Fumi Studio Sp. z o.o.

Opinie o Fumi Studio Sp. z o.o.

annia

Bardzo wiele zdobyli ngród za filmy długometrażowe okraz krótkometrażowe, wiec jak widac studio jest bardzo doeceniane. Pracują z kilkunastoma atroami, reżyserami zarówno polskimi jak i zgaranicznymi, a na stronie można na bieżaco sledzić ich produkcje.

bv

Dobrze pracowało mi się w studiu. Była atmosfera, a doświadczeni współpracownicy chętnie uczyli nowych pracowników. Bywały niesnaski i kiepskie dni, ale jak w każdej pracy.

Wiesz coś ciekawego o firmie Fumi Studio Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Fumi Studio Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fumi Studio Sp. z o.o.