to prawda. A wiec sa wczasy pod grusza , jest wyjazd integracyjny w gory, sa bony na swieta jednego roku 300 drugiego 700 to zalezy niewiem od czego ,ale zawsze cos . Sa prezenty na swieta,jakies upominki na dzien kobiet. Nie jest zle, jak ktos chce robic ,to bedzie,a jak ktos chce sie opierdzielac to niech lepiej siedzi w domu.

sis

Są bony na święta, wczasy pod gruszą. Bony uzależnione od dochodów w rodzinie - kwoty naprawdę bardzo przyzwoite. Co do doplat na książki i zielona szkołeę - nie słyszałem.

!?

jakie niby dodatki.dostaniesz jałmużne pod gruszkę i jakie bony na wigilie i tyle......że kot napłakał.cały socjal idzie w (usunięte przez administratora)

no i niczego się nie dowiedziałam,a mnie zależy na opinie czy są te dodatki czy nie,bo jak słysze od pewnej osoby ile ona to zarabia i na książki dostała,o tej zielonej szkole to juz nie wspomne

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory