"GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka

Racibórz

Opinie o "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka

Nowy

śmiechu warte.Pracowałem tam i lepiej sie trzymać z daleka od tej firmy.Zapomnij o umowie że dostaniesz. Szef na rozmowie o prace obiecuje kase i świetne warunki a potem jest masakra. Wszystkie prawa pracownika są łamane.Szkoda słów

Bolo
@Nowy 14.02.2017 18:36

Do nowego i do innych , którzy udają, że pracują! cwaniaczków i leserów itd. Sam nie lubiłem robić za innych! szef tego nie toleruje. Firma działa na rynku ponad 20 lat szef wymaga bo dostawa i zatowarowanie musi być na czas! i jest tak do dziś bo sam w Gadze robię zakupy i rozmawiam z moimi kolegami. Pracowałem tam ponad pięć lat na różnych stanowiskach i wiele sie nauczyłem! Dziś sam prowadzę działalność gospodarczą i sam wymagam!!! cwaniaczka zaraz wyczuję w góra dwa dni. Patrze na to z innej strony. Faktem jest, że w lato jest zapierdziel ale wszyscy chcą pić!!! to nie sklep meblowy hehe. A umowę i zus opłacony miałem bo sprawdziłem! oczywiście po okresie próbnym.

Mistrz gagi
@Bolo 18.05.2017 19:32

Hahaha dobre dobre dobre.. Praszeliki sami sobie wystawiają opinie pozytywne.. Jeszce pół roku i ta buda będzie zamknięta bo brak ludzi a po drugie szef ma nie równo pod kopuła wiec nie pierd.. ze wszystko ma być na czas itd bo tak wcale nie jest z tego co ja widzę osobiście.. Może kiedyś jak tam pracowałeś to było inaczej ale teraz tylko wyzysk wyzysk ludzi na maxa...

dorka

zamiast czekać na ogłoszenia o pracy @róża wyślij cv i lis motywacyjny do firmy

def

Chyba sami sobie wystawiacie dobre opinie. Jak nizej. Omijac z daleka.

Tom

Robię tam od paru dni i powiem, że nie jest źle ;) Szef nawet nawet, roboty jest :D Zobaczymy jak dalej

luki

Solidna firma! dostawa na czas i co ważne maja porządek w opakowaniach! polecam

pink

Prosze o opinie tej firmy bo mam u nich pracowac na magazynie jaki jest szef i pracownicy

bla bla

hahaha, te hurtownie to omijac z daleka.

kazik

Sławek przestań_ ;)

Zostaw opinię o "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "GAGA" Spółka Jawna HENRYK PRASZELIK i S-ka