Opinie o Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex w Kostrzyn nad Odrą

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex?

Anonimowy Nowy wpis

Opis pracy jako operator wtryskarek zgadza się w 100%. Tak samo jak operator lasera. Identyczne zadania, nic się nie nauczysz, jedynie poznasz całą zatrudnioną kompanię o tym samym nazwisku. Komediodramat. Powodzenia wszystkim zainteresowanym pracą w tej firmie. Nie polecam.

Adam M

Jako klient Lasera 2KW do blach i profili mogę powiedzieć ,że cały proces związany z umową, montażem,szkoleniem przebiegł bardzo profesjonalnie z dochowaniem zakładanych terminów i sympatycznej atmosferze. Jakość wykonania-wysoka, oprogramowanie przyjazne, wiele spraw można załatwić online. Polecam

Adrian7887
@Adam M

Wygląda jak fejk komentarz

KLient Nowy wpis
@Adrian7887

Oczywiście, że fejk. Nie polecam współpracy jako klient. Wszystko na odwrót jak napisał Adam M.

operator wtryskarek-przesypywanie zmielonego plastiku z big bagów do worków 100l,z worków 100l przesypywanie)4-5 rodzajów materiału przez magnes z mieszaniem do wiaderek,liczenie korków,dosypywanie materiału do lejów w maszynie,wynoszenie gotowego materiału (korków)do magazynku,co jakiś czas dorzucanie drewna do pieca,worzenie drzewa do kotłowni,zamiatanie co jakiś czas hali,kantyny,obieranie nożykiem korków z resztek plastiku.jeśli zostanie aluminium metal czyszczenie wtrysków w maszynie ,umowa zlecenie,przerwa 15 min,pilnowanie w międzyczasie maszyn żeby nie został ogonek gałązka bo maszyna się zapycha (staje)

To co ciężko? Jaka płacą?

Marzena

No i co przy tym czarnym scenariuszu się dzieje, gdy ona się zapcha? Jakie konsekwencje? i teraz się zastanawiam czy nie można czegoś z nią zrobić, żeby po prostu już sama z siebie tego nie robiła czy to jakieś "naturalne" ma być?

@Tomek

jako były pracownik tobie też chyba nie odpowiadało

@Marzena

można przesmarować matryce co godzinę,praca ciężka,przy czarnym scenariuszu masz zapchane wtryski i zapierdol,po kilku miesiącach pracy wizyta u kręglarza,ortopedy gwarantowana

Marzena Nowy wpis

a co z ergonomią i jakimś bhp przy tym? to akurat chyba standardowo powinno być przestrzegane? Po ile średnio ludzie pracują przy tym stanowisku? ciekawa jestem ile najdłużej ktoś dał radę

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Kostrzyn nad Odrą
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy (PS) Piekarz
Kostrzyn nad Odrą
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (062)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jakie są warunki zatrudnienia w P.W. SYREX?

Janek

2 pierwsze tygodnie zlecenie, potem kolejne 2 tygodnie zlecenie, w sumie miesiąc próbny. Potem umowa o pracę. Ciężko jednak polecić tego pracodawcę za cokolwiek.

Ilona
@Janek

A rozwiniesz, czemu ciężko go polecić jako pracodawcę? I ta umowa o pracę to na jaki czas? Nieokreślony?

Janek
@Ilona

Opiniom napisanym przez Gowork nie odpowiadam

Marzena
@Janek

a wiesz może czy mają tutaj jakąś pracę dla kobiet? Bo na stronie niestety żadnej zakładki o karierze nie widzę a chciałam się zorientować

Roman

Ktoś wspomniał ze zarobki są dobre a praca stabilna.To jaką umowę teraz dają na początek? Dostanę na czas określony bo wolałbym nie pracować na zleceniu.

Wieloletni Pracownik

Pracuję w firmie SYREX już wiele lat. Przyjazna atmosfera, dobre zarobki, mała rotacja pracowników, można mieć pewność, że Cię nie wyrzucą z dnia na dzień.

Zastanawiająca jest cisza na forum, tym bardziej że z informacji znalezionych na stronie internetowej firmy P.W. SYREX dowiedziałem się, że firma istnieje na rynku od ponad 25 lat. Czy przez tak długi okres istnienia firmy nie znajdzie się żadna osoba, która będzie tak uprzejma, aby podzielić się z nami swoją opinią na temat tego miejsca? Warto aplikować do pracy u tego pracodawcy? Proszę o informację na ten temat.

Filip
@Paweł

Naprawdę nikt nie ma informacji na temat tej firmy? To aż dziwne.

Słowa kojarzące się z PPHU Syrex (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PPHU Syrex: Najbardziej nie podobało mi się w PPHU Syrex:

Zostaw merytoryczną opinię o Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex?

Zobacz opinie na temat firmy Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex?

Czesław Syrek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Syrex
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nadbrzeżna 23
    66-470 Kostrzyn nad Odrą