PHU Jamniuk

Ownice

Opinie o PHU Jamniuk

Iwona

W ostatnim czasie firma opublikowała na swojej stronie internetowej informacje o rekrutacji na stanowisko spawacza MAG 136/13. PHU Jamniuk ma dostosowaną zakładkę właśnie dla ofert zatrudnienia tego typu. Czy na stanowisku spawacza trzeba mieć duże doświadczenie w tej firmie? To ważna informacja dla młodych pracowników, którzy niedawno rozpoczęli prace w tym zawodzie.

Iwona

Jesteś pracownikiem PHU Jamniuk? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Mistrz TIG

Wpadłem tu z ciekawości i czytając te opinie powiem tak Ludzie zrozumcie w końcu że to nie wy macie dziękować za pracę pracodawcy tylko pracodawca wam !!! i to każdego dnia !!! Bo to dzięki wam i waszej ciężkiej pracy ma firmę ,super nowe auto i piękny dom. Jeśli ktoś mówi wam że jest na odwrót to was po prostu wykorzystuje !!! Albo że ktoś wam uratował życie bo dał wam pracę, w jakiej wy rzeczywistości żyjecie. Życie i kabze to wy ratujecie tym wszystkim wyzyskiwaczom, u których za grosze pracujecie a oni wami jeszcze pomiatają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak samo jeśli chodzi o wypłaty 5tys zł za pracę za granicą czy wy żeście zwariowali to Niemiec płaci więcej na początek żal !!! My nigdy nie nauczymy się cenić siebie, dlatego że wszędzie Polak Polaka rombie w konia na kasę. SPAWALNICTWO to specyficzny zawód, w którym każdy powinien zarabiać dobre pieniądze ,w Polsce od 4000zł do nawet 8000zł na rękę i są takie firmy, które tak płacą lecz jest ich bardzo mało. Natomiast za granicą to start od 8000zł do nawet 30000zł na miesiąc w zależności od umiejętności i doświadczenia i stopnia znajomości języka obcego. Pewno co niektórzy z was powiedzą pewno co ten gość za głupoty opowiada 30000zł na miesiąc !!! Polecam Norwegię tam w tym zawodzie tak się zarabia. Pozdrawiam z Oslo wszystkich wyzyskiwanych.

yolo

Hej, wiecie czy mają teraz jakieś średnie zarobki? Każdy jest w stanie zadbać o dobre warunki pracy, więc idealnie, że wiedzą jak zadbać o przyjacielskie stosunki między pracownikami. W końcu wypłata jest adekwatna do powierzanych obowiązków i zadań.

spwacz141

witam nie polecam jamniuka ani stan mont nie płacą jak mówią w stawce max 30 zł jest wszystko urlop delegacja nie płaci za zwolnienia i nie ma urlopów nie pracujesz nie płaci nie wypłacił mi wszystkiego jak upominałem się to przyjeć daj w mordę albo podaj mnie do sądu pięknie

spawacz142

pracowałwm u stahl-mont czy jamniuk to wszystko jedno nie zapłacił mi choć potrącił mi jeden dzień bo był stratny tak się ugadaliśmy nie miałem innego wyjścia nie mówi szszystkiego ajego majster na buttingu egon to kałał wiecie nie polecam tej firmy

kot

spawacz mozna tyle zarobic, zalezy tez od jakiej stawki startujesz,ale nie zapominaj ze jestes na dzialalnosci gospodarczej wiec wyjdzie mniej. Atmosfera w pracy jest ok.

Igła
@kot 24.06.2015 09:34

Nie wiem kto takie bzdury wypisuje o zarobkach 5000 zł netto miesięcznie na konto(na start) po rozmowie kwalifikacyjnej z kierownikiem (którym). Realia są inne chyba że spawałeś rurociągi białe i czarne przez ostatnie kilka lat i masz fach w ręku a kierownictwo firmy w której będziesz wykonywał pracę zaakceptuje twoje spawy ( nie przedstawiciel Firmy Stahl-Mont tylko Niemieckiej). Powodzenia w negocjacjach (stawka na start i działalność , 5000 zł/netto )

spawacz

jestem po rozmowie z kierownikiem-usłyszałem ,ze po kilkudniowym sprawdzianie poprzez pracę w firmie mogę otrzymać posadę za 5tys.netto.jest to mozliwe w stahl-mont? byłoby to naprawdę niezła oferta!

Kolego trochę dziwne pytanie ? spinać się trzeba jak w każdej pracy ! po prostu trzeba umieć spawać ... przejdziesz próbki pracujesz, nie , to musisz szukać doświadczenia , czasami jest szansa w naszej firmie ale wiadomo że szef woli już kogoś kto potrafi spawać ! atmosfera od teraz jest bardzo fajna szczególnie kiedy szef pożegnał swoją prawą rękę Pana Artura tzw. Fenomena ...już nikogo nie stresuje !

cubasa111

Witam Panowie. Rozmawialem nie dawno przez tel z chyba jakims kierownikiem nie przedstawil sie, mowil ze od marca maja byc nowe przyjecia na TIGa i mam takie pytanie :jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna (trzeba sie spinac???) ? jak ma sie co do probek spawalniczych na rekrutacji ? co sie spawa ? jakie sa zarobki?? no i jeszcze jadna wazna rzecz ,Jak atmosfera w pracy ??? Dziekuje i Pozdrawiam :D

kamyk

Firma PHU Jamniuk zajmuje się świadczeniem usług w zakresie montażu oraz demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych na całym świecie. Jeśli chodzi o możliwość podjęcia pracy u nich to istnieje oczywiście taka szansa, a oferty pracy do firmy znaleźć jest bardzo łatwo na ich stronie internetowej. powodzenia

era424

Ide do pracu do "JAMNIUKA" z opini ktore do mnie dotarły nie jest zle a raczej dobrze a ze ktos czegos wymaga to chyba normalne. mam nadzieje ze bede dalej sie rozwijał w kierunku spawania a firma ta mi w tym pomoze.

gregory

Dziwi mnie, że phu jamniuk w internetowej bazie krajowego rejestru sadowego nie ma rejestru, czyzby nie działali, przecież ich www działa dobrze.

dumen
@gregory 15.04.2014 15:19

przeciez phu jamniuk szukasz w ceidg, za to stahl mont to spolka czyli szukasz w krs

Dzień dobry , jestem tu nowy, pracuję od kilku tygodni , tak więc kolego dużo Ci nie powiem ale bez pomocy rodziny chyba by mnie nie przyjęli bo jestem spawaczem po kursie i się jeszcze uczę ... ale wypłata jest na czas i to jest dla mojej rodziny najważniejsze . Szef produkcji jest ostry i wymagający ale to kuzyn właściciela i chyba taki musi być ? ale jak robisz swoje i się starasz to można z nim wytrzymać ! Życzę powodzenia

kkkk

witam chcialem sie dowiedziec jak naprawde jest w w firmie PHU Jamniuk poniewaz jestem zainteresowany praca.jesli ktos wie to moze mi napisac jakie sa tam zarobki i czy sa w ogole przyjecia dla spawaczy

obiektywny

Nowy , nie bądz jeleniem nie idz tam do pracy bo szef jest myśliwym !!! a zbawicieli tam nie potrzeba a jeżeli jesteś taki kozak to po co szukasz pracy ? lepiej poszukaj innego zajęcia bo Twoja wypowiedz to słaba intryga lub zaczepka bo po tym co tu jest napisane , nie podejmuje się decyzji czy iść tam pracy , bo te opinie to tyle co kot napłakał i jeszcze pewnie tych co jeszcze nie umieli zagrzać miejsca ... bo szukają firmy typu [usunięte przez administratora]. Pozdrawiam i zapewniam że mam pieniądze takie na jakie się umówiłem na CZAS ,mało tego w trudne momencie w mojej rodzinie , otrzymałem pożyczkę i to jest dla mnie wiarygodne

olko

To dziwne co piszecie i sie troche kupy nie trzyma, bo pracowników tu caly czas przybywa coraz więcej a i firma sie rozrasta. Nie sądzicie, że gdyby to co piszecie było prawdą w 100% byłoby na odwrót...? Oczywiście to pytanie retoryczne, bo wiem że Ci niezadowoleni wysnują swoją wymyśloną filozoficzną teorię nijak mającą sie do rzeczywistości, a inni sami wyciągną logiczne wnioski.

pracownik- monter

no to musisz być milionerem ? gościu praca pracy jest nie równa i każda firma jest inna , ja się zgodziłem na kilka tysięcy miesięcznie i jest mi z tym dobrze , dodam tylko że w tej firmie szef mi podał ręke i opłacił kurs i już mija 2-a lata i nie zmienie firmy . Pozdrawiam tych nie zadowolonych

xaoo

Wypłate masz na czas? i zadowolony jesteś? mam nadzieje że w tej firmie zarobki oscylują powyżej 15.000,- na miesiąc... to jest minimum za które mógłbym podjąć prace w tej firmie, chyba jest to realne prawda? Tak sie zarabia w podobnych europejskich firmach, więc ta chyba płaci podobnie... oczywiście te pieniążki bez nadgodzin, a każda nadgodzina 100% płatna.... czy takie sąwarunki w tej firmie?

spawacz

pracuję kilka lat w tej Firmie , wypłatę mam na czas ZUS-y i podatki opłacne wiem bo Firma musi swoim klientom pokazywać o nie zaleganiu itd. a wypłatę mam taką na jaką się zgodziłem . Więc Panie nie dowartościowany były pracowniku proszę nie oczerniać właściciela tylko dlatego że jest wymagający !!!

stary pracownik

pracuję ponad pięć lat w tej firmie i jestem zadowolony , znam dobrze właściciela i nigdy mnie nie oszukał , więc się domyślam ze jesteś jednym z tych którzy nigdzie miejsca nie zagrzeją a takich było już wielu w tej firmie bo myślą że im można pić alkochol w pracy itd . ciekawe czemu się nie ujawnisz , bo pewnie wyszło by za co wyleciałeś !!! jesteś kozak to się przedstaw palancie . I uszanuj prawie setkę pracowników tej firmy . jako ciekawostkę to ci powiem że szef już wie kim jesteś , ciekawę jak to się skończy .

Zostaw opinię o PHU Jamniuk - Ownice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU Jamniuk