Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

baner wywiady
Juliette
Pracownik

Siedzę często na dole przy automatach i tak się zastanawiam po co wgl jest SGP. Sztuczna blondi non stop na telefonie, jeszcze selfie na stanowisku sobie trzaska, nieróbstwo totalne zwłaszcza na nockach. To my zapierdzielamy po dwie maszyny , pot po (usunięte przez administratora) cieknie a cekebrytka tylko się pindruje i na fajeczkę. Wkurza to wszystkich ciężko pracujących.

Tomcio pijaczek
Były pracownik
@Renata

Tak na start, plus jak jesteś ogarnięty i Kierownik Cię polubi możesz uzyskać premie do 2000 zł co miesiąc...oczywiście jak masz Duże Gumowe Uszko.

Rumun
Były pracownik
 Pytanie

A co słychać w laboratorium? Dalej wysoki poziom kompetencji? Mam nadzieję!!!

Kolega romantyka z magazynu
Pracownik
@Luizz105

Ta pseudo dryg... do niczego się nie nadaje, dobrze robi bambino i łyka jak rasowa... Ona powinna pracować w innym zawodzie

8
Marek
Pracownik
 Pytanie

jak tam olsiki montażowe goraco ??? szanowna pani kierownik zakazuje dodatkowej przerwy ale laseczki z biura przez hale popylaja w sukieneczkach ze ledwo dupe zakrywa oooo a gdzie bhp

Mania
Pracownik
@Tomek

Na skwarze chociaż jest przewiew ,a nie skwar na hali że nie ma czym oddychać Ty to (usunięte przez administratora) chłodzisz w klimatyzowanym pomieszczeni to zadowolony Weź swoje biurko i pracuj na hali dlaczego nie

Montaz Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Z tego co słychać na olsie to same podwyżki, dla brygadzistek, koordynatorów, magazynierów. A gdzie my zwykli ludzie na montażu? Nam się nic nie należy? Należy się jak państwo podniesie średnią! My oczywiście dalej nic zwykła czysta wypłata bez żadnych premii! Od nie pamiętnych czasów nie było żadnej premii! Nic dziwnego że ludzie się zwalniają na potęgę i to tacy którzy przepracowali tu ładnych parę lat.

Synek Nowy wpis
Były pracownik
@Montaz

Ta firma upada, nie czekajcie na podwyżki tylko szukajcie innej pracy. Tu już nie będzie lepiej. Kolejny dyrektor gorszy niż wszyscy poprzedni. Dziwne decyzje, chaos, mnóstwo konsultantów, tu już nie będzie dobrze. Uciekajcie dopóki są oferty w innych firmach

Skazany na Olse
Pracownik

Niby jesteśmy Magna ale dalej Olsa...zgodnie z polityką Magny nic nie powinno być robione po znajomości, co w tej firmie jest na porządku dziennym + wszystko robione za plecami, przykład ostatniej podwyżki dla jednego z magazynierów. Dobrze ze plotki/informacje tak szybko roznoszą się po tym zakładzie i poza nim

Kora Nowy wpis
@Skazany na Olse

Czyli ogólnie to ciężko tu dostać podwyżkę? Czy to aż niemożliwe? Co biorą pod uwagę, efektywność, staż pracy? Coś jeszcze jest takiego, co warto wiedzieć, zanim się tu przyjmie? Chłopak chce się zatrudnić właśnie na magazyn i tak się zastanawiam jakby mu tu było. Podstawa jak wychodzi aktualnie? Nizej ktos wspomnial, ze bhp tu leży, ma rację? :)

Tomek Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Skazany na Olse

Czyli co Pan I. Postraszył wypowiedzeniem, a ze jego zona to kolezanka pani dyrektor to od razu dostal podwyżkę? Co za niesprawiedliwosc. Drugi przykład to maz koordynatorki który pracujac na magazynie na zlecenie zarobi więcej niż nasi. W taki sposób nigdy nie będzie ludzi do pracy na magazynach

Karola

Na podstawie poprzednich opinii odnośnie rekrutacji zastanawia mnie sytuacja związana z praca samych osób z HR, czy ktoś zna warunki zatrudnienia na dziale? było napisane, że ktoś podobno nie wiedział nawet kogo rekrutuje, nie wiem na ile w tym prawdy ale czy przysługują w takim razie w tym przypadku jakieś premie lub cokolwiek?

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Olsa Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista Ds. BHP?

@$&
Kandydat
@Pytanie

O doświadczenie zawodowe i przepisy, byłem tam jakieś dwa lata temu na rozmowie, bhp jest w koszmarnym stanie, wątpię żeby się coś poprawiło. Jeszcze angielski wtedy sprawdzali.

Pracownik Produkcji
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Pytania

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Maciej
Inne

Zaskoczony tym podejściem do rekrutacji. Osoba upoważniona do prowadzenia rekrutacji nie ma żadnego pojęcia do kogo, w jakim celu i o jakim stanowisku zamierza prowadzić rozmowę. Sądzę że to kiepski pomysł próbować nawiązać współpracę z czymś podobnym.

Montaz
Pracownik
 Pytanie

Co się dzieje w tej firmie? Czy ktoś jest w stanie nad tym zapanować? Brak tak do pracy. Zero wsparcia! Tak źle chyba nigdy nie bylo

Pracownik
Pracownik
@Montaz

NIC SIE NIE DZIEJE, TYLKO NOWA PANI PREZES ZACZYNA ROBIĆ PORZADEK. BARDZO BARDZO DOBRZE!!!!

1
Zofia
@Pracownik

A z czym niby robi porządek? Ciekawe że jedno z was ocenia na minus, a drugie na plus. To co się zmieniło tak naprawdę? I czemu brakuje rąk do pracy, nie będzie nowych ofert niedługo może? Czaję się sama żeby się dostać.

Juliette
Pracownik

Siedzę często na dole przy automatach i tak się zastanawiam po co wgl jest SGP. Sztuczna blondi non stop na telefonie, jeszcze selfie na stanowisku sobie trzaska, nieróbstwo totalne zwłaszcza na nockach. To my zapierdzielamy po dwie maszyny , pot po (usunięte przez administratora) cieknie a cekebrytka tylko się pindruje i na fajeczkę. Wkurza to wszystkich ciężko pracujących.

Sztuczna blondi 1
Pracownik
 Pytanie
@Juliette

Przepraszam Panią, widzę że Pani ma dużo czasu żeby siedzieć prszy automatach i obserwować innych ludzi,a tym bardziej robić jake kolejek zauważenia stosowno wyglądu innych ,może Pani jest zazdrosna? Moze trszeba wziąć się w końcu do roboty , żeby nie było czasu na takie rzeczy?

Sztucznablondi2
Pracownik
@Juliette

Jeśli czuje pani żal zapraszamy do SGP. U nas także pracujemy na dwa stanowiska. Wygląd nie powinien mieć znaczenia w pracy jak i w życiu prywatnym wiec proszę nie oceniać :) niech każdy wyglada jak chce! Pozdrawiam z całego serca i miłego wypoczynku przy automatach.

Naczelny hejter
Pracownik
 Pytanie
@Juliette

Witam, skoro tak pot cieknie, to może czas najwyższy wziąć zimny prysznic? „Wkurza to wszystkich ciężko pracujących” przy automatach? Zupkami chińskimi szanowna pani żongluje? Niech sie Pani zajmie tymi dwoma maszynami bo premii nie będzie..

Andrzej
@Naczelny hejter

Jak już piszesz o premii to może dodaj w jakiej są wysokości. Jak się uda zrobić to kilka setek czy więcej?

były
Były pracownik
@Andrzej

3-4 stówy.

Karol
@były

A orientujesz się ile na starcie mogę zarobić na stanowisku materiałowca? Nie podali wynagrodzenia w ogłoszeniu, napisali tylko, że jest adekwatne do stanowiska. Czy przyjazna atmosfera i możliwość awansu są realne w tej firmie?

przydatny
Pracownik
@Karol

4000-4300zł

Renata
@przydatny

I to na start? A jaka perspektywa na przyszłość mogłaby potencjalnie być?

Tomcio pijaczek
Były pracownik
@Renata

Tak na start, plus jak jesteś ogarnięty i Kierownik Cię polubi możesz uzyskać premie do 2000 zł co miesiąc...oczywiście jak masz Duże Gumowe Uszko.

Benek
Kandydat
 Pytanie

Jakie są realne zarobki w dziale utrzymania ruchu?

Alfred
Były pracownik

Dzień dobry. To jedyne co można dobrego powiedzieć o zakładzie a i tak się skłamie. Ogólnie to praca na zmiany - jest męcząca, niewydajna, ale w zakładzie tego rodzaju na nic innego nie można liczyć. Zarządzanie zawsze leżało i leży zaś ludzie pudrują stare problemy nową warstwą pudru. Niestety firma jak wiele innych ma problemy związane nie tylko z zarządzaniem, ale też z tolerowaniem (usunięte przez administratora) Przykładowo panowie "techniczni" będą mieli problem udokumentować paragonami lub fakturami, zakupy zaworów, rozdzielaczy, pex, przewodów czy innych rzeczy które występują w firmie a firma będzie miała problem udokumentować gdzie te rzeczy poszły, często się też zdarza, że pracownik taki przyjedzie na nockę pijany a nikt nawet nie zwróci uwagi. Firma jest przez wielu traktowana jako sklep bezzwrotny do spraw choćby elektryki i hydrauliki, kierownictwo o tym wie a ci co nie chcą brać udziału w procederze są obwiniani o kradzież i zmuszani do odejścia za porozumieniem stron mimo braku dowodów. Na szczęście zakład jest tak zły, że nie szkoda iść gdzie indziej do pracy. Techniczni na nockach śpią, obsługujący wtryskarki nocami udają, że pracują przez co maszyny około godziny 4-5 rano mają szczyt awarii wynikający z kiepskiej obsługi. Niektórzy zaś zamiast pracować co chwilę idą na fajkę. (usunięte przez administratora)działy się i dzieją się przez okres zarządzania wielu kierowników, którzy albo nie widzieli, albo przymykali oczy, albo brali udział w szwindlach. Jak ktoś chce długo pracować musi siedzieć cicho.

Rafał.F
Były pracownik
@Alfred

Masz rację części z magazynów nie są w żaden sposób pod kontrolą. Maszyny są zaniedbanie i w stanie tragicznym, pracowałem w paru zakładach i nie widziałem jeszcze takiego czegoś. Pseudo Kierownik, który powinien zarządzać ludźmi potrafi tylko powiedzieć, ,,nie mam ludzi,, To nie prawda!! Brak wiedzy i organizacji jak to powinien funkcjonować. Jeszcze jeden waży powód dlaczego tak jest to koledzy w pracy. Jestem zadowolony, że już nie pracuje w olsie.

Montaż
Pracownik
 Pytanie

Jakie macie zdanie o nowej Pani prezes. Będzie lepiej?

1234
Pracownik
@Montaż

Nie

operatos
Pracownik
 Pytanie
@Montaż

Uwazam ze Pani dyrektorka daje sobie bardzo dobrze radzi. Wierze ze premia jakosciowa bardzo nam pomoze - nie byliscie na prezentacjach robioych przez nia? Ja jestem pelny nadzei :) Kierownictwo produkcji jak i wtrysku takze daje sobie radue

gumiś
Pracownik

jestem pracownikiem juz 2 lata w tej firmie nie dawno zmienilem stanowisko zadnych zasrzezen nie mam pensja na czas kierownictwo jest ok nie ukrywam sa momenty ze nie idzie sie dogadac z niki z kadr kierowniczych ale ogolnie praca jest spoko

Renata
@gumiś

zmieniłeś w kontekście awansu pionowego czy o poziomy chodzi? jak to drugie to w jaki sposób wynagrodzenie wygląda czy jest takie samo jak osób z tamtych stanowisk czy takie jak wcześniej?

Izabela
@gumiś

O, to jestem ciekawa kasy podczas lat pracy. Czy przez taki okres czasu w tej firmie można liczyć na podwyżkę? Czy na początku zarabia się mniej, a potem kasa rośnie? A może były podwyżki inflacyjne jakoś ostatnio na tych niskich stanowiskach?

gumiś
Pracownik
@Izabela

powiem ci ze zaczynałem z podstawą 2900 zł po podwyzce 3050 zł zmieniajac stanowisko dostałem 3800 zł a teraz po kolejnej p[owyzce mam 4300 zl

Renata
@gumiś

tylko te podwyżki, które opisujesz nie wynikały tylko ze zmiany stanowiska ale też z Twojej pracy? doceniają tu za dobre wyniki? jakie miałeś?

Aamand
Pracownik
@Renata

Co do doceniania za dobre wyniki, powiem to że doświadczeniem, zaangażowaniem i wkładem jakoś nie zbyt odczuwałem swoją podwyżkę, ba nowo zatrudniony którego sam szkoliłem ma to samo co ja po paru latach a prawda jest taka że im bardziej się starasz wydaje mi się że nieraz dostaniesz jeszcze więcej na garb. Może po prostu trzeba się przypodobać.

Andziax 67
Pracownik

Ludzie jak się to zgłasza na ta infolinie bo nie mogę się dodzwonić trzeba usadzisc na(usunięte przez administratora).pięciu ta pseudo kierowniczkę nie będzie tu darła (usunięte przez administratora)na nas nie radzi sobie zakapleksiona (usunięte przez administratora)...

4
Luizz1333
Pracownik
 Pytanie
@Andziax 67

na jaka kierowniczkę ?? normalnie na plakatach w olsie masz wszędzie nr można dzwonić i tam swoje żale wylać

3
Uu
Były pracownik
@Andziax 67

Napiszcie pismo i jej zanieście do kadr może w końcu ktoś zrobi porządek. Lub przejść się wyżej i poprosić o rozmowę z dyrektorem.

4
Renata
@Uu

a było już tak, że z jakimś pismem ktoś szedł i wszystko uznali i temat ogarnęli? w jakiej innej sytuacji? i wgl poszło serio to pismo w końcu po takim czasie? jest jakiś efekt?

Karol
Pracownik
@Renata

Brak konsekwencji, w tej firmie jak trzymasz z odpowiednimi osobami to jesteś nie do ruszenia, pupilki zawsze mają lepiej mimo braku kompetencji, układ goni układ. Karają tylko jak mają kogoś na Twoje miejsce gotowego hahaha

Renata
@Karol

Takie to zabawne? Czyli skoro tak stwierdzasz tego typu sytuacje miały miejsce? Skąd tak szybko miałby ktoś chętny się brać tak właściwie? To jakie im warunki by oferowali wtedy?

Diox Hifi
Kandydat
 Pytanie

Hej,widziałem wakat w tej firmie na inżyniera procesu. ktoś może powiedzieć czy sie oplaca? Ktos kiedyś mówił ze są bardzo duże rotacje w tej firmie

process eng
Pracownik
@Diox Hifi

Jako pracownik mogę polecić. Atmosfera i możliwość rozwoju. ;)

Diox Hifi
Kandydat
 Pytanie
@process eng

A długo już pracujesz? Duży dział macie?

Montaz
Pracownik
 Pytanie

Halo ludzie co się dzieje na górnej hali temperatura nie do wytrzymania!!!! W takich warunkach nie da się pracować a jest dopiero marzec. Co będzie latem???? Ludzie zaczną mdleć. Dopiero zaczną się cyrki.

Marek
Pracownik
 Pytanie

jak tam olsiki montażowe goraco ??? szanowna pani kierownik zakazuje dodatkowej przerwy ale laseczki z biura przez hale popylaja w sukieneczkach ze ledwo dupe zakrywa oooo a gdzie bhp

Adios
Były pracownik
@Marek

Laseczkom z biura przynajmniej nie prześwituje tyłek i majtki jak niektórym pracującym na hali. Tam to jest rewia mody, dziewczyny ubierające krótkie bluzeczki z odsłoniętym brzuchem, obcisłe jeansowe spodnie. Jeśli coś się nie podoba to hotline, czepianie się ubioru nie zagwarantuje drugiej przerwy...

Tomek
Pracownik
 Pytanie
@Marek

A ciekawe dlaczego zakazała? Wielkie dzięki dla tych co nie rozumieją co się do nich mowi. Skoro dodatkowa przerwa miała być na ochłodzenie to po kiego grzyba leziecie w skwar na palarnie? Cierpią niepalący bo ci co jarają i tak na faje uciekają A zawsze maja najwięcej do powiedzenia

Adios
Były pracownik

Rekrutacje na stanowiska biurowe są, jak coś się nie podoba na produkcji

Zofija@@@
Pracownik
@Adios

Żebyś jedna z drugą nie wyleciała prędzej jak w się zdaje Jeszcze trochę będą ograniczenia w dostawach prądu i gazu nie jedna wyleci na bezrobocie bo będzie kryzys wszędzie czego wszystkim uczonym la..ą życzę i wtedy nawet na produkcję nie pójdziesz

Adios
Były pracownik
@Zofija@@@

To niech Pani zakupi już 50 KG cukru bo też ponoć ma nie być

Zofija@@@j
Pracownik
@Adios

Już kupiłam mąkę też i 100 kilo soli żeby dużo kapusty zakisić więc martw się o siebie i rób zakupy i martw się o zatrudnienie hahaha

Zofija@@@
Pracownik
@Zofija@@@j

Czego został usunięta opinia że napisać anonim do ewangelisty A anonim i tak do niego dotrze czy tego chcecie czy nie tak więc trzymajcie się i powodzenia

Zofija@@@
Pracownik
@Adios

I co cukier kupiłam ,a ty adios i reszta trzęsie teraz majtkami bo likwidują małe linie .A resztę pasożytów którzy się nie nadają obiboków nierobów na bruk Powodzenia

Mania
Pracownik
@Tomek

Na skwarze chociaż jest przewiew ,a nie skwar na hali że nie ma czym oddychać Ty to (usunięte przez administratora) chłodzisz w klimatyzowanym pomieszczeni to zadowolony Weź swoje biurko i pracuj na hali dlaczego nie

Administrator

Firma Olsa Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Automatyk. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Robert
Pracownik
@Administrator

Zadzwoń do kadr t masz sprawdzone informacje Jeżeli nie szukają (usunięte przez administratora) jak zwykle olsa Wszyscy ludzie uciekają Więc się zastanów głęboko

Taki Jeden
Pracownik

Pracuję już kilka lat i nie narzekam. Wypłata adekwatna do wykonywanej pracy, która nie jest szczególnie wymagająca. Za błędy nie karają, ale minimalna presja jest wywierana, zresztą jak w każdej innej firmie. Jak ktoś robi swoje i nie nadużywa swobody to i przełożeni będą wyrozumiali, a zawsze znajdą się tacy, którzy myślą, że mają jako jedyni źle i muszą się wyładować anonimowo na forum obsmarowując innych.

Anonim
Pracownik
 Pytanie
@Taki Jeden

To dlaczego ty jako ten zadowolony też piszesz jako anonim? ????

Lidia
@Taki Jeden

Czyli obowiązków na stanowisku tez nie jest ani za dużo ani za mało? Mogłabym poznać jakieś poglądowe widełki jeśli chodzi o pensje?

Taki jeden
Pracownik
@Lidia

Chodzi o podejście bo sporo osób spina się zupełnie niepotrzebnie. No aktualnie minimalnie to jakieś 2400 na rękę bez nadgodzin ma produkcja wtrysk i metalizacja później stanowiska set upow i brygadzista to koło 3500 na rękę bez nadgodzin ustawiacze i narzędziowa koło 4200 ale tam już kwestia zdolności a koordynatorka koło 4 ma pewnie ale nie mam pewnosci

Taki jeden
Pracownik
@Anonim

Przepraszam, nie wiedziałem że kogoś to obraża, czy komuś przeszkadza

Rumun
Były pracownik
 Pytanie

A co słychać w laboratorium? Dalej wysoki poziom kompetencji? Mam nadzieję!!!

Adam. Z
Były pracownik
@Rumun

Brak poziomu! Brak zaangażowania-ale są wyjątki! Ot_łe einel!

1
Krzywy
Pracownik
@Adam. Z

Pan miodzio co poniedzialek zapuchniety i latajaca lapka od wody piekielnej. Ciekawo czy odprowadza podatek dochodowy do skarbowki za handel w miejscu pracy. Moze niedlugo bedzie mial w swojej ofercie rowniez do sprzedazy cos mocniejszego.

3
Pan Miodzio
Pracownik
@Adam. Z

Dziękuję, Adamie! Dobrze cię wspominamy...

Luizz105
Pracownik
@Rumun

kompetencji tam na próżno szukać jeden człowiek 20 lat za tym samym biurkiem niedługo nie będzie w stanie z zaniego wstać taka masa na przodzie czlowiek stoi w miejscu brak rozwoju dobry(usunięte przez administratora) znalazł w innej firmie by juz dawno wyleciał za swoje zachowania ale nie w olsie pozdrawiamy serdecznie Panie kierowniku i ta cała jego jzgraja

4
Prawdziwy Adam Z.
Były pracownik
@Rumun

Hej, Na wstępie zaznaczam, że to moja PIERWSZA i OSTATNIA wypowiedź na tym bezsensownym portalu. Przykro mi, że ktoś sobie "wyciera mną gębę". Pewnie nie dowiemy się kto i dlaczego- odwaga anonimowości. Widać, że komuś doskwiera nuda i ma za dużo wolnego czasu. Współczuję. W kwestii samej firmy jak i labo- moim zdaniem 10/10. Zawsze będę miło wspominał. Na pewno kompetencji nie można nikomu odmówić. Większość ludzi nie ma pojęcia jak skomplikowane pomiary wykonuje labo. @Luizz105 zdobądź jakąkolwiek wiedzę, to może będziesz "siedział za biurkiem" nawet do emerytury. Widać, że nie masz pojęcia o metrologii. Jedyne co możesz, to pisać bzdurne komentarze. Podejdź do labo i powiedz co myślisz... Pozdrawiam wszystkich i życzę samych sukcesów! Trzymajcie się! Adam :)

2
Olsiolek
Pracownik
@Prawdziwy Adam Z.

Laboratorium najlepszy dział, z bardzo odpowiednim kierownikiem, który dba o swoich pracowników. Dział zgrany i rozwijajacy się. Chwała dla olsy za takiego kierownika i takich pracowników, niech pracują nawet dłużej niż wiek emerytalny.

1
Zola
Pracownik
@Olsiolek

Hahaha! Dba to on o swoje interesy. Nie ma szacunku do nikogo, w szczególności do kobiet !

2
Adammmmmmm
Pracownik
@Zola

potwierdzam szacunku brak kobiety ma za nic może lubi panów cuz teraz taka moda

1
Magazyn
Były pracownik
@Adammmmmmm

A może on lubi chłopców przez swoją fione. Pozdrawiam Aniu i całuję ???? tam gdzie lubisz

7
Starsza Pani
Były pracownik
@Magazyn

Jeżeli chodzi o A.P to Pamiętam ją z małych lampej jak pracowałam, a ona była brygadzistą. Tylko darła niewyparzony ry..,plotkara i beztalencie. Prawdziwe brygadzistki to Pani Tereska, Agnieszka i Beata

8
Stachanowiec
Pracownik
@Starsza Pani

Ile żółci i goryczy w tych wypowiedziach! Nic dziwnego że managiery rozgrywają ludzi jak chco skoro ci sie tak rzucają sobie do gardeł!

Karo
Pracownik
@Starsza Pani

Oj tak A.P ma ewidentnie problemy ze swoją emocjonalnością. Czasami mam wrażenie że jest totalnie w innym świecie

3
Krzysiek
Pracownik
@Karo

Racja, uważa się za fajną, a w rzeczywistości plotkara i (usunięte przez administratora)ak jej obeluks. Brata ma bardzo ok, chłopak na poziomie.

2
Gosia
Pracownik
@Olsiolek

Kierownik laboratorium to (usunięte przez administratora)i cham

2
Luizz105
Pracownik
@Gosia

A.P to nie ta sama osoba co dawniej babeczka odkleiła się sodówka do głowy udezula ludzi ma za nic wyżej głowę nosi niż(usunięte przez administratora)

Kolega romantyka z magazynu
Pracownik
@Luizz105

Ta pseudo dryg... do niczego się nie nadaje, dobrze robi bambino i łyka jak rasowa... Ona powinna pracować w innym zawodzie

8
6969
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo ile bd kasy na święta i do kiedy bd karty zasilone ?

Sodexo
Pracownik
@6969

Karty SODEXO będą zasilone 6.12

Renata
@Sodexo

Hej tak nieśmiało dopytam, bo widzę, że w wątku się nikt nie chwali... to ile wpadło na święta, że brak entuzjazmu? :(

Ginter
Były pracownik
 Pytanie

Hej Ho Wielka Olsowa rodzino. Dlaczego szykanujecie ludzi?? Czepiacie się tych których ciężko pracują dla dobra firmy. Szkoda że nie mówicie o tym co się dzieje wyżej. Jak Gruba Świnka toleruje przyjście wysoko postawionego Menagiera... po spożyciu do pracy... Dostała kilka informacji od ludzi i co??? I Nic grzecznie poprosiła o wyjście z zakładu... czy wy tego nie widzicie? Firma aż huczała jeden głos na Hotlajn nie pomoże a wy się doszukcie w innych problemów. Brawo Wy...

Sprawiedliwy
Pracownik
@Ginter

Taka jest OLSA rączka rączkę myje załatwiają wszystkie brudy pomiędzy sobą a ludzi nie mają za nic chamstwo beznadzieja i pycha liczą się tylko oni a ludzie są w czarnej (usunięte przez administratora) tyle ludzi co się przewinęło jeszcze się nie nauczyli że ludzi się szanuje żenada wielka olsa

Normalny
Pracownik
@Sprawiedliwy

@Sprawiedliwy masz rację, dla tej firmy nie ma nadziei z obecnym kierownictwem, każdy kieras tam ma lewe interesy i trzymają się stołków za wszelką cenę, wolą nowe osoby wyrzucić bo jeszcze zauważą te wszystkie wałki i poinformują kogoś wyżej, więc lepiej w zarodku ich zdusić i wywalić, nawet Dyrektorzy co roku się zmieniają, bo w tym układzie kierowników nie idzie funkcjonować

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 16 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 758 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Al. Milenijna 5
  66-470 Kostrzyn nad Odrą
 • NIP: 5992962347 KRS: 0000255101
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Olsa Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii