counter
1 2 15 5 1
Pytanie Nowy wpis

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Zawieszki Adam Ostrowski?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Potoczny polski i ukraiński ha ha ha ha ha

Wiktor Nowy wpis

Wymagają polecenia ze wcześniejszej pracy?

Odpowiedź Nowy wpis
@Wiktor

Nie nie wymagają. Znów szukają jeleni. Właśnie się ogłosili, że szukają do pracy ????

Jaka umowa obowiązuje w Zawieszki Adam Ostrowski podczas okresu próbnego?

Zawiecha
@Pytanie

Umowa na okres próbny to z reguły 3 miesiące.

Odpowiedź
@Pytanie

Ja dostałem na miesiąc zlecenie. Już tam nie pracuje. Nie zarejestrowali mnie w zusie.

Czy firma Zawieszki Adam Ostrowski w miejscowości Kostrzyn to dobre miejsce zatrudnienia ? Napisz nam co sądzisz o tej firmie i czy warto wysłać do niej CV.

Zawiecha

Zgadzam się. Sporo opinii tutaj było. Nagle nie ma żadnej.

były
@Administrator

nie warto,zatrudniają tylko jak mają zamówienia na okres 2 lub 3 tyg a potem do widzenia

nick

najlepsza to ta cała kierowniczka co zmienia zdanie co 5 minut

Był

Krótko i na tema -po tym jak mnie potraktowano - Nie

doris

nie warto

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Był

Ogólnie bez szału, wpierw szukają ludzi na dane stanowisko super fajnie pięknie, a potem dokładają obowiązki które nie należą do danego stanowiska pracy i okazuje się że szukają kogoś kto będzie spawał, zgrzewal, malował proszkowo, obsługiwal robota cnc itd. I to wciąż za te same pieniądze... A dziwią się że ktoś nie umie po. Miesiącu wszystkiego. Kierowniczka niepoważna, zmienia zdanie i sama nie wie czego chce. Jeśli ktoś szuka pracy na chwilę to ok. Ale Ogólnie nie polecam jeśli ktoś szuka pracy na stałe.

Praca
@Był

Dokładnie. W pierwszym dniu masz już robić limity i tyle i tyle na godzinę jak pracownik, który pracuje dłużej. I latasz wszędzie. To spawanie. To zostaw spawanie, teraz poprzebieraj druty. Zostaw druty i wyginaj noski itp.I wszystko zapisać ile czego w jakim czasie się zrobiło. Ranna zmiana z tą śmieszną i nieodpwiedzialna kierowniczka dla wytrwałych. Nie polecam! !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zawieszki Adam Ostrowski - Kostrzyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad