Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Stokrotka

Jedna brygadzistka na metalizacji(gora/dół) by starczyła. I tak siedzą i nic nie robią..

Agnieszka

Kto to ma być ten PRACOWNIK MIESIĄCA?

girlloose

Czy do olsy trzeba napisać CV?

Mała.

Czy ktoś tak jak ja nie dostał pieniędzy wakacyjnych? A dodzwonić się do kadr to jakaś porażka.

@Mała.

Ja mam.

Wojciech
@Sylwia

Cześć, jak długo pracujesz już w Olsa Poland? Jestem ciekaw jak wygląda tam ścieżka awansów i ile realnie można zarobić. :) Mam nadzieję że dasz mi znać niedługo!

@Wojciech

Zależy od stanowiska, nie wiem o które pytasz konkretnie

Ula
@Sylwia

Mogła bym prosić o numer do kadr ?

Serhi
@Ula

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kontrolera dolna hala

Świetna atmosfera, bardzo mili ludzie, szczególnie Pan z Jakości, w okularach i z tatuażem na ręku. Zawsze w porządku, zawsze chętny do pomocy i rozmowy. Bardzo przystojny i pięknie pachnie.

...
@Kontrolera dolna hala

Swiwtna atmosfera ?? To chyba nie ten zakład ????????

Wtrysk
@...

Nie rozumiem oburzenia ??????????? Na wtrysku jest świetna atmosfera, lódzie bardzo mili i pomocni. wypłata zawsze na czas i jak na tutejsze warunki pracy naprawdę dosc spora Jeśli pracójesz na stanowisku i nie narzekasz to i idzie nawet odpocząć jak nikt nie patrzy. Bardzo dobry zakład na czele z dyrektorem M.K ktury zawsze merytorycznie i na temat pomoże każdemu pracownikami

Że co
@Wtrysk

Miła to chyba dla tych co łazo z nim na palarnie!! I taka merytoryka że jak ludzie z zewnatrz przyjezdzali ogladać produkcję to przykro było sluchać co mówili!!!

Solidny
@...

Cos się nie podoba? :D zwykle najwięcej narzekają ci co powinni sie pierwsi w pierś uderzyć

@Wtrysk

Hej, ja się niestety nie orientuje jak wyglądają tutejsze warunki. Czy możesz mi przybliżyć na jakie wynagrodzenie można liczyć w Olsie? Byłabym wdzięczna :) Czy jest to stała stawka wypłacana co miesiąc czy może jej wysokość się różni? Są premie, dodatki?

Nikt
@Renata

Zarobki? Hmmm.. jakie stanowisko? Lizusa czy pracownika? Wypłata stała chyba że zrobisz nadgodziny to masz dodatki 100% + premia.

Witam Jakie opinie są na temat narzędziowni Tokarz Frezer

To nie jest firma,to tragedia. Teraz lato a nie ma lodziarni w stołówce. Masakra. (usunięte przez administratora) zawsze tutaj.

Pracownik 2

Wiadomo ile kasy na wakacje bd?

Laska
@Pracownik 2

Napewno wiecej niz w Ict.

Blabla
@Laska

Taaa, na pewno. A ile tam dają?

Klementyna 77N

Najlepszy kierownik jest na metalizacji

Hrhrhr
@Klementyna 77N

To prawda!!!

Witex
@Klementyna 77N

Mógłby jeszcze ze dwa krzesła dokupić na dolną metaliz. Bo tam biedne operatorki muszą kawę na stojąco pić

Witex
@Witex

Dodam że przy biurku

Ziomal

Kiedy bd kasa na wakacje ?

Nick1
@Ziomal

Karty Sodexo zostaną zasilone w pierwszej połowie lipca.

Pracownik 2
@Ziomal

A wiadomo ile bd?

Arm

Do kiedy można składać wnioski o kasę na wakacje ?

Ziomal

@Blabla

Pisze serio... Przelewow brak

Ktoś cie Goo za....
@..

Kizuk jak sami wiecie to zabujca bez skrupuł pujdzie do paki

@..

Hej, i jak z tą wypłatą w Olsie? Po jakim czasie ją dostałeś/aś? Czy to było jakieś spore opóźnienie? Wcześniej się już to zdarzało czy to jednostkowa sytuacja? :P

@Renata

Przecież wypłata jedyna kontach, co wy gadacie?

Na kontach ???? Niestety już prawie wydana

Montaż

Witam moze juz czas dowiedziec sie kiedy urlopy? Koniec maja a my dalej nic nie wiemy

Olsa

Jedyna firma w której DYREKTOR , ciągnie od pracowników Fajki , mówiąc przy tym bezczelnie ze jutro odkupi. ŻENADA

Mokry
@Olsa

No wozi się merolem a potem stoji przy ochronie i prosi lidzi o fajki żenada

Iwka123
@Mokry

Taka jest prawda ,dobrze zarabia, a żebra jak menel pod sklepem:)

brak dyrektora
@Olsa

a on jeszcze w ogóle pracuje czy go wywalili ?

L4ziom

Kiedy bd pieniadze na swieta ?

@L4ziom

Juz sa

@.

Ooo dostajecie w Olsie jakieś dodatki na święta? :) Mogłabym się więcej na ten temat dowiedzieć? Jakie benefity są generalnie zapewniane pracownikom w firmie?

Ona125

A jak wygląda atmosfera Pracy w biurze? Ludzie są w porządku?

a najgorzej na montażu to co się tam dzieje ryje banie kierwonictwo montażu bez kompetencji stanowiska dostali z braku laku i teraz po trupach a będą się starali je utrzymać

@Marek

Kierowniczka jest spoko jak ktoś pracuje. Bo są brrydzie które nic nie wiedzą i łzy lecą Ta zmiana jest straszna a ja na niej musze pracować:( Pozdrawiam wszystkich którzy chcą pracować!!!

Mateusz

Może sprawę nagłośnić? Wtedy kierownik przejrzy na oczy

cyrk
@Mateusz

niby jest ta infolinia ale ona nic nie daje ci na samej górze czują się bezkarni ludzie na montażu są traktowani jak popychadła były ankiety i co nic to nie dało starzy wyjadacze maja sposoby by być poza prawem albo to tolerujesz albo się zwalniasz

Ser
@Mateusz

Który to kierownik? U nas jest spokojnie, dużo pracy to na pewno, ale w porządku atmosfera.

@Ser

U nas czyli gdzie?

cyrk

chyba kierowniczka

Nikt
@cyrk

Nikt nie jest bezkarny! Jakby każdy dzwonił na infolinię ten kto poczuł się w jakiś sposób urażony, poniżony lub w jakiś sposób niesprawiedliwie potraktowany to dawno już by zrobili z kolesiowstwem porządek. Ludzie !! macie narzędzia do tego by wywalczyć normalne kierownictwo a nie korzystacie z nich. Nie wystarczy płacz i narzekanie po kątach bo to nic nie daje a wręcz dajecie zielone światło na hulankę tym którzy nie powinni być na wysokich stanowiskach.

Dużo jest nowych pracowników w firmie?

Tamara strefa A

Dla mnie obecny kierownik wtrysku jest bardzo w porządku i metoryczny. Bardzo przystojny Pan. I ten drugi taki wysoki co z nim chodzi i nastawia maszyny u nas na A i nierazu na B. Też ok mili i uśmiechnięci.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą