TACONIC SP. Z O. O.

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o TACONIC SP. Z O. O.

ktos4

Hej Dostałam od nich ofertę. Napiszcie proszę jakie sa warunki: ubranie służbowe czy nie ilu jest technologów / inżynierów i jak wygląda ich praca jakie są działy czy są przestrzegane procedury czy kadra rządząca to zasiedziałe typki z PRL

Kris

Firma która nie docenia zaangażowanych pracowników.

yuuu

Porządna firma, zarobki może średnie ale tez nie ma stresu że wszystko na wczoraj! Stabilna przede wszystkim.

nikkt

dawno temu to byla dobra firma, niestety dobre osoby zostaly zwolnione, teraz jest chyba trzecia pani od HR ktora zajmuje sie tylko soba, pomaluje paznokcie, wypije kawe wynagrodzenie ubogie, podwyzka max 50zl, zadnego socjalu, jedynie jakies 300zl na swieta, paczka dla dziecka, wigilia czytaj pijacka impreza i piknik na ktory nie pokwapił sie nikt z dyrektorow.

Majkel

Dyrektorzy boją się właściciela z USA Nic nie załatwią bez jego zgody (o którą się nie pytają bo boją się stracić ciepłe stołeczki) Kolejna kadrowa (gorsza od poprzedniej - zero kompetencji) Nie ma podwyżek (1800zł +200zł obecnościówki a wymagania z kosmosu) Zero socjalu

tarantino

Witajcie w naszej bajce , tu słoń gra na fujarce , pinokio nam zaśpiewa , w taconicu rządzą drzewa . KICZ

buuhaha

to juz chyba 4 kadrowa od poczatku firmy , prezes jest totalnym egoista , ludzie odchodza , a najlepsza pani od HR - nie mozna robic nadgodzin i nie licza sie pieniadze tylko pozytywne nastawienie buuhaha , jednym słowem kretynizm.

Zostaw opinię o TACONIC SP. Z O. O. - Kostrzyn nad Odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TACONIC SP. Z O. O.