Opinie o PHU Jamniuk w Słońsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PHU Jamniuk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PHU Jamniuk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Jamniuk w Słońsk

QWERTY Nowy wpis

cze, nie wiecie czasem kiedy mogłyby być opcjonalne przyjęcia dla osób bez doświadczenia? jak na razie na stronie widziałem ofertę jedynie dla doświadczonych spawaczy. Tutaj komentarzy dawno nie było i w zasadzie nie wiem jak praca teraz wygląda, a pisali w ofercie, że zapewniają podnoszenie kwalifikacji i tym podobnych

Dawid Koźmiński Nowy wpis

Przepraszam Pana Franciszka Jamniuka i prowadzone przez niego Przedsiębiorstwo za pomówienie, jakiego dopuściłem się względem niego zamieszczając wpis w internetowym Portalu Pracodawców GoWork.pl. Zamieszczone przeze mnie wpisy były niezgodne z prawdą, a powodem ich zamieszczenia była wyłącznie złośliwość z mojej strony. Nie byłem zatrudniony w firmie Pana Franciszka Jamniuka i nie są mi w rzeczywistości znane warunki współpracy z Jego firmą. Zobowiązuję się do powstrzymywania w przyszłości od zamieszczania nieprawdziwych, nierzetelnych oraz obraźliwych treści pod jego adresem i pod adresem prowadzonego przez niego Przedsiębiorstwa. Niniejsze oświadczenie składane jest w wyniku postępowania sądowego.

Mariusz Nowy wpis
@Dawid Koźmiński

Czy rzeczywiście konieczne są sądy, by uzyskać przeprosiny za kłamstwa? Po co robić w sieci pojemnik na śmieci?

Czy pracodawca PHU Jamniuk motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Manius

Witam zauważyłem ruzne opinie na temat firmy phu jamniuk niechce wnikać i spekulować że opinie sa negatywne przez pracowników produkcji czyli spawaczy co wyjeżdżają na kontrakty zagraniczne jak i przez osoby z biura zapewne te pozytywne. Obecnie rozglądam się za praca mam kilka lat doświadczenia w magu 135 i 136 podstawowe jak i ponadpodstawowe uprawnienia tuv oraz Tig 141 stal czarna ale będę odnawiał na stal nierdzewna rury . Oraz mig 131 oraz spawam elektroda 111 MMA . Dodatkowo uprawnienia na suwnice z poziomu 0 . Znajomość podstaw języka niemieckiego i rosyjskiego . Uprawnienia poddzwigowego oraz na pracę w koszu na wysokości praca w warunkach szczególnych doświadczenie pracy na dokach kejach nabrzeżach pochylniach jednostkach pływających . Dużo jest ofert pracy i dużo możliwości lecz niechce się sparzyć . Trwają rozmowy ponieważ mogę mieć oferte do kraju że Skandynawii w rotacji 4 na 2 tygodnie praca od poniedziałku do piątku po 7 ,5 h weekendy wolne. Z takim doświadczeniem i umiejętnościami na jakie mógłbym liczyć zarobki netto w walucie euro w firmie phu jamniuk nieukrywam że chcę się rozwijać jeszcze bardziej w tej dziedzinie . Na jaką umowę mogę liczyć .

@Manius

Kolego po fachu. Mam więcej doświadczenie niz Ty i zaproponowali mi az 19 e netto na działalności gospodarczej. Inna firma płaci mi obecnie 32 e netto na DG.Wyciagnij wnioski.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PHU Jamniuk? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Katarzyna

Skąd niby wiesz ze tacy ludzie u niego pracowali?

jdbvkj
@Katarzyna

A kto normalny do niego pójdzie pracować ?

Emilia

Czyli rozumiem, że stawka tutaj jest najniższa. Czy jeszcze gorzej?

@Emilia

7000zł w syfie i promieniowaniu spawając pod rentgen na akord to dużo Twoim zdaniem ? W ingramie tyle mają na rękę stojąc przy komputerze 8h i nic nie robiąc. Tesla płaci 9000zł na rękę a Jamniuk 7000zł spawaczowi normalnie śmiech na sali ....

Albert
@Emilia

czytam i nie wierzę .... pracuję 3 rok zarabiam około 10 tyś na rękę , każdego 10 -go kasa na koncie i jestem na wekendy w domu , od 1 sierpnia kolejna obiecana podwyżka , a i kwatera gratis ... dostałem też możliwość wyjazdu za większe pieniądze pod holandie ale nie skorzystam ...

@Albert

Jak się (usunięte przez administratora) pracownika na kasie to kwatera i dojazd za darmo a zapomniałeś wspomnieć ilu Was mieszka w jednym mieszkaniu, jakie są warunki, ile godzin pracujesz i ile razy pracę masz w kilku miejscach bo nie ciągle w jednym miejscu... Projekty u F.J. są porozrzucane po kilku miejscowościach i nie pracujesz ciągle w jednym zakładzie a to jest bardzo stresujące. Chcąc wynająć samemu mieszkanie firma to uniemożliwia bo chce mieć pracownika na smyczy w razie gdyby chciał się z niej zerwać i iść do kogoś innego to nie ma takiej możliwości.

@hgw

Eee o czym ty mówisz bo kompletnie nie rozumiem z tym promieniowaniem?

@Iwona

To sobie wypisz w google jakie negatywne skutki uboczne powoduje spawanie

@hgw

A jakieś profesjonalne środki ostrożności to tu są?

@Albert

Jeszcze nie widziałem wypłaty na koncie do 10 tego ???? 11 to max a większości przypadków 13-15

Katarzyna
@Kaczor

A wiadomo czemu wtedy wpłacają? Przecież to różnica kilku dni więc czemu nie mogą punktualnie wypłacić kasy?

F.J
@Katarzyna

po co te domysły i dziwne dyskusje ... ale wyjaśniam ! do 9 jest sprawdzanie i naliczanie a 10-ego !!! każdego mc od zawsze wychodzą wszystkie przelewy ... faktycznie kiedyś przelewy szły 1 czasami 2 dni teraz coraz częściej słyszymy że 2-3 dni ... zależy też czy wyjdą do południa czy też po południu . jeżeli komuś zależy na czasie , to wystarczy że to zgłosi do biura i możemy wypuścić jako pierwszy przelew ! a jeżeli ktoś chce jeszcze szybciej to może założyć konto w naszym Banku i będzie miał kasę w tego samego dnia ... miłego dnia dla wszystkich

Pracujący
@Albert

A za urlop masz płacone?

@F.J

To aż taki problem dla ludzi jak jest jeden czy dwa dni opóźnienia? Chciałem dopytać o kwaterę. Czytałem że za darmo. A jaki standard? Jest chociaż wifi?

Biuro
@Stefan

Dzień dobry , Tak na wszystkich projektach zapewniamy kwatery , staramy się żeby było wifi ! jeżeli nie ma to możemy dać tzw. mobilny internet ...

@Stefan

Stefan. Kiedy ty i ludzie twojego pokroju zrozumieją że nie ma czegoś takiego jak "za darmo" Jak bym słyszał (usunięte przez administratora)i całą tą bandę okrągłostołowców.

@Pracujący

Coś wypłacają , ja pracowałem od końca lipca do końca września i dostałem jakieś 143 e z klepaniem . Wspomnę , że po drodze byłaś jakaś śmieciowa na trzy tygodnie .

@Spawacz

Skoro tak twierdzisz to napiszesz wprost ile Tobie kasy względem tego ubyło w praktyce? to będzie zależne od kwatery czy i tak każdy tak samo płaci? ile?

Spawacz 141

Firma czysty wyzysk. Zaoferowali 19 e na DG. Wstyd

Biuro
@Spawacz 141

nikt do niczego nikogo nie zmusza , chcesz jedziesz ! nie chcesz ? nie jedziesz , proste ! gość zapomniał dodać że zapewniamy transport autami służbowymi i nocleg ..

@Biuro

Czym tutaj się szczycić? Każda firma która szanuje pracownika powinna to gwarantować bo grubo tniecie na stawkach. Zapraszam do NL gdzie standardem jest 35 euro na DG. W sumie to samo jest w Niemczech i Belgii. Wystarczy nie okradać pracownika z jego ciężkiej pracy. Ale jak to ktoś napisał. Po co pracować jak można zdzierać z ludzi będąc pośrednikiem.

Honorata
@Biuro

A jeżeli ktoś odmówi wyjazdu to czy łączy się to z jakąś karą lub obcięciem premi?

135/138/141 HL045
@Spawacz

Kolego w Austri na DG mam aktualne 45 jurkow h na obecnym kontrakcie, remont kotla. Chata opłacona. A ten biznesmen widze oferuje 19e?. Co to ma być?.

Dobre opinie w internecie, dobry pracodawca więc o jakim wykorzystywaniu mówicie?

@Andrzej

Sądzisz, że stawki 4-8 euro w Niemczech, to są dobre pieniądze?

hela
@Spawacz

a więc przyjacielu płaci pod stołem jak rozumiem . bo 4 to znacznie poniżej minim niemieckiego . mam rozmowę o pracę właśnie w butingu przez firmę jamniuk i nie wiem czego się spodziewać. fajnie jak byś opisał coś więcej.

@hela

To nieco poważny zarzut, który powinien być jakoś uzasadniony. Przypominam, że jesteśmy na forum publicznym. I jak, aplikowałaś już do pracy w PHU Jamniuk? Powodzenia!

Jamniuk F.
@hela

Panie Panowie ... nie spekulujcie wystarczy zapytać ? spawacz po kursie , jeszcze długo nie będzie spawaczem ! i dla uczących się najniższa stawka to około 33-35 zł brutto + nocleg gratis + certyfikaty odnawianie , nowe , podnoszenie kwalifikacji itd. itp czasami rotacja jest ale tylko na wniosek majstra który jest odpowiedzialny za wdrażanie jeszcze zielonego nie doświadczonego pracownika ! nie wszyscy się po prostu nadają i wtedy na taką decyzję majstra dziękujemy kandydatowi na spawacza . ! inna sprawa to kiedy jest rotacja to najczęściej alkohol !!!!!!!!!! kradzieże i np. ktoś jest po prostu brudaskiem i innym kolegom to naturalnie przeszkadza .... FAKT , na schwedt są najsłabsze stawki dla doświadczonych spawaczy ( od 9000 do 13 tyś brutto ) najlepsze to Skandynawia , Francja , i czym dalej tym lepiej .... logiczne . W razie pytań z chęcią odpowiem , kontakt na www.jamniuk.pl

@Jamniuk F.

9000 tyś brutto ?????? ,i za tyle chciałby Pan ludzi z doświadczeniem ?.Pracowałem 2017-2019 w Niemczech,wiem ile zarabia tam spawacz.Teraz prowadzę działalność w pl,i za 20 zł netto ciężko jest znaleźć ogarniętego pomocnika,o spawaczu nie wspomnę nawet.W de 9000 tyś netto na umowie to nie jest żaden szał,a co dopiero brutto.Za takie pieniądze jakie Pan oferuje (widziałem ogłoszenie),nikt kto ma pojęcie o spawaniu,monterce i zna rysunek nie pojedzie.Minimalna stawka na umowie dla średnio doświadczonego spawacza to 14 euro na umowie przy zapewnionym zakwaterowaniu,za mniej lepiej spawać blisko domu za 24zł netto i być codziennie w domu.

JamniukF.
@Spawacz

jeżeli będzie Pan codziennie w domu to ta oferta chyba jest ok ? znam też firmy które na telefon rozdają pieniądze a potem nie płacą ... oczywiście na innych projektach płacimy nawet do 20 eur. po za tym umowa o pracę bezterminowa też ma dla wielu duże znaczenie ... Cieszę się że otworzył Pan swoją działalność i życzę Panu sukcesów . A chętnych się zgłosiło bardzo dużo ....!

Hehe
@JamniukF.

Chciałbym się dowiedziec na jakich projektach jest te 20 euro . I czy to jest na godzinę czy dniówki Bo z tego co wiem kierownicy maja zaledwie 13 14 euro .

Biuro-Jamniuk
@Hehe

Witam! Oferta jest już nieaktualna. Zgłosiło się dużo chętnych osób. Proszę o kontakt jak będzie kolejne ogłoszenie. Pozdrawiam, Biuro-Jamniuk.

ppp
@Spawacz

Teraz też szuka od 9000 do 12000 brutto, ja bez doświadczenia bym nie pojechał za takie grosze. Pracowałem w Niemczech przy produkcji mebli i za stanie pilnowanie maszyn miałem ponad 9000 na rękę! A oferowanie spawaczowi 9000 brutto to już szczyt bezczelności! . Już lepiej pośrednicy w Niemczech płacą jak on. Widać szuka głupszych od siebie, ale raczej ich nie znajdzie, chyba, że tych uchodźców ze wschodu ;)

P
@Spawacz

Teraz też szuka durni za 9-12tyś brutto. Ja bez doświadczenia bym za tyle nie pojechał ;) Jedyna alternatywa Panie Jamniuk to Ci (usunięte przez administratora) ze wschodu ;)

@ppp

Jak na prace za granicą to nie jest może zawrotna kwota, ale jak się nie ma doświadczenia i przy okazji można się nauczyć i zarobić to wcale nie jest tak źle. Nie wiesz czy zakwaterowanie i dojazd do roboty jest darmowe?

ppp
@Stefan

Zakwaterowanie i dojazd darmowy, ale mieszkasz na mieszkaniu z obcymi ludźmi najczęściej jakaś (usunięte przez administratora) gdzie alkohol co weekend to norma, wkurzysz jednego to masz (usunięte przez administratora) w mieszkaniu i pracy co przekłada się później na wyniki. Jak myślisz, że będziesz pracować 8h dziennie to myśl tak dalej. Dla początkującego spawacza 1500 euro netto przy tulu godzinach i mieszkanie jak uchodźca z Syrii to jakieś nieporozumienie (oni na socjalu bez roboty mają więcej) ... Lepiej płacą zwykłe agencje pracy bo 14e brutto 10 netto i w dodatku pomagają w znalezieniu mieszkania, a tu Ci wychodzi 5-7e netto na godzinę z kolegami z Polski na głowie ;))) Lepiej siedzieć w Polsce na (usunięte przez administratora) za te 5000 netto z nadgodzinami ucząc się niemieckiego po pracy jak tam za te same pieniądze ... Kto nie ma doświadczenia niech jedzie, ale kto już coś wie o życiu na zachodzie ten wybierze inny kierunek, warunki pracy, płacy i życia codziennego.

Spawacz2
@ppp

Byłem tam na rozmowie ... od początku jesteś traktowany jak popychadło, próbek żadnych nie robisz a co innego było przez telefon mówione. A żeby nie było zbyt "pięknie" to robota nie jest w jednym miejscu, tylko Cię wożą jak (usunięte przez administratora) z kąta w kąt i wykorzystują za marne grosze (7000zł), ale ważne, że Franiu ma nowe Audi Q8 i Ferrari na hali w Słońsku - tak się robi interes w dzisiejszym świecie - pośrednictwo i wyzysk!

samsam
@Stefan

Wszystko masz w pakiecie od firmy ale warunki nie za dobre jeśli chodzi o mieszkanie.

@ppp

Wiadomo, że na takie wspólnej kwaterze nie można się spodziewać standardu hotelowego, ale nie wiedziałem, że jest tak słabo. Z doświadczeniem i językiem powinieneś mieć wyższą stawkę. Nie dało się wynegocjować większych pieniędzy?

@Spawacz2

Jak to wożą? Myślałem, że praca jest w jednej firmie. Duże te odległości miedzy pracami? Bo przecież to jest tylko starta czasu i stres dla pracownika.

Kamil
@Stefan

Dojazd do pracy i zakwaterowanie jest darmowe

@Kamil

Jak się (usunięte przez administratora) pracownika na kasie to dojazd i spanie darmowe, tak samo jak rozdawanie pieniędzy biednym jak to robi Pan F.J - jednym zabiera innym rozdaje, taka to polityka robienie z siebie dobrego filantropa, prawie jak Kaczyński z 500+ ....

nick
@Stefan

Odległości nie takie duże ale to uciążliwe.

pracownik71
@Stefan

Tam nie dostaniesz wiekszych pieniedzy , nie ma co negocjować.

TIG
@Spawacz

smokens@outlook.com Jak Pan szuka Tigowca to zapraszam do kontaktu Sprzęt do golenia mam tylko drut i gaz potrzebny. Pozdrawiam.

SPAWACZ
@Spawacz

Bo takie stawki to żenada!

Leszek
@SPAWACZ

Jakie teraz są? Przybliżysz mi to?

Permar
@P

Patrzysz krotkowzrocznie, bo nie wiesz ile tobie potrzeba by zacząć profesjonalnie pracować jako spawacz, i zarabiać w szwajcari 40ChF na reke za godzine

@JamniukF.

Panie Franciszku przecież przez telefon również obiecuje Pan duże pieniądze a później gorzkie rozczarowanie . Umowa na stałe ???? Projekty na zleceniu a na szlifierni też jakieś krótkie terminy zatrudnienia . Raczej nie ładnie wypowiadać się negatywnie i innych pracodawcach skoro samemu jest się goło słownym . Miłego dnia życzę

Dziwnym zbiegiem jest usunięcie bardzo ważnej opinii Pana Dawida Koźmińskiego przez admina, widać, że prezesowi była nie na rękę i sypnął trochę grosza za usunięcie całości opisującej prawdę, że co innego mówione a co innego na umowie. Tak więc Panie i Panowie czytajcie umowy zanim podpiszecie bo można się przejechać na tej firmie.

Dawid Koźmiński
@Anonim

A z ciekawości po dzisiejszym świetnym meczu naszej reprezentacji wszedłem poczytać opinie o panu Jamniku.. rzeczywiście wszystkie moje PRAWDZIWE wpisy zostały bezczelnie usunięte:( Prawda boli , całe szczęście że zachowałem tą śmieszna umowę :) na kontraktach pokazuję każdemu Polakowi ku przestrodze.. swoją drogą, ta umowa już jest słynna w DE :D :D :D ale z tego co widzę to polowania w dalszym ciągu owocne .. bo kolejne jelonki nabijają geld :D LUDZIE CZYTAJCIE UMOWE .. nie jedźcie bez niej , bo na miejscu się okaże że 11 brutto :D ogólnie, nie polecam!!!!!!

Łucja

To na umowie była taka kwota? Jak to możliwe? przecież najniższa krajowa jest o wiele więcej.

Dawid Koźmiński
@Łucja

Zapytaj prezesa , daleko nie jesteś od jego biura ;)

@Dawid Koźmiński

Skąd ta sugestia co do niej? ;p Czyli te wszystkie obowiązki od tak były tam wypisane? Z marszu odmówiłeś? Ciekawa jestem ich reakcji

hgw

Więcej w Ingramie i Tesli pod Berlinem płacą jak Pan Filantrop spawając pod rentgen w (usunięte przez administratora) i promieniowaniu ...

Stan

Witam. Jakie sa opinie na dzien dzisiejszy tej firmy? Zatrudnienie na niemieckiej umowie i na wlasnej dzialalnosci..

Witam, jak na dzień dzisiejszy wygląda wynagrodzenie dla spawacza w tej firmie ? Na jakie stawki mogę liczyć w Niemczech ? Jaka atmosfera w pracy na produkcji ? Rozumiem, że konfidentów pełno jak w każdej firmie i lepiej za dużo nie opowiadać o sobie ? Brygadziści, kierownicy produkcji normalni, czy (usunięte przez administratora) ? Proszę o jak najwięcej informacji, ponieważ wybieram się tam na rozmowę.

@Kandydat

Daj sobie spokój z tą firmą, prezes jeździ ferrari a Ty miliona przez całe życie u niego nie zarobisz a jedynie na przeżycie! Zakładaj własną działalność i pracuj u kogoś w firmie ....chyba, że chcesz być dymany i pracować na paliwo do ferrari prezesa ....

@johny

A może będzie na tyle dobry i ambitny że stanie się prawą rączką prezesa? Tego nigdy nie wiesz.

@johny

Dzięki wielkie, tak czytam te komentarze i raczej podziękuję tej firmie, uderzę do niemieckich agencji a najlepiej bezpośrednio do niemieckich firm, pozdrawiam.

@johny

Jestem pracownikiem od dobrych czterech lat i jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Zresztą moi kumple, którzy pracują ze mną również. Obiektywnie patrząc zostałem przeszkolony, pracownicy dobrze zarabiają, nikt nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) pieniądze mam zawsze na czas, co tydzień jestem w domu, mam darmowy dojazd i zakwaterowanie, którym nie muszę się martwić. Polecam wziąć się do pracy a nie zazdrościć innym, że jeżdżą dobrym samochodem itd. Powodzenia.

@Marcin

Odrazu widać, że pisze to osoba z biura ;-) 4 lata jesteś na łasce pana i się nie rozwijasz ...

Bartek
@Marcin

Mozna jakis kontakt ? Chcislbym dowieddiec sie cos wiecej

Iwona

Jesteś pracownikiem PHU Jamniuk? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy?

Poniżej godności człowieka!

Leszek
@aaa

Czyli co? Powiedz coś więcej, wyjaśnij co masz na myśli...

@Leszek

Książkę piszesz ?

@aaa

Nie można zapytać? Po to istnieje to forum... żeby dyskutować o pracy, dowiedzieć się jakichś szczegółów. Nie rozumiem Twojego zdziwienia.

@Jolanta

Ty jesteś od prezesa a nawet się nie zdziwię jak to będzie on tylko pod innym imieniem ... jak myślisz, że ktoś jest głupi to myśl tak dalej, po tych postach nie dojdziecie kto je pisze i żadnych konsekwencji nie wyciągniecie wobec tej osoby co jedynie możecie stać się lepszą firmą od nowego roku ..

stary pracownik

pracuję ponad pięć lat w tej firmie i jestem zadowolony , znam dobrze właściciela i nigdy mnie nie oszukał , więc się domyślam ze jesteś jednym z tych którzy nigdzie miejsca nie zagrzeją a takich było już wielu w tej firmie bo myślą że im można pić alkochol w pracy itd . ciekawe czemu się nie ujawnisz , bo pewnie wyszło by za co wyleciałeś !!! jesteś kozak to się przedstaw palancie . I uszanuj prawie setkę pracowników tej firmy . jako ciekawostkę to ci powiem że szef już wie kim jesteś , ciekawę jak to się skończy .

@stary pracownik

Niech mnie poda do sądu ;-)

@aaa

Czytam twoje komentarze i widzę że firma porządnie zaszła Ci za skórę. Co takiego się tam wydarzyło? Napisz śmiało, pomożesz innym osobom które szukają tu zatrudnienia.

@Jolanta

Pójdą na rozmowę to jak są inteligentni to się zorientują sami ;-)

spawacz

pracuję kilka lat w tej Firmie , wypłatę mam na czas ZUS-y i podatki opłacne wiem bo Firma musi swoim klientom pokazywać o nie zaleganiu itd. a wypłatę mam taką na jaką się zgodziłem . Więc Panie nie dowartościowany były pracowniku proszę nie oczerniać właściciela tylko dlatego że jest wymagający !!!

@spawacz

A niech sobie będzie wymagający, ale niech nie (usunięte przez administratora) pracowników! Niech płaci od 15tyś w górę a nie od 6 bo nocleg i dojazd oferuje pfff bo nikt nie ma auta i nie potrafi sobie mieszkania wynająć przez agencję w cywilizowanym świecie ...

xaoo

Wypłate masz na czas? i zadowolony jesteś? mam nadzieje że w tej firmie zarobki oscylują powyżej 15.000,- na miesiąc... to jest minimum za które mógłbym podjąć prace w tej firmie, chyba jest to realne prawda? Tak sie zarabia w podobnych europejskich firmach, więc ta chyba płaci podobnie... oczywiście te pieniążki bez nadgodzin, a każda nadgodzina 100% płatna.... czy takie sąwarunki w tej firmie?

@xaoo

To cwany sknera jest, (usunięte przez administratora) każdego jak mu się uda ....w innych zachodnich firmach masz od 15tyś w górę a u Jamniuka połowy tego nie masz.

era424

Ide do pracu do "JAMNIUKA" z opini ktore do mnie dotarły nie jest zle a raczej dobrze a ze ktos czegos wymaga to chyba normalne. mam nadzieje ze bede dalej sie rozwijał w kierunku spawania a firma ta mi w tym pomoze.

@era424

Tak pomoże, ale Cię wydymać ;-)

Iwona

W ostatnim czasie firma opublikowała na swojej stronie internetowej informacje o rekrutacji na stanowisko spawacza MAG 136/13. PHU Jamniuk ma dostosowaną zakładkę właśnie dla ofert zatrudnienia tego typu. Czy na stanowisku spawacza trzeba mieć duże doświadczenie w tej firmie? To ważna informacja dla młodych pracowników, którzy niedawno rozpoczęli prace w tym zawodzie.

@Iwona

Jaka płaca takie doświadczenie, zacznie płacić będzie duże doświadczenie, nie płaci niech spier.... !

ehh

Tam jacyś niepoważni ludzie pracują. Właściciel może by chciał dobrze, niestety ma pod sobą ludzi całkowicie niezorganizowanych. Stracicie swój cenny czas,i pieniądze.

@ehh

Nie poważny to jest cały szef tego (usunięte przez administratora) ryba psuje się od głowy pamiętaj ...

Kolego trochę dziwne pytanie ? spinać się trzeba jak w każdej pracy ! po prostu trzeba umieć spawać ... przejdziesz próbki pracujesz, nie , to musisz szukać doświadczenia , czasami jest szansa w naszej firmie ale wiadomo że szef woli już kogoś kto potrafi spawać ! atmosfera od teraz jest bardzo fajna szczególnie kiedy szef pożegnał swoją prawą rękę Pana Artura tzw. Fenomena ...już nikogo nie stresuje !

Ballantine's
@pracownik

Fenomen teraz w Krzeszycach jest dyrektorem, wykorzystuje ludzi jak tylko się da nie dając im umowy. Pensje tak sobie ustawił by ludzie w soboty też przychodzili do pracy robiąc nadgodziny bo inaczej nie zarobisz na życie. On jest poważnie psychiczny i radzę się trzymać od niego jak najdalej.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Jamniuk - Słońsk

• Jak się pracuje w PHU Jamniuk?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Jamniuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

PHU Jamniuk
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.

PHU Jamniuk