Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

kurka

Nam to zwisa i powiewa,mamy do głęboko w d...e,niech wiedza ludziska jak jestw tej firmie i co za ppodły człowiek tam zarządza ,jak manipuluje ludzmi a oni ze strachu przed strata pracy stają w gacie..bo i gdzie nie znajduje takiej pracy,ze mogą dlubac w nosie i siedzieć na necie ...a kasę i tak dostają

johny b

bardzo przejalem sie losem pracownikow i juz lecem do polska opier... romana

hahaha

A John Berry właśnie pakuje walizki i już tu jedzie... Nie ośmieszaj się czlowieczku.

hahaha

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
gestapo

Juz wyslalem kilka mail do ang.z tym co się dzieje w ricor polska..

Dominik D

Wkoncu dowiem sie kim jestes ... Najwidoczniej nie wiesz ze za stealing sa 3 lata :)

kapo
@Dominik D

hehehe, jak tam nerwy zzeraja, ze niedlugo nie bedzie co do garnka wlozyc? ukorz sie to moze ci wybacze chlopcze

sisi

Bo z obfitości serca mówią usta. Bicie piany i tak nic nie zmieni. Szkoda czasu . Życzę miłego dnia frustraci

odpowiedni

Świetne przysłowie

kapo

z romanem mam tyle wspolnego co ty z inteligencja :) wiesz ze masz juz prze je ba ne dominiczku? okarz skruche na forum, przepros wszystkich kogo obraziles a dostaniesz wybaczenie

Dominik D

Kapo-Romanie wiesz co grozi za nekanie w polskim prawie ? Sam sie teraz pograzyles przyznajac sie kim jestes o to mi wlasnie chodzilo . dziekuje za ulatwienie mi sprawy nie tylko w sadzie pracy :)

To nie jest odpowiedź na pytanie dlaczego wciąż jeszcze blokujesz wakat w naszej firmie, potrafisz powiedzieć dlaczego wciąż to pracujesz?

Kapo

Piszcie juz teraz. Wszystko. Co wam leży na sercu. Po śmiejemy się z tego oj tak przy dobrym trunku. Serio piszcie to nie prowokacja.

Kapo

Na stronie 20 tych opinii znalazłem kontakt do osób, które odpowiadaja za polski oddział, możne warto bezpośrednio do nich pisać sean.collins@ricor.co.uk john.beary@ricor.co.uk

@pracownik

Hahaha, no jasne, napiszcie, to nawet nie przyjadą tylko was wyśmieją. Wy nie rozumiecie chyba, że Roman to jest człowiek z doświadczeniem w szeroko pojętym zarządzaniu a Zarząd w UK nie będzie Prezesów zmieniał co chwilę bo Wy jesteście leniwi i za przeproszeniem głu pi! Inaczej was określić się nie da! To mogłaby być naprawdę fajna firma ale wy swoim nieróbstwem, chamstwem i nieznajomością ogólnie przyjętych reguł panujących w firmach wszystko psujecie. Niedobrze mi się robi jak na was patrzę, skoro wam się nie podoba to pracy aktualnie na rynku jest wiele, zróbcie firmie przysługę i się zwolnijcie. Kiedy mnie coś nieodpowiada to zmieniam pracodawcę. Po co tu pracujecie skoro jest tak źle?

gestapo
@ja

A co ty w jednym łóżku z nim spisz...on i doświadczenie śmieszne,

nygus

Nie dajcie się sprowokować,Romanowi o to mu chodzi,jeśli macie jakieś dowody, to po prostu idziecie a nie wypisujcie tutaj,on od dawna siedzi tutaj i miesza lub zatrudnił jjakiegoś przydupasa ,który za niego wypisuje....prawda panie Romanie

Kapo

Masz dowód na swoją głupotę co najwyzej. Na co wy wszyscy czekacie? Macie dowody sprawa jasna czy nie?

kolega

Dominik jezeli sprawa dojdzie do sadu pracy masz również moje poparcie, mam wiele dowodów. Jeżeli roman bedzie ci robił koło (usunięte przez administratora) w nowej pracy to sam się pogrąży. Kapo- czytaj roman

Kapo

Na co czekasz wiec cienki bolku? Pisać nie umiesz? Zjedzą cie na śniadanie i kosztami szerzenia nieprawdziwych informacjei o firmie cie obciaza. Zastanów się bo klawiatura wszystko przyjmie ale prawi jest inne. Idź juz teraz. Wszyscy już teraz idźcie hehe rozbawiacie mnie robole.

PRACOWNIK

roman stać cię na lepsze wpisy:),poweru ci brakło?,madzia już też słabiutko gra:)

?

Nie rozumiem fenomenu, po co ludzie ze "starej gwardii" wchodzą na to forum? Życia swojego nie macie?

Odp.
@?

Czego jeszcze nie rozumiesz?Przez tą pseudo-firmę przeszło tylu ludzi i każdy może tu pisać.Zabronisz im tego?

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 542 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań