Olsa Poland Sp. z o.o.

Adres: Al. Milenijna 5, 66-470 Kostrzyn nad Odrą

NIP: 5992962347 KRS: 0000255101

Olsa Poland Sp. z o.o.
2 744 2267 5 1

Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Tom
 Opinia

Jak tam ludziska dajecie radę Jeszce w tym balaganie?

Travel
 Opinia

Jak tam olsiołki ankiety?

Bamboleo
@Travel 11.07.2019 14:38

Się zobaczy jak będą wyniki

Rozczarowana
@Travel 11.07.2019 14:38

Ankiety ankietami tylko czy coś zrobią w tym kierunku .. bo mam nadzieje , ze ludzie pisali co myślą ;)

Payola
 Opinia

Zwolnić wszystkich zarządzających do tej pory bo nic nie zrobili najlepszych pracowników wykonczyli chamstwem,prostactwem i z braku szacunku.... Dalej tak będzie jak tego nie zrobicie!!!!!

Tak3Nie1
@Payola 03.07.2019 22:46

Hehe zostaną sami podpięr...dalacze co sami se krzywdę wyrzadza.... Chcecie to będziecie rypac....

Star
@Były 04.07.2019 12:53

Kij ma dwa końce.

Dostawca
@Payola 03.07.2019 22:46

Jestem dostawcą i jak mam tam jechać dostaję białej gorączki dla tego wysyłam swoich ludzi. Ci co zostali to nawet nie da się rozmawiać z nimi. Gdzie ta stara ekipa z przed 6 lat. To były świetne lata i firma świetnie prosperował.

Tak1Nie2
 Opinia

Witam. Czy w Waszej Magnie Olsa macie związki zawodowe?

TakNie5
Zdzichu
@Damian 03.05.2019 14:16

Nie

Ten Sam
 Opinia

Związki na pewno, by się przydały. Jest wiele nieprawidłowości i zwykły pracownik może czuć się osamotniony w walce.

@Ten Sam 08.05.2019 09:21

Proszę o kontakt. Damian. (usunięte przez administratora) My z Magny Sady.

Roża
@Ten Sam 08.05.2019 09:21

Nawet jak będą związki zawodowe to i tak nic sie nie zmieni, dalej jeden po drugim będzie jeździł. Jedni na stołku, drudzy pod stołkiem.

@Roża 09.05.2019 13:53

U nas w Magnie też tak było. Założyliśmy i mamy większe pole manewru np przy wynagrodzeniach. Nie dostajemy podwyżek o 60 zł...Proszę o kontakt na pocztę.

Tola
 Rekomendacja
@Damian 03.05.2019 14:16

Witam.nie ma związków.oj a przydaly by sie.to co tu u nas sie dzieje to nie da sie opisac.pracujemy bo musimy mamy rodziny,kredyty itp.psychcznie juz nie wytrzymujemy.bardzo duzo ludzi na chorobowym.mamy wyrąbane juz na tą prace.a jestesmy po to bo to jedyny zkl który zapewnia nam dojazd do pracy.i to chyba jest powod ze jestesmy zatrudnieni ale wolimy byc na L 4.Boimy sie odzywac cokolwiek robic.bo zawsze cos znajda zeby sie oczyscic.tylko nas winia.masakra.brak slow.

Kicaj
 Opinia

Słuchaj nie raz siedzą i się opiepszaja jak nie mają co robić to przynajmniej ludzi na wtrysku będzie lżej bo jest im czasami ciężko zalezy gdzie stoją.... Emidio płaci za pracę wykonana nie za nierobstwo.....

TfujPan
@Kicaj 28.05.2019 14:50

Jakie nierobstwo, co ty wgl pier,,dolisz tepa,ku ludzie tu (usunięte przez administratora) za bezcen a ty pierd,olisz ze nierobstwo jeb*nij sie w ten glupi leb te*paku

Brydzia
 Opinia

Podobno jest jakiś kurs szkoleniowy w Hiszpanii

Monisia
@Brydzia 18.06.2019 16:40

Jaki kurs chyba darcia buzi i dyskryminacja pracowników heh

Roża
@Brydzia 18.06.2019 16:40

Dla kogo? Tylko dla kierowników i pseudo-brygadzistek jak wykończyć ludzi do reszty?

Mily pan ????
@Roża 18.06.2019 18:04

Nie trzeba sie wykanczac trzeba sobie pomagać i się za nich wziąść teraz my powinniśmy się zjednoczyć siłami i ich wykanczyc ????

Promyk
@Mily pan ???? 18.06.2019 21:50

Śmiechu warte. Zjednoczyć i wziąć za nich... Ludzie tylko na forum mądrzy a tak to nikt się nie odezwie.

Monisia
@Promyk 19.06.2019 17:46

Hmmm taki mądry jesteś bo masz stanowisko i dobrze ci za to płacą to po co się udzielasz dobrze wiesz jak ludzie na montażu i na produkcji są traktowani dyskryminacja i tylko kolzenstwo nic więcej

Mily pan ????
@Monisia 19.06.2019 19:27

Sam jesteś jednym z nich smiejesz się w gębę każdemu kogo widzisz tak trakrowanego i śmiejesz mu się w twarz nie umierz stanąć w obronie, pomoc boisz się o własną (usunięte przez administratora) taki mądry jesteś

Baybay
@Roża 18.06.2019 18:04

Czyli jedno zbiorowe (usunięte przez administratora)

Rozczarowana
@Mily pan ???? 18.06.2019 21:50

Tylko ze każdy najeżdża na brygadzistki my tez dostajemy opier.. A ludzie robią co chcą .. fajeczka pogaduchy dziwne ze później upomnienia albo reklamacje .. a jeszcze pretensje ze tam nie pójdzie z ta nie nie będzie stało A na wtrysk o matko to jak za karę jakaś . Wielce później obraza bo brygadzistka oddała na wtrysk .

sQubany
@Mily pan ???? 18.06.2019 21:50

Z tego co widze i wlasnym oczom nie wierze to w tej firmie jest jeden wielki chłam Sodoma i gomora kto to wgl wymyslil, ludzie opamietajcie sie

sQubany
@Rozczarowana 27.06.2019 09:55

Oj Rozczarowana tak sie tylko mowi ze sie nie chce isc gdzie indziej, chyba lepiej robic na swoja brygade niz na inna. A pozatym co ty sobie pojdziesz a oni niech (usunięte przez administratora) za ciebie, tak ??

Nowy

Słyszę że zwalniają się. Dla czego a taki Italianski był. Hi hi hi

Tak3Nie1
Mój
@Nowy 10.05.2019 20:15

Może dlatego że kadra kierownicza nie ma pojęcia o montażu ????

Tak1Nie2
Fack
@Mój 24.05.2019 12:32

To raczej powinni się wziąść za kadrę kierownicza a nie za zwykłych roboli co robią swoje i co im każą raczej to kierownicy i brygadzisci są winni temu a nie operator lub montazysta ....

Tak2Nie1
Operatorka
@Mój 24.05.2019 12:32

Kierownicy to przyszli z Magazynu i nie mają zielonego pojęcia o montażu, już nie wspominając o szacunku dla osób pracujących. Najlepiej zwalniać za nic .kiedyś powinie im się noga jak WGL olsa jeszcze będzie .

Mikry
 Opinia

Jakie agencje pracy zatrudniają w Magnie? PPT i jeszcze jakaś?

kuba
 Opinia

Patologia wsrod tepych mlodych brygadzistek slepo abitnych i wywyzszaja sie jakby nadludzie jak mozna do starszych kobiet z ryjem wyjezdzac jak do psa albo gozej brak oglady pospiech stres ale kogo to obchodzi jestes niewolnikiem czy pracownikiem na Wtryskach (usunięte przez administratora) jak w na ognisku z plastiku i nic z tej wetylacji jak bys 2paczki papierosow przez 8h przepalal skotki oczywiste Ogolnie kasa mala jak za taki cyrk i do tego chore nocki lipa ten caly zaklad

Tak7Nie
.-.
 Opinia

Jak długo metalizacja ma (usunięte przez administratora)za wtrysk bo ciągle jest wytłumaczenie, że brakuje ludzi?!

Ten Sam
@.-. 17.05.2019 10:38

Był czas się przyzwyczaić...

Mój
@Ten Sam 20.05.2019 10:32

Hehe

Elo320
 Opinia

Ludzie ! Ile wy macie hajsu na rękę na montażu ? ????

Sialalala
@Elo320 07.05.2019 02:26

Za mało. Bez nadgodzin rzadko da radę wyciągnąć ponad 2 tys. Nie jest tak kolorowo z hajsem.

Rudy
 Opinia

Co z klima na górnej hali?

Kilmatyzator
@Rudy 25.04.2019 17:07

Wez sie za robote a nie klima sie interesujesz

Rudy
@Kilmatyzator 25.04.2019 22:34

No widzisz jakoś ciężko się zabrać za robotę jak stojąc na hali pot z (usunięte przez administratora) leci

Opinia

Witam, odkąd z Olsy zwolnili się wszelkiej maści napinacze (oczywiście nie mówię o wszystkich), to nagle na forum zrobił się spokój. Czy to oznacza że polepszyło się ?, może w Olsie też jest tzw. "piątką Kucharskiego"?.

Henryk
@Były 15.04.2019 13:24

A co to jest piątka Kucharskiego?

Gądek
@Były 15.04.2019 13:24

Ci którzy mieli dość(usunięte przez administratora) nie równego traktowania dawno się zwolnili, forum zdechło bo chyba w końcu poszli po rozum do głowy i zrozumieli że pisanie na jakimś forum nic nie da

@Henryk 16.04.2019 15:14

To taka moja analogia co do sławnej piątki"Kaczyńskiego"

lila
 Opinia

są wycieczki organizowane prawie za darmo super :)

Tak7Nie2
zigolak
@lila 03.04.2019 10:42

lila jakie wycieczki? chyba ruchaństwo

Tak1Nie6
Nickita
@lila 03.04.2019 10:42

I tak znów pojadą tylko "wybrańcy" a dla reszty zabraknie miejsc - jak zwykle.

Zaciekawiony
 Opinia

Witam wszystkich, Czy ktoś z tutaj obecnych orientuje się jakie są warunki na stanowisku Specjalista ds logistyki? Byłbym wdzięczny za opinie ;)

Kukila
@Zaciekawiony 25.02.2019 06:27

A jakie mogą być warunki skoro co chwilę szukają na to stanowisko? Za małe pieniądze i za dużo na głowie.

Zaciekawiony
@Kukila 27.02.2019 09:28

Czyli nie masz o tym pojęcia. Może ktoś inny się wypowie, kto ma wiedzę na ten temat ;)

Angelo
@Zaciekawiony 27.02.2019 14:44

@Kukila ma rację. Jeśli chcesz nabawić się nerwicy to jest najlepsza opcja.

Kukila
@Zaciekawiony 27.02.2019 14:44

Mam akurat bo przez pewien czas pracowałam przed ostatnią falą odejść... Pochrzanilo się tam co jakiś czas nowy z zapalem się przyda do porządku....trzy miesiące i cię zgasza i sam pójdziesz....

Poziomex
 Opinia

Ci z firmy poziom to niezle skur*** nie ma to jak położyć rolki z papierem na kiblu, później jakiś trol zrzuci na ziemię, a poziom się mści za osrane kible , i wkłada taką oszczaną rolkę do pojemnika i trzeba z tego korzystac

Bogumił
 Opinia

Co z tymi ankietami, po co to było? Jakie są wyniki, może wnioski jakieś? Chyba mamy prawo wiedzieć skoro braliśmy w tym udział. Jak na razie cisza, nie ma tematu, a może tajemnica jakaś? Domagamy się zebrania i informacji na ten temat.

Patusy
@Bogumił 16.02.2019 13:19

Powiedz to w firmie A nie na forum Pacanów, tylko gadacie A nic nie robicie

Tak6Nie

Zdezorientowany
 Opinia

Najlepsi są kierownicy nie reagujący na to ci się dzieje, wszędzie kolesiostwo, tu się przymknie oko tam się przymknie oko, a zwykły pracownik zbiera opierdziel, każdy dużo gada ale nie widać zmian, czemu nikt z magny nie przyjechał zarządzać, komu trzeba to wszystko powiedzieć żeby się ktoś tym w końcu zajął?

Heheszki
 Opinia

Jak tam pracownicy olsy? Dalej jeden na drugiego gada i się podpierdzielają na wzajem? Dalej jest tak że Zwykły pracownik musi robić za 2 bo niektóre osoby siedzą w (usunięte przez administratora) u kierownika?

Tak11Nie

Falista
 Opinia

Jak Magna toleruje mobbing pozwala na to czy się broni?

@Falista 01.02.2019 21:53

Jak to możliwe, że osoba, o której wszyscy wiedzą od dawna, że poniża, wyzywa, zastrasza a nawet szarpie pracowników dalej tu pracuje, ba nawet awansuje? Rozumiem że ma wyniki, jest dobra w tym co robi ale jakim kosztem? Nikt nie jest niezastąpiony. Chyba można znaleźć odpowiednią osobę na takie stanowisko, taki duży zakład WSTYD!!! Oczywiście że kierownik musi wymagać, czasem być surowym, egzekwować pewnie rzeczy. Ale w tym wszystkim musi być jednocześnie szacunek do pracownika. Kierownik któremu brak jakiejkolwiek kultury osobistej, dobrych manier i pewnego poziomu intelektualnego - to są standardy Magmy? Co to za wizytówka firmy? Wstyd, że nie stać was na nic więcej!

Tak29Nie
Marek
@Scyzoryk 03.02.2019 12:34

Zgłaszaliście może opisywane przez Ciebie zachowania bezpośrednio szefostwu firmy? Była jakaś reakcja przełożonych na tego typu wydarzenia, które rzekomo dzieją się w firmie Olsa Poland? Aby Twój wpis był bardziej wiarygodny, to chciałbym zachęcić Cię do tego, abyś podał konkretne przykłady potwierdzające to, że rzeczywiście można tu mówić o wyzywaniu i zastraszaniu ze strony tej osoby. Uzupełnij proszę swój komentarz.

@Marek 04.02.2019 13:25

Przełożeni o wszystkim wiedzą, ta sytuacja trwa od kilku lat, wiele osób nie wytrzymało i już nie pracuje . Konkretne przykłady były podawane przełożonym, niby procedura została wstrzęta, ale pewnie skończy się jak zwykle, na niekorzyść pracowników.

@Marek 04.02.2019 13:25

Przełożonych? A co taki operator ma dopowiedzenia? Trwa to już kilka ładnych lat, była nawet sytuacja ze dziewczyna leczyła się proszkami i co? I nic.... Ile można zgłaszać jedno i to samo, i do kogo jak wszyscy twierdzą że tak to musi wyglądać a jak się nie podoba to brama otwarta. Takie osoby dostają awans a ludzie chodzą po lekarzach, bo każdy chce pracować i zarabiać. Firma naprawdę nie jest zła jest bardzo dobrze rozwinięta technologicznie, transport zapewniony lecz kierownictwo.... mnóstwo ludzi które tylko za duża buzię są kierownikami. A Włosi to kochają i prawda jest taka że to się nie zmieni dopóki rządzić będzie Włoch. Żadna petycja nie pomoże

Tak12Nie
potwierdzacz
@Marek 04.02.2019 13:25

Zgłaszane nie raz, wszyscy wiedzą na temat zachowania Pani J.P, kierownicy, dyrektorzy, Hr Manager- ktory teoretycznie powinien być za ludźmi a jest bierny jak parowóz w muzeum. Robione były ankiety ale już dw atygodnie po ankkietach a wniosków znowu żadnych.

Tak10Nie
potwierdzacz

Postawa bierna.

Kakakumi
@Dream 04.02.2019 16:16

A dlaczego pozwalacie sobą pomiatać? Dajecie się szarpać? To nie jest przedszkole wystarczy powiedzieć jak człowiek a nie drżeć ryja czy na kogoś rękę podnosić. Sami robicie z siebie ofiary czego się boicie? Zwolnienia? Pracy pełno. Naprawdę wychylcie tylko nosa poza ten zakład i poczujecie życie z normalnymi ludźmi na normalnych warunkach.

Tak7Nie

@Kakakumi 04.02.2019 16:53

A w pracy chodzi o wzajemny brak szacunku i podnoszenie głosu na siebie? Nie każdy ma dojazd własny do pracy i nie każdy chce zaczynać po kilku latach pracy w firmie od nowa... Tu chodzi o to aby w końcu zmienić te mentalność. Nie każdy jest wygadany i nie każdy potrafi krzyknąć.

@Kakakumi 04.02.2019 16:53

KFC
@Falista 01.02.2019 21:53

Ma ktoś może jakieś nagrania z ruda w roli głównej?? Albo brygadzistki SS. Jest pewna osoba która zbiera dowody dla różnych instytucji państwowych.

Morena
@KFC 11.02.2019 18:00

Z jakiego działu jest brygadzistka SS. Bo na obecną kierowniczkę a byłą brygadzistkę SG były zbierane dowody ,ale to I tak nic nie dało a tak samo już dawno nie powinna pracować w tej firmie jak psychiczna JP.

COLLIN
@Morena 12.02.2019 16:54

SG to już była kierowniczka, teraz jest nowa lepsza.

Yeti
@COLLIN 12.02.2019 22:21

O kim znow mowa

COLLIN
@Yeti 13.02.2019 00:54

O pani JP, kierowniczce wtrysku i metalizacji.

Ola
 Opinia

Mam pytanie odnośnie pensji, ile na rękę zarabia się na produkcji ?

Młoda
@Ola 12.02.2019 23:17

To zależy od stażu pracy i tego czy pracuje się w nadgodzinach. Moja pensja przy stawce 2600brutto podstawy z nadgodzinami wacha się od 2400zł na rękę do 3900zl na rękę zależy od miesiąca.

Lojalny
 Opinia

A jak Nowy Kierownik montażu?

Kujurudza
@Lojalny 04.02.2019 20:43

A kto nim jest?

Olsamontaz
 Opinia

Witam czy i kiedy dostaniemy pity za 2018?

PQ
 Opinia

Stawka za autobus wzrasta do 100 zł dla wszystkich od lutego? Mam do pracy 6km, czy to nie przesada?

Kasia4554
@PQ 11.01.2019 08:09

Nie musisz dojeżdżać autobusem. Przesiądź się na rower. I 100 w kieszeni ;)

Ja
@PQ 11.01.2019 08:09

To już ludzie masowo będą się zwalniać

@PQ 11.01.2019 08:09

Chcecie dużo zarabiać nic nie robić wszystkim du.y obrabiać mieć dużo talonów na święta duże bogate paczki Weź otwórz własną firmę i bujaj się mercedesem I tak wam długo dawali na luz przecież podnieśli wam pensje ludzie samochodami dojaźdzają więc nie marudzimorda w kubeł i pokaż co potrafisz na produkcji

Ciekawa
@PQ 11.01.2019 08:09

A skąd te wieści? Skąd wiadomo o podwyżce?

Cola Original
@CocaCola@ 11.01.2019 17:28

Nie będę zapierdzielał za 2700zł brutto na produkcji jak (usunięte przez administratora) jakiś...

@Cola Original 11.01.2019 18:30

To idź pracuj jako lekarz albo adwokat twój problem

Zlotypassi
@CocaCola@ 11.01.2019 17:28

A ty co Potrafisz?

nnaotka
@Cola Original 11.01.2019 18:30

Przepraszam ile? Połowa ludzi z produkcji takiej wysokiej stawki nie ma. No chyba, że Ci co pracują z 5/8 lat w tej firmie. A praca nie jest taka zła, zobaczymy czy zmieni się na lepsze co do zarządzających ;)

@Zlotypassi 29.01.2019 16:04

Ja nie muszę nic potrafić Bo nie pracuję w tym (usunięte przez administratora) Fajnie ci ha ha ha

olsioł
@CocaCola@ 03.02.2019 20:52

Jak tu nie pracujesz to po cholere sie wypowiadasz. Czyli pewnie tyrasz jak wół gdzie indziej i zal ci zad sciska ze inni maja lepiej.

@olsioł 04.02.2019 07:05

ty jesteś prawdziwy olsioł z uszami jak słoń Ale pracowaliśmy i jesteśmy już na zasłuźonej emeryturze i nie z jednego pieca chleb jedliśmy Więc zapis.....j i nic nie dyskutuj

Morena
@Scyzoryk 03.02.2019 14:32

Pewnie mowa o rudej, ta psycholka już dawno miała być zwolniona, ale ciasnemu wieśkowi zabrakło jaj

Ggggg
 Opinia

Dzisiaj odeszła pracownica N.Majewska która się napracował na montażu.tak to jest z brygadzistki spaść na montaż i trzeba pracować.juz się zatarła ????

Tak11Nie

Ddddd
@Ggggg 31.01.2019 19:43

Chyba tak bo odeszła....no trudno nikt nie będzie za nią płakać.oj Pepa ????

Mnt
 Opinia

A co będzie z Koordynotorkami?Chyba też ich trochę dużo?

Tak9Nie

Ggggg
@Mnt 30.01.2019 23:57

No mogli też ich trochę skrócić bo nic nie robio nieroby jedne

Bbbb
 Opinia

Nie narzekajcie na to olse jak wam tam nie pasuje to po co tam siedzicie .a co do dojazdów to byście chcieli jeździć za darmo.

Lumii
 Opinia

Teraz dzieje się najgorzej do koryta dorwali się idioci i teraz będą napełniac swoje kieszenie a ta durna Ewka to najgorsze nieporozumienie teraz o ludzi nikt nie dba ważne że oni się nasyca

Ewa 9
@Lumii 25.01.2019 17:50

Tu masz rację. Sami Karierowicze. Co do Ewuni to już Sławek powinien nią usunąć. A kuchar no cóż może układ partnerski ma z nią

Aga
@Lumii 25.01.2019 17:50

No ale skoro jej nie usunął to może jednak jest dobra w tym co robi.

Marek
@Aga 26.01.2019 10:25

Proszę Cię, aby w dyskusji na forum unikać podawania imion, nazwisk, bądź pseudonimów osób, które pracują w firmie Olsa Poland. Dyskusja o konkretnych osobach jest zabroniona zgodnie z obowiązującym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin. Wracając do meritum wątku, moglibyście przedstawić, czy od nowego roku zmieniły się wynagrodzenia oferowane przez pracodawcę, czy może wszystko zostało po staremu?

Kremps
@Marek 28.01.2019 12:21

Nooo co do licznych osób u niektórych się to nie zmieniło ooo zapiepszaja za 2250 heh

Jaka ewka
@Lumii 25.01.2019 17:50

Jaka ewka? Ta ładna blondyneczka?

Szarak
 Opinia

Ludzie zajmijcie sie praca i przestancie siac jadem. Jezeli tacy jestescie w waszym zyciu rodzinnym, prywatnym czy malzenskim to wspolczuje waszym bliskim. Jesli praca jest taka zla to ja zmiencie a nie siedzicie tutaj starzy wyzeracze i tylko gadacie jacy wszyscy w kolo sa zli. Czasy bezrobocia juz minely teraz to praca szuka czlowieka a nie odwrotnie wiec wont zamiatac ulice, oczyszczac szamba albo kopac rowy na mrozie. Nie macie pojecia co to prawdziwa ciezka praca fizyczna tu macie wszystko na czas a tylko narzekacie. Juz zygac sie chce od tych plujacych jadem niespelnionych zyciowo i zawodowo ludzi ktorzy tylko wczynaja takie chore sensacje. Najlepiej zajac sie wlasnym zadem.

Zostaw opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą