Globe It Sp. z o.o.

Opinie o Globe It Sp. z o.o.

M

Niestety o pieniądze trzeba się dopominać miesiącami. Z miesiąca na miesiąc trzeba czekać coraz dłużej. Niektóre osoby nie mają opłaconego nawet ZUSu.

PIP
@M 15.11.2017 12:58

Zalecam jak najszybciej zwrócić się w tej sprawie do Państwowej Inspekcji Pracy. Z doświadczenia wiem, że im szybciej to się zgłosi, tym większe szanse na uzyskanie wypłaty zaległej kasy.

Garaż IT
@M 15.11.2017 12:58

Opłaconego ZUS-u? O czym Ty mówisz! Ludzie pensji nie mają płaconych a Tobie jeszcze ZUS-u się zachciało. Przecież to czysty luksus. Prezes mami, obiecuje, przekłada, odwleka w czasie, a jak płaci to w ratach i kwotach wg własnego uznania. I to ma być Globe IT? To powinno być raczej Garaż IT. Niektórzy klienci chyba zaczynają widzieć tę różnicę.

Dobra rada

Dajcie sobie spokój, nie warto. Chyba, że nie przeszkadza Wam ciągłe proszenie się o kasę. Pan prezes wychodzi z założenia, że aby zapłacić np. za miesiąc lipiec, trzeba zrobić też robotę za sierpień a najlepiej także za wrzesień. Wtedy jest szansa, że dostaniesz kasę za lipiec.

freed

:) no niestety porażka

PIP
@freed 22.06.2016 23:34
:) no niestety porażka

Inspekcja pracy miałaby tam dużo do roboty

ROB

Z tego co słyszałem, to dalej problem z wypłatą. Nigdy na czas :( Podobno pracują tam Ukraińcy, a odeszła cała konkretna ekipa jak mówią za brak pieniędzy na czas, kombinacje na kasie (obiecane premie - tylko obiecane). W sumie tych spółek jest chyba ze 20 w nieformalnej grupie. I w każdej tak samo.

KM

->plus - nie wiem, ponoć teraz lepiej, ale rok temu mieli trochę chaos. Teraz kolega ich chwali. Może wyślij CV i zobacz na miejscu. Ponoć już nie pracują Ci co psuli trochę atmosferę i organizację.

KM

Sprzedajesz wszytko strony, nawigację samochodową, software... wszystko niby jest, a jak przychodzi pokazać klientowi to...

onn

Witam myślę nad złożeniem CV na stanowisko Key Account Manager, jak wygląda praca w tej firmie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka umowa ?, będę wdzięczny za pomoc. Jakie cele sprzedażowe ?

Rekrut

:-D nie jest tak źle, ale z wypłatą stałe nie na czas. Ale ludzie fajni.

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Globe It Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw opinię o Globe It Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globe It Sp. z o.o.