Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn nad Odrą

Olsa Poland Sp. z o.o.

Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o.

????

Czy ktos widział flagi bialo czerwone na terenie Olsy z okazji niepodległosci ???? szok jak traktuje nas pracodawca

To ja

Sobota w którą mam przyjść do pracy to 20.10 za 2.11 a rozporządzenie wydane 10.10.. To jest niezgodne z kodeksem pracy. Powinni to szybciutko cofnąć.

????????
@To ja 19.10.2018 15:54

W Olsie wszystko jest niezgodne z kodeksem pracy-człowiek dla nich jest zerem -ciekawe ilu kierowników odrabia ????????

Kukla
@???????? 21.10.2018 17:16

To nie przychodźcie po prostu. Tak ciężko się odezwać? Na jednej linii 20 osób i żadna nie potrafi otworzyć gemby?!

Krawiec
@To ja 19.10.2018 15:54

Słyszeliście już? 12 listopada dzień ustawowo wolny za 11 listopada PiS przegłosował! Nie odrabiamy nic więcej! Dzień wolny należy się za święto przypadające w sobotę, jeżeli święto jest w niedzielę to nic się nie należy ale teraz 12listopada to wyjątek ! Olsa nie jest ponad prawem!

????????

Koniec nie długo rewii mody -wszyscy bedą pracowac w ogrodniczach-co zrobią PANIE- brygadzistki??????????

Kacha
@???????? 21.10.2018 17:22

To potwierdzone info że będą ogrodniczki? Chodzi mi o kobiety.

To ja

Łamią prawo na każdym kroku.

Olsa

Co sie dzieje z metalizacja... Brak klimy...

Bester
@Olsa 05.10.2018 16:53

28 stopni i 3 dramy. Co za patola

@Bester 13.10.2018 17:25

Do tego sucha z tekstem audyt... Odechciewa się wszystkiego ????????

Hvbjcbn
@Olsa 05.10.2018 16:53

Na nowej hali Klima nie działa i(usunięte przez administratora) 2 dramy i na taśmie za wtrysk

???????
@Olsa 15.10.2018 11:11

co dziennie powinien byc audyt i to niezapowiedziany -zobaczyli by wtedy jakie buble sie robi a tak wszystko maskują i ukrywają

To ja

Działanie pracodawcy wyznaczające sobotę jako dzień, w którym pracownicy odpracowują dzień wolny od pracy, nawet jeśli występuje ona w tym samym okresie rozliczeniowym, co dzień wolny od pracy, za który jest odpracowywana, będzie jednak niedopuszczalne, jeśli u tego pracodawcy nie jest przewidziana możliwość pracy w soboty. Zagadnienie to jest najczęściej uregulowane w regulaminie pracy lub w umowie o pracę. Wyznaczenie dnia roboczego w zamian za dzień wyznaczony jako wolny od pracy winno się odbywać poprzez zmianę harmonogramu pracy, co powinno nastąpić z odpowiednim wyprzedzeniem, tak, aby pracownicy mogli zaplanować konieczność pracy w dodatkowym dniu roboczym, w sposób przyjęty w danym zakładzie pracy.

Bunt

Co to sie kurde dzieje? Porąbalo ich z tym odrabianiem? Za (usunięte przez administratora) robic w weekendy? Zlodzieje

Była i nigdy więcej
@Bunt 17.10.2018 02:22

Tam już nie myśli

Anka

Nie należy się niestety. Takie fakty.

Pawel

Szkoda tu pisać. Usuwają komentarzei blokują. Prawda boli.

Olsamontaz

Tak zmniejszyli nawiewy ze jest za goraco az nie dobrze

Dream
@Olsamontaz 06.10.2018 11:16

Zapraszam na wtrysk w lato... Nie wiesz co to upał....

@Dream 06.10.2018 20:13

W na wtryskach macie okna otwarte.. A my w tej puszce dusimy sie jak sardynki w puszce... Ludzia pod po plecach plynie... A szczególnie jak masz dwa dramy albo taśmę...

Miły

Dlaczego jak jest jakiś problem na lini nie ma żadnego kierownika?

Akuku
@Miły 04.10.2018 15:57

Bo wszyscy mają wyje...e A potem ich wyje..ą

Mts
@Akuku 04.10.2018 18:43

Tzn bo nie rozumiem ?Z tego co wiem to tylko pytają czemu nie na zielono,a nie zapytają jaki problem na linii?

Fajans

A ta ci... ciasny Wiesiek jeszcze robi?

@Fajans 01.10.2018 22:22

Nieee

Olsamontaz

Witam chcac sie zwolnic z olsy to co musze zrobic isc do kierownika czy jak? Prosze o pomoc

Kukulka
@Olsamontaz 20.09.2018 09:05

Idź do kadr powiedzą ci co napisać. A kiero radzę poinformować w ostatniej chwili....takie okazanie szacunku jaki oni okazują wszytkim montazystom. I jeszcze ładna wiązankę na koniec ułożyć hahaha

Rajszpla
@Olsamontaz 20.09.2018 09:05

Jeb...ij kierownika w dzban to sami cię zwolnią

Odchodzić czas

Szkoda, że niema już sylwii z tym idiotą nikt się nie dogada drzec gembe tylko potrafi A nic nie potrafi co to za kierownik jak nie zna większości linii

Joł men
@Odchodzić czas 17.09.2018 19:05

Ja zlorzylem wypowiedzenie w tamtym tygodniu. Nie ma co się trzymać bo okręt zaraz zatonie. Wiem o kim piszesz chłopie rzuć to i znajdź normalna pracę. A ten dlugknogi niedługo sam będzie robił bo starzy pracownicy odeszli no zmadrzeli w końcu. Pozdrawiam wszystkich co mieli jaja i się zwolnili ciekawe jak długo to wszystko pociągnie bez krystiana

Taki
@Odchodzić czas 17.09.2018 19:05

Witaj, Bardzo nieładnie jest pisać na kierownika w intetnetach. Gdyby Piotr nie znał większości linii, to nie byłby tak długo kierownikiem. Myślę, że z każdym da się dogadać i nikt gęby nie drze z nudów. Pokaż co Ty pokaż co potrafisz, a jak masz jakieś ale, to podejdź do kierownika i powiedz mu co Ci się nie podoba, a nie tutaj wypisujesz umysłowy biedaku.

Erni
@Taki 19.09.2018 16:40

Haha kierownicy z przypadku nie znają się na niczym. Gębę drzec nawet z nawału pracy nikt nie powinien A o pewnym kierownik chodzą już legendy że nie wie o co chodzi i się wydziera. Nagany albo inne kary za fajki gdzie sam jara jak smok. To jest żałosne. Pokaż sam wzór A potem karaj ludzi bo obowiązków nie spełniasz. Co ty wiesz o pracy na montażu? Stales kiedyś na jakiejś linii dłużej niż 10 minut? Postój są problemy i zrób normę przez 8h no jak nie to usłyszysz że wszystkich pozwalnia . To jest podejście zacnego kierownika . Pozdrawiam biedaku umysłowy

Lew
@Erni 26.09.2018 12:26

masz racje zaden z kierownikow nie ma pojecia o pracy ludzi maja za zero -daje im 15 minut na produkcji -chodza tylko tam i z powrotem zero kultury nie mowiac juz o dzien dobry-ale kulture wynosi sie z domu -kierownikiem i brygadzistka sie bywa a czlowiem jest sie zawsze. Olsa im zycie uratowala ale zapominaja ze dzieki ludzim na produkcji maja pobory-troszke szacunku

Byłem to widziałem
@Odchodzić czas 17.09.2018 19:05

To tylko przejściowa sytuacja przejęcie takiej dużej firmy to nie miesiąc czy pół roku powoli zaczną wprowadzać swoich część wazelinki zostanie ale na mało znaczących stanowiskach przede wszystkim powinni zająć się brygadzistami i koordynatorami bo tam jest największe ku...restwo i tępota ludzie ktorzy nie są w żaden sposób przygotowywani do wspópracy z innymi ludźmi

Mała

Ludzie co sie dzieje na 64 lini panua(usunięte przez administratora) daja popalic ludzia zwalniaja sie bo maja dosyc tej (usunięte przez administratora)

Lew
@Mała 28.09.2018 21:56

prawie na kazdej lini tak jest brygadzistka sie w glowach pomieszalo szybko zapomnialy jak same pracowaly na lini-rada dla kadr aby przed przyjeciem na brygadzistke byl egzamin z tabliczki mnozenia

Olsamontaz

Hej ma ktos moze namiary do pracy blisko granicy moze byc sprzatanie itp itd z gory dzieki

Nikita

Zwolnią was wszystkich i pogonią. Te cioty kierowniki i wszystkie wypinające du...y. Nowy interes bedzie i tyle wam powiem. Powodzenia olsocioł....i

Krystek

Jego długi jego sprawa. Ale nudne życie masz skokro tym się interesujesz. Chcesz znać moje

Stary

To już koniec Olsa, wałki jakie tam się robiło to w żadnej firmie i to ich pociągnęło na dno. Teraz to same buraki zostały a my musimy szukać nowej firmy przez nich. Fajni ludzie to juz dawno odeszli bo teraz to samo buradztwo zostało. Szkoda ale może niech przyjdą nowi wszyscy i będzie dobrze ? Nie wiem ale gorzej być nie może.

zamulona

A kiedy będzie jakaś impreza firmowa? teleskop się bawił, ict się bawiło, nawet algontec się bawił a olsa???? gdzie jakaś rozrywka w tej firmie?

Szczery
@zamulona 19.09.2018 17:53

Komitet socjalny olsy woli zrobić wycieczkę do Poznania, bo pracowników nie stać, żeby pojechać aż 200km i pozwiedzać a i tak się cieszą, więc po co impreza?

Była montażystka
@Szczery 19.09.2018 23:19

Tak, wycieczka do Poznania, na którą i tak spora ilość ludzi nie pojedzie bo zawsze szybko jest brak miejsc. Za każdym razem autobusy przepełnione w większości samymi brygadzistkami. Co do imprez zakładowych w innych firmach to OLSA nie ma polotu. Teleskop, ICT czy chociażby ten Algontec to nie takie pazerne bydło jak w OLSIE. Przykład? Piknik rodzinny. Impreza w niedzielę, pracownicy przychodzą z rodzinami na piknik żeby odpocząć i zwiedzić firmę - to ok, ale totalnym nieporozumieniem było to, że był podział na grupy i każdy na umówioną godzinę zamiast wszyscy na jedną, zwiedzanie firmy podczas gdy niektórzy ludzie pracowali i nie każdy sobie życzy np żeby ktoś go oglądał jak małpe w zoo i w ogóle jakim trzeba być pazernym człowiekiem żeby ludziom nie dał w tym dniu wszystkim wolnego tylko norma, norma, norma... Śmiech na sali. Dobrze że nie pracuje już w tej firmie. Zresztą ludzie odchodzą hurtowo, ciekawe kto niedługo będzie robił na wszystkich nierobów z biura i pseudobrygadzistki. Firmy nie polecam za brak szacunku do ludzi, (usunięte przez administratora) , prostactwo i za oczekiwanie cudów za marne grosze.

Jaro

Polecam kechne nagel świecko. Dobrze płacą system 2 zmiany.

Dlaczego nie trzymacie ludzi tylko pozwalacie się zwalniać? Ż takim podejściem nic nie osiągnięcie!

Erni
@Pracownik 12.09.2018 20:17

Już Ci co się znali to odeszli A zostali ci co się wiadomo jak dostali na ciepłe krzeselka! Lizoz dupos ha!

Nocna zmiana

Ej pa....y jeszcze trochę przyjdzie nowy pracodawca wprowadzi swoich ludzi którzy będą stali ze stoperami i sprawdzali na co was stać to dopiero będziecie mor. y wycieray Brygadzistki koordynatorki kierownicy jakościowcy nic nie umniejący na linię się już przyuczać do pracy na montażu bo dużo czasu wam nie zastało

Marek
@Nocna zmiana 12.09.2018 01:44

Każdy i tak ma gdzieś ta firmę. Jeszcze troche to nie bedzie komu tam pracować więc fisiowac sobie możesz jak i ten nowy pracodawca.

@Marek 12.09.2018 04:52

Nie fisiuję tylko stwierdzam fakty Tą firmę może wszyscy mają dość Ale do nowej magmy przyjdą nowi ludzie

Marek
@Nocna zmiana 12.09.2018 05:01

Jak będą płacić dalej po 1800 zł to nawet Ukraińcy nie przyjdą(juz odchodzą), może uchodźcy z Sri Lanki za te pieniądze będą pracować bo nie żaden normalny człowiek czego efekty już widać teraz.

@Marek 12.09.2018 06:12

Oj pracuś trzeba było się uczyć na lekarza albo dyrektora a nie teraz nic nie robić i zarabiać po 10000zł

Mój
@Nocna zmiana 12.09.2018 01:44

Sami kierownicy będą pracować. Teraz co się dzieje w tej firmie to totalne błoto. MASAKRA

Gorniakojebca

Won ciapati i Górniak wy c.ele????????????

Pswsl
@Gorniakojebca 08.09.2018 00:39

Sam wypierd... Czepiasz się a nawet nie znasz Pawła. Dobry kierownik, z normalnym ludzkim podejściem, który zawsze pomoże jeśli może. Tylko co tobie można tłumaczyć, twoja składnia zdania już dużo o tobie mówi. Nie pozdrawiam

Lampy

Kochani jak sie zwolnic z olsy

Obserwator
@Lampy 04.09.2018 20:16

Gamoniu normalnie Podanie i wszysko

Meti
@Obserwator 05.09.2018 11:49

Raczej wypowiedzenie, Gamoniu.

Olsamontaz

Co sie dzieje na olsie czy ktos cos wie?

Nama

Wie ktos jak na przepakowanie sie dostac? Fajnie tak podpierac regal cala zmiane

Lala

Słyszałam że Gądek wraca na wtrysk.

Ustawiacz

Ciekawe od kogo?

Pimpusław
@Lala 23.08.2018 06:52

Zacznijcie się bać. Na kierownika wtrysku

Ustawiacz
@Lala 23.08.2018 06:52

Co to za bzdury masakra gdzie on będzie miał lepije niż ma teraz. Teraz jest Syfi Kiła i Ruda na nowej hali

olsa..
@Ustawiacz 26.08.2018 17:45

dobrze powiedziane (usunięte przez administratora) kiła i RUDA....

Jaaa

Czesc,chciałabym się dowiedzieć jacy ludzie pracują na montażu czy brygadzistka jest spoko?

olsa..
@Jaaa 27.08.2018 19:47

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Lala

Słyszałam że Gądek wraca na wtrysk.

Keema

Babral wracaj bo się wszystko sypie wtrysk i metalizacje

Scholer
@Keema 22.08.2018 10:25

Lepiej Ty idź za nim nie potrzeba nam takiego Bałwana, trzeba się tylko pozbyć chwastów które po nim zostały i próbują rządzić, jeszcze trochę i odetchniemy

anonymous

Czyj to nr 880 450 678

Zostaw opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o.