Opinie o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RICOR POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Rozwijamy się właśnie, trzeba być slepym i głupim żeby tego nie wiedzieć.

ZAŁOGA

my chcemy się rozwijać jak kazda firma

waldek

roman to jest twoje THE END,miej honor jak facet z jajami odejść!!!,to nie miejsce dla ciebie!!!

grafolog

"nowa lady panie śmieszny"romanie",odejdż pan z honorem -będzie tak dobrze dla wszystkich,cieniasów nie potrzebujemy w firmie,juz pokazałeś na co sie stac:),zabierz ze soba jeszcze dwie odoby :)-wiesz o kim pisze:),to nie miejsce dla was:) lolek - 2016-02-06 19:55:49 o i wiesz co,nawet nie wiesz kto ci d...e obrabia polska -anglia:),oj byś sie zdziwil kto:)" Tej, zacznij spacje stawiać między znakami, bo piszesz już opinie pod czwartym nickiem z kolei. Ogarnij się człowieku i się nie ośmieszaj!

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie RICOR POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Elektryk Utrzymania Ruchu.
lolek

nowa lady

ZAŁOGA

romek trzymaj sie ramy w poniedziałek-może ci pomoże hahahahahahahahaha

nowy

Na co czy o co?

@nowy

Nowy jesteś to się nie interesuj :)

NOWY

SŁYSZAŁEM,ŻE KTOŚ POSZEDŁ DONIEŚ NA "CZARNĄ" DO SĄDU PRACY

stary
@NOWY

To źle słyszałeś. Donos jest złożony na Romana.

pracownicy

czekamy na paski wypłat-oby się tam wszystko zgadzało!!!,bo inaczej prawdziwy p.i.p zrobi porządek z tym

wolowik

Dekadentyzm w zakladzie i niechec do pracy oraz obrazania innych wynikaja z faktu, ze do swiadomosci dociera fakt, ze jestesmy parobkami u angielskich kolonizatorow. To jak we francuskiej rewolucji '68 (bunt spoleczny przeciwko tradycjonalizmowi, kapitalizomi i imperializmowi) ujety najlepiej w postulatach Miedzynarodowki Lettrystycznej, ze dzwignia zmian i rewolucji jest przewrot w swiadomosci zbiorowej proletariatu, ktory sie wlasnie dokonuje. Pomijajac aspekt czy prezes zarzadza dobrze czy zle ale pod wzgldem oceny moralnej jest jak wspolczesny Radziwil czy Krol Popiel, kolaboruje z najezcami-wspolczesnymi ekonomicznymi okupantami, dla wlasnej prytawy gotow wyduszac ostanie soki z rodzimych roboli, zeby zadowolic 'angielskich panow' i utrzymac posade. Gdyby ta cala sytuacja dziala sie za okupacji niemieckiej pewnie mialby juz wydany na siebie wyrok smierci Panstwa Podziemnego jak tamtejsi szefowie Arbeitsamtow, ktorzy postepowali analogicznie. Polskie panstwo,polskie prawo, polscy pracownicy a anglosascy kolonizatorzy ustalaja normy, zarobki, warunki. Zamiast negocjowac z punktu widzenia przewagi i sily, to godzimy sie na jakas wsanialomyslnosci i laske we wlasnym kraju. Jakby sie ideologicznie w dupe nakopalo tych przyjezdnych 'angielskich panow', zrobilo taki ricorowy odopwiednik amerykanskiej Boston Tea Party to od razu bylyby godne podwyzki dla tych co najmniej zarabiaja, bo baliby sie tutaj przyjezdzac, traktowac nas jako gorszych, z przekonaniem, ze musimy sie na to godzic.

nowy

ktos napisal ze maciek bylby lepszym szefem zeby roman poczul sie zagrozony i go wywalil, pewnie darek bo chce na jego miejsce :)

nick

Maciek to swojego działu nie potrafi ogarnąć, jego dziewuszki tylko chodzą i ściemy walą a Maciek zamiast je ustawić do pionu to gdzieś w obłokach fruwa. Jak on miałby poradzić sobie z firmą skoro z kilku osobowym działem nie potrafi.

Uważaj żeby cię ten ubot nie zatopił.

ja wiem, widzialem w reklamie, w playu do "tszech" ma za darmo :)

Xxx

Wie ktos coś na temat wyjazdu do Czech?

roman to wielka sciema, napewno Maciek byłby lepszym prezesem. Przynajmniej wszystko by było poukładane i na miejscu, no i umie sie ując za pracownikiem.

welzewiusz

czarna też niech sie rozgląda powli za inna praca:)- uboty juz poplynely na wyspy:)

ZAŁOGA

panie titanic-czas pakować walizki...:)

nikczemnynick

mhm tu ci pierdzielą o normach dzień w dzień jak praca na robocie jest nieprzewidywalna, albo coś się spierdoli albo norma do śniadania na cały dzień wyrobiona,prasa cały czas zaiwania jeszcze chłopaki na nocce tak pruli ze pp6 rozjebali,wszyscy psy wieszają na kontrole jakości a te słodkie nieroby sa mi na rękę.Jak mam za nich dokonywać pomiarów to niech tak będzie,karta pracy będzie wyglądać tak 20min czas produkcji 40min czas pomiarów.Uwielbiam jak mi sie cos spierdzieli, Ide wtedy tylko raz poprosić kogoś do mnie i nie kontynuuje pracy bez wizyty jakościówki czy utrzymania ruchu,mam wyje*bane nie chodzę za nimi nie szukam ich a że nie raz trzeba na nich czekać z blisko godzinę to mi to tylko na rękę.Tak jak już tu ktoś napisał,trafisz na prase to z miejsca rezygnuj,trafisz na cokolwiek innego to żyjesz jak pączek w maśle true

Zostaw merytoryczną opinię o RICOR POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RICOR POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RICOR POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RICOR POLSKA SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 539 ocen.
  • świętego Michała 56
    61-005 Poznań